Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
4. feb 2011

@meruska sikulka 🙂 ja tieto potahovene a kreativne torty neviem 🙄

no, moja dcera isla nejako podozrivo skoro spat dnes 😕 mam obavu aby nepochrapala tri hodiny a potom, ze uz sme vyspati 😠
ale podarilo sa mi spravit tiramisu 😝 uz sa pekne chladi v chladnicke. este spravim chladnickovu tortu, kokosove gulky mam uz v chladnicke od vcera..........no co vam budem hovorit, chytil ma rapel 😀 😀

meruska
4. feb 2011

@bambola to nie je potahovana torta..navrchu je len poliata bielou cokoladou a kedze boky sa mi nepodarili tak to maskujem postuhanou tmavou cokoladou 😀

monline
4. feb 2011

@meruska super to vyzerá...nám pred týždňom mužov strýko priniesol slovan tortu, to je naša najobľúbenejšia torta, on je cukrár, takže bola dokonalá..aj sa zjedla do druhého dňa 🙂 ( podelili sme sa 🙂) neviem, či by som si trúfla doma upiecť tortu..resp. ešte upiecť hej, ale ozdobiť? to už nie..ked vidím tie nádherné torty na nete, tak by som ani nemala fušovať iným do remesla 😀

monline
4. feb 2011

@bambola a čože také sladké prípravy?

kafoditka
4. feb 2011

@bambola
@monline baby skusali ste robit tie cesnacky??

bambola
4. feb 2011

@monline mon nic, len sa mi proste chce 😀 treba to vyuzit a budeme sa napchvata cely vikend 😝 😀
@kafoditka ja ano 🙂 su vynikajuce 😝

monline
4. feb 2011

@kafoditka ešte nie..cez víkend by som chcela, zajtra ráno musím kúpiť nivu a heru..ostatné by som mala mať doma

bambola
4. feb 2011

@monline ja som tortu tiez este nerobila, robievam kolace. na tortu si fakt netrufam 😉 my si objednavame vo vrakuni v takej domacej pekarni puncovu, tu obaja lubime 😝

kafoditka
4. feb 2011

@bambola 😉
Maly konecne zaspal, idem aj ja pocvicit

monline
4. feb 2011

@bambola vyrážka na brade a čudné chute??

monline
4. feb 2011

@bambola pamätám ako si spomínala punčovú tortu pre muža..🙂 a inak ten mužov strýko so ženou - že - určite máte pre malého veľa vecí, tak sme doniesli len tortu...(akože- niekto príde pozrieť bábo a prinesie len tortu? 🙂)) tak sme sa zasmiali, čo už 🙂) ešteže naozaj má malý veľa vecí 🙂

karinnka
4. feb 2011

@meruska konec🙂))kutil s.r.o.:-)))

bambola
4. feb 2011

@monline vsak maly dostane tiez cez mlieko 😉

bambola
4. feb 2011

@monline pocuj nevyryyyyyyyyyyyvaj 😀 to je obycajny prasprosty jebak , ktory urcite bude najsamvacsi a najzapalenejsi stredu poobede 😠

monline
4. feb 2011

@bambola ak ti to spraví radosť, ja ich mám tri..jeden na spodku brady, jeden vpredu na brade a jeden na kraji nosa..nepamätám, že by som ich mala toľko, kvitnem ako čerešňa 🙂 do stredy mi dúfam zmiznú!!!!! 😠 najhoršie je, že ked sa mi čokoľvek vyhodí (poraní) na pokožke, zvykne mi z toho miesta odísť pigment, takže ostane biely fľak..čo tiež nie je výhra..

monline
4. feb 2011

@bambola ale jasne, dostal mlieko s príchuťou slovan torty...🙂

noemarta
4. feb 2011

Akoooo, teraz od nas odisla navsteva, ako tornaaado deti, nela sa furt budila ☹ 😒
Mirka a rifle, to si tiez neviem predstavit, ja ju mam zakodovanu leginy a dlhe tricko 😉
Meruska kraaasna torta, suuuper, to ja si na take nieco netruuufam... klobuk dole.

bambola
4. feb 2011

@monline aka je to vlastne slovan torta?

bambola
4. feb 2011

ako nasi susedia, resp.pubertak sused ma zase nejake orgie a vyzera to ako keby sa len rozpravali ale normalne ich pocujem co rozpravaju a ako tam chodia z izby do izby....to ako musia po sebe hukat? nasrana som lebo mi to budi malu 😒

mirka285
4. feb 2011

no tak mam odcvicena,kurnik nejaka som nabudena teraz,nebudem vediet zaspat ☹ zapla som si Lupez po taliansky,hra tam CH.Theron to je jedna z mala blondciek ktora je fakt krasna zena 🙂

monline
4. feb 2011

@bambola také dva farebné želatínou stužené pudingy sú na tmavom korpuse a ešte šľahačka 🙂

katarina7777
4. feb 2011

@mirka285 a na mna si zabudla ???? 😀 😝

monline
4. feb 2011

@bambola aj vás je počuť? tí pod vami nepočúvajú o čom sa zhovárate? v paneláku to musí byť fakt sranda...u kamošky ked sme, tak sa divím ako to je veľmi počuť, že normálne rozumieť celé debaty (nadávky), zvuky 🙂

gabika41
4. feb 2011

@vierkaha ...a co to znamena APZ? 🙂

@monline neviem ci NUK sedi na Avent ,mozno by stcilo kupit nahradne cumle Nuk a vyskusat na Avent vrchnak flase..... 🙂

@bambola ...minicooper je taktiez moj sen a aj asi ostane....no co uz 🙂

@meruska pekna tortcka 🙂

@kafoditka...je to smutne,ale aj taketo veci sa stavaju.....mojej kamaratke zomreli az dve deti..............

mirka285
4. feb 2011

@katarina7777 Kati vsak ty si dalsia z toho mala 😉 to je jasna vec..

mirka285
4. feb 2011

@monline Mon ja pocujem aj ked sused sere na hajzli a hovienko pada do zachoda...moj Gabo je na to priam alergicky 😀 v panelaku je to fakt strasne,podla mna moj sused presne vie kedy sexujeme...
@gabika41 jezis to je hrozne,co sa im stalo?

vierkaha
4. feb 2011

@gabika41 Akadémia policajného zboru 😉

kafoditka
4. feb 2011

@gabika41 ☹ boli nejak vazne chore tie deticky??

monline
4. feb 2011

@mirka285 nikdy som nebývala v paneláku, preto mi to príde ako spestrenie, ale zas sledovať dennodenné čľupnutie hovna do misy nikomu nezávidím 🙂 to on je na tom lepšie, však možno ked vás počuje, tak ho to nabudí 🙂 a ktovie čo ešte 😀

monline
4. feb 2011

@gabika41
@kafoditka fakt môžeme ďakovať Bohu, že máme zdravé deti ☹ nič iné nie je dôležitejšie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre