Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

vierkaha
5. feb 2011

A zas som pozadu - celá ja 😀

mojalili
5. feb 2011

AHojte dievčatá,
ja som v noci ani nespala, u neviem, co mu moze byt....a ani sa nad tym uz nezamyslam, s MM sme mali nocnu.. 😒

@kafoditka - Domi, aku mas sedacku do auta? Mas maleho este vo vajku? LEbo vy ste tak podobne velky ako my....Dankovi nohy trcia z vajicka, tak rozmyslam nad uz tou dalsou sedačkou...
@merikac gratulujeme Emke k 8.mesiacikom, ako to leti, vsaK?

karinnka
5. feb 2011

@merikac Vsetko naj 8 mesiacom 😉
Ahojte.....U nas je hnusne pocasie,a minuas 2stupne... 😖 Moj zlatusik sa budi v noci kazde 2hodiny uz cely tyzden tak som maximalne vyspata 😒 Uz chcem slnkooooooooo 😀
@maxara Ktry golfacik chces kupit?

Prajem pekny vikend 🙂

kafoditka
5. feb 2011

@mojalili Hani my sme este vo vajci a malemu tiez trcia nohy, ale to nevadi, podstatne je, aby mu nepretrcala hlavicka.. v marci budeme kupovat uz vacsiu sedacku, chceme romer king plus, ta vyhraloa crash testy..
http://www.babymarket.sk/sk/3530/19/kingplusjasmin

tatianka.g
5. feb 2011

pekny den sa praje,
robite detickam aj polievocky, alebo papaju len kasicky/huste pyre? a ako ste zavadzali lepok, davali ste im zuzlat chlebik, ci?

mojalili
5. feb 2011

@tatianka.g Davala som malemu korku, treba byt pri nom ale stale, aby sa nezadusil, ked si odkusne vacsi kus. My uz papame normalne chlebik na ranajky a zvykol si uz na vacsie kusky... Zatial skor preferoval hustejsie pyre, dnes mu varim sosovicovu polievku. 🙂 (ale my sme starsi trosku)

@kafoditka Aj my este mesiac asi vyckame, do jari, i ked vlacit ho vo vajci je strasneeeeeeeee.

denisse
5. feb 2011

ahojte

@mojalili
My asi kupime MAxi Cosi Tobi, bezpecnostne je na tom uplne rovnako ako Romer King Plus ... takze som vyberala z tychto dvoch a asi je vcelku jedno pre ktoru sa rozhodnes ...
tu je nejaky clanok, tiez odporucaju tu Maxi Cosi ... ale nechala som si poslat vysledky testov obidvoch a su na tom uplne rovnako ...

http://auto.idnes.cz/test-detskych-autosedacek-...

denisse
5. feb 2011

Inak ja mam podozrenie na dalsie zuby, zase horsie spime, vcera sme isli po nelu do skolky s obrovskym revom v kociari ... a do toho ten vietor .. no ale nemohli sme nelu nechat v skolke, inak by som sa urcite vratila domov ...
bara revala celu cestu tam (cca 20 min), dvakrat som ju vybrala na ruky, trosku utisila, dala naspat .. velmi to ale nepomohlo .. tak som doslova bezala do skolky, ze si tam poblizku najdem nejake bezvetrie a pockam do 15.00 kym vydavaju deti ... ale nastastie bara od toho revu tesne pred skolkou zaspala ... spala pol hodky a kym som vyzdvihla a obliekla nelu, tak sa zase zobudila a domov sme isli zase so strasnym revom ... ale ten ju zase tak vycerpal, ze pred barakom zaspala znova ... keby aspon nebol ten hnusn vetrisko, ale zda sa mi, ze zacina mat trosku sople .. 😒
dnes ani neviem, ci s nou ist von, ale neviem, ako inak ju poobede uspat ... tak asi skusim, ci nas neodfukne a ci vobec zaspi, ked vcera tak spekulovala ....

kafoditka
5. feb 2011

@mojalili Hani ani mi nehovor, moja chrbtica by vedela rozpravat 😒 maly ma uz skoro 10kg + vajco romer je samo o sebe velmi tazke a dokopy mam co vlacit 😠 uz sa tesim strasne na jar, maleho nebudem musiet babusit, budem bez fusaka a hlavne bude uz vacsia autosedacka 😉 maly mi v tom vajci strasne vymysla, ked ideme na dlhsiu trat tak musim vystihnut cas tesne po obede a dufat, ze celu cestu prespi.. myslim, ze vo vacsej sedacke sa mu bude lubit, ta je v smere jazdy, tak moze cumakovat... a ked nie,tak mam pripraveny plan B, ze niekde z bazaru, napr. z Bazosa kupim za par korun taku DVD obrazovku, co sa pripevni na opierku sofera a dieta si moze pozerat rozpravky. Tusim to funguje nejak cez blutut alebo sa to nejak prepaja cez palubny pocitac, neviem presne...

kafoditka
5. feb 2011

@denisse to vypada fakt na tie zubky.. ja chodim s malym skoro stale von, aj ked ma sopliky, jedine ked mal teplotu, som ostala doma..

kafoditka
5. feb 2011

@tatianka.g my papame vacsinou kasicky a hustejsiu stravu, ale bezne sa mi stava, ze ked maly vymysla a nechce mi spapat to, co mu uvarim - nposledy to bol spenat, tak som mu to zmiesala so sunarom a dala vypit z flase.. alebo ked nechce spapat hippku a vymysla, tak si uvarim celu cukinu, rozmixujem ju s tou hippkou a tym, ze je cukina vodnata sa z toho spravi polievocka a prasknem mu to do flase.. 😉

maxara
5. feb 2011

@merikac 😀 ta ne? chces snad protestovat? 😀 inak dobre ze hovoris, my sme mali s mm vcera vymesacie chodenia a dnes mame vymesacie svadby a on nic 😀 😀 😝 normalne na to zabudol 😀 (ja tiez, ale teraz hram formu, ze som urazena 😀 )

@luludi slniecko a teplucko sice je, ale fuka priserny uragan.. takze ziadna a vyhra a navyse sa topi sneh, takze vsade su obrie mlaky spinavej vody 😝 😔

@bambola 😨 😅 neviem preco.. asi som si vzdy tak hovorila, ze chcem golfac s madlom.. ale potom ma napadlo, ze aj sportiak mam s madlom, tak golfac by nemusel mat.. ale zas ja mam taky pocit, ze mozno by sa jej to madlo pacilo 😕 ja neviem..

kafoditka
5. feb 2011

@maxara Peti daj link na ten tvoj vysnivany ruzovucky golfac 😉

maxara
5. feb 2011

@karinnka http://www.bumbleride.com/strollers/flite-home.php tento prenadherny.. ale asi ho uz mam znova zatrhnuty 😖

ywett
5. feb 2011

Baby ahooojte,
tuto temu moze vidiet hocikto?
ako sa mavate?
my trosku kasleme, ale nie tak hlienovo, len akoby jej nieco zabehlo...ale stale castejssie :(
vonku strasne fuuuka, aj u vas?

kafoditka
5. feb 2011

@maxara prenadherny je... a preco ho mas zatrhnuty??

maxara
5. feb 2011

@kafoditka lebo je drahy 😒 a nema madlo... ale este mam nadej, len musim ist fyzicky si odskusat nejake kociky

kafoditka
5. feb 2011

@maxara ved si spominala, ze mas limit 200euri, kolko vychadza na svk?? ved skus skocit napr. do kocikova co je v ivanke alebo do babymarketu, tam mali tiez v poho vyber...

kafoditka
5. feb 2011

@maxara akurat ho pozeram na MMB je za 199euri
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8226198 ale to uz mas urcite očekovane, vsak 🙂

maxara
5. feb 2011

@kafoditka ano, mam ho ocekovany.. ja viem ze 199 je menej ako 200, ale !! Michal vcera objavil, ze su aj lacnejsie, tak teraz akoze nechape dovod.. ale uz som mu aj povedala, ze proste treba zvazit parametre a pod.. ale akonahle najde kocik s rovnakymi parametrami a lacnejsi, tak zas nechape.. a teraz som mu predviedla ten golfac co mam od segry.. tak neviem, ci som ho tak moc nechcela alebo co, ale uplne je nashit.. takze sa celkom tesim, vyplznuta farba, ani ziadna znacka tam nie je nikde vytlacena, brzdy nefunguju a predne kolieska sa krutia iba sporadicky, obcas ich tlacim vzpriecene, cize usudil, ze ano, treba ho a hned som tento dala ako priklad, ze pozri sa, urcite to bol nejaky shit a po jednom decku aky je zdevastovany.. tak uznal, ze ja si viem zvazit pre a proti a teda nech idem, poskusam a podla toho sa zariadim.. cize v utorok idem do aladina a do bambini a do samokociky.. a potom uvidim..

kafoditka
5. feb 2011

@maxara Peti ty vezmes jednym vrzom Trnavu - Hlohovec - Bernolakovo??? 😀 😀

meruska
5. feb 2011

pekny dnik...tak ja som uz konecne uplne ale ze uplne pripravena na dnesnu navstevu...neuverite aly vyzdoba sunkovych mis mi trvala dlhsie ako robenie torty 😲 som vyrabala zabky, mysky z vajicok, rozne ruze zo suniek a salamikov a cackala to, az som si neuvedomila ze to robim uz cez hodinu 😀

kafoditka
5. feb 2011

@maxara inak Peter tiez spociatku frflal, ze naco golfac, ked mame sportak, tak som mu povedala, ze golfky su skladnejsie, na rychle presuny a do shopingu a vies co mi na to povedal? Ze naco sme kupovali vacsie auto, aby sa don v pohode zmestila teutonka, ked teraz chcem golfac.. 🙄 tak som tasila dalsie dovody a potom pochopil ale neodpustil si poznamku typu : Ja viem, vsetky baby na koni maju golfac, tak aj ty musis mat 😀 😝

meruska
5. feb 2011

@maxara mne sa z aladina pre dievcatko paci tento http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa... 😉

kafoditka
5. feb 2011

@meruska peknucky 🙂 mne sa paci ta farba aj pre chlapca..

meruska
5. feb 2011

@kafoditka ty si si uz bola vyskusat ten svoj vysnivany chicco?

meruska
5. feb 2011

@kafoditka ty vlastne hladas multiway alebo liteway?

kafoditka
5. feb 2011

@meruska nasla som tu u nas v petrzke jednu novu predajnu, pani objednala tento liteway ale pride niekedy buduci tyzden tak tam hned nabehnem 🙂

gabika41
5. feb 2011

@maxara ....z toho slova vymesacie sa mi normalne chlpy stavaju....to je asi spisovna slovencina ci? 😀

kafoditka
5. feb 2011

@gabika41 🙂 to vymyslela Maxi, okrem toho pozname este aj vydnie 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre