Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
5. feb 2011

@katarina7777 co je siesta choroba????
nooo katty17 sa tu dlho neukazala, asi si uziva polovicku, dlho s nim nebola. 😉

noemarta
5. feb 2011

@katarina7777 to veru aj ja mam co robit do leta, hi hi

mirka285
5. feb 2011

@robika tiez som na to myslela,ci to nebude 6 choroba...

monline
5. feb 2011

@noemarta a nechce sa mi ani veriť, že ťa bolí hlava, však vyzeráš byť absolútne v pohode a veselá a vo fajn nálade 🙂

katarina7777
5. feb 2011

@mirka285 skypujete? lebo Leo ked pocuje zvonenie Skypu tak je cely nazhaveny lebo vie ze bude v pocitaci mm a vyskiera sa na neho jak slniecko, aj mu keca 🙂

mirka285
5. feb 2011

@katarina7777 no veru,musis zabrat tento mesiac 😀

kafoditka
5. feb 2011

@mirka285 a nevies teda nejaku fintu na tie boky?

noemarta
5. feb 2011

@monline trosku sa rozptylujem vami 😉 🙂
akooo nie je to az take strasne, preto som si este tu tabletku nedala, to som sa pytala preventivne. Boli ma pol cela, nad okom...

mirka285
5. feb 2011

@katarina7777 neskajpujeme lebo ja to neviem a ani pocitac nema a velky casovy posun tam je ☹

noemarta
5. feb 2011

@kafoditka ja viem, aleeee neviem ako ti to ukazem, z pilatesu, super cviky, na druhy den som mala riadnu svalovku..
babyyyyyyyyyyyyyy co je to ta siesta choroba???

robika
5. feb 2011

ja som tiez myslela na tu 6 chorobu, no ak sa vyhadze tak to je ono...

mirka285
5. feb 2011

@kafoditka v kalanetike su cviky aj na boky,ale to zabera len ked cvicis komplexne cele dvd...ved nieco vygoogli nejake cviky...ja potrebujem hlavne zo stehien a z pasu zhodit...

monline
5. feb 2011

@noemarta asi si potom unavená, alebo reaguješ na zmenu počasia..spánok by ti mohol pomôcť...ja som mala tiež náročnú noc s malým, točí sa mi v posteli, kope ma pomaly do hlavy..o polnoci som ho kojila, ale potom sa odpojil a zaspal a ja tiež...a zobudila som sa (neviem kedy, ale o dosť neskôr) na to, že si našiel prso a prisal sa 🙂 tak ma to pobavilo..chalanisko moje, aký je šikovný a nahmatá si čo potrebuje 🙂 inokedy zvyknem zapnúť podprdu a zakryť tričko

mirka285
5. feb 2011

@noemarta to su vysoke horucky a potom sa ti dieta cele vyhadze vyrazkami...

robika
5. feb 2011

@noemarta to je nejaka virusova choroba, ktoru mozu dostat babatka medzi 6 - 36 mesiacom, trva max. 5 dni a dietatko ma vysoke teploty, ale nema sople, ani nekasle, nic iba teploty a na 3 den (tusim) sa vyhadze, vyrazky su velke ako spendlikove hlavicky

kafoditka
5. feb 2011

@noemarta tak najblizsie mi to ukazes 😉

monline
5. feb 2011

@noemarta môžu to byť aj dutiny

robika
5. feb 2011

@monline aj ja tak kojim, ze spime vedla seba, lebo inak by som sa vobec nevyspala, lebo papa kazde 3 hodiny, vacsinou som v takom polospanku, ze si len matne rano uvedomujem, ze papal 🙂

noemarta
5. feb 2011

@mirka285 @robika ach sooo, to som nevedela 😕 😕 😕 dik za vysvetlenie.
@monline urcite spanok pomoze, to mam z toho pocasia... vacsinou vzdy tak reagujem....
Danko je zlaty, vynaliezavy chlap... aj mne sa uz zo par krat stalo, ze sa nela prisala na holy prsnik, ktory som mala z minuleho kojenia, proste som zaspala .... 😀 😀

Baby idem ja hajen, nech sa z tej hlavy vyspim. paaaaaaaaaaaaa

noemarta
5. feb 2011

@robika ja zas radsej ani nekukam na hodiny, ze kolkokrat sme hore.... 😉 tiez spi s nami, ved to by som stala viac pri postielke nez spala...
@kafoditka o.k. domi dohodnuteeee.

monline
5. feb 2011

@noemarta dobrú noc, rýchlo zaspi 🙂

kafoditka
5. feb 2011

Bru nocku, aj ja idem spat

robika
5. feb 2011

@noemarta @kafoditka dobru nocku

mirka285
5. feb 2011

bru baby,ja este poprepinam telku...

monline
5. feb 2011

@robika pokiaľ sa mi ho podarí preložiť do postieľky, tak lepšie spíme všetci..najmä ja 😀 ale kd má taký blbý večer, že sa len prehadzuje, piští, plače zo spánku, tak ani to neskúšam, lebo o pár min by som ho musela vybrať..

robika
5. feb 2011

@mirka285 prijemne pozeranie a dobru noc 🙂

monline
5. feb 2011

@kafoditka
@mirka285 na dnes ste to vzdali? dobrú noc 🙂

robika
5. feb 2011

@monline inak ja si ani nepamatam, kedy som sa naposledy tak ozajstne poriadne vyspala, lebo aj ked maly nie je v nasej posteli, stale sa viem zo sna strhnut, ze ci je vsetko ok... ale velmi dufam ze raz ked bude vacsi sa vyspim 🙂

katarina7777
5. feb 2011

@noemarta 3-4 dni vysoke horucky bez inych priznakov a potom sa vyhodia vyrazky ktore do 1-2 dni zmiznu

robika
5. feb 2011

ja rozmyslam ze co mam ist robit, mam kopu zehlenia a maly uz nema ani jedno pyzamko, takze je najvyssi cas ozehlit daco... ale radsej by som sa natiahla pred nejaky dobry film a nic nerobila 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre