Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

dugyna
20. feb 2010

oacka hm ja som Kristina..a nemyslim ze by som bola salena..nehovori sa skor ze diva Bara?

a nepacilo sa mi ked ma suseda ako decko volala Tina ..to neznasam..

a ten test OGTT pojdes az v 24-28tt

dugyna
20. feb 2010

kafoditka inak mi napadlo ze si pisala rano s tym vankusom ja uz naho cakam vyse 4tt z babyportu...hruza..a uz aj drahy mi asi tyzden hovori ze zlatinko kedy ti dojde ten tvoj vankus? by sa ti zisiel...taky je zlaty 😉

dugyna
20. feb 2010

kocky takze kukam ze sa tu chysta stretko 😉 suhlasim ale ja mozem asz po 16marci..lebo dovtedy vas budem za chvilu uz len raz alebo dvakrat denne navsetvovat nakolko sa musim ucit na statnicu..

takze ak budete mat nejake otazke ohladne zdravia a budete chciet poradit alebo sa nieco opytat...hodte mi to radsej do IP..lebo neviem ci budem stihat citat vsetky stranky co cez den popisete nakolko ste sa tak rozkecali 🙂
ale na IP vam odpisem nebojte rano a vecer 🙂

dugyna
20. feb 2010

kocky uz iba hodinu aj 20min aide hokej 😀

strasska ..mari sa mi cosi ze aj niekde na koniku na fore bolo ze Ivka..alebo ti tak pristane to meno ze to k tebe beriem tak automaticky 😉

dugyna
20. feb 2010

mirka my s drahym nie sme kupacie tipy..takze my na sprchac nedame dopustit..je to uzasna vec 😉

dugyna
20. feb 2010

no kocky konecne som vas docitla mala som co robit a uz si tu pisem na celej strane sama sebe..tak zajtra..teda uz dneska

dugyna
20. feb 2010

tak kocky 🙂 s dnesnym novym dnom vas uvita sunny 😀
ja ukoncujem ten vcerjsi 😀 😀 😀

sunnygirl
21. feb 2010

Dobré ránko bábiky,
ďakujem dugyna, preberám tvoju nočnú štafetu.

No teda vy ste tu včera opäť toľko popísali, pomaškrtili, poklebetili, pochudli,..... 🙂

Ani neviem na čo reagovať, napíšem všeobecne. Myslím, že Zrzulke vypadnú očká, keď nás bude čítať. Ja ani dnes sa asi nepripojím, ale rada si vás prečítam, ideme k starkej na návštevu.

Mne sa túto noc snívalo, že rodím, v poslednom čase mám hrozne bujaré sny......uf. 😒

Tak vám prajem pekné klebetenie, dnes som hore od 4:00 hod. A to som fit ako rybka.

tutifruti
21. feb 2010

Dobré ránko... No tento kon je ako droga... Vstanem robím deťom kakao a zapínam PC... 😀
Dočítam čo ste popísali, smejem sa tu sama z toho čo ste popísali 😀 😀 😀
Aj dnes pokračuje moje prechladnutie, smoklím tu a kýcham.... 😠 Nasadila som si homeopatiká, tak uvidím s akým účinkom....
Chystám sa žehliť tie Himaláje, čo tu mám a veru sa mi vôbec nechce.... 😒

kafoditka
21. feb 2010

Dobre ranko sa praje fesandy!! 😀 Dnes dom sa zobudila na svitorenie vtacika na nasom okne-no uzasne nieco-dufam, ze je to cista predzvest jari 😎 😎

idem spachat hygienu a urobit nejake ranajky, tak dufam, ze pribudne par stran, aby som mala co citat... My s maxinkou sme sa vcera prekonali 😉

mirka285
21. feb 2010

dobre rako babule..tak ja som dnes stihla maleho vyprevadit na lyziarsky,nakupit,na obed budu pstruhy a aj si poplakat ☹ na mna dnes prisla depresia z porodu,ja som si spomenula na ten prvy a normalne som zacala rumazgat ze pri tomto druhom uz urcite zomriem 😢 😢 a moj fesak mi povedal ze mas este styri mesiace cas tak neplac dopredu,no chapete to?ja mam dnes fakt cudny den,rano mi prislo tak zle vonku,ze som skoro odpadla,normalne sa mi zahmlelo a vzduch bol niaky husty 😖 a ked som zbadala tu staru karosu s ktorou isli na lyziarsky,mi doslo druhykratzle..ved s takou som bola ja pred 20 timi rokmi ☹

ericica
21. feb 2010

dobre ranko....mirka neboj malemu sa nic nestane,sice mne sa lahko hovori ked mala nebola odo mna ani den pre 😝
takze mne sa obedik uz vari budu zapecene prsia so sampionmi na smotane +syr a zemiakove pyre a od susedy som dostala salatik cerstvy z folie uz mi nan slinky tecu 😝 😝 😝
o jednej vyrazame na plavaren len dufam ze este obleciem vrch plaviek na tie moje naliate kozy 😀
a prosim vas nepopiste toho vela aby som tu potom necitala do vecera 😀 😀 😀

mirka285
21. feb 2010

ericica tak o zabavu mate dnes postarane 🙂 tak dobre sa vyblaznite s malou no a plavky,neviem neviem,ja mam kozy jak dojka,ja podprdu neobleciem urcite 😀

ericica
21. feb 2010

mirka nestras kde teraz zozeniem druhu 😲
pozicia mi svokra 😀 😀 😀 ale v tych by som sa stratila 😀 😀
my sme uz poobede a celu dobu co som jedla mi mala kopkala dole medzi nohy 😝

kafoditka
21. feb 2010

Tak ja uz mam pozehlene, huraaa! 😉 Baby pred dvoma tyzdnami som si farbila vlasy a uz to mam vysarene 😠 nejak rychlo mi to odrasta, aj nechty. Tak sa na vyplatu objednam ku kadernicke, a dam spravit komplet nove vlasy, lebo si pripadam ako skarede kacatko- a to mi dnes pribudli 3 nove vyrazky na ksichte 😒

Ale pojdem sa vonku trochu prejst, ved je tam nadherne, bol by hriech ostat doma 😉

dugyna
21. feb 2010

no ahhojte kocky 🙂 takze hokej bol super zaspala som na zaciatku tretej tretiny vtedy to bolo 5:0 pre nas 😀

any23
21. feb 2010

ahojte kočky 🙂 uff vy ste toho ale popísali - nemám šancu prečítať 😉 my sme mali v piatok poradňu, bola som aj na morf.utz-bábenku skontrolovali všetky orgány, všetko máme v poriadku tak ako má byť a tak na 90% budeme mať dievčatkooo 😵 😵 😵 veľmi sa tešíme, ale teda najmä z toho, že je zdravučké 😉

tutifruti
21. feb 2010

any gratulujem 😀 😀 😀
Ja uz by som tiey chcela vediet čo to bude...
Inak ženy kde ste, dnes je tu akési ticho.... Vidno, že je pekný deň 😀

maxara
21. feb 2010

Ahojte babulky... som domaaaa
Janka256, any23 gratulujem k dievcatkam a zaroven vam davam do povedomia tabulku, ktoru som zavesila na picasaweb, kedze bola taka obrovska, ze konik ju nevedel urobit citatelnu... je tam kym nebude aspon z vacsej miery kompletna... takze ak mate do nej nejake udaje, poslite mi IP... ak tam uvidite nejaku chybu, tak aj tu, dobre??? tu je link
http://picasaweb.google.sk/5.valuchova/Julovky2...
napravo hore je lupa, treba klik a potom hybat kavou mysou tabulkou hore dole...

maxara
21. feb 2010

no a co mam nove??? nic 🙂 naozaj pekny den... akurat rano som si dala double rannych nevolnosti a zle mi je tusim doteraz... isli sme k nasim, mama stastna, ze moze pokecat, oco stastny, ze mu ma kto pomoct spilit strom, mm stastny, ze moze pilit strom... ja stastna, ze nemusim varit obed... no uuuzas, nie? 😀 😀 😀
potom sme sa zbalili, kedze sme chori, ze ideme na nakup a domov a drahy mi na parkovisku pre Kauflandom zahnojil, ze jemu sa nechce... tak som isla sama, on zatial chrapal v aute a v obchode mi tak doslo zle, ze som sa skoro vygrcala na pult so sunkami, blee 😝 no nejako som to rozdychala, ale doteraz mam pocit, ze mam na male...
potom som sa pekne ponatahovala s mineralkami - do kosika, na pult, do kosika spat... az ma brusko bolelo a spotila som sa jak svina... prdika to potom mrzelo, tak mi zakazal vynosit nakup z auta (pomoct mu)... no a ked uz sme dosli domov, zapla som si dvd s nasim vystupenim z brusnych tancov (sme vystupovali aj my zaciatocnicky) a trosku som si zatancovala s babami... mi velmi chybaju ☹ ale aspon takto sa z casu na cas uvolnim 🙂

maxara
21. feb 2010

mirka - hlavu hore, ziadne depky... nemysli na zle veci... prveho si rodila davno... a toto babo je ine, tu na koniku sa dozvedelo prostrednictvom tvojich oci, ze sa ma spravat promatersky a ma sa narodit bezbolestne a bez komplikacii, 100%ne 😉
kafko - dufam, ze kym dame stretko, nestane sa z teba vraskavec ozrutny 😀 😀 😀
ericica - dufam, ze den bol podla predstav a ze aj pocet popisanych stran ti vyhovuje 😉
dugy - este ze mame taku fanynku, co tak tuho fandi aj za nas... inak by to neskoncilo takym hepyendom 🙂
tuti - neboj, coskoro sa dozvies... ber si priklad zo strassky, ona to ani nechce vediet 🙂 mna by vystrelo, keby som mala cakat az do konca jula 🙂 🙂 klobuk dole

any23
21. feb 2010

tutifruti, maxara díky 🙂 nooo snáď nášmu ASI dievčatku do júla nenarastie pipík 😀 😝

maxi super tabuľka 😉 fíííha ale nás tam je - ako hadov 😵 ale to je supeeer 🙂 😉 môžeš mi tam prosím doplniť vek? mám 25, v deň termínu budem mať PRESNE 26rôčkov-bábätko sa má narodiť na moje narodeniny 😵 a naše dievčatko bude Emka 🙂

tutifruti
21. feb 2010

Maxara no sikovnica si 😀
No ja by som sa mozno aj nechala prekvapiť, ale na druhej strane by som rada pripravila dievčatá na bábatko, zdá sa mi lepšie, že tak lepšie prijmú nového súrodenca, keď už budeme o ňom hovoriť, oslovovať ho menom... 😅

maxara
21. feb 2010

tuti - ved jasne, ja by som ale urcite pukla od zvedavosti 😀

tutifruti
21. feb 2010

Veď aj ja 😀

kafoditka
21. feb 2010

no uz som tu.. dnes som po zehleni este asistovala pri vareni a potom piekla tvarohove buchty- tie sa teda vydarili 🙂
a potom, ze sa idem prejst, ale z toho statia v kuchyni som si na chvilu lahla a potom sa mi uz nechcelo, aj tak by som musela ist sama, kedze manzelik pracuje 😒

maxi... zajtra sa objednavam ku kadernicke na kompletku, aby som bola heeezka a aby si sa nezlakla, ked dame stretko 😀 😀 inak brusne tance?? pocula som, ze super vec... 😉

gratulka k dievcatkam kocky!! Pipiky sa asi uz vsetky minuli 😉

maxara
21. feb 2010

kafko aj ja som uz dohodnuta s mm , ze mi dovoli sa objednat 🙂 no tak uvidim kedy pojdem a co si dam urobit... inak dost rychlo aj mne rastu vlasy...
brusne tance su paraaadaaa... najprv som sa hanbila jak pes tam chodit, ale potom som zistila, ze okrem toho, ze sa mi to pacilo a dobre som sa citila aj po tancovani, ze nie je to taky strasny zaberak, ale zaroven som sa vzdy pekne prehriala a spotila... ocividne som sa spevnovala, sadielko sa mi menilo na svaly... mm bol spokojny, ked som mu ukazovala vecer co som sa naucila... hoci on si to zelal iba v cinkacej satke 😀 😀 rozhodne si myslim, ze mi to pomohlo aj k tehulstvu, co sa nam nedarilo... naucila som sa povytriasat pekne panvu, brusko, prska, ramena... super, jednoznacne odporucam... keby sa mi podarilo niekoho nahovorit na BT pre tehule, aj by som chodila...

kafoditka
21. feb 2010

ty maxi, normalne si ma navnadila... som rozmyslala, ze konecne by som sa mala k niecomu dokopat a zvazovala som cvicenie vo vode, ale bojim sa, aby som nieco nechytila, ja som s tym mala jeden cas obrovske problemy..
a BT pre tehule by mohlo byt super.. kde si chodievala cvicit??

dugyna
21. feb 2010

no kocky dnes ste teda moc toho nepopisali 🙂
my sme sa dnes boli prejst a potom sme s babami este hrali clovecko 🙂 clevece nehnevaj sa...starsia ani nedohrala..totiz to sa nahnevala..a maldsia sa vytesovala ako vyhadzuje 🙂

maxara
21. feb 2010

ja som tiez chcela chodit plavat alebo take cosi, ale tiez sa toho bojim... ja som chodila do sahry, to je pri mileticke... baby fakt sikovne, daj si www.sahra.sk no mne potom doktor zakazal, lebo na zaciatku som trosku malinko spinila, tak kazal kludovy rezim... a navyse tam sa plati za cely kurz a tak by som mozno dost vymeskala... ale teraz viem, ze specialne pre tehule robia BT vo Vajnoroch a je to take light, ze si platis kazdu hodinu 2 e, co sa mi zda aj v pohode cena a vzdy sa tam musis nahlasit ci prides nabuduce a tak... a je to v piatok o 18:15... ja sa tam chystam, ked uz nebudem PN...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre