Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
12. feb 2011

@mirka285 😲 a co mas s kozami? a taku silikonovu podprsku? alebo len taku podopierku?

katarina7777
12. feb 2011

@mirka285 miri vsak hod nejaku foto darcekov z thajska, nech mozeme zavidiet 😀 Ozaj uz ti prisla ta podlozka do golfaca?

Aj ja som bola dneska nakupit jedlo a trosku som si "odskocila" a kupila som si super cierne gumaky a bezovy kardigan, vsak sa musime obcas odmenit 😝

katarina7777
12. feb 2011

@mirka285 a hod foto tych satociek pre lindu, LR je moja najoblubenejsia znacka, hlavne Black label... 🙂

mirka285
12. feb 2011

@maxara no oni su vsetky troje take sexi co sa viazu na snurku okolo krku a tam sa jednoduco ziadna podprda nebodi,lebo kazda by vytrcala a boli vidiet ramienka...ja tymto satam hovorim,satocky pre silikonove prsia...ale tak jeho to nenapadlo 🙂

maxara
12. feb 2011

@mirka285 ty si tusim riesila tie protismykove kolienka na pancuskach.. tak tu som nasla foto tej 3D farby na textil, ktoru teta pouzila na spodky pancusiek, takze v pohode na kolienka 🙂 aj ja si kupim tu farbu https://www.modrykonik.sk/fotoblog/quaxi/album/...

katarina7777
12. feb 2011

@mirka285 a maxi ma pravdu, co mas ty s kozami?

mirka285
12. feb 2011

@katarina7777 nemam kabel od fotaku,Gabo ho nechal v aute,ale ked ho donesie tak hodim,strasne su chutne,jednoduche a pritom vyzeraju draho 🙂

katarina7777
12. feb 2011

@mirka285 tak aspon na dovolenke ich mozes hodit, vsak plavky nevadi ked bude vidiet 😉 Asi si Gabo mysli ze su dokonale 😵

katarina7777
12. feb 2011

@mirka285 ja som nakupila malemu svetriky RL v pandorfe, tie co tu predavaju za 80 Eur som tam kupila za 15, takto lubim nakupovat . 😉 a pre dievcata tam mali naaaadherne veci za dobre ceny.

katarina7777
12. feb 2011

@mirka285 maxinka ti vyriesila problem 😉

mirka285
12. feb 2011

@maxara Peti vsak moje prsia po dvoch detoch potrebuju poriadnu podprdu co ako tak z nej spravia normalne kozy,tieto akoze podprdy by to asi nedokazali...ale ved ja sa z toho nezblaznim,ked som to Gabovi povedala,ze a co si ty myslis,ze ja si s mojimi kozami mozem obliect taketo saty?najprv na mna kuka a potom,ze vsak ked chces ja ti tie silikony zaplatim...ale ja nechcem,radsej si kupim nove saty,do ktorych si mozem dat podprdu...

bambola
12. feb 2011

@mirka285 my sme nad pupocnikovou ani neuvazovali a ani sme nedali. chcela som dat do verejneho registra a tvrdili mi na porodnici, ze to by musela byt porodna vaha dietata nad 3,5kg 😠
@maxara dakujem za tlacivko 🙂

maxara
12. feb 2011

@mirka285 Miri ale ved maju aj Deckove kosiky a aj saty cosi chytia, nie? za pokus to stoji 😒

maxara
12. feb 2011

@bambola nemas zac 😉

maxara
12. feb 2011

@bambola a este daslie obmedzenia boli, lebo aj ja som chcela darovat a Nina mala nad 4 kg a mali nejaky osobak s tym

maxara
12. feb 2011

@katarina7777 v pondelok idem volat dr do NR.. na kedy sa mam teda objednat? niekedy na koniec marca, alebo radsej zaciatok aprila?

mirka285
12. feb 2011

@maxara mozno jednu skusim objednat,no neviem,vyskusam a uvidim...

maxara
12. feb 2011

@mirka285 no vidis 😉

katarina7777
12. feb 2011

@maxara ja sa 17 marca vraciam z dovolenky, takze radsej zaciatok aprila.

maxara
12. feb 2011

@katarina7777 oki 😉 dam ti vediet

noemarta
12. feb 2011

@mirka285 hej miri presne tie, su take na jar do kocika, a teraz mi mama povedala ze tie macko pu kupi ona malej. 🙂 a a miri, vsak ty si nekojila neee, tak ty musis mat neposkvrnene prsa 😉 😉 to znaci, ze si kluuudne mozes dat tie sexi saty. takze som si vas docitala, takze spokojna s darcekov, ale asi hlavne z toho, ze je uz doma, zeee. A co povedal na uces????
no dieta mi spi, mm isiel vedla k susedovcom a a a ja musim ist makat 😒
ale priebezne vas budem citat...

drievko
12. feb 2011

Ahojte maminky ! Moc sem nechodim tak ani nemam prehlad ci prekonali nejake ochorenia vase deticky ☹ V stredu v noci dostala mala teplotu 38,5 a este stale teplotujeme nema ziadny kasel ani soplík ani hnacky absolutne nic a v piatok sme boli u lekarky a nic nam nevedela povedat! Mozu trvat teploty tak dlho aj pri prerezavaní zúbkuv?

kafoditka
12. feb 2011

Caute...
@mirka285 no ako, nezjedli ste sa navzajom s gabkom od samej lasky?? 🙂 Ozaj, na vlasy nefrflal?? Veru mohla by si nam par thajskych kuskov pofotit, nech sa pokochame aj my 😉
Ja som bola dnes s malym vonku na hodku a potom sme sli do eurovei...keby som vedela, ze tam bude natlacena cela Bratislava a Denis Lacho bude vyvreskovat dokolecka 4 pesnicky, tak ostanem doma. Ale tak svokra kupila co chcela, Peto tiez a ja som obisla naprazdno 😒 Inak objavila som tam novy velky obchod, kde mali naaaaadherne vecicky hlavne pre dievcatka, za celkom slusne ceny - lacnejsie ako Next. Cely den som dokopy nic nepila, takze ma pekne boli hlava, ale tak mi treba 😒 Ani cvicit sa mi dnes nechce...

maxara
12. feb 2011

@drievko to bude asi siesta choroba. ked sa ti vysype dnes alebo zajtra a teplota prejde, tak je to ono..
inak dosla mi od teba sms s asi dvoma slovami 😕

maxara
12. feb 2011

@kafoditka chod sa napit

katarina7777
12. feb 2011

@kafoditka Domi vsak si daj aspon jeden den pauzu od cvicenia. To tak vzdy byva ze ked si idem nieco kupit, nakoniec idem domov s prazdnymi rukami a ked nic neplanujem hned nakupim... ako dneska napriklad 😉

katarina7777
12. feb 2011

@drievko typicke priznaky 6. choroby, len teplota a nic ine... uvidis ze zajtra sa maly vysype a v pondelok bude v pohode.

drievko
12. feb 2011

@maxara jaj bodaj by si mala pravdu, lebo som uz na nervy ☹ Heeej to tebe ? Ako sa inak mate? vobec nemam prehlad co prave riesite ozaj ides na to megastretko?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre