Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

alica26
12. feb 2011

@mirka285 ja som sa obávala, aké ich budem mať, ked dokojím, ale až také zlé to nie je... Tiež nemožem chodiť bez podprdy, ale s nou sú v poho 😀

kafoditka
12. feb 2011

@mirka285 ja by som do silikonov sla v pohode, ale nezvacsovala by som si prsia. chcela by som pekne pevne trojecky 🙂

ywett
12. feb 2011

@mirka285
len srandoval...hadam, ci?
Ja by som dobrovolne do seba nedala nic a ni so sebou nic...stacil mi ten cisarsky...
Mam na to taky nazor, ze moje prsia vidi len mangel a jemu vyhovuju, podprsenka robi zazraky, tak na co?

ywett
12. feb 2011

@katarina7777
a ked nepojdeme v spicke, ale napr. zaciatok juna a potom september? hadam sa vyhneme zapcham...este sme aftom nesli na dovcu...

alica26
12. feb 2011

@kafoditka ..ved ja sa z tej slavolky ešte aj vytešujem... 😀 Sámoška, že to nevzdám, teraz, ked som sa už na to dala...v lete budem ako zora czoborka, či? 😀

mirka285
12. feb 2011

@katarina7777 no ona je dobra,ale strasne vymysla,ona ma vrtulu v riti,ja ti poviem pravdu,ze na taky Dubaj ako idete vy alebo nejaku inu podobnu destinaciu kde som nebola by ma Gabo nemusel dlho prehovarat,ale autom sa mi veru nechce nikam trepat,jedine ak by sme mali operku...

alica26
12. feb 2011

@ywett My sme po liatacom zážitku chodili len autom a ked nepojdete v noci, ako všetci slováci, je dosť možné, že sa zápche vyhnete...

katarina7777
12. feb 2011

@kafoditka aj mne by stacilo len vyplnit moje "kozky", take mensie pevne 3 by som aj ja brala 😀

@ywett jedine tak jak pises, zaciatok juna alebo september... jul a august su tu hroza, co sa dopravy tyka.

mirka285
12. feb 2011

@ywett presne aj moj nazor,on to myslel vazne,ze keby som to proste ja velmi chcela,ale ja to nechcem ani nemam z toho komplexy,takze neriesim...a tvarim sa,ze vidis aku mas skromnu zenu 😀

alica26
12. feb 2011

@alica26 tak ale taká skomolenina sa mi už dávno nepodarila... 😀 😀 😀 Mám čiernu klávesnicu a starý šomre, že mám vypnúť svetlo, tak r.ť vydím... 😀

ywett
12. feb 2011

@katarina7777
my vzdy chodime v tych nevychytenych terminoch, kvoli preplnenym hotelom, plazam a podobne...vacsinou sme zvykli ist koniec sept aj zaciatkom okt..a dobre bolo..a. urcite ani malej nebude moc vyhovovat, ked budu vysoke horucavy

katarina7777
12. feb 2011

@mirka285 vsak naco mas Gaba, nech si dcerku na dovolenke uzije, nie? ved ked ste doma je stale v praci 😉

inak ked spominate Czoborku ona pred par rokmi spravila dobre dvd Zoralates a Zorafit, ja som na tom dost ficala kedysi a tiez som mala dobre vysledky.

ywett
12. feb 2011

@mirka285
dobre si to uhrala, na skromnu zienku 😎 😎 😎
mam kamosku, ktora chce ist na plastiku, jej priatel to nevyzaduje, ale ked chce, tak ju v tom podpori...
🙂)))))
hlavne, ze my same sme spokojne, no nie?

katarina7777
12. feb 2011

@ywett v polovici septembra je nadherna sardinia.

ywett
12. feb 2011

@katarina7777
O Sardinii dlho snivam...ale tam aftom asi nie, co si myslis?

alica26
12. feb 2011

@ywett My sme sa bavili, že by sme tento rok išli do tatier, napr. do tatralandie na predlžený víkend, aby sa drobec aj vo vode vyšantil a čerstvý vzdúšil poinhaloval, ale ešte som konkrétne nevyberala...

mirka285
12. feb 2011

@katarina7777 no lenze on ma z prveho manzelstva este jednu dceru,tu by sme urcite tiez brali so sebou,ona Lindu velmi lubi,tak by ju aj zabavili trochu,ale tak ked dovolenka,tak nech sa aj ja citim ako na dovolenke,takze ja by so tu operku brala,proste aj vecer aby sme si mohli niekam vyrazit,a celkovo,Linda bude uz asi aj chodit vtedy,tak aby som nemusela len ja striehnut,proste ja mam rada dovolenky,kde naozaj dovolenkujem a vyzadujem veskery komfort...

katarina7777
12. feb 2011

@ywett aj ja ked som odsavala mlieko som mala pravy prsnik dvojnasobne vacsi jako lavy a teraz su uplne rovnake , v jedno aj druhe prazdne ☹ dufam ze sa casom nejak "vystuzia", ked nie budem to mozno nejak riesit.

robika
12. feb 2011

ja chcem ist na dovolenku aj so segrou, ju by som mala ako operku, nech sa ucia aj s jej drahym, ze co ich caka 😀 , oni budu stastni a my s mm spokojni, ze sa malemu venuju a je v dobrych rukach a my sa nemusime nahanat 🙂

ywett
12. feb 2011

@alica26
my sme v Tatrach uz boli v novembri a pojdeme opat v marci, aprili..kamoska tam ma super apartman. tiez odtial pojdeme do Popradu, je tam aj bazen pre babatka, kde sa robia aj kurzy, cize vyhovuje vsetkym hygienickym normam..lebo do normalneho bazena s dospelymi, by som malu nedala...
PRed dvomi tyzdnami sme boli v Lutzmansburgu na vikend v Rakusku v detskych kupeloch...ak chces hodim link...

katarina7777
12. feb 2011

@ywett ja som bola autom, isli sme vzdy nocnym trajektom bud z Livorna alebo Piombina, normalne sme sa vyspali v kajute a po ceste sme sa vzdy niekde zastavili napr. Florencia, Pisa...

ywett
12. feb 2011

@katarina7777
mas pocit, ze mas malo mlieka? alebo maly casto papa?

kafoditka
12. feb 2011

@katarina7777 a ktore je lepsie - zoralates alebo zorafit??
@mirka285 a tou operkou myslis uplne cudziu osobu, ci??? 😕

alica26
12. feb 2011

@mirka285 to by ste išli na dofču riadna banda... 😀 Ale v tom komforte úplne súhlasím, ale teraz budeme vyberať dofču aj podla toho, aby mali aj decká komfort... Detský all in... 😀

alica26
12. feb 2011

@ywett pošli link, pokukáám... 😀 dakujem

ywett
12. feb 2011

@katarina7777
dala si mi takeho chrobaka, ze hned zajtra pozeram dovolenku Sardinia..ked ja sa bojim aj naplanovat terminovo nieco, ked nevieme, co a ako bude malinka..aj dnes sme mali byt na plese, ale sme nesli, bo tento tyzden mala teploty a budi sa kvoli zubkom kazdu chvilu..

katarina7777
12. feb 2011

@kafoditka podla mna Zorafit, ten pilates je dost tazky, ja som ho cvicila ked som bola v dobrej kondicke, inak som nevladala.
@ywett ja som odsavala 5 mesiacov, potom mi zacal maly odmietat materske mlieko, asi od 3 som musela prikrmovat umelym a potom som presla len na umele. Ja som mala v tom mensom zapal a potom sa mi tam tvorilo malo mlieka.

kafoditka
12. feb 2011

@katarina7777 je to take "skackave" ze na to potrebujem vela miesta? skusila by som to napalit..

katarina7777
12. feb 2011

@ywett ja som bola 2x v Chia, je to uplne na juhu, prekrasne plaze, bola som v hotely Aquadulci, velmi dobry hotel aj pre deti.

ywett
12. feb 2011

@katarina7777
aha, jasneee....nasa nechce zasa flasu..ani umele ani moje mliecko z flase nevypije...takze len prsnik..
A tiez sa ti prirodzene vytratilo, ziadne tabletky a zvazovanie, vsak?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre