Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
21. feb 2011

@tinaki1275 🙂 to by si asi nestihla, co?

@mirka285 😀 ale nie.. ja som ich ani nepozerala, isla som ohradku za ohradkou 😅

noemarta
21. feb 2011

@kafoditka tak to ti verim, lebo ja som mala do teraz dost vela veci pre nelu od susedy, zdedene, a teraz uz od nej nechcem aby mi pozicala, a to len dokupujem... takze si neviem predstavit, kolko musis dokupovat ty ☹ ☹ ale zas povedzme si uprimne, ze si ides nohy potrhat, ze mozes ist kupit filipkovi nieco, az celu noc nespiiiiis. 😉 😉 😉

tinaki1275
21. feb 2011

@mirka285 taku podobnu ohradku mam ako si dala link .ale moja nou nie je velmi nadsena..niekedy sa pohraje ale vacsinou je zavesena na tej sietke lebo chce stat..a nejako si obcas zamotava prsty do nej..a potom nervaci ..my sme mali v alpach na izbe taku klasicku cest.[postielku a v nej bola spokojnejsia..tak neviem..

cigaretka5
21. feb 2011

@mirka285 sak sme este nekupili ale v podstate sme sa pre nu rozhodli ale dovezu nam ju z UK a vide na 250 eri aj dopravou..........
Ale Mirka chvalim mas skvelu pamat

cigaretka5
21. feb 2011

@mirka285 mna as muz chvali ked najdem nieco pekne v bazari. My radsej na drahu dovolenku ako predrazene handry. Ale sak o tom to je kazdy sme nejaky

mirka285
21. feb 2011

@kafoditka a co robis s tymi bodynkami a pyzamkami?vsak moja ich nosi tri mesiace....
@noemarta no mame nejake tie spolocne vlastnosti,ze?ale ked dobre kupime,jak sa vieme tesit,nee??jak vcera adidasovu supravu zo 40 na 20 euri,no a nekup to,ked mam k nej tie topanky 😀

mirka285
21. feb 2011

@cigaretka5 ja aj drahe handry,aj drahu dovolenku 😀 a drahe je relativny pojem,ja malej nakupujem v normalnych bratislavskych nakupnych centrach,nechodim nakupovat k Diorovi ani Gabannovi 😝

kafoditka
21. feb 2011

@noemarta 🙂 to mas teda pravdu 😀 ja mu strasne rada kupujem.. nemozu vyhlasit taku sutaz, ze "vyhrajte oblecenie v Nexte na rok zadarmo"??? 😀 😀 😀 to by som straaaaasne rada prijala a nielen ja, co? 😉

alica26
21. feb 2011

@kafoditka ...som sa sekla, to bolo toto... 😅 http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/p...

alica26
21. feb 2011

@kafoditka ..aj ja by som to prijala..a ešte dámske aspon mínus 50%.. 😀

kafoditka
21. feb 2011

@mirka285 Miri sak som mu kupila pakel bodyniek v Tescu a super, druhy raz som kupila a mozem ich pouzit akurat tak na handru, lebo su total roztahane okolo krku 😠 a z pyzama mi za mesiac vyrastol.. neviem ci sa mi tak zrazili, sak periem na 40tke, ale nohy mu boli dlhocizne a zrazu ich ma ltt a rukavy po lakte 😒 dnes som pozerala v h&m pyzama a tam zas maju ukoncene nohy, cize by musel mat ponozky.. Na Vianoce dostal body 74 a uz su mu male

tinaki1275
21. feb 2011

@mirka285 uz som supla poobede 😒 zabralo na 2 hodky a pospala ale teraz po prebudeni je zase rovnako podrazdena.. ☹

kafoditka
21. feb 2011

@alica26 peknucka suprava 🙂

tinaki1275
21. feb 2011

@maxara to fakt nestiham,a ani sa nedozviem co s tvojou segrou ... 😒 moja je uplne v dzeze.. ☹ ale to je tym ze je chora..uz radsej neriesim lebo by som sa zblaznila.. 😒

denisse
21. feb 2011

@mirka285
ja som tiez chcela ohradku, ale nakoniec som si dala do obyvacky detsku postielku ... mala v nej aj tak nespi ... ked som pri nej, tak je na zemi a ked potrebujem odist, tak ju supnem do postielky ... akonahle sa bude vediet sama posadit, tak dam rost do najnizsej polohy a myslim, ze mi posluzi rovnako ako ohradka ...

ja by som sa trosku bala tej nedrevenej, ze dieta z nej nevidi von ... ale ono to zalezi na povahe decka, niektore sa tam hraju a nevadi im to, niektori zvedavci to neznasaju, ked nevidia co sa okolo deje 😀

tinaki1275
21. feb 2011

@kafoditka ja som nasla v H&M aj pyzamka s ukoncenim ako ponozky,ale pravda je ze ich maju malokedy ..a moja ponozky moc nemusi.. 😒

denisse
21. feb 2011

a co sa tyka oblecenia .. tak ja som barunke este nekupila na oblecenie skoro nic .. mam po nele .. ja mam zase taku povahu, ze teraz kym je to tym detom jedno, tak zbytocne nekupujem drahe veci .. navyse rychlo rastu ... a mam dve dcery, este sa urcite navymysaju s oblecenim, ked si budu same rozkazovat ...
takza ja radsej detom doprajem, ked si to uz uvedomuju ... pretoze povedzme si, ze teraz je to krpcom jedno, je to dolezitejsie pre mamky 🙂

a tiez kupujem vselikde .. aj v beznych obchodoch (C&A, HM, v tescu) ale aj v sekaci .. mame tu jeden fajny cisto detsky, vonavy ... a obcas na MMB ... 🙂

mirka285
21. feb 2011

@denisse Deni vidi z nej normalne von,ja som taku mala pri Tomaskovi a on sa v nej bez problemov aj hodinu hral,ale ci sa bude aj Linda to neviem...s tou postielkou si to dobre vymyslela,akurat,ze Linda mi chodi spavat cez den normalne do postielky,tak mne y sa to neoplatilo prenasat hor dole....baby ja by som sa zaobisla aj bez ohradky,ale Gabo si to vymyslel,a mala by som vycitky keby idem na zachod a zrovna vtedy mala nieco vyparati,by som to pocuvala cely rok ako mi hovoril,ze treba ohradku 😖

mirka285
21. feb 2011

@kafoditka Domi no vsak sme sa uz minule bavili o tych tescackych bodynkach,ze sa nejako pokazili,a k tomu ked bola mala malinka,tak nam vyhovovali a teraz nam vobec nesedia 😖

denisse
21. feb 2011

@mirka285
tiez sa cudujem nad tymi bodynkami .. ja mam nejake este po nele a su stale fajne ... 😕
urcite neboli take zle, museli sa nejak pokazit ...

denisse
21. feb 2011

Baby, dnes cestou zo skolky sa ma Nela pytala, ci obloha je veeeelmi vysoko ... a ja, ze ano ... a ona, ci sa kvapky dazda neboja padat z takej vysky 😀

tinaki1275
21. feb 2011

@mirka285 toto poznas? je to vraj najmensi golfac na svete ,zda sa mi extremne lacny nasla som ho na nemeckom e-bay -novy za 130 eur ...http://www.quicksmartbaby.com/easy-fold-stroller/
ale a j tak u mna zatial vyhrava Loola... 😉

merikac
21. feb 2011

@tinaki1275 ja som na tu loolu citala recenziu na jednej anglickej stranke,,ze je moc siroky, co sa zakladne tyka- tak neviem ja som ho na zivo nevidela,,,a ked sa sklada, tiez sa samostatne skalda sedacka a samostatne palice

merikac
21. feb 2011

ahojte babule,,,tak dnes som machrovala v praci a teplota sa zas vratila,,,,,, 😠 ..idem vas pocitat- vcera mm kupil kameru - neodolal novym kuskom Emmy, tak sa tesi cela rodina, len ja mam nervy, lebo ked sa pocujem a este k tomu aj vidim - az mi je spatne zo seba 😖

alica26
21. feb 2011

@denisse ..to je milé 🙂 ..už sa teším, ked aj náš puchor bude mať také bystré postrehy.. 😀

luminkasp
21. feb 2011

kolko uz papaju vasi drobci? myslim mnozstvo 😉

tinaki1275
21. feb 2011

@merikac ja som to videla zlozene spolu ,da sa aj osobitne ale urcite aj spolu ..na siroku zakladnu som zvyknuta- mam buzz 😀

mirka285
21. feb 2011

@merikac ja som loolu tiez videla zlozenu spolu,tak neviem,ale loola nie je typicky maly golfacik,je premakanejsia,aj sedacka sa da myslim dat a j v smere aj v protismere jazdy,,,
@luminkasp moja 200ml,cize celu vyzivovu flasku...idem si umyt vlasy,som sa prave rozhodla...

maxara
21. feb 2011

@tinaki1275 ale ved vies co je s mojou sestrou, je prepnuta.. mi lezie na nervy.. a toto je len jedna z mnohych konkretnych veci z ktorych som v soku, ked sa ich dozviem.. ale nic podsatne 😔

maxara
21. feb 2011

@mirka285 Miri, ja chodim na zachod tak, ze Ninka sedi v tom sestrinom golfaci a ja mam otvorene dvere 😀 a ked je niekto doma, ma ju ten niekto nastarosti

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre