Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

gabika41
22. feb 2011

dobre ranko sa praje...

tatianka.g
22. feb 2011

ahojte, ja vas stiham akurat tak citat 🙂 😒
davate svoje babatka sediet? Moj Tominko este nestvornozkuje ale uz nechce ani lezat, velmi rad sedka. ALE moja svagrina vravi, ze to nemam robit, ze takto stvornozkovat ani nezacne... ☹ no ja vobec neviem, co mam teraz robit.
Tie co vam uz stvornozkuju babatka, ako to bolo u vas??

noemarta
22. feb 2011

@monline mon, pocuj, kedze idem, tak ta mozem zobrat naspat domov, keby si chcela 😉

maxara
22. feb 2011

@cigaretka5 ja mam cybex pallas 2010 9-36 s pultikom.. spolu s kiddy bola vitazom testov a kupovala som ju na ceskej stranke.. ale baby tu su radsej za sedacky na kratsie obdobie..

luludi
22. feb 2011

krasne ranko 😵

maxara
22. feb 2011

Ranko damy.. tak ja si pekne vstanem, Ninka si pekne vstane, vsetko hladko prebieha, Ninka sa napapa, ja sa obleciem, rozmyslam, co vam pripravim, lebo sak klasika u nas, mm dosiel domov o 21vej, cize doma hovno.. Ale mam nove kresla 😀 No a ako tak schadzam zo schodov, vsimam si, ze dole v chodbe, aj napriek tomu, ze som ju vcera umyvala, totalne zadrbana podlaha. 😕 Idem teda do obyvacky, ktora mala zatvorene dvere (vecer v nej bacovali prdosi) otvorim a skoro som padla na rit ☹ akoze povedzte mi, naco sa ja snazim uprata. Oni su magori vypatlani.. Este im vravim, ze dnes budem mat navstevu a ze budu dusit hry hore. ALE! Pridem sem a tu rozlozene kompy, zozrate chipsy a jogurty, prazdne flasky.. Idem do kuchyne, tam riad nahadzany v umyvadle, jak u kokotov, kedze mame umyvacku.. Pozriem do suflika s rozkami a tam 4? z 20.. ja som na prasky momentalne.. Takze baby, prosim o pochopenie ☹ ☹

tinaki1275
22. feb 2011

@maxara dobre ranko..a ty nestresuj.. 😉 baby pridu kvoli tebe a nie na kontrolu ci mas upratane..k tebe by isli aj keby si zila pod mostom,taka vies byt super hostitelka.. 😉

mirka285
22. feb 2011

@maxara moja draha,ty sa ukludni,vyloz si nohy a hotovo...nam Linda zaspala vcera o pol jednej v noci a este sme sa aj pekne povadili 😒

kafoditka
22. feb 2011

Dobre rano... akoze... zobudila som flakata po tvari a idem si umyt hlavu a tepla voda odstavena 😠 😠 😠
@maxara Peti pohoda, neries, len sa na nas tes 😉
@mirka285 a vy co sa vadite? nejake mame akcne rano vsetky...

mirka285
22. feb 2011

@kafoditka ved vam poviem potom,nasral ma jak hovado 😠

bambola
22. feb 2011

dobre ranko,

jeeeeeeeeeej, vidim, ze vecer sme mali vsetci dobry, my sme sa tiez povadili 😀 priznavam, ze kvoli mne 😀
@maxara maxi kasli na to, akurat zhrn tu cipsovu kopku na jednu stranu stola aby sme si na tu druhu mohli polozit kavu 😀
@tinaki1275 ved ma 7,5kg je lahky ako normalny golfac, ziadny extrem 😉 povedz mm, ze maclaren ma 6,5kg 😀 hned sa preorientuje 😀

bambola
22. feb 2011

@tinaki1275 este teraz som kukla na ten golfac a aj tu tasku na nakupovanie ma malicku, teda niezeby moja bola nejaka extra velka a dostupna ale tato vyzera tak na tri plienky 😉

denisse
22. feb 2011

ahojte baby .. prave mi dorazila romerka ... aaaale ... neviem, ci to len neviem .. ale ona naozaj ide tak malo sklopit do lahu? 😕 to ma teda dost sklamalo ... alebo som len blba a viac to sklopit neviem?

denisse
22. feb 2011

uz to vidim .. naozaj je to malo ... takze asi v nej bude chodit zatial nela a bara pojde do nelinej, ktora sa da krasne sklopit skoro do lahu ... 😒

mirka285
22. feb 2011

@denisse to vsetky sedacky idu tak malo,nie len Romerka,tie od 9-36 idu este menej vacsinou...

denisse
22. feb 2011

@mirka285
tak to nechapem, my mame pozicanu maxi cosi, starsi model, chodi v nej teraz nela a ta sa da klopit naozaj paradne .. ona ma totiz to polohovanie plynule, nie konkretny pocet poloh ...
tak som sklamana ☹
ved take male deti v aute vacsinou spia a rozdiel medzi tymi styroma polohami romerky je takmer nepoznatelny ...

mirka285
22. feb 2011

@denisse ja som mala tiez predstavu,ze to ide sklopit ovela viac,ale nejde,a to nie len Romerka,to vsetky idu len takto co som pozerala ☹

denisse
22. feb 2011

@mirka285
u tych 9-36 by som to ani necakala .. no ale nevadi .. my mame riesenie, kym barunka trosku nevyrastie, tak v nej bude nela .. nela ma teraz 16 kg, tak kym bude mat 18 tak akurat do tejto dorastie bara a nele kupime 15-36 ...
uz som sa s tym zmierila ... 🙂

tinaki1275
22. feb 2011

@denisse ja som malej kupila taku obycajnu 0-18kg ked sme boli dovolenke na svk,ze abysme kazdy rok nemuseli platit v pozicovni 40 eur, a ta mala len jednu polohu akoze na spanie a ja som poviem pravdu sedacku este podlozila dekou(mala som ju proti smeru jazdy) a bola viac na lezmo a mala v nej spala ako v bavlnke,fakt lepsie ako v jej maxi cosi..

tinaki1275
22. feb 2011

@bambola myslis loolu? so sedackou ma 10,5... 😒 nie je to vela?
@tatianka.g kazde dieta je ine..ja poznam deti co vobec nestvornozkovali ,a chodili uz v 10-tich mesiacoch ...ja nechavam malu robit ako ona chce..mne chce zase stale stat...ale sedi uz asi mesiac sama..a je mi fuk ci bude stvornozkovat., alebo rovno chodit....ty sa riad podla toho ako to citis ty, svagrina tvoje dieta nepozna tak ako ty..ak chce sediet nechaj ho..vsetkeho s mierou samozrejme.. 😉

tinaki1275
22. feb 2011

@cigaretka5 aj mne sa pacil..a na dovolenku ok,ja chcem nieco ale na kazdodenne pouzivanie, a neviem ci to vydrzi nase strasne chodniky v gr ak to chcem pouzivat do 3 rokov 😒

gabika41
22. feb 2011

tak v PE konecne vyslo slniecko,ale ten vietor je tu pekne mrazivy,tak aby Vas neodfuklo na vychadzke.... 🙂

katka55
22. feb 2011

ahojte 🙂 @tatianka.g mne pedina povedala, ze kym sa dieta nevie samo posadit, nema dostatocne silnu chrbticu, aby uz samo sedelo. napriek tomu ja uz davam maleho sediet asi mesiac. ved by sa chudacik unudil, keby furt lezal 😕 zatial nestvornozkuje, ale dava sa na 4 a zatial mu to ide len dozadu, alebo ma tzv. sukaciu polohu 😀 ze sa len kyve hore dole na styroch 😀 a ako hovori @tinaki1275 nebudem riesit, ak by nestvornozkoval vobec 😒

katka55
22. feb 2011

@denisse tiez som bola prekvapena z toho polohovania u romerky, ale vraj je to kvoli bezpecnosti, aby vacsinu narazu absorbovala horna cast trupu a nie triesla 😉 a este som citala, ze ak v spanku padne babu hlavicka dopredu, staci len pribrzdit a prudko pridat a hlavicka sa pekne umiestni do tej opierky 😀

cigaretka5
22. feb 2011

@maxara ja som boa rozhodnuta pre rormerku , ale neak sa mi zacina pozdavat cybex, len neviem posudit rodiel medzi pllas a isis nevies?
z ktorej stranky si objednavala? mas isofix? som niekde citala ze moze byt problem ze sa s pultikom neda uonut do auta bey isofixu, kvoli kratkym pasom a mz v jednom aft isofix nemame

tinaki1275
22. feb 2011

tak tu dnes zase bude " mrtvy kon" kedze budete vsetky kavickovat 😒

bambola
22. feb 2011

@tinaki1275 nie myslela som vahu u toho cerveneho co sa mi moc nepaci. a ta loola je tak tazka? juj 😒 ale tak ma zase kopu funkcii, ktore som v jednom golfaci naraz este nevidela

mirka285
22. feb 2011

@bambola o jedenastej na nasom mieste...caute zatial vsetci...

mirka285
22. feb 2011

inak na tu loolu pisu na kazdej stranke inu hmotnost,to by chcelo vyskusat v reale...

bambola
22. feb 2011

@mirka285 my uz sme hotove a ready 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre