Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
23. feb 2011

@noemarta bože to fakt? v akom veku to deti dostali? škôlkari? školáci?

mirka285
23. feb 2011

@tinaki1275 Mati no menia sa tie nase deti,co uz s nimi...keby som ju nedrzala,tak ona cavarguje po postielkej aj do jednej v noci,takze ja ju chytim,ona sa chvili jeduje,ale do tych 15 minut mi zaspi....ja som rada,ze do ohradky pichnem malu a pojdem sa v klude vysrat alebo osprchovat bez toho aby som sa bala,co zas vyparati...

kafoditka
23. feb 2011

@mirka285 vidis Miri, to drzanie malej je tvoje know how , ktore Gabo neovlada a preto sa mu nedari s uspavanim malej 😉 😀

tinaki1275
23. feb 2011

no baby ako citam ani na svk to nie je med lizat.. 😒 ale v gr je to uplne o nicom ..tu si napr.vydata zena musi!!podavat danove spolu s manzelom ..a novy minulorocny debakel-museli sme zbierat vsetky uctenky zo vsadial po cely rok (aby prinutili predajcov ich vydavat)-budeme musiet teraz ked sa bude podavat danove urobit stranku v exceli a zapisat tam kazdu uctenku osobitne(aj s dan,cislom daneho predajcu a sumou)a s tym si mozme len uplatnovat nejake navrat dane..napr.ak mas prijem s manzelom do 15000 eur rocne mozes si dat uznat cca 3000,eur uctenky ..sila je ze napr.sa do toho nerataju faktury za elektrinu ,mobily ,vodu ... 😠 a nam mali vratit za minuly. rok ccca 500eur,aj nam to prislo na papieri ,ale prachy furt nikde.. 😠 ked som volala na danovy tak ma tam jedna mudra vysmiala ze vraj stat ma teraz ine problemy ako vracat peniaze.. ☹ ze hadam ich raz dostaneme..boze kde som sa to ja zahrabala 😕

monline
23. feb 2011

@tinaki1275 tak to máš veru blbé aj tam

adelaine
23. feb 2011

baby, idem, dobruu noc,
zajtra skoro vstavam, idem na jedno dolezite vysetrenie, drzte mi palec .

monline
23. feb 2011

@adelaine dobrú noc..a držím palce

kafoditka
23. feb 2011

@tinaki1275 Mati, vidis, vsetko ma svoje pre aj proti...zijes sice v krasnej tepluckej krajine ale druha strana mince nie je bohvieco 😒 ...
@adelaine drzime palce 😉 daj aspon vediet, ci je vsetko v poriadku..

mirka285
23. feb 2011

@kafoditka veru nevie tieto moje tajne zbrane,musim ho to naucit este,ale nebudem vam hovorit,ze ked vecer doiel,zapol telku a malu zobudil,ale v klude som si docvicila a potom som ju znova uspala,ale taky vrazedny pohlad som na neho hodila,ze dovi....som si teraz pozrela ten organizer na golfac co som si kupila,dobry bude veru...je to male,dam si tam aj pitie a vobec mi nevadi,ze to je priesvitne,aspon v nom nebudem nic hladat...a este si kupim tu DM kovu tasku ale do tej budem len balit veci ked pojdeme k svokre,na kociku ju nosit nebudem,vadia mi tie velke tasky na kociku a moja Teutonkova ma obzvlast vytaca 😠
@adelaine drzim,aj Linduse poviem...

kafoditka
23. feb 2011

@monline tebe som chcela napisat, ze som bola na tej stranke, odkial mam golfac a vsimla som si, ze maju novinku z rovnakej znacky aku mam ja, nevypada zle, len sa mi trochu nepozdava cenovo..co nan povies? ved nech hodi aj @mirka285 koment..
http://www.kocikovo.sk/product/baby-design-bunn...

gabika41
23. feb 2011

.......navrat cierneho kasla je len dosledkom toho,ze sa prestalo ockovat proti nemu,lebo si po rokoch mysleli,ze uz nehrozi....

@mirka285...inak ja uspavam tak isto len s tym rozdielom,ze si malu na chvilu polozim na postel a v poslednych dnoch staci ked zacne preberat plienku,tak moze ist do postielky a z izby aj odchadzam a este som zacala pouzivat spaci vak,ale to kvoli tomu,ze sa odkopavala,ale trosku jej to brani v pohybe....

mirka285
23. feb 2011

vyzera pekne,vsetko ma,je sice mnohokolesovy co ja nemusim,a trebalo by vidiet na zivo ako je sity a ci ta latka neni smejd...

katarina7777
23. feb 2011

Caute baby, dufam ze ste mali pekny den, ja som skoro cely den nepustila handru z ruky, mam tu maminu takze sa hrala s malym kym ja som upratovala... som unavena jak kon.

mirka285
23. feb 2011

@katarina7777 Kati tak to mas ako tri hodiny aerobiku,ani cvicit nemusis,a este mas aj cisto 😉

vierkaha
23. feb 2011

@monline ďakujem 😉

katarina7777
23. feb 2011

@mirka285 veru tak, ma boli cele telo a zajtra by som chcela pokracovat... chytila ma upratovacia mania 😝

katarina7777
23. feb 2011

@vierkaha inak ja ja som mala ako dieta selest na srdci a v pohode som z toho vyrastla 😉

mirka285
23. feb 2011

@katarina7777 a co sa u vas oteplilo a citis vo vzduchu jar asi...

monline
23. feb 2011

@kafoditka dík..je celkom pekný a aj cena je nízka..len o to posúdenie poprosím mirku aj bambi aj maxi, ony už majú skúsenosti..dakujem

mirka285
23. feb 2011

koceny odchadzam kukat telku do obyvacky,pekny vecer a dobre sa vyspite...

katarina7777
23. feb 2011

@mirka285 praveze sa ochladilo ale vcera som tu mala robotnikov takze narobili kopec prachu a ten sa dostal vsade ☹

katarina7777
23. feb 2011

@mirka285 dobruuu

tinaki1275
23. feb 2011

@gabika41 mne sa postavi aj v spacom vaku 😒 ale vidim ze pridrziavanie je"v mode" 😀

tinaki1275
23. feb 2011

@katarina7777 my mame fajne teplo -teda aspon cez den dnes bolo 19 stupnov ,akurat v noci to klesa tak na 8-9..joj a mamu ti zavidim ..ja potrebujem upratat a s malou sa neda.. 😠

katarina7777
23. feb 2011

ako vas citam tak sa tesim ze nas leo sa este nestavia a ani nestvornozkuje 🙂 ale zato v choduly je z neho dabel 😀
A dneska objavil ze ked sedi na serbliku a nahne sa dopredu tak vidi pipika ako cika, cize dneska cikal asi 5 krat do serbla, lebo ako ho tam posadim tak hned tlaci a cika 😀

kafoditka
23. feb 2011

@tinaki1275 aby som ta opat a zasa ukludnila Mati, mne pridrziavanie nepomoze... on sa proste jeduje, snazi sa mi vymanit spod ruk a reve.. my zaspavame tak, ze od piatej je hore, davam ho lozit po zemi, aby sa co najviac unavil a uz pred siedmou vidim, ako si trie oci a ziva. Okupem, dam do pyzama-a to uz mrnci od hladu, zhasnem velke svetlo, zapnem len tlmene, dam si ho k sebe na postel a sup flasu s mliekom do pusy.. akonahle ju vypije, dostane cumel, chvilu sa na mna pozera, potom sa otoci nabok a spi.. len ho prehodim do postielky a spinka dalej 😉 Len skoda, ze toto nefunguje aj cez den...

katarina7777
23. feb 2011

@tinaki1275 tu bolo dneska cez obed len 6 stupnov a vecer okolo 0, teraz je urcite vonku minus, cize dost kosa.... maminu tu mam cely tyzden tak si mozem kludne upratat a nachystat veci na dovolenku.

kafoditka
23. feb 2011

@katarina7777
@tinaki1275 baby tak my sme mali dnes exluzivnu kosu -8 a este k tomu fukal total ladovy vietor, hned sa mi sparvil pod okom lisaj.. 😒 Mati tych 19stup. ti tisko zavidim..

kafoditka
23. feb 2011

Idem si aj ja lahnut, dobru noc vsetkym..

tinaki1275
23. feb 2011

@kafoditka dik moja..Filipko je chlapak ,preto sa mu nepaci ,ked ho mamina drzi .. 🙂 mna mala necha ju pridrziavat ..mna skor ako zaspavanie ale trapi to jej budenie sa v noci s placom posledne dni ,aj 5-6 x..to moj spanok je tym padom uplne v keli ..vcera som spala 2,5 hodiny hadam..a ja pred polnocou nezaspim ..keby ze sa zobudi a naje a zaspi ako to bolo predtym ,to by bola pohoda ale ona sa naje a zaspi na polhodinu a potom je zase hore..dnes vibircol zabrala ale dokedy ..neviem ..dufam ze aspon do stvrtej vydrzi ..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre