Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
24. feb 2011

musela som ju odfotit,taka je podarena 🙂

tinaki1275
24. feb 2011

@mirka285 je uzasna,a vyzera byt vytesena 😉 to je super ze sa jej tam paci
@bambola @kafoditka mate pravdu musim si zacat davat trochu viac pozor..uz len to mi chyba aby som ochorela.skusim si poobede lahnut..uz teraz sa mi taak strasne chce spat ...a mala hodil 20 minut.slofika a uz sa zase rehoce... 😒

denisse
24. feb 2011

@mirka285
uzasna je ... 🙂
ja tiez nechavam baru samu v postielke ...

zuzik1983
24. feb 2011

@mirka285 ved uvidim,ked aj podam sa nic nestane,aspon mi vratia cosi 🙂 mala je tam strasne zlata,mne v ohradke nevydrzi takmer vobec,ju tam dam fakt len ked cosi musim...

@tinaki1275 mi sme mali podobnu noc ako vy,kazdych 30-45 minut hore,stale a budila a stym zaspavanim je to katastrofa,hadam 100x sa mi v postielke postavila kym zaspala a pritom unavena bola,si oci zmolila,ale spat ani za svet 😠

luminkasp
24. feb 2011

@tinaki1275 neboj, to moze byt aj zmenou prostredia, ona si zas zvykne

@mirka285 ja by som sa aj tak bala 😉

luminkasp
24. feb 2011

@mirka285 aka je zlatunka 😉

mirka285
24. feb 2011

@luminkasp ved si tam nema ako ublizit a ak mam byt pri nej nato tu ohradku potom nepotrebujem 😀 no baby ide varit svieckovu na smotane,mnam
@tinaki1275 Mati ty si chod s malou lahnut,leb este prides k urazu...
@zuzik1983 no pochybujem,ze ti nieco vratia,ale urob podla seba,ako ty myslis 😉

mirka285
24. feb 2011

@luminkasp jaaj Lumi a my mame len taky bytik ziadny dom,takze aj tam som vzdy od nej na pa metrov 😀

kafoditka
24. feb 2011

@mirka285 podarena 🙂 @bambola druh na druzku si uplatnit nemoze 😒 akurat vcera to riesil svagor, lebo nie su zosobaseni..

zuzik1983
24. feb 2011

@mirka285 ved ja sa asi spytam rovno na danovom,nie ze by som ti neverila 🙂 ale budem mat 100% istotu

vierkaha
24. feb 2011

Dobré ránko,
tu tak krásne svieti slniečko, ale zároveň je -9 😒 mne sa dnes malý zobudil o 7:30, dala som mu mlieko a zalomili sme ešte do 10:00 😅
@tinaki1275 mne toto Maťko robil keď mu išli zúbky, tak som mu na noc dávala polovičnú dávku panadol sirupu, okrem toho že som sa vyspala ja tak sa vyspinkal aj on a nebol potom taký nervózny cez deň. Ja viem že to nie je bohvie čo, ale vyskúšaj jednu noc a uvidíš. A aby mi lepšie zaspával v večer tak ho už od nejakej 5tej nedávam spať, hráme sa a okolo 6tej dostane mlieko a potom sa ideme okolo 8mej kúpať dostane ešte jesť a pred deviatou už spí. A uspávam ho tak, že ho asi 5 min pohojdám na rukách a je
@mirka285 Linda je evidentne spokojná v ohrádke, ja mám v obyvačke cestovnú postieľku a malý sa mi tam ( keď má náladu ) prehraje aj hodinu úplne sám

mirka285
24. feb 2011

@zuzik1983 Zuzi daj vediet potom co povedali..

denisse
24. feb 2011

My mame teraz bezne iba dva spanky za den ... ak sa poobede zobudi aspon o pol stvrtej a neskor (a spi aspon hodinu a stvrt), tak ju uz davam az na noc ... ale ked poobede spi kratko a zobudi sa napriklad o tretej, tak to do vecera nevydrzi a okolo piatej ju este na pol hodiny ulozim ...

maxara
24. feb 2011

Ranko..
mm dnes zobral Ninku zo spalne rano nech sa poriadne vyspim, lebo vcera som bola strasnaaaa 😀 😀 😀 tak som spokojna. Vstala som o pol 10tej.. no parada.
Dnes vyzera byt vonku paradne pocko.. my mame zakurene v krbe, takze paradaa.
Ani sa mi vam nechce pisat, lebo neviem ani co.. 😀

maxara
24. feb 2011

@denisse ale na teba som si spomenula vcera, lebo som robila krupicaky. A si tak hovorim, ze ako to uz ja viem dobre spravit a zaliala som ich vodou a ostali mi nejake vlhke a malo slane 😒 .. Uz si ich skusala?

denisse
24. feb 2011

@maxara
Skusala a sa mi velmi nepodarili ☹
Ale nenecham sa odradit a skusim znova, lebo mam to velku chut 🙂

denisse
24. feb 2011

@maxara
moje boli akoby zdrcnute a suche ... tak neviem ...

alica26
24. feb 2011

Čaute kočeny, dnes som bola do 10-tej v kanclíku a ked som sa vracala domov, muž mi už volal, že: "Čo si zase objednala, prišiel ti balík!!!" A bol to Nextííííík, tak sa vytešujem... 😀 Inak prajem krásny dník, idem si vás počítať.. 🙂

alica26
24. feb 2011

@maxara ...aj nám ocino zakúril v krbíku, takže som prišla z práce na hotové.. 😀 Ale mali by sme isť trošku von, kým tu trocha slniečko svieti..

bambola
24. feb 2011

baby von je sice krasne slniecko ale otvorila som okno a pekna kosa je. asi dnes pre istotu von nepojdeme 😒

alica26
24. feb 2011

@mirka285 Vy už máte tú ohrádku? Ty si rýchla ako triskáč.. 😀 Linda je v nej podarená, aspon si možeš odskočiť... 😉

alica26
24. feb 2011

@bambola my máme na teplomeri nulu, ale o dvanástej chodí malý spať, takže pojdem asi až ked sa zobudí...

bambola
24. feb 2011

@alica26 mne mala pojde spat kazdu chvilku a ked sa zobudi tak uz bude zase po slnku 😀 (spi tak tri hodky)

kafoditka
24. feb 2011

@alica26 alica objednavala si z UK alebo cez MMB?

alica26
24. feb 2011

@bambola ved aj mne spáva od 12-tej do 15-tej, ale trošku by som ho chcela potom vyluftovať, ak už nebude velká kosa...

alica26
24. feb 2011

@kafoditka ...objednávala som priamo z UK a prislo to za týžden 😕 , som sa aj čudovala, tak rýchlo... 😅

kafoditka
24. feb 2011

No baby ja neviem, ale ja som chodila s malym von aj ked bolo u nas CA -16stup. a nic sa mu nestalo 😅 poriadne som ho obliekla, dala cez nos a usta salik a spal aj dve hodiny.. maly dostane okolo 12 papat a uz aj vyrazame von , ved je tam tak krasne 😉

kafoditka
24. feb 2011

@alica26 na kolko vychadza postovne?? z UK je to ovela lacnejsie asi, nie? v porovnani s cenami, ktore za to pytaju u nas..

alica26
24. feb 2011

@kafoditka ...naša pedina povedala, že pokial nie je hmla a mínus 20, možme kludne ist von... 😉 A samozrejme pokial nemá teplotu..

kafoditka
24. feb 2011

@alica26 ved hovorim 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre