Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

alica26
24. feb 2011

@kafoditka Poštovné bolo 5 evri a ceny nievem, lebo u nás som v obchode nebola... Ale ani to poštovné nebolo prehnané, ked by som išla autom do BA, vyjde ma to drahšie.. 😉

mirka285
24. feb 2011

no tak svieckova sa vari,Tomas si upratuje izbu,Lindu som ulozila spat a ja mam frei.....
@alica26 veru rychly obchod som spravila tu na konikovom bazari,kock co mala tu ohradku bola z Bratislavy,zobrala som si od nej aj organizer a este mi aj z ceny spustila,a Gabo pekne vcera nacupital a doviezol mi to... u nas tiez svieti slniecko,tak poobede zoberiem malu aspon na malu prechadzku...inak Linda ma teraz tiez dva spanky cez den a zda sa mi to velmi fajn,jeden ma ked sa nadesiatuje okolo jedenastej a jeden ma okolo tretej stvrtej...a spi minimalne hodinu vzdy,niekedy sa podari aj dlhsie...

mirka285
24. feb 2011

@kafoditka nie je to lacnejsie,tie ceny su presne take iste,uz som to pozerala...

zuzik1983
24. feb 2011

@mirka285 ked sa pojdem spytat,tak napisem potom

alica26
24. feb 2011

@mirka285 ..drahšie to vyjde asi cez MMB, lebo kočky si na to ponahadzujú... 😀

luludi
24. feb 2011

sme sa s bubom vratili z prechadzky... boli sme len 3/4 h, potom nas zima vyhnala domov, ale dobre bolo 🙂

katka55
24. feb 2011

ahojte 🙂 tak my mame dnesne kontroly na kramaroch za sebou. akozeee, boli sme tam od pol 8 doteraz... 😠 no a co som sa vcera stazovala na to parkovne, tak dnes sa mi to vypomstilo... nas odchytila tv markiza, ze co hovorime na vysku parkovneho 😀 tak sme za televizne hviezdy 😀 😀

mirka285
24. feb 2011

@alica26 my co byvame v Bratislave a mame tu Nextik v kazdom nakupaku,tak nam sa jasne,ze neoplati nakupovat tie veci cez net kedze nie su lacnejsie,mozme si ich pekne nazivo pozriet a ked su zlavy aj super nakupit...a hlavne my shoppaholicky,co by sme potom robili ked by sme uz nemusei ani po nakupnych centrach tradovat 😀 ale tie kocky,co nebyvaju v BA,tak tie si objednaju zase v pohodli domova a nikam sa nemusia trepat...

mirka285
24. feb 2011

@katka55 no ale dufam,ze si im to patricne vysvetlila,ze je to neunosne tam s tym parkovanim 😝

bambola
24. feb 2011

@kafoditka lenze mala ma sopel a uz celkom dlho a nie a nie sa ho zbavit 😠 preto nechcem ist v takejto kose von

bambola
24. feb 2011

@katka55 my sme autom boli na kramaroch len zo dvakrat a parkovali sme vzdy medzi panelkami 😉 mozem ich okaslat s ich parkovnym 😠

alica26
24. feb 2011

@mirka285 ...ani mi nehovor...ked som bola ešte bezdetná, sme sa vybrali hocikedy na shopping do BA a prevetrali peňaženky.. 😀 ale malého nechcem trajgáriť autom a potom po shoppingu, takže sa uvolním málokedy... 😖 Ešteže je možnosť nakupovať cez net.. 😀

tinaki1275
24. feb 2011

baby no v gr sa pocvasie dnes v noci zblaznilo 😒 .dnes rano bol nejaky vzdusny tajfunik na Rodose..,more ma 10 boforov vlny ,teploty klesli brutalne ..tu na krete mame 10 a leje..a vraj v Thesalonikach snezi .no asi ste mi velmi "zavideli "teplo 😀 a poslali te mi trochu kosy ... 😀 ..

kafoditka
24. feb 2011

@bambola a skusala si na ten soplik Libenar? Nam super pomohol a co sme sa tyzden trapili so soplami a davali nasivin, tak mi mojalili poradila libenar a do troch dni bolo po sopli bez odsavania

alica26
24. feb 2011

@kafoditka Musím si tenLebenar poznačiť, kdyby neco.. 😉

alica26
24. feb 2011

@kafoditka ...už ani písať neviem, čo som hladná.. 😀 😀

bambola
24. feb 2011

@kafoditka domi ja len odsavam aby jej to nestieklo na priedusky. raz som jej dala quixx ale to zato, ze mala zaschnute.

katka55
24. feb 2011

@mirka285 samozrejme sme im to vysvetlili 😀 @bambola predtym som aj ja zvykla parkovat mimo plateneho, ale napr. na urologii nemas kde dat kocik a na chodbe sa mi ho nechce nechavat a zase na rukach by som ho tolko neuniesla a kedze dnes bola rano taka kosa, ani som s nim nechcela behat velmi po vonku 😉

tatianka.g
24. feb 2011

tak aj my sme uz doma a prave som si objednala pizzu 😀 sa tesim

alica26
24. feb 2011

@tatianka.g mňaaaaaaaaaaam.. 😀

bambola
24. feb 2011

tak a je to tu 😀 😀 šeherezada
http://korzar.sme.sk/c/5779670/narodila-sa-prva...

tatianka.g
24. feb 2011

no trosku si urobim radost, ja som z tych doktorov uz na nervy.....
@kafoditka aj tvoj filipko je velky chlap a aky je pohyblivy a nas Tominko... vravia, ze vsetko je v pohode, len je trosku velke babo...takze zaver: ma na seba slabsie rucky, ale inak je vsetko v pohode...
tie deti su take odlisne 🙂 🙂

katka55
24. feb 2011

@tatianka.g a kolko kg ma tomasko? ja som z tych dr. tiez na nervy. idem s jednou vecou, studuju mu druhu a v sprave najdem tretiu... 😒 a o 3 mesiace znova 😠 ale zase, nech si pozeraju kolko chcu, hlavne nech mu nic nie je 😉

tatianka.g
24. feb 2011

na buduci tyzden ideme na poradnu tak budem vediet presne ale naposledy sme mali 71,5 cm a do 9 kg
presne ako pises, a stale len na kontroly a nove terminy...asi je to pre nich biznis 😒 😒
ale hlavne, ze to nie je nic vazne

katarina7777
24. feb 2011

caute baby, dufam ze mate pekny den.

@tinaki1275 o psov sa mi bude starat sestra, pride sem aj s kamaratkami.

inak o hodinu idu operovat mojej svokre stitnu zlazu tak som dost nervozna 😒

petrap001
24. feb 2011

baby mozem sa spytat ze kolko krat do dna davate detom mliecko? lebo ja ho vecer aj rano kojim no a este aj v noci ale cez den mu davam UM dvakrat.je to vela ci staci mu dat len raz cez den???

adelaine
24. feb 2011

@tatianka.g ahoj, aj na nas sa nalepili rozne diagnozy, a to odvtedy,
ked sme lezali v nemocnici, kazdy lekar si tam nasiel to "svoje",
raz nas rozvlacali po neurologii, potom rovno na rehabilitaciu, ze musi cvicit vojtu a pod.
a pritom,nasla som si neurologicku mimo kramarov a ta mi povedala, ze je pravdou, ze nas risi je trosicku
slabsi (tiez rucicky), ale vobec nezaostava, je sikovny a napreduje...vojtovku mu vobec netreba, iba
posilujeme ruky a brucho, furikujeme 😀 a musim povedat, ze sme celkom uspesni 😉
a este mi neurologicka povedala, ze dieta vobec nemusi lozit v 7 mes., ma sa vediet pretacat brusko chrbat a spat,
lozit zacinaju okolo 9.mes., ti co lozia skor, su sikovnici 😉

mirka285
24. feb 2011

@petrap001 podla mna to neni vela,to je tak celkom akurat 🙂
@katarina7777 neboj svokra to zvladne...takze segra si urobi pekne prazdniny,co? ja som sa tak napraskala teraz,aj Linde som dala ochutnat,a tvarila sa,ze mnam mnam,tak aj ona dostane na obed svieckovu...a Adel ma pravdu,tie decka co uz lozia by este nemuseli,maju ca,mne napriklad kamoska neveri,ze mala mi lozi,lebo ona ma o dva mesiace starsiu od mojej a jej este ani bez opory nesedi....

katty17
24. feb 2011

@adelaine, @bambola - babule kde ste boli na neurologii? nas poslali do dubravky. @bambola ty si tam tusim tiez bola, vsak? u koho? kde to tam je?

katty17
24. feb 2011

@katarina7777 - kati,kde ju budu operovat? mam kamarata ktory je odbornik na stitnu zlazu. ale on je teraz v BA. co s nou ma konkretne sestra? drzime prstiky aby operacia dopadla co najlepsie !!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre