Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
25. feb 2011

@monline juj, vsetky zubky takto naraz?? uz je jasne, preco bol cca 2 tyzdne taky mrzuty,,,,,,,,,,inac Emma strasne skripe zubami- to sa neda ani niekedy pocuvat,,alebo vrždí s dudlom,,,

mirka285
25. feb 2011

@merikac vsak ona to od Filipa vsetko odkukala a uz ide....

maxara
25. feb 2011

@monline chytala ju ako vrestlerka 😀

merikac
25. feb 2011

@maxara no tak dufam, ze k takemu cestnemu lisaju sa ziadne z nasich detio nedopracuje

mirka285
25. feb 2011

@merikac aj Linda skripe,ja som na nu az hlas minule zvysila,ale ja som to nemohla pocuvat 😕

merikac
25. feb 2011

@mirka285 čekovačka 😀

monline
25. feb 2011

@mirka285 pomaly bude cvičiť s tebou po večeroch, uvidíš 🙂 bude opakovať po tebe 🙂

@bambola však to nie je prejav toho, že by bola zlá...najmä ak mala objektívnu príčinu..aj tak je dobručká...a Ninka vám tam nechýbala?

@merikac daniel sa mi v pavúku odráža naraz oboma nohami, takže nie je to ešte také, že by dával nôžky celou plochou dole..ale obúvam mu buď také teplé látkové papučky alebo také s pevnejšou gumenou podrážkou na zips alebo na šnúrky..ale zatiaľ len do pavúka, lebo inak sa nestavia..pravdepodobne kúpim sandálky a nie zatvorené boty, pretože ich aj tak bude mať väčšinou vnútri a ide leto..a na von do kočíka mu stačia aj také, čo nemajú pevnú podrážku

bambola
25. feb 2011

@mirka285 ja chcem ortopedicke ale tak v lekarni by ine nemali mat, tiez by som kupovala z lekarne

merikac
25. feb 2011

@monline ja som mala po denisovi este nepouzite male papucky,,a sandalky, som si nahabtala od nas z prace, ked sme mali este detsku obuv,,ziadne kupovane z lekarne,,ale maju tvarovanu vnutornu stielku,,tak hadam jej tym neublizim, ze nie su prave z lekarne

maxara
25. feb 2011

baby u nas je super lekaren a maju tam aj decke topanocky, rozne.. ja budem kupovat tam..
inak idem uz spat, dnes moj otrok nepirde 😀 😀 😀

bambola
25. feb 2011

@monline no maxi evidentne ninka nechybala 😀 teda niezeby ju nemala rada ale mala dnes proste den pre seba 😉

maxara
25. feb 2011

@bambola 😉 presne taaaak

bambola
25. feb 2011

@maxara sak je patek, ta moze okaslat trcat piatok vecer doma len kvoli tebe 😀

merikac
25. feb 2011

@monline a inac Emma sa pavukom dostane uz vsade- pokial jej nevytvorime zatarasy,, a vsetky kvety v jej dosahu - chudence- nemaju listy,,,,,,,,,,,,

maxara
25. feb 2011

vidim ze sa nachvilku odmlcim a uz ma pretriasate

monline
25. feb 2011

@maxara vidíš? toto malo byť na fotke, pobavili by sme sa na zápasníckom chmate 🙂 ty si si odpočinula bez Ninky? inak sranda...že na chvíľku vypadneš od dieťaťa a ideš za ďalšími dvomi 😀

@merikac ja som už dávnejšie pripisovala všetko zlé zúbkom a tie nikde..a teraz z ničoho nič sme pozreli do pusy a tri nové deň po dni..ale nedovolí mi strčiť prst do jeho pusy, zase začal pľuť..nie slintať, ale pľuť! 😀 strčí jazyk medzi pery a fúka a sliny mu prskajú kadetade 🙂 aj som mu odfotila tie horné zúbky, podarilo sa ked sa smial, ale taký šušnisko zaschnutý má v nošteku, že je to nepublikovateľné 😀

maxara
25. feb 2011

@bambola 😀 😀 😀 veru mas pravdu.. ale keby som mu to prikazala, tak by musel 😉 vidis aka som ja dobra pani?

merikac
25. feb 2011

@monline 😀 😀 😀 .............vidis, ked bude velky,,mu ukazes - ake velke susne schovaval, v tom malom nosteku 😀 ......................fuuj,,to ake velke musi mat ten Burhan,,ci ako sa vola 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maxara
25. feb 2011

@monline ale vies ake to bolo skvele? lebo oni stale nieco riesili, ze toto si dam do chladnicky, idem zohriat mlieko a pod a ja nic.. len som kecala a kecala a kecala.. 😵 😵 toto som potrebovala.. fuuuu ved mam uplne vyprazdnenu hlavu. Jedinu chybu toto malo a to, ze som nemohla ist kvoli bambi zltym autom a bez strechy 😀 ale neviem, ci by som sla bez strechy v takej kose

monline
25. feb 2011

@merikac to aj daniel..mám polámané výhonky na kvetoch, otrhané listy, pritom som už presunula kvety inde..v kuchyni otvára šuflíky, lezie do koša..

@maxara akože bez otroka ti ako spoločnosť nevyhovujeme? 😀

maxara
25. feb 2011

@monline 😀 😀 😀 no nie, ale predpokladam, ze zajtra bude chcet otrok kecat, tak sa musim vyspat 😀

monline
25. feb 2011

@maxara by si inak klepali po čele všetci keby si šla bez strechy 😀 😀 dobre padne takto vypnúť..žeby som to skúsila? ja len na také rýchle nákupy chodím bez neho, prípadne k lekárovi a ak sa mi k tomu podarí pridať kafe s niekým, tak som šťastná...ale do toho ak mi zavolá mama kde som a kedy prídem, mám po nálade..

monline
25. feb 2011

@maxara teraz fakt neviem kto je domina a kto subka 🙂 či ako sa to volá 🙂)

merikac
25. feb 2011

@monline jaaj, tak kos je samostatna kapitola---------a ked otovrim kredenc s miskami- tak taky prievan tam urobi,,,,ale zabavi ju to minimalne na cas pripravy obeda, ci ranajok,,,,,,,,,,, 😀

mirka285
25. feb 2011

@maxara otrok si to uz rozdava niekde inde dnes....a ty co si chcela ist zltym autom?by ti hlava odmrzla..

monline
25. feb 2011

@merikac haha..to je ten starý, čo ho žena oslovuje panburhan? 😀 ešteže sú turci milosrdní a zábery do nosa nedajú 🙂

merikac
25. feb 2011

@mirka285 😀 😀 - ale vies si predstavit, ten fasa primrznuty uces? 😀 ........a o vyraze tvare uz nehovoriac 😀

merikac
25. feb 2011

@monline 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

monline
25. feb 2011

@mirka285 hlava by odmrzla..ale ten nový účes, čo by jej vietor spravil! 😀 😀

maxara
25. feb 2011

@monline to si ludia klepu na celo len z nevedomosti, lebo v tom aute, ked zapnes kurenie, tak je normlane teplo.. ja som isla s kamoskou normalne v zime.. ona tu bola na dovolenku zo zahranicia na par dni a strasne sa chcela previezt a co.. tak sme dali strechu dole a ona bola uplne v soku, ze ake super a teplucko..
a ja aj v noci si davam dole strechu v lete (som si davala)

tinaki1275
25. feb 2011

@monline @maxara a zase sme pri dobrej teme 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre