Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
25. feb 2011

@monline to mas pravdu ..ale je to odvaha od neho ..
no budi sa mi mala ,idem ju skusit uspat.. 😒 dufam ze dnesna noc bude lepsia akopredosle.. ☹

monline
25. feb 2011

@tinaki1275 určite bude lepšia, uvidíš..dobre sa vyspite

bambola
25. feb 2011

@monline ja som tiez za to aby uz pri prvom sa snazeni o nejaku chodzu mala pevne clenky, lebo fakt sa hlavne toho bojim aby jej neklesol clenok ☹

monline
25. feb 2011

@bambola nika mala topánočky a nohy má v poriadku..a aj my sme mali a nemáme problémy..možno to nie je smerodajné, ale aj tak by som ho nenechala behať bosého, lebo sa nachladí..a ponožky sa šmýkajú

bambola
25. feb 2011

@monline inac to moje chudatko by uz snad aj v istych chvilach aj stvornozkovalo ale sa jej smyka 😠

mne sa zda, ze aj mne mama davala normalne topanocky ale asi tam u mna trosku aj genetika zohrava ulohu, cize aj u malej... 😒

monline
25. feb 2011

@bambola našla som ho ako sa rozpráva s plyšákom a okúsava ho..dostal nočnú dávku mlieka a pritúlený zaspal..to je taký úžasný pocit ked sa tak pritúli a spokojne zaspí...
a čo budem robiť ja? spať ? čítať? pozerať niečo v telke? hmm

maxara
26. feb 2011

Ranko damy,
normalne som musela ist spat, dolahla na mna clivota 😀 😀 a to ho este mame doma.. ale ved vo strvtok idem tancovat, takze sa preveziem.. dam si bundu, sal a ciapku a sup ho strechu dole, ak nebude prsat 😀 Rozmyslala som, ze preco sa vam to nezda normlane.. No kazdopadne v lete nikto v aute nekuri a tak vzduch sa zda byt chladny, resp rovnaky vzduch kruzi okolo hlavy. Ale v zime je jasne citit, ze ked dam kurenie naplno, tak vzduch studeny zvonku leti ponad predne okno, za moju hlavu kde sa staca do turbulencie a poza hlavu sa vracia dolom spat priblizne na palubovku, kde je v momente ohriaty silnym kurenim a do tvare sa mi vrati teply prijemny... takze asi preto to nie je ziadna drama ist v kabriu v zime.. A vwerte mi, ze som dost sibnuta na to, aby som si to overila 😉 a to hned niekolko krat. Dokonca od prs nizsie vzduch uz vobec neprudi, takze tam je obrovkse teplo, kde je kurenie naplno, takze ho naplno ani nemavame..

@mirka285 ale vsak mam pravdu 😒

@monline no to nie je zly napad, do Prahy sa chystam, spat tam mame kde.. tak nejaky jeden vikend.. to este s denisse zosuladime 😀
a Ninka s ockom bravurne. Potvrdilo sa mi, ze nema rada brokolicu a to dost vyraznym sposobom. Mala mliecko a ked som prisla domov, cakala ma na stole parena zelenina na veceru. Tak ze dam si. Ale Nina este predtym nieco zobronila, tak som vytiahla jogurt cucoriedkovy, ten zboznuje, ze jej dam zamlsnit. Cely ho zlupla a potom ze ja teda idem vecerat a tak zirala na mna ako jem, ze som sa rozhodla, ze jej dam kupocek malinky brokolice. A to teliatko si dalo z nej do ust, zahryzlo a zrazu len bleeee, naplo ju a vygrcala jogurt, mliecko a kusok obeda.. akozeeeeeeee, samozrejme vsetko na mna a na zem.. skoro som prihodila, lebo to bolo natravene.. 😖

A k Nele a Durovcikovi.. nepoznam ich, ale mam pocit, ze oni sa k sebe hodia, obaja su mi rovnako nesympaticky, mozno Durovcik trosku este viac a mam pocit, ze on je nasilu mlady a ona nasilu dospelo sa tvari. Ona je konzervativnejsia na svoj vek a on naopak.. Takze podla mna u nich problem vo vekovom rozdiely urcite nebude.

maxara
26. feb 2011

nesympaticki samozrejme

katty17
26. feb 2011

dobre ranko babulky.
@maxara - peti ohaldne durovcika a nely si vystihla moje davne pocity. vsetci v okoli len chvalia Nelu ale mne nepride zas az tak uzasna. napr. ako herecka mi vobec nesedi. v ordinacii sa mi nepaci. ale zas musim uznat ze v lets dance zatancovala krasne ... peti, ved sa vravi vrana k vrane sada. tak sa musia hodit 😀

gabika41
26. feb 2011

dobre rano sa praje 🙂

maxara
26. feb 2011

@katty17 noja asi neviem nejako rozoznat herecke umenie, takze neviem aka je nela uzasna.. do divadla zial moc nechodim, ale teda to ako na mna posobia.. no dovidenia.. nemam ich rada. on je slizky a ona .. ja neviem

jaruska8
26. feb 2011

@adelaine Súhlasím, decká majú liezť tak v 9. mesiaci, teda v ukončenom 8., ale ono tie tabuľky sú tak 1 až 2 mesiace hore dole. 😉 Naša sa plazí už krásne a mám pocit, že aj pri plazení ostane, lebo máme klzké podlahy, no uvidím, ale plazenie má zmáknuté supersky. Sedí už bez opory, ale sa ešte sama neposadila, tak na to teraz čakáme. 😀 😀 😀 😀

jaruska8
26. feb 2011

@maxara He, no mne Nela tiež nesedí, v ordinácii ona akoby nevedela prejaviť city, akoby sa nevedela vcítiť do postavy, taká nemastná-neslaná a Ďurovčík, ten mi príde v poho, ale to s tým správaním sa, že ona ako staršia a on ako mladší... To si úplne vystihla. 😉

maxara
26. feb 2011

@jaruska8 umelci su uleteni 😉

jaruska8
26. feb 2011

@maxara Hej a väčšinou chlastajú alebo fetujú. 😉 😉 😉 😉 😉

maxara
26. feb 2011

@jaruska8 no t oneviem.. ale to robia aj neumelci 😀

jaruska8
26. feb 2011

@maxara Ale jasné, srandujem. 😉 😉 😉 Tak ale napr. takí hudobníci... Na inšpiráciu... 😉

katka55
26. feb 2011

dobre ranko 🙂 no vy ste toho vcera teda popisali, som sa teraz nesla docitat 😉 ja este tiez neviem, co s tymi topanockami, ale patrik sa este velmi nestavia, tak zatial urcite nie a hlavne neviem, ake cislo by som mu kupila, kedze 18 je mu uz teraz LTT 😒 a dnes si na mna moje dieta pripravilo prekvapko a zacalo davat na povel paaa-paaa 😵 😵 no a kabriolet bola vzdy moja srdcovka, aj ked som sa v nom este neviezla. a to keby som vedela, ze aj v zime je v pohode... hmmm... 😀 😀 😀

kafoditka
26. feb 2011

Bre raaaaanko... tak ja som vcera odcvicila a o 21 som odpadla do postele a veru som dobre urobila, lebo nas fesak bol od polnoci kazdu hodinu hore, bud plakal alebo mrncal, stale si sadal v postielke...no katastrofa 😠 cize sme sa obaja vobec nevyspali.. ja uz som chytala nervy, uz som myslela, ze vezmem paplon a vankus a idem do obyvacky spat, ale zas mi to nedalo, tak som sa s nim na striedacku natahovala s mm.. rano o 5 konecne zaspal a o 6:30 bol akoze super vyspaty, vysmiaty a spieval si v postielke 😅 .... uz dva dni sa nemozem normalne dostat na kona, ani som vas necitala, takze neviem o com ste klabosili.. vcera sme boli s malym na dlhej prechadzke, ked tak krasne slniecko svietilo a ked sme sa vratili, cakala nas doma navsteva.. Dnes ideme pre zmenu na navstevu my, kedze sa svagrova druzka na smrt pohadala so svokrom a prestala k nam chodit, ideme ich pozriet my. Poobede klasika prechadzka a vecer si chcem nejaku flasticku vinka otvorit s petom, @mirka285 mi narobila chute s ruzovym vinkom, co si otvorili v trojke s maminou a kamoskou 😉
No tak som sa trochu rozkecala, idem si vas precitat a vsetkym vam prajem peknu slnieckovu sobotu 😵

bambola
26. feb 2011

dobre ranko damy 🙂

@monline @maxara inac baby ma napadlo, ze ja som sa viezla v kabriolete cca pred dvoma rokmi, rovno v porsche 😵 mala som aj trosku popite a asi by mi dovolili aj stat ale isli sme tak rychlo, ze to by sa ani nedalo 😀, uplne som na to zabudla, ale vlasy som mala vsade, aj pocas jazdy aj po nej 😀 ........ no, ale teraz uz musim byt zodpovednejsia, vsak mam dieta 😉
@katka55 kati, tak vcera som zaplatila plavanie, konecne som sa k tomu dostala takze oficialne sme IN 😉 uvidim ako sa mi podari spacifikovat malu a pojdem kuknut aj tie plavocky 😉

kafoditka
26. feb 2011

K tym topanockam - nazory na ne su fakt rozne... cloveka to fakt zmatie. Na jednej strane aj mne ortoped nakazal pevne topanocky uz pri prvych krokoch, na druhej strane som citala, ze ma dieta chodit vela naboso. Mne Filip zatial prevazne stvornozkuje, ale ja to budem zatial riesit tak, ze ho necham naboso a ked uz bude viac chodit a skusat, tak mu kupim v lekarni poriadne topanocky, pripadne po byte sandalky.

Inak dnes rano hovorim petovi, aby dal na maleho pozor, ze idem v klude na wc, on ze dobre.. no samozrejme, ze fesi si upratoval skrinu na chodbe, kupelna otvorena, ja si idem umyt ruky a maly veselo pcha prsty do prasku na pranie a olizuje ich 😕 😠 skoro ma drblo

bambola
26. feb 2011

@monline ja som potom v noci musela utekat k malej lebo tiez sa mi prebrala a musela som ju ucicikat (bez diakritiky 😀 )

mirka285
26. feb 2011

dobre ranko....
@maxara no over tu teoriu s tym kabrioletom,lebo ja som to neskusala,bez strechy sme zacali jazdit vzdy az v maji,ale vecer sme si kurili ked bolo chladnejsie....co sa tyka Nely a Durovcika,myslim,ze prcavaju spolu uz dlho,a je mi to uplne ukradnute,a tiez ju nepovazujem absolutne za zasnu ani peknu,ma vela znamienok na tvari a ak ste ju videli nazivo tak ste nemohli prehliadnut jej neskutcne krive nohy...urcite je sikovna,ale keby ju Durovcik vsade nepretlacil a ni o nej nevieme...

mirka285
26. feb 2011

a este vam musim povedat,ze ked sme mali kabrio jazdili sme vzdy v siltovkach,bez nej sme do auta ani nesadli,a popravde si to neviem v lete bez tej sltky ani predstavit,ved by sme mali total spalene hlavy 😖

kafoditka
26. feb 2011

Mne sa pacilo ako Nela tancovala, bola super ale inak nieje extra pekna a s kym spava mi je fuk..
@mirka285 fakt ma krive nohy? no to musim povedat petovi, lebo jemu sa neline nohy pacili.. 🙄

bambola
26. feb 2011

@mirka285 mne krive nohy nevadia, ja mam tiez a kvoli tomu sa mam v lete parit v gatiach? 😠 ja som spokojna a nejake krive nohy ma nerozhadzu 😀 😀 😀

mirka285
26. feb 2011

@kafoditka ano ma,povedala mi to mamina,bola tieto vianoce na beneficnom koncerte a sedela v predu a povedala,ze chudatko Nela,tak ma strane krive nohy,ze v teke si to nevsimla ale nazivo vraj dost hrozne...

mirka285
26. feb 2011

@bambola no Mati ja som si nevsimla,ze mas krive nohy,takze to co ty povazujes za krive,u mna krive nie su..

kafoditka
26. feb 2011

@bambola na to si ako prisla, ze mas krive nohy, haa? 😕

mirka285
26. feb 2011

@bambola a ja som to napisala len na margo toho,lebo media z nej robia najkrajsiu a najtalentovanejsie,a podla mna ma od takej daleko....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre