Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
26. feb 2011

@meruska jeeej, tie sú krásne

kafoditka
26. feb 2011

@meruska perfektneeee

kafoditka
26. feb 2011

@monline @meruska na tejto stranke by som mala problem si vybrat, fakt pekne kusky 😅

monline
26. feb 2011

@kafoditka @meruska sú niekde aj ceny? na ich stránke?

meruska
26. feb 2011

@kafoditka mirka spominala ze ich drzia u batu tusim, ale ja som videla tohto vyrobcu aj vo viacerych klasickych obuvach

strasska
26. feb 2011

caute
citam, ze riesite topanocky...tak ja dam ked zacne robit prve kroky uz popri nabytku, lebo Misko mi este aj teraz casto spickuje 😖 a Misko ma vysoky priehlavok, takze mame neuveritelny problem kupit topanocky, napriklad rak nam vobec nevyhovuju ☹
cize kupujeme najcastejsie v protetike alebo ceskej sante

kafoditka
26. feb 2011

@monline nenasla som cennik 😒 ale tusim som videla niektore z tych papuciek u nas v takej komunistickej obuvi a stali okol 7 eur.. bolo to nieco na tento sposob ale nerucim za to, ze to bola firma Rak

strasska
26. feb 2011

@meruska v Kosiciach su na Srobarke a aj v Dargove 😉

meruska
26. feb 2011

@strasska a protetika a ten santa?

strasska
26. feb 2011

este k tomu Raku...my sme mali prve sandalky a oni su aj vzadu na pate take vytvrdene, cize clenky su istene a maju aj klenbu, len v niektorych je dost odflaknuta 😒
a ja by som doporucila uzavretu spicku na vonku, lebo moj Misko si stale oskrel prsteky,a lebo pri padoch zlomil nechtiky ☹

kafoditka
26. feb 2011

@strasska fuuuha detske topanocky sante 33 eur?? 😕

monline
26. feb 2011

@kafoditka
@meruska pomerne normálne ceny...len ich treba vyskúšať, ale to všetky..

meruska
26. feb 2011

@strasska tak ty mas ozaj skusenosti z prvej ruky, teda ty by si raka nedoporucila?

strasska
26. feb 2011

@meruska protetiky su vacsinou na poliklinikach, napr aj v novej nemocke, aj v podchode pri Aide na hlavnej a Sante je na Jazere, na prvej zastavke elektricky v obchodnom dome, kde je aj poliklinika

strasska
26. feb 2011

@meruska nam nevyhovuju kvoli vysokemu priehlavku ale inak nie su zle. len protetika aj sante sa mi zdaju lepsie, ale tam su teda zial ine ceny 😒

meruska
26. feb 2011

@strasska obe viem ktore myslis 😉 vdaka

kafoditka
26. feb 2011

@strasska moj maly ma vysoky nart, tomu asi tiez Rak nesadne vsak? ale to treba osobne vyskusat aby sme sa vedeli zariadit

mirka285
26. feb 2011

baby tie Rak topanky maju u Batu,takze ja pojdem vybrat ked to bude aktualne,nebudem objednavat z netu,chcem to vyskusat a vidiet...

kafoditka
26. feb 2011

@mirka285 ja tiez urcite budem skusat, ved ani neviem, aka velkost mu bude..

meruska
26. feb 2011

@mirka285 kazda z nas chce aj pojde vyskusat, teraz len obkukujeme modely 😉

kafoditka
26. feb 2011

a tiez sa mi zda lepsia uzavreta spicka pre male deti..

strasska
26. feb 2011

@kafoditka take tie sandalky ako tu niekto daval link maleho tlacili ale tie kozene sme nemali. Urcite chod vyskusat
ja som uz z toho zufala, Miskovi je fakt problem vybrat topanocky, a to nehovoriac o cene...tak pod 20eur sme ani nesli ☹

kafoditka
26. feb 2011

@strasska no co som pozerala ceny topanok tak sa pod 20 ani nezacinaju.. su v rozpati 20-30eur..

mirka285
26. feb 2011

baby tak ja radsej neobkukujem lebo urcite to co sa mi bude pacit nebudu mat 😀

strasska
26. feb 2011

@kafoditka daju sa aj lacnejsie, napr. Deichman alebo aj ten rak a aj Bata aj Reno zvyknu mat akcie, ale my sme nikdy nic nenasli 😝

mirka285
26. feb 2011

@strasska nevies co je s oackou?vobec sa neozyva...

strasska
26. feb 2011

@mirka285 minule sme si volali, a uz vravela, ze sa citi lepsie

monline
26. feb 2011

baby a čo je s alllexou? @alllexa..čo je s vami?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre