Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katarina7777
27. feb 2011

@tinaki1275 pozeram na tu fotku ze ake kocky su to tam a potom citam ze su to slovenky a ceska, urcite ste veeelmi oblubene medzi grekynami 😉

tinaki1275
27. feb 2011

@merikac jaj dakujem za kompliment ,ja som bola dnes straasne unavena.. 🙂 no aspon viem po kom to Leia ma 😀

monline
27. feb 2011

@tinaki1275
@merikac a mne je tak ľúto, že som tinku nestretla... ☹ aj teba mery, ale teba ešte stretnem, to sa skôr podarí

tinaki1275
27. feb 2011

@katarina7777 no 😀 trafila si .. 😀 ale to bolo v minulosti ,teraz ked sme uz vsetky vydate tak uz sa tie ostatne nejako ukludnili .. 😀 mas aj ty take fanynky v taliansku ?

merikac
27. feb 2011

@monline no jasne,,,,mozno sa pridam k spolku maxi, bamboly, a mirky, ktora o tom este poriane ani nevie 😀

tinaki1275
27. feb 2011

@monline joj mne tiez ..ale cele to bolo na figu od tej nasej nehody ..apotom segra..a tak som na konci bola aj tak 3 dni u kamosa ,miesto u segry a to je 40 km za viednou .. 😒 nemali sme ani naladu trepat sa do blavy a okolia..ale buduci rok ta navstivim urcite 😉

merikac
27. feb 2011

@monline mon,,ved zbal kufre sebe, danielovi a nike a na 2 tyzdne chod k tinaky robit operku, kym ona bude v praci,,,,, 😉

tinaki1275
27. feb 2011

@merikac no dobry napad 😀 od konca aprila mame miesto au-pair volne 😀

merikac
27. feb 2011

@tinaki1275 noo, to sa vystriedame viacere a bude aj ovca cela aj vlk syty,,,,,,,,, 😀

monline
27. feb 2011

@tinaki1275 pošlem ti tam aspoň NIku, ajna celé leto, ona si už zháňa brigádu 🙂

tinaki1275
27. feb 2011

@merikac no to ma nenapadlo 😀 dobre riesenie..moj svokor sa ma minuly tyzden pytal ze kedy nastupujem..za starych cias nam hovoril ze len mu dame vnucatko aon zaplati opateru ak pojdem pracovat..ale teraz sa tvari akoze on nic.. 🙂 aj takod nich nic necakam..ale bude to zaberak..od septembra dam malu asi na 3 mesiace do jasiel..ale stoji to 350 eur.. 😒

tinaki1275
27. feb 2011

@monline to by nebolo zle 🙂 ale nebojis sa o nu? ona ma prazdniny jul-august ?

monline
27. feb 2011

@merikac len sa pridaj, budeme sa tešiť 🙂

merikac
27. feb 2011

@tinaki1275 a do kedy je u vas vlastne sezona,,teda do kedy budes pracovat?

monline
27. feb 2011

@tinaki1275 hej, júl august..v auguste na konci ide do chorvátska na týždeň a kúsok, inak je voľná 🙂 kto hľadá aupair na leto? spravíme harmonogram? 😀

merikac
27. feb 2011

kocky opustam vas,,musim ist spat, rano vstavam do prace,,,,,,,,dobru noc Vam

maxara
27. feb 2011

@monline a kedy teda u teba?

monline
27. feb 2011

@merikac dobrú noc

@maxara stretko? vychádza mi streda či piatok (utorok a štvrtok je robo doma) povedz kedy?

tinaki1275
27. feb 2011

@merikac sezona je od aprila do toho 10.11(to hlavne pre skandinavcov)...maximalne.ja zacinam okolo 25.4...nemci a rakusania maju prve prilety prve majove dni ale treba este urobit kopu papierov a kontrol v hoteloch .. 😒
dobru nocku ..

tinaki1275
27. feb 2011

babule idem aj ja do postele o druhej ma aj tak zobudi lady ..a zajtra mam vybavovanie na poistovni ..idem sa dat prepisat aj s malou na mm poistovnu ,lebo ja nemam narok na svojeje na poistenie od marca ,mam malo odrobene za minuly rok tak tam budem zase behat od dveri k dveram.. 😠 drzte mi palce

monline
27. feb 2011

@tinaki1275 držím palce...a dobre sa vyspite

kafoditka
28. feb 2011

Ranko... ja som od 5 hore, fesak sa zobudil vyspaty a hned mi aj trocha ogrcal periny na nasej posteli, tak som dnes o 5:30 prezliekala pradlo... no viete o lepsom programe takto skoro rano?? 😅 teraz mi labzuje po celom byte a vykrikuje... Boooze na com fici to dieta? Aj ja chcem... 😒
@tinaki1275 pekna fotecka 😉

gabika41
28. feb 2011

dobre rano sa praje 🙂 tak som sa divla na ten zub a myslim si,ze mi ho bude musiet vytrhnut,ale problem je ze je to bude vidiet ked otvorim usta a casy ked som mala na porcelan su uz prec.....takze stara,tucna a teraz este aj toto... 😝

@tinaki 1275 @monline.....no neviem ci ste si robili srandu,alebo to bolo seriozne,ale mne to pride ako dost dobry napad....a pre Niku by to bol asi zazitok na cely rok...... 🙂

bambola
28. feb 2011

Dobre ranko,

mne sa chce este spaaat. som isla neskoro lebo som pozerala film aj tak som ho nedokukala 🙄 a akurat sa dnes moje dieta rozhodlo, ze ide stavat s tatinom do prace, co uz
@monline ak som pochopila tak nie tento tyzden ale ten dalsi.... ja by som bola za stredu, utorok a stvrtok uz pojdeme plavat 🙂 ale ani piatok nevadi lebo nejdeme do BB ale zvykneme chodit na nakup a tak, preto mi pride streda lepsia

mirka285
28. feb 2011

dobre ranko....tak ja som vcera zalahla hned po filme,takze som super konecne vyspana,mala sa v noci ani raz nezobudila,zaco jej dakujem...no a teda vcera som cakala ovela viac od toho filmu,ten scenar bol strasne slaby ☹ dnes budem trosku upratovat,varit nebudem,mamina mi nabalila rezne vcera 🙂

luludi
28. feb 2011

Bre ranko,

moje drahe dieta sa pol noci pretacalo na brucho, aby zistilo, ze na nom nechce byt... takze dnesnu noc sme mali s animacnym programom 😵 dnes ma caka tolko zehlenia, ze uvazujem, co z tej kopy zehlit nie je treba, nech sa zmensi, ale prevazne su tam mm kosele, takze si moc nenavyberam 😉

Tento tyzden ma byt uz krajsie pocasie, tak sa tesim na prechazdky 🙂 Majte krasny den 😵

@kafoditka:... si viem predstavit tu radost.. bubo sa vie zase skrutit na prebalovaku nabok a zboku ocikat pol postele a este sa na tom prevelice bavi 😉 🙂

bambola
28. feb 2011

@mirka285 juj take endorfiny z lyzovacky by som si naordinovala aj ja 😵 ja som ten pokoj v dusi nepozerala lebo som pocula, ze to nie je bohvieco
@luludi ozaj ako s tym plavanim? uz sa to blizi 😉

noemarta
28. feb 2011

dobre ranko,
@mirka285 presne som cakala od teba takuto reakciu na pokoj v dusi, ja som mala take iste dojmy, presto som pozerala super star, a krvavy diamant, to bol supis film, ale uz som ho videla, a teraz ako matka som to moc nemohla pozerat, lebo som furt revala..... ☹
Dnes idem s malou do poradne a potom, neviem, asi budeme dnes oddychovat po narocnom vikende a od zajtra tu mam tri dni segru, tak musim makat. 😠
@merikac ty uz oficialne normalne makas, nejak skoro, co ti dali ultimatum, ze musis nastupit uz normalne????
@monline Danko je kraaaasny.
@kafoditka fuuuha od piatej, ti poviem, to by som nechcela tak skoro vstaaaat.... ☹

mirka285
28. feb 2011

@noemarta Maci ale na obhajobu toho filmu,herecke vykony boli dobre,len scenar cajovy 😀

maxara
28. feb 2011

Ranko,
vcera som tu mala Sida a zrejme som prechladla, ked som s nim bola na balkone.. totalne mam seknuty chrbat. Moji hudobnici sa mu pacili. Trosku som ich este poriesila, ale rozhodla som sa, ze to staci a viac ich patlat uz nebudem. Ja ich tam vidim ako odfotenych, takze mne to takto staci.
@monline tak potom streda 8.3. moze byt?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre