Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
28. feb 2011

@maxara peti tak streda ci 8meho 😀 asi si myslela streda 9.3. 😀 😀 😉

bambola
28. feb 2011

inac som sa chcela pochvalit, teda moju dceru 😅 vcera uz dala vecer sama ockovi papa 😵

maxara
28. feb 2011

@bambola ano samozrejme som myslela 9.3 😀 😀 😀 streda..

maxara
28. feb 2011

@bambola no teda vy ste ale sikulky.. my nehrozime, my len tapkame 😒

bambola
28. feb 2011

@maxara dokelu, cumim na ten datum a prave som si spomenula, ze mamina ma 7.3. narodky 🤐 no, tusim sa ide tento tyzden nakupovat 😀 PROSIM nejaky tip? 😉

bambola
28. feb 2011

@maxara maxi musis jej pat tyzdnov pri kazdej "odchadzacej" prilezitosti kymacat s rukou a hovorit "papa, papa" 😀

maxara
28. feb 2011

@bambola 😀 no diky..

maxara
28. feb 2011

baby, moj kamarat ma zajtra narodeniny ALE ked uz bude zajtra, tak ich mal vcera 😀 sranda ze?

luludi
28. feb 2011

@bambola bambi zavisi od peniazkov, rusili sme viazany sporiaci ucet, na vyplatenie maju 2 - 6!! tyzdnov, podla tety v banke sme mali mat peniazky na ucte uz minuly tyzden a zatial nic.. uvidime 😒

luludi
28. feb 2011

pozeram bubovi do pusy a horne zuby nic.. to bude zase vtipny tyzden, skor mam pocit, ze mu vyjdu dalsie spodne, ako horne 😕

bambola
28. feb 2011

@maxara tak ale zase je 4x mladsi 😀
@luludi no v banke si davaju vzdy nacas 🙄 netreba sa nechat odbit 😠

aalexis007
28. feb 2011

Čo dávate malým na prerezávajúce zúbky???? Chcem ísť dnes do lekárne mu na to niečo kúpiť, ale neviem čo. Máme Dologel ale ten je pre neho slabý. Poraďte prosím 😉 Je hrozne umrnčaný a uslintaný. ☹

monline
28. feb 2011

@maxara @bambola @mirka285 .............................dohodnuté, streda 9.3. u nás...🙂
@noemarta @kafoditka pridáte sa?

noemarta
28. feb 2011

@monline a k comu, nejak mi to tu uniklo, co sa kona?????

monline
28. feb 2011

@gabika41 @tinaki1275 pokiaľ by to tinka brala vážne, tiež to vidím ako dobrý nápad..na nejaký čas, Nika by sa tešila, že vypadne z domu, niečomu by sa priučila, niečo by zažila, ona je síce aj lenivá, ale nie zas neschopná, len využíva, že sa tie veci okolo nej aj tak poriešia 🙂 a zodpovedná je určite a o Danka sa vie výborne postarať...učí sa anglicky a nemecky, vyskúšala by si aj rozhovory s niekým v angličtine...a ja by som sa nebála ju pustiť, lebo Tinku poznám..len tak cez agentúru k hocikomu by som ju nepustila 🙂 ale tinka to asi bude riešiť na celé obdobie nejakou bližšou aupair

monline
28. feb 2011

@noemarta kafe u nás, prídeš? jasnačka, že prídeš 🙂

bambola
28. feb 2011

@merikac , @luludi a ostatne, ktore kojite a mate zubadla. ako zvladate hryzenie? mna sice kusla este len zoparkrat ale vtedy vzdy zbalim prso a odchadzam. aby si uvedomila, ze sa to nerobi. boli to celkom slusne a to ma este len spodne dva zubky 😠

bambola
28. feb 2011

@monline no mirka o tom este asi tiez nevie 😀

kafoditka
28. feb 2011

@monline ja asi nepridem, ideme v stredu do CA a neviem presne, kedy sa vratime...dovtedy ti dam urcite vediet, ok?

noemarta
28. feb 2011

@bambola mna kusla dvakrat, a je to strasna bolest, ale tiez vzdy zapistim, a zoberiem jej prsnik z ust....
@monline dam ti este vediet, zatial nemame nic, ale je to uz dost horuci termin na vyplaty co robim, ale tak jeden den, ma hadam nezabije... dam vediet.... ale diiik za pozvanie.
Letim k pedine. paaa

monline
28. feb 2011

@bambola aj ja som bola párkrát kúsnutá, niekedy viac, niekedy menej, zvyčajne sa to stane, ak ho niečo zaujme a on otočí hlavu a poistí sa, aby mu prso nvyšlo z pusy, alebo ked minule náhodou kýchol, ak to riadne zabolí, tak aj skríknem a vyberiem prso z pusy, ak len trocha, tak mu dohováram a kojím dalej

monline
28. feb 2011

@kafoditka jasne, dáš vedieť

@bambola tiež sa mi zdá, že to mirka nepostrehla, včera mala super deň na lyžiach a asi nečítala všetko

monline
28. feb 2011

@noemarta si šikovná, zadelíš si to tak, aby si mohla trocha vypnúť 🙂

bambola
28. feb 2011

@monline no mna kuse vtedy ked sa nudi alebo ked proste nepije, ze sa len tak hra s prsom tak preto vyberam a odchadzam, lebo aj tak nechce kojit cize darmo by som jej davala pit dalej. poviem, ze no no, ze to maminku boli a ze sa to nerobi a odidem. to s tym otacanim poznam tiez ale uz to nerobi tak casto a ked ano tak pusti prso 🙂

bambola
28. feb 2011

@maxara peti som zabudla pochvalit tvoje obrazy. uz som ich pozerala vcera ale nechcelo sa mi sediet za pocitacom 😉 su uplne perfektne, ty netvrd, ze nevies malovat. nemaju absolutne ziadnu chybu 😵 ja keby som aj chcela si len takto zacmarat tak nic ine ako cmaranica z toho nevzide 🙄

luludi
28. feb 2011

@bambola bubo hryzie vacsinou, ked ma santivu naladu a toci sa za mm, vzdy vyberiem prsko, dorazne poviem au a odovzdam buba spolu s hryzatkom tatovi, nech sa vyblaznia 🙂

monline
28. feb 2011

@bambola malý má prso v puse len ked pije, málokedy ho dudle naprázdno (raz za čas ak zaspí, ale zvyčajne ho pustí), takže u nás zakúsnutie má objektívne príčiny...dokonca- stalo sa, že začal tlačiť práve ked pil a ja už v pohotovosti a vystrašená, že ma kúsne, ale nie..tlačil aj pil pekne dalej 😀

monline
28. feb 2011

@luludi ked pozerám reklamu na auto, kde rodinky chcú prebaliť dieťa a zabudli tašku s plienkami, tak to celkom prvé dieťatko mi vždy pripomenie buba, asi majú podobný úsmev, či tváričku..všimla si si?

bambola
28. feb 2011

@monline no mne normalne tiez naprazdno nie ale ked si nevsimnem, ze dopila alebo niekedy sa asi nudi alebo nechce pit alebo neviem tak mi kusne ale nastastie radsej prso "nafukuje" 😀 proste fuka do prsa 😀 cez den kojim len dvakrat, vzdy pred spankom, toto sa stava skor vecer ked chcem aby spala ale ona este nechce spat 😉

monline
28. feb 2011

@bambola už len 2x kojíš cez deň? rátaš do toho ráno a večer? ja kojím ráno o 7,00, potom okolo pol 11 pred spánkom, okolo 14,30 pred spánkom a večer o 19,30, v noci kojím okolo polnoci a niekedy aj nad ránom okolo 3-4

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre