Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

aalexis007
28. feb 2011

Čo dávate malým na prerezávajúce zúbky???? Chcem ísť dnes do lekárne mu na to niečo kúpiť, ale neviem čo. Máme Dologel ale ten je pre neho slabý. Poraďte prosím Je hrozne umrnčaný a uslintaný.

bambola
28. feb 2011

@monline neratam, rano kojim okolo tej 6 ked mm odchadza do prace, potom okolo 11, pri tom zaspi, poobede okolo 15, predtym ako ideme von. vecer okolo 18 ale ak dam papat kasicku tak az ked ide spat cize v rozpati od 20-23h 😉

monline
28. feb 2011

@bambola takže kojíme zhruba rovnako, až na tie nočné kojenia

@aalexis007 baby niektoré dávajú mundisal, ja som nedala zatiaľ nič...ved v lekárni ti poradia

jaruska8
28. feb 2011

Ahojte!!
@bambola
@monline Ja ešte kojím ráno, po zobudení, potom ponúknem po príkrme na desiatu, potom keď sa naobeduje, ak spapá málo, tak po pol hodke tiež, potom okolo 2-3, potom okolo 4-5 a potom už len večer po kaši. Čiže ja ešte kojím cez deň 5-6x a v noci 1-2x, niekedy aj 3x. A už dávam vlastne tri príkrmy: desiatu, obed a večernú kašu (tá jej najviac chutí). Dnes už druhý deň nechcela po desiatej papať, lebo schrastila celú výživu a potom zaspala, normálne mi to už chýba. 😉 😉 😉 😉

monline
28. feb 2011

@aalexis007 a ešte chamomila vulgaris..nepamätám si ako sa to píše, pamätám si vulgárne kamilky 🙂

monline
28. feb 2011

@jaruska8 mne malý naraz zje len polku výživy, alebo jeden decový jogurt, aj na obed asi také množstvo, možno z večernej kaše zje najviac, ale tiež je to len o trocha viac ako deci

jaruska8
28. feb 2011

@monline Výživu má rada, so zeleninovými jedlami je to horšie. 😉

monline
28. feb 2011

@jaruska8 aj u nás, ale napr. ryžu a mäso má rád, tak mu dám z našeho, naučila som sa máličko soliť kvôli nemu

maxara
28. feb 2011

@bambola veru, hajzlik ma len 10 a stvrt roka ci jak to vychadza...

@monline oki, este mi to prosim pripomente 😉 😀

@bambola aaale, urcite by si si v cmaranici nieco nasla 😀

luludi
28. feb 2011

@monline nevsimla som si, vacsinou zaregistrujem az druhu polovicu reklamy, ale urcite pozriem 😉

mm bol po ddllllllllllhej dobe s nami cely vikend, v sobotu nas pochvalil, ako mame pekne zmenežovaný deň a v nedelu sa nam prisposobil, dobre nam bolo spolu, mala som velku radost, ze sa veci znovu vracaju do pohodoveho stavu 🙂

luludi
28. feb 2011

@aalexis007 na zubky davame homeopatika camomilla vulgaris 15

gabika41
28. feb 2011

@monline....v stredu 9.3. je koniec fasiangu,tak Ti babule pridu pochovat basu...... 😀

inak zajtra o 11tej idem na tu trhacku...vrrrrrrrrr.....a vratila som z lekarne a tesca a zas nic nemam v penazenke....tento rok bude velmi tazky...... 😝

@merikac.....este som chcela k tym schodom svokra ich robila predminuly rok,naslapna cast- ten vrch je drevo a schod je oblozeny obkladom a tiez to vyzera dobre a podla mna viac ako 50 000Sk za to nedala....robil to jej syn,za vikend to mal hotove.....

maxara
28. feb 2011

@gabika41 a ako sa pochovava basa?

bambola
28. feb 2011

@aalexis007 my na zubky nic nedavame tak ti neporadim 😔
@monline @jaruska8 mne nastastie zje vsetko co nezje ju 😀 a to si klopem nech sa to nezmeni 😉 raz mi odmietla spenatovo-zemiakovu hippku ale bola fakt hnusna a to ja mam spenat rada, tak som jej ju potom na dvakrat primiesala do mrkvy a masa 🙂 a bez problemov 😉

jaruska8
28. feb 2011

@bambola
@monline Mne niekdy zje krásne a niekdy nie, veď ona vie, koľko potrebuje, bojovať sa s ňou aj tak neoplatí. A Mon, ty jej trošku solíš??? Mne to lekárka vyslovene zakázala, ani štipku, vraj to zaťažuje obličky. Preto jej to nechutí, lebo pokiaľ tam nie je mrkva, tak to nemá chuť a sladké má, veď aj mliečko je sladké. 😉

jaruska8
28. feb 2011

Baby, malá sa mi pokúša dostať pod posteľ a nejde jej to, tak sa rozčuľuje!!!!!!! Nevie, že by mala skloniť hlavu. 😝 😝 😀 Dnes už šuflík vyrajbala, no zlatá je!!

katty17
28. feb 2011

ahojte babulky.
tak my uz doma od neurologicky. mam pocit ze nic ine nerobim len po lekaroch chodim. ☹
To ze ma vraj sandricka rozdielne ocne strbinky nebude problem. vraj je to len mala chybicka krasy. ale vraj teraz musime ist ku koznej so skvrnkou ktoru ma pod pupcekom. vsade si mysleli ze to ma z plienok ale mne to nedalo. nemoze to byt z plienok. tak mi dnes neurologicka vravi ze jednoznacne s tym ist ku koznej. takze som to cele uzatvorila ze Sandricka vazne musi vychytat uplne vsetko. ☹
@bambola - ak by si mala chut, tak sa stavte pre plavocky pre Matku. Sandricke su malicke :(((( skoda, lebo sa mi nesmierne pacia.
dnes ked videla neuroligicka Sadnru, tak prve co povedala ked ju videla vravi : "jeeeeeejda, aka je velmi velika ". Musim ju dnes zmeriat aby som vedela ci je vazne taka velika 😀

jaruska8
28. feb 2011

@katty17 Ahoj a všetko u dokiny OK???? Teda, až na tú škvrnku, ale neboj, aj to bude OK, čo vyzerá ako znamienko či ako??

katty17
28. feb 2011

@jaruska8 - s ockom je to uz viacmenej v poriadku. uz sa jej to krasne zahojilo. ale ta skvrnka nevedia co moze byt. nevyzera to ako znamienko lebo je to take bleducke. ako bleda kava, cize slabulinko hneducke. je to fliacik pod pupkom. najskor si mysleli ze to je cosi co vyvolava nejake choroby ale to dnes neurologicka pravdepodobne vylucila. normalne ma vystrasila. tak buduci stvrtok ideme detskej koznej. som velmi zvedava co to moze byt.

noemarta
28. feb 2011

@monline ja mon kojim napodobne..
Akurat sme sa vratili od pediny, pytala som sa jej na to pitie nase, ze malo pije, a ona, ze to je normalne ze kojace dieta sa dlhsie uci pit nieco ine, takze nemam ju nutit, radsej castejsie prikladat nejaky caj, a nech si cucne. tak som spokojna, lebo nela ozaj moc nechce pit, iba moje mlieko.
Ma 70 cm a 7800gramov, takze my s vahou stojime. 😉 Zato rastieme. 🙂
Idem trosku spratat, dam si kafe a vylozim na chvilu nohy 😉 😉

noemarta
28. feb 2011

@katty17 booze, chuda sandricka,nech uz nic nevychatava ☹ ☹ ☹
Aj nasa pedina ked dnes zbadala nelu, tak vravi, ved to uz vobec nie je babatko, ze kebyze mna nevidi, tak ani nevie cie je to dieta, taka velka herecka... 😉

bambola
28. feb 2011

@noemarta noe moja nepije nic okrem MM, pravdupovediac ani jej neponukam. snazila som sa vodu aj caj ale ked nechcela tak som jej uz nedala 😕 jedine ked sa mi zda, ze si chlipne vody tak ked jej umyvam papulku, tak mi z ruky pije ako macicka, jazykom 😀

jaruska8
28. feb 2011

@katty17 A nemá to náhodou také, akoby husiu kožu???

jaruska8
28. feb 2011

@noemarta
@bambola Moja tiež pije veľmi málo, len moje mliečko. 😉

katty17
28. feb 2011

@noemarta - maci, ved ked este pekne kojis, to nevadi s tym cajikom. nemusi ho vypit vela. zatial ma toho dost z tvojho mliecko. a postupne si bude sama pytat cajik 🙂 aspon sandra sa tak naucila. kazdu chvilu si zapyta cajik. dokonca ked vidi ze ma pri sebe polozenu flasku s cajikom, sama si ju vezme a napije sa 😉 pekne sa to naucila 🙂
ozaj, ako si na tom s tym plavanim. nechces sa pridat? ja ked dobre pochodim buduci tyzden u koznej, tak sa chcem ist so sandrou zahlasit do ruzinova 🙂

katty17
28. feb 2011

@jaruska8 - nieje to husia koza. ci pockaj ako to myslis? farbou ci najezenim? 😀

jaruska8
28. feb 2011

Naježením. 😉

katty17
28. feb 2011

@jaruska8 nema to najezene. len taky bledohnedy flak je to.

noemarta
28. feb 2011

@katty17 kati, ja som sa zatial rozhodla, ze nebudem chodit na plavaren, som rada ze sme neni chore ani nela ani ja, tak to nechcem pokusat.... v lete budem ucit nelu u susedovcov v bazene, a skor potom lete skusime chodit.... 😕 Teraz som aj ja konecne v poriadku, myslim od spodu, tak to nechcem pokusat, co ja po bazene mam vzdy... 😒
A navyse, mam teraz toooolko roboty, ze by som to nestihala.....

noemarta
28. feb 2011

@katty17 hadam to nie je ten pigmentovy.... 😕 😕 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre