Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lenuss84
2. mar 2011

@alllexa aj ja som dostala menzes.presne vtedy ked som zacala malu prikrmovat.myslim ze je to tym ze sa nam zmensila potreba mliecka.a mne sa mala budi tiez 3-4 krat.dnes v noci vobec nechcela pit mliecko ked som ju prikladala.len mrncala a mrncala.tak som ohriala caj.vypila 150ml a zaspala ako drievko.takze si myslim ze bola smadna.

lenuss84
2. mar 2011

@alllexa som rada ze uz je Misko OK.drzte sa.

lenuss84
2. mar 2011

@maxara no tak to by aj mna nasralo.moj mm teda v zivote nezehlil.ani ked ma naladu.s malou sa pobavi,povysava,umyje podlahu...ale iba ked maladu.asi ako kazdy chlap.ale nastastie mi to potom nevyhadzuje na oci ze nieco spravil ON...

lenuss84
2. mar 2011

@mirka285 moj mm tiez este malej plienku nevymenil.von s nou bol az dva krat.ked je doma tak sa s nou hra.je doma len nedele riadne.no co...mame podobnych chlapov.... 🙂

alllexa
2. mar 2011

@maxara - no ja som sa mm minuly tyzden asi 3 krat pohadala presne kvoli tymto veciam, co opisujes. Tiez pride domov, a nevsimne si, ze som spravila 100 veci, vsimne si stoprvu vec, ktoru som nespravila. A vacsinou ide o totalnu hlupost. Pripadam si ako v sichte - ked pride domov, rada by som mu maleho dala povarovat a trocha si oddychla, ale musim chystat veceru a pod. A to vacsinou este ide za komp robit nieco do prace, takze nonstop ficim od rana do vecera. A ked sa stazujem, ze by tiez mohol mat maleho trocha na starosti, tak povie, ze ved som na materskej!

alllexa
2. mar 2011

@lenuss84 - dakujem, si mila! S tym cajikom to v noci skusim, a Ty ho aj ohrievas?

mirka285
2. mar 2011

ahojte,tak mi uz po prechadzke doma,mala zjedla na olovrant cely chlebik,teda striedku samozrejme s lekvarom,no veru jej chutil 😉 @allexa no hlavne,ze ste zdravi,som si aj myslela,ze robis tie koralky 🙂 a v lete uz aj kocica stihla budes 🙂 ale aj my na sebe makame a nezahalame,ja uz mam 55 kil 🙂 @maxara aaale ved zname svi lidi,takze ja si niekedy radsej kusnem do jazyka ako sa dohadovat s chlapom 😝 a nebudem ti hovorit,ze poobede uz zduchol,ze ma robotu 😒

lenuss84
2. mar 2011

@alllexa ano mam ho spraveny v salke stale.a ohrejem ho.mala mi nechce vypit chladny a studeny uz vobec nie.vzdy ho musim troska ohriat.

maxara
2. mar 2011

@alllexa jeeeej, uz si mi tu chybala.. a aka pozitivna spravicka 😉 super, tesim sa

maxara
2. mar 2011

@alllexa 😒 no ja som tiez na materskej.. a tiez na DOVOLENKE.. ale uz to sral pes.. dnes uz videl ten rozdiel. A inak tm mi je neskutocne povedomy, nepozna ma nahodou? alebo je znamy?

@lenuss84 no ved mne by pomahat nemusel, keby nemal dementne reci

@mirka285 😀 ja uz mam jazyk taky dohryzeny, ze cez jazvy na nom sa mi tie slova proste raz za cas vyderu von 😀

maxara
2. mar 2011

Inak som vam chcela napisat, ze s mojim otrokom to celkom zaujimavo vypalilo 😀

mirka285
2. mar 2011

@maxara Peti mne ked sa vyderu von,tak mame potom tyzden tichu domacnost ☹ a co co co,ako zaujimavo?

maxara
2. mar 2011

Ahaaaa a este som chcela, ked tu uz bola rec o vychodniaroch.. tak ja som mala asi troch frajerov vychodniarov a teraz aj kolegov a veru.. je to rozdiel.. asi v takom inom ponimani sveta a inych hodnotach 😀 no nebudem radsej konkretizovat, lebo ma tu vychodniarky ukamenuju, ale ja nechcem uz nikdyyyy vychodniara.. @mirka285 tebe to potom niekedy posepnem

tinaki1275
2. mar 2011

@maxara tak pis devce... 😉 co sa stalo s otrokom .. 🙂

maxara
2. mar 2011

@mirka285 no veeeelmi zaujimavo.. ved najprv sa chcel stretnut a potom ma obvinil, ze som zalubena do nho a nakoniec vysvitlo, ze to nie ja donho ale opacne.. a nasral sa, ze ja ho nechcem, hoci som mu to niekolko krat oznamila vetou Ja ta ale nechcem. Ktoru uspesne prehliadal. No a taaaak. Potom ako sa toto odohralo sme mali niekolko zaujimavych debat, kedy bol velmi uprimny 😒 a dost vela veci mi ozrejmil. A mozem povedat, ze ten dojem, co som z neho mala, ze je v srdci velmi dobry a mily clovek, je pravda. 😵 A je mi luto, ze je osamely..

maxara
2. mar 2011

a ozaj, este stale chce byt moj otrok.. 😀 vraj som super domina, lepsiu nemal. Ale samozrejme, ze sm je len ulet, spolu sa natom rehoceme na fb, ze kto vymysli vacsiu sm debilinu.

maxara
2. mar 2011

a este, je naozaj dobry astrolog, lebo mi poriesil moj horoskop a normalne (nechcel mi to povedat presne) ma odhalil, obcas mi suchne, co mu o mne prezradili hviezdy.. no a nie som nadsena, ze mu toho povedali az tolko 😀 ale aj ja ho mam zas precitaneho, len inak

alllexa
2. mar 2011

@maxara - no, myslim, ze Ta mm nepozna, lebo sa na Teba pytal, ked Ta videl medzi mojimi priatelmi na facebooku. Inak je z BA a robi v IBM, tak neviem, ci sa daju najst nejake stycne body...

@mirka285 - fiha, tak Ty si stihla kocica uz teraz!🙂 Inak, mne sa ta panva musela fakt rozsirit, lebo povodne veci neobleciem ani nahodou. A dokonca mam pocit, ze aj chrbat mam nejaky iny, niektore saty mi tak divne prestali pasovat (vyskocili hore) a prsiami to podla mna nie je.

maxara
2. mar 2011

@alllexa hm.. to IBM urcite nie, ale ta BA mozno.. a kde byval, nie v Petrzalke?

mirka285
2. mar 2011

@alllexa no da sa povedat,ja obleciem komplet vsetky povodne veci,takze som spokojna,ale do leta by som chcela este dve kila zhodit...a isla aj tebe pekne vaha dolu,mozno ked schudnes este tie dve kila tak sa to nejak zkoriguje este 😉

katarina7777
2. mar 2011

@mirka285 miri ja nezerem, cvicim a vaha pod 56 kg nejde 😠 😠 😠

mirka285
2. mar 2011

@katarina7777 neboj Kati,teraz chvilu stagnuje a potom sa to zase pohne,aj ja som to tak mala 😉

noemarta
2. mar 2011

ahojte krasavice,
ja som dnes aaaj pracovala, aj flakala, boli sme v brendone a kupila som nelinke auticko-odrazadlo, akooo chcela som jej kupit to co ma @maxara, to sa mi velmi pacilo a ze 150 Eur, skoro som odpadla, trosku ze dost prehnaneeee 😖 😠 tak som jej kupila toto, vid foto. tak sa jej tam paci, toto stalo 87Eur...
A este som jej kupila na jar taky pekny kompletik balonove nohavice cervene a biele triko k tomu,ze aku mam radost 😉
@alllexa z teba bude tiez uz kocena chudunkaaaa, koksoooo ze na ples, dobreee, my sme tento rok upustili od plesu, ked sa mala budi kazde dve tri hodky 😒
Ty z nas vsetkych tusim najviac tafaris kade tade 😉

alllexa
2. mar 2011

@maxara - nie, byval pri Poluse...

@mirka285 - no uvidime, ale podla mna je aspon kilo aj v tych prsiach🙂.

@noemarta - ja som si povedala, ze aspon na par hodin, prideme o siedmej, odideme o pol noci. Mama bude strazit maleho. Aj tak je to jedno, lebo maly zaspi o desiatej a zobudi sa akurat ked prideme. No a moc nechodim, iba raz som bola v Havane🙂

alllexa
2. mar 2011

@noemarta - jej, krasne auticko a mala je fesi vodicka!🙂

maxara
2. mar 2011

@noemarta cozeee?? to tolko stoji? ale ved my mame take ako ty, nie? 😕
a inak, ja som tiez bola uz na vecierku vo formalnom obleceni a najviac tu tafarim 😀

@alllexa aha, tak asi sa mi len na niekoho podoba 😒

mirka285
2. mar 2011

no baby tak malu som uspala a idem pocvicit trosku...
@maxara veru veru ty stale lietas kade tade 😀 mna Gabo aspon na tie vikendove kavicky berie a obediky,aj ked s malou ale predsa medzi ludi...baby ja som mala dnes zachvat nakupovania letnych veci,kadeco som poobjednavala a jednym smahom som dnes minula cely rodicak 😒 podotykam,ze na seba....no mala by som sa hanbit,idem radsej cvicit,nech sa do tych veci zmestim...
@noemarta Nela je evidentne spokojna s kupou...

katarina7777
2. mar 2011

@mirka285 neviem preco by si sa mala hanbit ze si pre seba kupila oblecko, vsak si tie prachy neukradla 🙂 obcas si aj my musime spravit radost.... aj mne leo prave zaspal tak idem aj ja trochu cvicit lebo ked si predstavim ze o tyzden idem do plaviek tak ma aj hlad prechadza 😝

@noemarta paradne je to auticko, aj by som ho malemu kupila ale ten objavil slobodu v chodusi tak by mi nevydrzal len tak sediet, ale Nelka vyzera byt maximalne spokojna 🙂

gabika41
2. mar 2011

@maxara@mirka285 ...chcela som sa opytat,cez ake stranky si objednavate oblecenie?lebo tu v PE mam velke problemy,tu od 42 nahor toho nie je vela v ponuke...mne strasne vyhovovalo Quelle,ale to uz nie je.... 🙂

maxara
2. mar 2011

@gabika41 halens, bonprix a potom normalne z obchodu, ale cez net a mirka si urcite neobjednava viac ako 38 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre