Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ericica
2. mar 2011

konecne po tyzdni sa mi podarilo prist na pc....od malej sa mi neda mam kopec roboty ani mm neni doma 😝 a ked ja mam taku dobru svokru ze mi rada pomoze tak sa na net dostanem tak raz za uhorsky rok 😠

ericica
2. mar 2011

aj to len ked decka zaspia 🙄 🙄 pred chvilou zaspala starsia a uz o pol siedmej bude buntosit 😠 😠 😠

maxara
2. mar 2011

@ericica no pekne Eri..

maxara
2. mar 2011

@ericica a 4.4. sa dotrepes do NR?

ericica
2. mar 2011

vyzera to tak ze hej.len este musim zavolat zuzke a dohodnut sa s nou 🙂 uz sa velmi tesim 😵

maxara
2. mar 2011

este jeden a mam okruhliak

ericica
2. mar 2011

ozaj zabudla som ti napisat ze 9.4 mame stretko zo strednej v NR,takze teraz tam budem chodit casto 😀

ericica
2. mar 2011

tak rychlo davaj 😀

maxara
2. mar 2011

@ericica no tak volaj, volaj... a dohodni aj ostatne Nitranky 😉

BABYY mam rovnych 8000 prispevkov

ericica
2. mar 2011

@maxara gratulujeeeeeeeem 😵 😵 😵

ericica
2. mar 2011

ozaj a kde sa to mame stretnut???pred hypertescom dobre sa pametam???

ericica
2. mar 2011

kam si zmizla???????????

ericica
2. mar 2011

maxi sa mi vyparila ...idem aj ja do hajan vsak za chvilu je 6 hodin a to my mame budicek ☹ 😝
dobru noc 😉

adelaine
2. mar 2011

ahojte, baby kuknite, pobavite sa 😉

http://wimp.com/rippingpaper/

monline
2. mar 2011

@maxara gratulka k 8000 príspevkom, tuším hviezdiš v tejto kategórii, nemáme na teba 🙂 vedieš aj v dĺžkach príspevkov, aj v ich zábavnosti, aj v množstve vyčervenených mien v tabuľke 🙂
Sme rady, že ťa tu máme 🙂

monline
2. mar 2011

nestíham čítať ani písať už druhý deň

zajtra to dúfam dobehnem
ostal tu niekto ešte?

tinaki1275
2. mar 2011

@monline ja som teraz dosla 🙂 ale len na chvilku kuknut ze co sa tu dialo a co nevidim @maxara pise sama sebe 😀 blahozelam k 8000...a ty co nestihas? Nieco s Dankom?

tinaki1275
2. mar 2011

pozeram ze mam slabych 2436 prispevkov.. ☹ mam co robit ..

monline
2. mar 2011

@tinaki1275 včera som mala vypadnutý net, resp. večer mi vypadol a dnes až do poobedia nešiel a dnes sme mali strašidelné uspávanie, malý síce zaspal pred 8, ale po 10min začal strašne plakať, nešlo ho utíšiť, tak som ho musela prebrať a potom sa nevedel uložiť a zaspať, no hrozné..obe prsia vypité, ked sa aj prisal, hned pustil a reval, hladný ale nemohol byť, len sa chcel upokojiť a nešlo mu to..a aj teraz som už 2x bola pri ňom..a to som mu o 10 už dala viburcol..

tinaki1275
2. mar 2011

zeby som skusila teraz dohnat maxi?

tinaki1275
2. mar 2011

@monline joj to asi zuby nie?hadam ten viburcol mu pomoze.. ☹ my tiez nespime nic moc..ale uz som si skoro zvykla..

tinaki1275
2. mar 2011

@monline tak si radsej lahni k nemu hadam ked ta bude citit tak bude kludnejsi ..

tinaki1275
2. mar 2011

no teraz sa mne zobudila mala.. 😠 idem s nou bojovat .. ☹

monline
2. mar 2011

@tinaki1275 no...máš čo robiť celý víkend ak chceš dohnať maxi 🙂
dnes som mu zbadala aj hornú jedničku, takže už má prerezané 4 horné zúbky, zvládal to môj chlapček veľmi statočne..ale ani za svet mi nedovolí ísť prstom do pusy, neukáže zúbky, pozerám mu do pusy ked ho rozosmejem..nakúkam 🙂 nechápem ako niektoré deti dovolia masírovať, môj nedovolí...
zle spal aj cez deň, preto je asi aj ten večer horší a zlá bude asi aj noc..som na to psychicky pripravená..NIka ma trápi, lebo sa sťažuje, že už pár dní ju bolí brucho, tak zvláštne, ani žalúdok, ani podbruško, ale medzi..že pichá, bolí, nezávisle na tom kedy je a čo..vezmem ju zajtra či v piatok k lekárke, ale netuším čo to môže byť ☹

bambola
3. mar 2011

Dobre ranko 🙂
tak my vstavame o 6 s ockom do prace 😉 ale zase isla spat o 20h 🙂

vonku je sneh 😠 idem prestudovat co ste vcera popisali 🙂

luludi
3. mar 2011

bre ranko,

ze sneh? sneh? sneh!! fuj...uz nechcem.

@bambola: my tiez vstavame s tatikom na siedmu a spat ideme okolo osmej - deviatej vecer 🙂 v lete budu dietaky vstavat este skor 🙂 dnes budem variva, len neviem, co uvarim 😕

vsetkym prajem fajny den

PS: my sme sli s bubom vcera oproti k elektricke vecer, ked sa vracal domov a dali sme este vyse hodinovu prechadzku, plus dve denne - mam svalovicu, ale ze jak fest, mozno aj lepsie, ze je ten sneh dnes 😉

@monline: gratulka k novym zubakom 😵

bambola
3. mar 2011

@luludi mne tak vstavaa len posledne tri dni tak som zvedava ci to tak ostane. a nech si vyhodi z hlavy, ze v lete bude vstavat skorej 😠 6 hodin rano je maximum co som ochotna tolerovat 😀 😀

gabika41
3. mar 2011

dobre ranko sa praje.Aj tu v PE je snehovo naprasene..... 🙂

denisse
3. mar 2011

ahojte ...
aj my sme dnes v noci dost zle spali ... kojila som sice len 4 krat, ale medzitym sa bara furt vrtela, tocila, suchala si tvar, odrazala sa nohami a na chrbate cuvala po posteli ... nooo ... a vstavali sme o 7:04 ... takze sme obidve nevyspate ... mam tu od utorka poobedia svokrovcov, tak aspon po nelu chodia do skolky ... dnes ju este vyzdvihnu a odchadzaju ...
a nela ma dnes karneval 🙂

denisse
3. mar 2011

@monline
tak aj vam pribudaju zuby .. . super ... ani mne mala nedovoli sahnut jej do pusy, zuby vidim iba ked place ... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre