Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

robika
4. mar 2011

@mirka285 dakujem uz pozeram farebne kombinacie a prajem dobru noc
@tinaki1275 dobru a kludnu noc

mirka285
4. mar 2011

@robika aj tento je bohovsky,sa mi strasne paci http://www.babytrend.sk/bebe-confort-Sportovy-k...

mirka285
4. mar 2011

napr. ten Quinny predavala kocka cez bazar s komplet prislusenstvom za 190 eur,to bola perfektna cena,tento tyzden som to videla...

robika
4. mar 2011

@mirka285 tak tento je pekny ale farby pre chlapca velmi na vyber nie su, v tej jemne ruzovej je krasny

robika
4. mar 2011

@mirka285 ten quinny sa mi paci na 1.mieste a potom aj peg perego, takze mozno ze by som brala 3-kolesovy... este by som vyskusala v obchode maleho posadit aj do jedneho aj do druheho a podla toho by som sa zavazne rozhodla, prave pozeram bazar ze ci nie su za dobre ceny, len ktovie v akom stave su jednotlive kociky...

noemarta
5. mar 2011

dobre ranko, ja som tu prvykraaaat prvaaaaa 😉 😉
akoooo vikend a nela je uz od 6,20 hore.... 😒 😒 ale za chvilu ju idem polozit, tak si schrupnem s nou.
@mirka285 tie boty su bohovskeeee, tiez som na podobne pozerala, tiez mam rada taky sportovo elegantny styyyl. Hned by som ich brala 😉 😉
@merikac neviem ako to budem riesit neskor, budem chodit asi cez vikendy, alebo vecer, ked bude mm doma. 😕
baby prajem peknu sobotu, dnes by malo byt kraaasne.

mirka285
5. mar 2011

dobre ranko....
@robika Quinny aj Perego su zhruba rovnake,Quinny ma sestra,takze ho mam aj odskusany,je sirsi,takze je aj pre vacsie dieta,super sa s nim jazdi a Perego ma vacsi nakupny kosik,to je asi jedina vyhoda oproti Quinnymi...ta Mura je tiez dobra ale je trochu tazsia,ja by som tiez brala trojkolku,este ma napadol concord neo,ten si tiez celkom chvalia...
@noemarta jeej Maci,konecne niekto,kto by si ich aj kupil,inac by ti pasovali aj k tej Puma bunde 😉

kafoditka
5. mar 2011

Ahojte zienky 🙂 Tak my uz dva dni mame tour de rodina, ale pochodili sme uz obe babky aj krstneho tak dnes budeme doma, aj tak to dnes s pocasim nevypada najlepsie 😒 Joooj tolko stran ste popisali, ze nemam sancu vas docitat, mame totiz sietovy internet z panelaku a strasne pomalyyyyyy, kym sa mi jedna stranka otvori, tak aj zostarnem.... co mate noveho??? ktora dobra dusa mi to v rychlosti zreferuje??? 😅 🙂

noemarta
5. mar 2011

@mirka285 vies ze som na to myslela,ze by sa mi hodili k tej puma bunde, aleee, cooo budeme mat rovnakeeee 😝 😝 nemali este nieco podobne, alebo ked tak, tak mi hod nejaky link dobry.... 😉
@kafoditka nic nove sa nedeje, vsetko po starom, ohovarat ta nik neohovaral, takze pohodickaaaa, hi hi 😉

noemarta
5. mar 2011

@mirka285 akozeeeeeeeee ja som si vybrala tieto saty, ale kto ich zaplati, trosku ze dost prehnana cena 😠 😠
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8626712&tab=2

kafoditka
5. mar 2011

@noemarta 😉 tak je dobre 🙂 idem uspat synatora, zatila pa

gabika41
5. mar 2011

dobre rano sa praje 🙂 dnes im to pocasie moc nevyslo,tu je a asi aj ostane pod mrakom..... 😢

tinaki1275
5. mar 2011

@noemarta uzasne su ..ale ta cena 😒
@robika quinny odporucam ,ja mam sice buzz nie speedy ale ma speedy kamoska a tiez je velmi spokojna..inac su to velmi kvalitne kociky ja mam pouzivany (kupila som na e-bay )a je v skvelom stave..myslim ze aj pouzity bude ok ,ale treba ho obzriet ..
@mirka285 do tej eley som sa zamilovala..ked som pozerala golface...ale bohuzial sportiak mam.. ☹ hned by som ho kupila..a mm by a zabil .. ☹

mirka285
5. mar 2011

no tak ja uz som bola aj nakupit,zajtra bude dobry slepaci vyvar a rezne z panenky na obed 😝
@noemarta tie saty su uplne supove,ale cena brutal,musis cihat ci nezrazia dole cenu 😉 ja mam objednanu jednu Replay bundu teraz tak som zvedava ako bude vyzerat,taku sustakovu na prechodne obdobie...no baby idem vyrabovat mrazak a pozriet co dnes uvarim na obed...

noemarta
5. mar 2011

@mirka285 a vies co je najhorsie, ze ich mam staaaale pred ocami, a vies aka som, ked sa mi nieco paci,tak to musim mat, pomoooooooooooooooc....ale v avione som videla v olivier take podobne saty za 60 eur, tak si asi pojdem tie kupit ako naaahradu, hi hi 😉dobre som to vymyslela coooo...
ja som spravila kremovu karfiolovu polievku a idem spravit americke zemiaky a vyprazany karfiol a zajtraaa, netusiiim... 😉

petrap001
5. mar 2011

dobre ranko baby 🙂 no ja som vcera odpadla uz o pol 8 ☹ akoze strasna horucka na mna cez den prisla,bola som uplne slaba,ze uz som len cakala kedy maly zaspi...ale ako narokom este robil v posteli divadlo asi hodinu a tak sa zobudil po pol hodine zas.no strasnu noc som mala.este stale je mi blbo,ale uz lepsie trosicku.
baby nechapem jednej veci,tie co ste kupovali 3 kombinacie preco si vsetky kupujete golface??? ved prakticky ta 3 kombinacia vam posluzila pol roka,trosku drahy spas,nie????ci ta sportova cast je uz mala ci ako??? som z toho debil sorry 😀 lebo ja som dokonca nemala ani vanicku a nechystam sa kupovat cholfac najblizsi rok urcite.ja som so svojim quinny velmi spokojna a je dost velky aj na dalsi rok urcite si myslim....ako len sa pytam 😉 🙂

noemarta
5. mar 2011

@petrap001 hadam sa ti polepsi cez den, skus si aj cez den lahnut a dat paralen 😉
neviem, po pravde vsimla som si aj ja, ze vsetky baby nejak nemusia sportak a kupuju golfac 😕 😕 😕
my sme do teraz boli v hlbokom este, aj sa baby smiali ze este furt, a az teraz sme v sportaku a ja sa golfać zatial vobec nechystam kupovat, mozno tak za rok.... mne sa tie nase deti zdaju do golfaca este prilis maleee, moj nazor, ked si zacala o tych golfacoch... 😉

petrap001
5. mar 2011

@noemarta ako ani velmi o to nejde ze ci su male alebo nie,ale ked das za nejaku 3 kombinaciu nejakych 500-600uer a tak o par mesiacov dat zas nejakych 200 za cholfac...no co ja viem a pritom tie sportove sa kolko pouzivali? 3 mesiace? myslim,ze su to zbytocne vyhodene peniaze tak skoro.ale neeee kazdeho osobna vec,len ma to zaujimalo ze preco 😉

mirka285
5. mar 2011

@petrap001 joj Peti rychlo sa vyliec...ja som si kupila golfac len do nakupnych centier,mam ho stale hodeny v kufri,normalne po vonku pouzivam sportiak a dovod mam taky,ze sa mi nechcelo stale skladat sportak do kufra,vykladat,nakladat a neustale odopinat fusak takze ja mam golfac pre moju pohodlnost....a tiez si myslim,ze do golfacu by malo ist take dieta co uz vie pekne samostatne sediet,takze @noemarta suhlasim s tebou... pocuj,inak ja take podobne riflove saty mam z Manga,len su biele a nemaju tu suknicku nariasenu a ti poviem,ze mam ich uz tri roky a strasne rada ich nosim 😉 takze nevaham a kup

petrap001
5. mar 2011

@mirka285 dik 🙂 uz som mudrejsia hehe
@noemarta tie saty su suprove fakt,len to,ze sa plati vela za znacku ☹ ale potes sa,preco nie 😀

tinaki1275
5. mar 2011

@petrap001 ja mam tiez quinny trojkombinaciu ale za bomba cenu kedze bol pouzity ale aj tak chcem golfac lebo ke d mam povedat pravdu je dost tazky ..a mat cely cas v aute sportovu cast a aj podvozok -viac sa do kufra uz nic nezmesti ..a zase skoro kazdy den chodim do supermarketu a uz len vytahovanie podvozku a skladanie a na to zalozit maci cosi alebo sportovu cast ..nic moc..my tu nakupne centra nemame ,takze napr,ked idme do 3 roznych supermarketov co idem vzdy kedze vsade maju nieco ine,tak 3x skladam a rozkladam.. 😒 ,teraz sme na svk boli s nasim kociarom a poviem ti pravdu zabralo to kopu miesta ,a bola st ym ostara...aj v aute..golfac je skvely na cestovanie,co my min.3x do roka vzdy niekam ideme a do nakup.centier tiez...ale ja ho kupim az na leto ..a tiez si myslim ze je pre vacsie deti ..hlavne ked uz chodia tak to mas ako poistku ked ste niekde ak si chce pospat napr..je to hlavne prakticke oproti sportovemu kociaru ..

noemarta
5. mar 2011

@petrap001 tak pridaaaj za tie trojkombinacie, nas stal bez par desiatok eur 1000,-Eur...
😝
a a a ja si tie saty pojdem asi kupit do toho avionu, ja som @mirka285 alebo lepsie povedane mam take s reserved su take ako maskacove,su uplne bohove, velmi rada som ich nosila, ale teraz ich asi nezapnem cez prsa, lebo uz vtedy mi boli take tesnejsie,lebo mali uz iba XS, hihi takze by mi teraz bodli nove, a pojdem si spravit radost...
Akurat volala mama, ze ci dojdeme dnes na posledne sisky, mnaaaaam. 😝

noemarta
5. mar 2011

@tinaki1275 tak jasne, vy aj ked tolko cestujete, je to idealne 😉

adelaine
5. mar 2011

ahojte vospolok,
nemam sancu precitat, co ste tu popisali, clovek tu tyzden nenakukne a pribudne
tusim aj do 100 stran 😀 😀 😀
co je tu new? 😉
my nemame nove nic, snaad len to, ze sme mali osem mesiacikov, sme nadalej bez zubkov,
a pokusame sa lozit 🙂

tinaki1275
5. mar 2011

babule dnes je tu nejako mrtvo .. 🙂
ja idem zehlit ...mm je od siedmej rana v praci a dojde az o kolo siedmej vecer a zajtra to iste..a tu je zajtra posledny den pred zacatim postu .a vsade su karnevaly a my budeme trcat doma 😒

kafoditka
5. mar 2011

Ahojte, tak nakoniec aj tu pred obedom zacalo svietit slnko, tak sme sa akurat vratili z prechadzky z mesta. Filip dostal od babky nove bodynka, teplaky a fesacku zateplenu mikinu na zips - na jar miesto bundy 🙂 idem sa teraz prefarbit, uz to mam pekne vysarene a vecer si vas snad konecne docitam..

mirka285
5. mar 2011

co vsetky porabate?my sme boli na prechadzke,Linda teraz drieme,ale dlho ju nenecham,ja som docistila sliepku na zajtrajsi vyvar a idem upiect nejaky kolacik....
@kafoditka chces byt pjekna co 😉

petrap001
5. mar 2011

no vazne je tu mrtvo 🙂 my sme boli nakoniec iba v obchode,aby som nemusela zajtra a len sa hrajeme a kukame telku.

jaruska8
5. mar 2011

@mirka285 Tie topánky sú super, ja by som ich brala. 😉 😉 Ale už som si jarné kúpila, takže neriešim. 😉

bambola
5. mar 2011

Ahojte ,

tak konecne som docitala dva dni 🙂 esteze sa to tu dnes moc nehybe 😉
@mirka285 ja moc na tento sportovo elegantny styl niesom ale to asi za to, ze ja celkovo som skor sportovy typ a podpadkove mam len jedny topanky , tak nech sa mi elegancia nepletie do sportu lebo uz nebudem mat vobec co nosit 😀
inac mne sa velmi paci ta maxi cosi mura co si dala link 😉
@monline evelinka je strasne peknucka 🙂 take dievcatko
@noemarta viem si predstavit ako si sa potesila ked ta vychvalili aj nelku 🙂 mne dneska malu tiez vychvalila kamaratka, ktora ma dvojrocnu dcerku a je tehu, povedala, ze este nevidela krajsie babo ako maťka, ze ani jej mala nebola taka pekna, a to je uz co povedat ked to poviem matka 😵 no tak som mala pekny den 😀

doobeda v skole, poobede sme sa s malou boli prejst v meste, dala som si gofru 😉 bolo velmi pekne pocko. mm ostal v BA tento vikend tak si my dve bacujeme 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre