Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
7. mar 2011

@bambola ja uvidim ci budem nosit v lete, lebo klopem, od kedy nenosim tanga,nemam ziadne gynekologicke problemy 😉
idem nieco robit, ked teda poobede vyrazam do obchodooov.
paaa zatim

bambola
7. mar 2011

@noemarta tak to je potom ine 🙂 ja len bavlnene

mirka285
7. mar 2011

@bambola Mati veru nemam take,ja uz tiez nenosim tangace,i ked mam vselijake pekne,ale uz sa v tom necitim dobre...asi starnem,no ale hentie su otras 😀

kafoditka
7. mar 2011

@bambola bambi ja neznasam, ked sa mi v lete tru o seba spotene stehna 😝

mirka285
7. mar 2011

@kafoditka Domi vsak si stihloska,uz sa ti nebudu tret stehna 😉

vierkaha
7. mar 2011

@tinaki1275
@mirka285 no to sa ešte škeril. Inak tá torta bola fakt super celá sa zjedla 😔
No a moji rodičia to zase poriešili tak, že oco prišiel v sobotu keď som mala najviac roboty a mama sa v nedeľu tvárila, ako najsamväčšia víťazka 😒 lebo si myslela, že sa oco na mňa vyprdol - takže klasika. Ešteže má Maťko narodky až v auguste, tak sa z nich dovtedy zregenerujem 😀

No idem do mesta, volala kamoška tak ideme na kafe, síce by som mala upratovať, ale sa mi nechce 😀

maxara
7. mar 2011

@bambola no uz ta vidim, ako ides po cervenom koberci v satach co vyzaduju taketo gatky, napr s vystrihom na chrbte do pol rite a vtom spravis dlhsi krok a gatusky na zemi 😀

kafoditka
7. mar 2011

@mirka285 teba chcem seriozne o nieco pooprosit.. kedze totalne flakam posledne dva tyzdne cvicenie a co som u nasich som bicyklovala len 3x po 20min. a 2x cvicila a moc sa mi do toho nechce, potrebujem nakopnut.. takze pod do mna a prehovor mi do duse 😀 inak mala by som inspiraciu, nasla som si ppc saty na svadbu na MMB a babenka co to predava ma sklad v BA takze by bola moznost ich pred kupou vyskusat, tak musim poriadne maknut, lebo mam zasa 57 kg 😠 😠 hambim sa 😔

maxara
7. mar 2011

@vierkaha tak super, ze uz mate ten krst za sebou.. mali ste osvalu?

maxara
7. mar 2011

@kafoditka daj link

katka55
7. mar 2011

ahojte 🙂 to co za nohavicky tu vidim 😕 😕 inak, ja som tiez prestala nosit tangace. ale v lete pod biele nohavice asi budem musiet 😒 ja mam dnes nejaky divny den. chystam sa upratovat, na postu a tak a vooobec, ale voooobec sa mi nechce ☹ aj som nejaka zlostna. sama som nervozna zo seba. kramy este nemam, takze neviem co to je. ale aj maly dnes nechce spat. inokedy uz o pol 10 chrni a teraz je este furt hore. dnes sa proste asi radsej zahrabem 😀 😀

kafoditka
7. mar 2011

Babulky lucim sa s vami, idem aj ja na kafe s kamoskou do mesta, maly je hore od 6 a spal odvtedy len 20min a uz je pekne nervozny, tak nech si schrupne po ceste..

bambola
7. mar 2011

docvicene, konecne sa citim lepsie taka popretahovana 😀
po vcerajsom soferovani som bola ako zbity pes 🙄

bambola
7. mar 2011

@kafoditka celkovo ked sa clovek poti tak nic moc 😖 ale ked nemusim mat zakritu celu rit tak lepsie, na to iby lahka suknicka a je to 😉
@maxara prestan, vsak budem mat nocne mory 😀 jednu uz podobneho typu od detstva mavam a ta mi staci 😀
@mirka285 ja som si hned predstavila kde by sa ti ten druhy koniec vsade mohol vopchat 😀
tak ty asi ani nemozes kvoli ritusi ci 😕
@katka55 len aby bol vypinkany zajtra 😉 ja asi nestihnem tu pediatricku, povedala ti teda, ze to staci aj v priebehu kurzu?

oacka
7. mar 2011

@meruska @karinnka @strasska kedy mozete? asi by bolo lepsie u mna,vonku je dost kosa, alebo sa to ma cez tyzden zlepsit? alebo pockame na buduci tyzden, ze Ivetke to lepsie vyhovuje? @meruska daj vediet ako tm 😉

maxara
7. mar 2011

@bambola no daj, to chcem pocut (citat) 😀

@oacka a coze vychodniarky? chystate stretko? 😉

karinnka
7. mar 2011

@oacka Ja mozem vzdy a stale 😀 😀 😀 😀

mirka285
7. mar 2011

@kafoditka vcera som sa aj ja vybodla na cvicenie,ale dnes mam uz o nieco lepsiu naladu,tak idem nato...no a jasan,ze do leta musis pochudnut este trosku,vsak chces dlhe saty a to musis byt stihla,kedze si nizka a by to vyzeralo dobre...ak nebud lemra leniva 😝
@katka55 inak biee nohavice si tangace doslova vyzaduju,proste pod niektore veci,tie tangace fakt treba,hlavne v lete...no upratujem,tak idem pokracovat.

bambola
7. mar 2011

zapnite si JOJ hovoria o autosedackach 😉

katty17
7. mar 2011

@kafoditka - domi hod link na tie ppc saty 😀 som zvedava ake si si vybrala. ja som si tiez vcera nasla dvoje na mmb. uvazujem ze si ich aj vezmem. 🙂 zboznujem take dlhe saty 🙂

bambola
7. mar 2011

@maxara 😀 😀ale to je sen fakt uz od detstva, prebieha v roznych obmenach a prostrediach niekedy sa ta situacia vyskytne uplne mimo proste v nejakom sne, iba zrazu zistim, ze sa to deje 😀
no proste mam na sebe len nejake tricko/nocnu koselu/saty/uterak.... proste cokolvek co mi siahalo len presne tesne tak aby mi bolo vidiet podvozok 😀 a ja si v tom sne stahujem tu koselu tak aby mi nebolo vidiet rit a fufulu a nie a nie to stiahnut 😀

katty17
7. mar 2011

@bambola - bambi akurat to kukam.

meruska
7. mar 2011

@oacka mne je tiez jedno, ale dajte vediet aspon den vopred aby som si zajednala deduska 😀 asi je najlepsie sa prisposobit ivetke, ostatne sa mi zda mozeme vzdy 😉

maxara
7. mar 2011

@bambola 😀 tak asi ti v noci fuka na rit (fuka rozumej mas odokryte) 😀
a co hovorili o autosedackach? nejako som nestihla..

Ninke som dovarila zeleninovu polievku s kuracinkou a feniklom, predtym som ju uspala vonku na balkone a tak si vravim, ze dam rychlo sprchu tu dole. A ked som vysla, tak Ninka na balkone brutalne revala, bohvie ako dlho chudatko 😒 Som myslela, ze jej lara zas nieco urobila, lebo minule som ju pristihla, ako jej kradne deku, cim jej rozhojdala kociar 😖 😠 Ale tentokrat bol dovod jej placu ovela prozaickejsi, bola posrata tak, ze som to citila hned, ako som ju vtiahla dnu a jemne poodkryla.. uff. A to akoze spala 10 minut co viem isto a v tej sprche som bola max 10 minut. Tak si vravim, ze musim ju surne uspat, lebo bude nervna a nastastie sa mi to podarilo. Takze teraz rychlo obedujem, potom dozehlim a vyvesim pradlo, navarene mam, takze na dnes finito 🙂

katka55
7. mar 2011

@bambola tak to dufam, ze zajtra nebude vymyslat 😕 inak, nakoniec zaspal teraz o 1, tak ak potiahne len svojich obvyklych 30 min., tak ma slak trafi 😠 ano, mne tvrdila, ze to potvrdenie staci aj na poslednu lekciu...
a inak uz mam upratane, navarene, zjedene, posta vybavena, tak uz aj nalada lepsia 😀

bambola
7. mar 2011

@maxara alebo mi mm skodoradostne v noci fuka na rit 😀

mirka285
7. mar 2011

@bambola Mati co hovorili o tych autosedackach?

alllexa
7. mar 2011

Ahojte, tak vidim, ze aj ja patrim k tym stastnym, co sa prave podarilo uspat babo🙂
Chcela by som sa poradit s vami ohladne prikrmov:
1. kolkokrat denne (pisu, ze dva razy - obed a vecera), i ked neviem, kedy veceru, ked zaspava okolo desiatej🙂
2. davate vzdy vsetko cerstve? Nechcem vyzniet ako leniva, ale skoro kazdy den chodim nakupovat bud cerstve maso alebo zeleninu... Potom varim vseliake kombinacie, z coho mi maloco zje. Kopec roboty a vysledok neumerny snahe. Zmrazovane sa mi vidi tiez na dlhe lakte, lebo trva dlho, kym to rozmrazim a ked to chcem ohriat v ohrievacke, tak to nezohreje rovnomerne.
3. ako vam deti papaju? A nas cela procedura krmenia trva hodinu, lebo ho treba potom umyt, prezliect a umyt zaspinenu dlazku a sedacku. Nechce mi jest ani maso ani zemiaky, ani v kombinaciach s inymi potravinami. A ked mi zacne revat, tak jednoducho nemam sancu dat mu nieco.

bambola
7. mar 2011

@maxara @mirka285 baby , nic take co by sme uz nevedeli, len ma prekvapilo, ze v skandinavii sa pouzivaju aj tie vacsie autosedacky chrbtom k smeru jazdy, to su specialne na to upravene a tie su ovela spolahlivejsie resp.bezpecnejsie. no a prekvapilo ma, ze u nas vobec take nedostat 😕
ale inac vraveli taku klasiku, vahove rozdelenie, ukazovali crash testy, co sa smie a musi a nesmie, vypnutie airbagu a tak. rozpravali s nejaky odbornikom ale dost kratko

katka55
7. mar 2011

@alllexa fiha, tak ja som v tomto nejaka lahostajna 😕 malemu varim max. 3x do tyzdna, cez vikendy je vacsinou na hippkach, lebo cestujeme. maso kupujem raz za cas priamo v masiarni a zmrazim. zeleninu mam tiez vacsinou mrazenu (spenat, baby mrkva, karfiol, brokolica, hrasok). v lete mu budem davat viac cerstvej zeleniny. papa 3x denne - na desiatu ovocie, na obed masko, zelenina, cestoviny atd., na veceru kasa. spavat chodi o siedmej, takze kasu papa o siestej. no a okrem toho kojim. procedura krmenia trva asi 10 min., lebo mu velmi chuti, takze sa s tym nehra, pekne otvara chlebarnicku a ruky zatial nastastie nepouziva 😉 takze velakrat nema ani podbradnik spinavy... skor ked mne nieco capne. ale ked ti nechce papat, tak to je horsie. skusala si mu dat aj hippku? lebo mne napr. zo zaciatku doma navarene velmi nechcel, ale kupenske sfulal hned. aj malo mu bolo 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre