Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
8. mar 2011

@katty17 @vierkaha @monline baby ale ja nie citrus, ja som asi jeden z mala ludi co pije obycajny 😉 a tiez som mu prisla na chut len tri roky dozadu 😉
@monline no a , ze externisti maju rovnako tazke studium ako denni 😀 😀

monline
8. mar 2011

@bambola pošlem ti na meil plánik, dobre? už som sa chystala

vierkaha
8. mar 2011

@monline tak to poznám dokonale keď som chodila do BB tak sme mávali víkendové sústredenia a tie prebiehali štýlom, že sme prišli ráno zistili čo a ako, samozrejme nám po dlhej cesta vyhladlo tak šup ho do mesta sa najesť a keďže škola je až na sásovej tak sa nám už neoplatilo ani vracať a rovno sme zostali aj na obed a poobednajšie pivko. A poctivky nám priniesli prednášky do baru,alebo rovno poslali na mail 😀 A na druhým deň sme boli veľmi unavení z predošlého dňa tak sme sa do školi išli mrknúť až poobede dohodnúť skúšky a tak a hajde domov. Po ceste sme sa zastavili v LAdomerskej Vieske na pumpe na preberacie kafe a ďalší víked sa scénar opakoval.

bambola
8. mar 2011

@monline diks, ale tak ci tak mi to bude musiet ostat len v hlave 😉 ale ja mam celkom dobry orientacny zmysel 😉

monline
8. mar 2011

@bambola majú, pretože im nikto nič nestihol vysvetliť 😀

maxara
8. mar 2011

@katty17 😉 nemusis si davat pozor, ved pis ako sa ti chce 🙂 len som ti to napisala, ze aj ty mas v niecom rekord 😀 chcela som si dat novu riflovu suknu, taku po kolena a k tomu ciernu novu bluzkokoselu, taku co sa k tomu hodi, ale podla mm je moc dlha.. vobec nepochopil, ze taka ma byt a tvrdi, ze mi je velka a ze mi este zvacsuje uz aj tak dost velke brucho.. tak neviem teraz, ale rano si to vyskusam a uvidim

miki060707
8. mar 2011

@vierkaha aj ja pozeram s mm Ludského...a tiež som mala pekný MDŽ, skoro celý deň som bola u kamarátky aj s malým a pekne sme poklebetili, tak mi je trošku fajn, lebo postlednú dobu okrem rodiny a kamarátky je môj dôverný kamarát PC 🙂 ale dala by som si niečo ostrého aj ja...xixi

bambola
8. mar 2011

@vierkaha no ja chodim do BB ale zatial to tak nefunugje, to ten prvy semester je asi otukavaci, zavediem to aj ja 😀

maxara
8. mar 2011

baby musim ist spat, prisiel mm.. ale ja lubim ten fernet karat, cherry niekto mi ho priniesol tu z juloviek a je bohovsky, dobru noc

vierkaha
8. mar 2011

@maxara a odkiaľ vieš že máme tajný šuflíček
@katty17 ja pijem obyčajný ako @bambola, citrusový mi príde ako strašná lepihuba

katty17
8. mar 2011

@maxara - peti chod do tej riflovej sukne. neries a davaj ju zajtra so sebou 😀 . daj si k nej cosi cervene. tak ti ide 🙂
babule ja som uz dala celu sedmicku cerveneho. 😉 risi mi to tu leje akoby som pila pepsinu 😀

monline
8. mar 2011

@maxara hlavne sa obleč pohodlne, nech ťa nič netlačí, za peknú si predsa furt 🙂

katty17
8. mar 2011

@vierkaha - pre mna je ten necitrusovy taky drsoň. 😀 cize moje prezyvky pre fernety su Jasoň a Drsoň 🙂

vierkaha
8. mar 2011

@bambola treba zaviesť raňajky v mcdonalde a obedy v európe hore v tej drevom obloženej reštike ( kurací steak s dubákovou omáčou a hranolky s takým super korením - mňam až mi slinky tečú ) pivko podľa toho kam ma domáci zaviedli. Takto sme začali fungovať hneď potom, ako sme zistiliže sú len 2 druhy profákov
1. zistili, že nemajú šancu, aby nám to stihli vysvetliť a vyprdli sa na to a sylaby(i)? nám poslali na mail
2. tí to tiež vedeli, ale predsa to chceli skúsiť stihnúť 😠 a prednášky boli potom jeden veľký chaos a nakoniec sme si to aj tak museli naštudovať sami 😝

monline
8. mar 2011

@vierkaha tak to si mala dosť podobné...a keby som tu napísala ja o "sústredeniach" v Bojniciach, asi by ma nejaký špión prinútil vrátiť titul 😀

vierkaha
8. mar 2011

@katty17 veď aj som nejaká drsňáčka z venkova 😉 😀

monline
8. mar 2011

@bambola poslala som ti meil, došlo ti to?

tinaki1275
8. mar 2011

ahojte babule mam co dobehavat za dva dni ..budem citat hadam aj do rana 😀 mne sa stalo nieco s netom ,asi kvoli zlemu pocasiu ..mame teraz 3 stupne!!!!ak som sa napojila teraz len cez mobil ..a to je pomaleeeee....
inac nemam nic nove,okrem tej kosy ..nechapem co sa deje..

bambola
8. mar 2011

@monline dostala som planik a musim sa sama seba pochvalit ze som strasne sikovna lebo som si to presne tak myslela ako to je 😉 akurat mi neslo do hlavy, ze preco tam gugel ukazuje, ze bernolakova 😕 inac nemate tam v okoli rodinu markovu?

bambola
8. mar 2011

@tinaki1275 videla som tie kopy snehu v atenach, ukazovali v telke

monline
8. mar 2011

@tinaki1275 veru, videla som v správach, že vám tam nasnežilo? 15km kolóny na cestách? sila ...

vierkaha
8. mar 2011

@monline jáj mon Ja tiež čakám kedy sa prevalí ako sme chodili na prednášky a som jasná. 😀
Bc. som robila na VŠJAK v Prahe a sústredenia sme mávali v Starom Hrozenkove - čo je hraničný prechod Drietomá - Starý Hrozenkov a tam bol priamo na colnici taký penziónik, by som vedela rozprávať o tom ako českí colníci strážia republiku 😀

monline
8. mar 2011

@bambola myslíš priezvisko? to mi nič nehovorí..ale možné to je, prisťahovalcov je plno

tinaki1275
8. mar 2011

@bambola@monline no nasnezilo ,aj na krete na kopcoch ..teda napr.10 km od miesta kde byvame v kopcoch je cca 5 cm snehu .. 🙂 a grecko to so snehom nezvlada ani ked napadnu 2 cm ...su mimo .. 😀 ja som teraz vecer sla k znamym na navstevu aj s malou a narvala som ju do overalu !! 🙂ta sa zlostila,chuda pozerala na mna ze to co ..

monline
8. mar 2011

@vierkaha takže si si to riadne užila 🙂 ja strašne rada spomínam na tie časy, a to som už mala rodinu, prácu a zodpovednosť 🙂
si predstav, že sme šli na sústredenie autobusom, mali ma vyzdvihnúť v senci na námestí, ževraj neprehliadnem ten autobus..a ja čakám, vyzerám, ktorý by to tak mohol byť, čakala som klasiku diaľkový a ked sa na ceste vynoril tento, bolo mi to hned jasné 😀 😀
no a ako som sadla, rovno plastový pohár do ruky a nalievalo sa víno, ešte som sa divila, že prečo len do polky pohára mi leje a ked sa bus rozbehol, pochopila som!!! nadskakoval a ja som musela to víno chytať späť do pohára 😀 😀

katty17
8. mar 2011

@tinaki1275 - mati tak to ti verim ze sa mala divila. ved ona nemoze vediet co je to nula stupnov, nie? ozaj, ved kolko stupnov u vas byva ked je najchladnejsie? resp. byvalo najchladnejsie, lebo momentalne sa to pocasie vo svete celkovo blazni.
v grecku mohlo byvat najchladnejsie cca 10 stupnov? ci?

bambola
8. mar 2011

@monline ano priezvisko, to ma len tak napadlo, to je kamoskina segra s rodinou 😉

monline
8. mar 2011

baby idem vybrať z myčky a hodiť tam dalšie...asi ešte prídem, ale neskôr, pá zatiaľ
som zvedavá, ako mi to vyčistilo nikine barbie auto 🙂

vierkaha
8. mar 2011

@monline užila fakt bakalár to bolo moje najlepšie obdobie, čerstvo zamilovaná, nová lepšia práca, v škole sranda ( aj na skúšky sa ľahšie chodilo, keď človek vedela, aká bude potom oslava 😵 ) no život bol proste gomička.
Mgr. som potom dokončievala v BB a to bolo síce fajn, ale už som bola vydatá a mali sme rozostavaný dom tak som sa na skúšky učila s kelňou v ruke a to už taká sranda nebola

bambola
8. mar 2011

dievcata mna ta dnesna plavaren dostala takze ja idem do vodorovnej za mojim dietatom a musim dostat mm z gauca do postele 😉 dobruuu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre