Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
23. feb 2010

dakujem za mena...

timi nehrozi to sa muzovi vobec nepaci.... Misko ma aj napadlo dat malemu ale to by zase miatlo malu.... je to fakt velmi tazke...
Muzovho sefa synovec sa nekaslali s menami pre dvojicky. mali sa volaju Ronie Damian a druhy Damian Ronie. dobre nie???? 😝 Ozaj davate niekto dve mena???

katarina7777
23. feb 2010

kde ste vsetky zmizli... venujete sa manzelom? 😉

Super lucka ze malinke je v poriadku, niektore su hamblivejsie a nechcu sa moc ukazovat tam dole...

maxara
23. feb 2010

katka - no neviem... 😖 keby sa mi to stalo z rodiny... neviem...skus sa im vyhybat, kym ti to nahodou neprestane vadit... co mne asi neprestane vadit, pred tehu mi nikto teda brucho nechyta... a navyse s mojim nechutenstvom k pupkom... no mali by si na mna davat pozor vsetci chytaci brucha

lucka_o
23. feb 2010

zrzulka, aj mne sa to zda take zvlastne chytat brusko...akurat manzelovi poviem daj tu ruku akurat sa vrtí....
a Timitej sa ani mne nepaci....jednoznacne Matus po tatinovi....nejak ani sa mi nechce vyberat mena...

katarina aj ja som rada....ja sa flakam na nete manzel isiel hrat futbal....

katarina7777
23. feb 2010

zrzulka moj manzel by chcel dat 2 mena ale ja neviem... este dievcatku ano ale chlapcom sa mi to zda take divne

maxara
23. feb 2010

zrzulka problem mi je vymysliet jedno, co sa paci mne aj mm, nieto este dve... a musim brat do uvahy aj to, ze budem mat mozno aj dalsie... 😉
katka tu smeee

maxara
23. feb 2010

clanok o chytani bruska
Ako tomu zabrániť?
Existuje niekoľko spôsobov, ako dať najavo svoj nesúhlas s neželanými dotykmi na vašom tehotenskom brušku. Ak sa niekto spýta, či si môže pohladiť „bábätko“, jednoducho povedzte otvorene, že si to neželáte a nie je vám to príjemné.

Pokiaľ sa necítite na takúto konfrontáciu, skúste tričko s nápisom „Nedotýkať sa!“ alebo „Súkromné!“ či niečo podobné, čo dá všetkým nádejným „dotýkačom“ najavo, že sa vášho bruška dotýkať nesmú.

V situácii, kedy sa schyľuje k ohmatávaniu vášho bruška rôznymi nevítanými osobami, môžete tiež vlastnými rukami objímať svoje bruško, čím takisto ukážete svoj odmietavý postoj k cudzím rukám na vašom tele.

A ak chcete upozorniť na nevhodnosť tohto gesta nejakému „dotýkačovi“, môžete sa na oplátku dotknúť alebo pohladiť jeho brucho. V tomto prípade zrejme každý pochopí, že chytanie bruška tehotnej ženy naozaj nie je vhodným prejavom záujmu, ale skôr narušením intimity

zrzulka
23. feb 2010

matus je fajn aj k priezvisku mi sedi. kedy ma matus meniny neviete??

maxi to je fakt jedno je problem vymysliet. Aj tak nechapem vyznam toho aby mal niekto dve mena. ved aj tak ho volaju tym prvym... Ci aby si mohol vybrat neskor ako sa chce volat? v dnesnej dobe sa da meno aj zmenit ak by sa mu nepacilo.... ja som mala istu dobu taku maniu si zmenit meno 😝 Mozno si nakoniec aj zmenim

katarina7777
23. feb 2010

maxi nabuduce ked stretnem tu milu osobu viem co mam ocakavat a zaujmem dopredu "obrannu poziciu" 😉

to je dobre ze ste tuuuuuuu

lucka_o
23. feb 2010

matus ma meniny v septembri🙂

maxara
23. feb 2010

zrzulik - ja chapem, ak ma niekto mena dve, pricom jedno od matky a druhe bud birmovne alebo od krsnej matky... kamarat z rakuska ma takto dve mena a je rad ze sa pouziva len prve, lebo sa vola Alex (od matky) Alfonz (od krsnej) 😀 😀 😀

maxara
23. feb 2010

Zrzulka a Matej sa ti nepaci? take pekne prave slovenske... alebo Ondrej 🙂

katkaking
23. feb 2010

gratulujem vsetkym k dobrym vysledkom a k dobrym spravam... 🙂

zrzka, matus je aj nas favorit hned po Simonovi...Ale aj tak este nie sme na 100% rozhodnuti, ktore z tych dvoch dame ked bude chlapec...
ja mam zase opacny problem, mam problem si vybrat dievcenske meno...ja zatial ostavam pri Kristinke, ale muz nie je nadseny...ale ine fakt neviem ake by som dala a aby sa hodilo aj k priezvisku... 😉

Dugy, dakujem za infosky....urcite si to vsetko zajtra pozriem na tej stranke co si dala link...ale ja fakt neviem, bojim sa ze to nevyuzijem, ako pisala tusim maxi ze v lete bude dost teplo aby som tak nosila babo....neviem ci si ju nakoniec kupim...a aj tak ma muz od toho odhovara. 😒

katarina7777
23. feb 2010

matus je pekne meno po taliansky je to mattia...

maxara
23. feb 2010

katari ale take tricko na doma by si si mohla vyrobit, hm? take, ze prosim nechytat...alebo podobne.. hm?

lucka_o
23. feb 2010

noooooo pekne to znie aj v taliancine....

ja som mojho manzela minule natahovala ze ak bude chlapec, tak asi nebude matus.....a uz sa certil, ze ho nemam natahovat lebo, ho zbytocne namotavam, ze bude maly junior🙂

a pri dievcenskom Klara.....v co verim ze to bude tak....

zrzulka
23. feb 2010

Takze matúšov tu budeme mat asi viacere 😀
Maxi matej nas tiez napadlo dat.. Aj Martin. Ondrej nie lebo to by oslavovala mala narodky a maly meniny. mala sa narodila na Ondreja 🙂))

zrzulka
23. feb 2010

Klara je svokrusa, mne sa to meno paci ale mojmu muzovi nie. Kto vie preco ???? 😀 A ja ze ho potesim .... 😀

katarina7777
23. feb 2010

maxi ziadne "prosim", dam si tam "nechytat lebo mm lame ruky" 😀

zrzulka
23. feb 2010

Mne sa este paci Oliver 🙂)) ale to mi isto neprejde .... A strasne sa mi pacilo meno Eddy ale to tiez nie.... Moj muz je v menach dost konzervativny... Nakoniec bude Janko alebo take nieco 😀 😀 😀

zrzulka
23. feb 2010

kati 😀 😀 😀 😀

lucka_o
23. feb 2010

mne sa matej nepaci....v okoli je ich vela....
oooooo zrzulka tak to by si mu dala......zvlastne moj by chcel aby bola dcera po jeho mame ale Anna????eee nikdy!

zrzulka
23. feb 2010

Anna sa mne zase paci... Ale vyslovene Anna. Ziadna Anca ci Anicka ... Niektore mena su fakt pekne ale v domackej podobe zneju otrasne. ja som vzdy chcela aby malu volali Michaela. lebo tak sa mi to paci a aj tak ju kazdy vola Miška ale uz som si zvykla na to a pride mi to celkom mileeeee.... Aj na to viac reaguje. lebo Michaela jej hovorim len ja 😝

lucka_o
23. feb 2010

no to by este slo, ale kazdy by ju volal anča....hlavne v skole....no to je na tom, ze tie mena..... a ked je matus tak je matus a klara je furt klara

zrzulka
23. feb 2010

Neviem ale v okoli co maju Matusov volaju aj maťko(rovnako ako Martina alebo Mateja)... A klaru Klarika co sa mne osobne nepaci....

maxara
23. feb 2010

mne sa nahodou paci aj Maria - Maja, Ria... ale Mariska, Marienka.. 😝
katka 😀 😀 daj tam kludne taku radikalnu formulku 😀 😀 hlavne nech je ucinna

lucka_o
23. feb 2010

no to by sa ani mne nepacilo......mojho manzela vsetci volaju matus....
zvlastne....

maxara
23. feb 2010

napr meno Terezia nie, ale Tereza je velmi pekne... no ale Terka, za to by som vrazdila

zrzulka
23. feb 2010

Terezia je babka. A ju volaju terka. To sa mi tiez nem paci... Alebo sa mi paci meno karolina ale kaja mi znie otrasne...

katkaking
23. feb 2010

mne by sa niektore mena aj pacili, ale kedze som ucitelka, mam k niektorym menam zafixovane ziacky a to by mi vadilo. Paci sa mi napr. aj Ivona, ale taka jedna ziacka s tymto menom bola uplne vadna...mala na to aj papier...a tiez ta Terezka sa mi paci, ale jednu ziacku volali Terka a to jak taka babka...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre