Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
11. mar 2011

@merikac hej, teraz je obdobie, kedy každý deň niečo nové zvládnu a treba to zachytiť, foťák nestačí 🙂

merikac
11. mar 2011

@monline idem na ucho,,uz mi pri citani zatvara oci,,tak dobru noc,,,,,,,,,,,

monline
11. mar 2011

@merikac dobrú noc

gabika41
12. mar 2011

dobre rano sa praje.....tu to vyzera na pekny den...v tom Japonsku je to hrozne a v noci mali dalsie.... 😒

maxara
12. mar 2011

@merikac tebe som chcela napisat uz tri dni, ze v aladinovi uz maju cybexky.. aj autosedacky, aj golface..

Ja dnes len tak strucne, lebo zase nam nejde voda, cize ideme k nasim hned teraz, cizeeee paaaackoooo
@kafoditka super, tesim sa, ze ma beriete, prosim si termin a miesto konania a dufam, ze okrem stvrtka to je.. a este mi prosim zistite, ci je pravda, ze sa uz v eurovei naozaj neplati za parkovanie do troch hodin alebo tak nejak.. vraj je to zadara.

bambola
12. mar 2011

Dobre rano,

uz som docitala co ste vcera popisali a vidim, ze ste vyberali saty 😉
@maxara ty neznasac eurovei chces ist do eurovei? 😀 prve tri hodiny sa tam parkovanie neplati a potom je to na hodinu celkom palka (tusim 3€) ale tak staci vybehnut s autom a zase vojst keby si to nahodou mala presvihnut 😉

jedna znama hodila na fb krasne saty 😉
http://www.dhgate.com/new-gossamer-prom-dress-r...

adelaine
12. mar 2011

dobre ranko,
ja som vcera vecer bola zit s babami v meste, po sto rokoch a bolo to supeeer 😀
a dnes rano bol o 6.00 bol budicek, tak to zrejme nedospim, ale neva...vonku je pekne,
ma byt aj teplo, tak ma slnko a kava preberie.

kafko, a na aku prilezitost vyberas saticky?
ja som si minuly rok este pred tehu kupila slusne male cierne kokteilove saty
v orsay. Mala som ich potom skombinovane s cervenymi doplnkami

katty17
12. mar 2011

krasne slnieckove ranko sa praje 🙂
@bambola tie svadobne saty su krasne. len do nich treba stihlunku postavicku. cize pre teba vhodne 🙂 mozes si ich zabestelovat 😀

katty17
12. mar 2011

@bambola - mati mne sa velmi pacia tieto . strihovo su nadherne a elegantne. ale to je asi tym ze ja som fakt na hnedu 🙂 na spolocensku prilezitost krasne :

http://www.dhgate.com/jim-hjelm-line-deep-v-nec...

kafoditka
12. mar 2011

Caute krasotinky 🙂
@adelaine Mati idem na svadbu v juni tak sa rozkukavam po satach trosku..
@maxara ja by som navrhovala prave euroveu, lebo hlasia krasne teplo buduci tyzden a keby nam nechceli deti spat vo vnutri, tak mozeme hodit spacirku po promenade na slniecku 😉 Dame kavicku, mozme aj nieco zbodnut a ty si kludne mozes objednat aj pizzu 😀 Den presne neviem, musim pozriet kedy ma maly poradnu
@bambola presne do takychto svadobnych siat by si sa mi hodila 🙂 s tvojou postavickou by si v nich vypadala super

kafoditka
12. mar 2011

@katty17 kati 2he 4te a 6te, 6te by som brala hned, lososova je moja oblubena hlavne v lete, ked som opalena 😉

bambola
12. mar 2011

@katty17 @kafoditka diky baby za lichotky 😅 sice je to na stihlu postavu ALE skor na vysoku babu, hlavne dlhonohu co v mojom pripade .... 😅

kati tie hnede su tiez krasne, ja hnedu tiez mozem 😉

katty17
12. mar 2011

@kafoditka domi inac daju sa objednat na slovensko. je to tam pisane 🙂 keby si mala odvahu bez skusania 😉

bambola
12. mar 2011

baby mam malej zobrat tieto saticky?
https://www.modrykonik.sk/bazar/detske-suknicky...

kafoditka
12. mar 2011

@bambola bambi nebudu jej v lete uz malicke ked to je 74?? alebo to chces k leginkam??

kafoditka
12. mar 2011

@katty17 kati bez skusania urcite nie..

bambola
12. mar 2011

@kafoditka domi na dlzku maju 38 a tolko maju aj tie fialove co mala u mon (ak si kukala fotky) a pritom tie fialove su 68, tak neviem.... asi by som nemala kupovat na leto lebo naozaj neviem aka bude kedze ona je taka nekonfekcna 😉 radsej s tym asi pockam

kafoditka
12. mar 2011

@bambola mati ale za 5 eur jej ich vezmi.. ved jej mozes dat leginky a body s dlhym rukavom v rovnakej farbe a na to tie saticky a moze ich nosit aj na jar ked bude teplucko.. ked maju rovnaku dlzku ako tie fialove, tak neni o com... ved su za facku

katty17
12. mar 2011

@bambola bambi napr sandra by ich v ziadnom pripade v lete neobliekla ako saty. ale ja som jej minuly tyzden kupila podobne ako su tieto na obrazku za tri eura novucke 🙂 ale v rakusku. kupila som rovno dvoje. jedny fialove a jedny ruzove 🙂 a to som kupila 86 na leto

katty17
12. mar 2011

@bambola ale tvoja matka je drobunka cize ona ich v lete v 74 asi aj oblecie v pohodicke. su inac milucke 🙂

bambola
12. mar 2011

@katty17 ved to, ze si myslim, ze ona bude mat v lete max 74 ale nechapem preco maju rovnaku dlzku ako tie 68 co mame 😕 a kde si nakupovala ?

katty17
12. mar 2011

@bambola - mati bola som v KIK a bola som prekvapena co som tam nakupila a za kolko 🙂 aj tricka na leto, saty na traky, saty len take lahke cosi velmi podobneho ako jej chces objednat...
ja som kupila tieto:

kafoditka
12. mar 2011

@katty17 kati pocuj, kolko ti toho sandra spapa? mne sa maly za posledny tyzden tak rozjedol, ze len ziram 😕 je pravda, ze je stale v pohybe, lieta po celom byte ani na chvilu sa nezastavi a neprehra sa... jeden cely banan s aktiviou jogurtom na ranajky mu je malo a este pyta... bezne spapa krajec chleba s dzemom -teda striedku z neho a dala som mu uz vianocku, ta mu neskutocne chutila. Na obed mu dam varu alebo hiipku, ktoru zmiesam este s polovicou cukiny a 2 mrkvami uvarenymi, dokopy to moze mat 250-280 a cele to sprasi.. vazila som ho dnes rano nalacno a od poslednej poradne pribral len 300g...

bambola
12. mar 2011

@katty17 jej, tie su pekne 🙂 ja zboznujem farebne 🙂 a je kik v hainburgu? co som taka slepa, ze som ho tam nevidela? 🙄

katty17
12. mar 2011

@kafoditka - domi sandra tiez papa hodne. a to by este chcela. dopapa uplne plny avent poharik a este otvara pusinu...
rano o siedmej vypije mliecko, okolo desiatej spraska napr.cely baban s polkou jablka a piskotkou. a to by este chcela. o jednej obed napr. plny avent poharik masko, ryza, mrkva. o stvrtej pliecko a o siedmej mliecko cca 180. ale podla mna je len mlsna potvorka. pokazde ked vidi ze mam cosi v ruke tak sa cela trasie ze aj ona chce. a to pocas dna jej obcas dam susienku 🙂

katty17
12. mar 2011

@bambola mati ano je tam kik. pri tom kruhovom objazde ako je bipa, billa, spar... 🙂 babule utekam do auparku na otocku poriesit nejake pracovne veci.

tinaki1275
12. mar 2011

Dobre rano damy .my po strasnej noci ..kazdu polhodinu bola mala hore.. 😒 a 2x sme odsavali sople..ale velmi to nepomohlo ..bola s nami celu noc v posteli lebo mne sa nedalo kazdych 5 minut jej podavat cumel..ale kedze tam nie je miesto pre viac ako dvoch tak ja som tam pololezala a nespala hadam ani hodinu .. 😒 dnes jej uz dam na noc viburcol ak bude takato ..lebo ja sa uz zosypavam..a ona v super naladicke od osmej rana 😀 ..
ked tak citam ako vam deturence papaju ,tak tisko zavidim ..ja som rada ked na desiatu do nej natlacim aspon 100g ovocia s piskotkou a na obed 120 g zeleninovo-mas.prikrmu ..ale to uz je pokrok ,pre mesiacom nejedla via cako 30 -40 g ...
@bambola satky su pekne..a dobra cena..ber ich ..ja som s a vcera mrkala na next a nachystala som sa objednat letne veci ,su tam uzasne saticky a aj take overaliky letne bavlnene .,co mi vyuzijeme a budem objednavat velkost 74-80 .ale musim pockat kym mi pride extra doplatok v aprili k materskej ..no idem dat druhu kavu ,hadam sa preberiem..

denisse
12. mar 2011

caute ...
tak barunka dnes zazracne spala do osmej (asi aj par minut po osmej bolo ked sa zobudila) ... co je sice super, ale teraz ju absolutne nemozem uspat 😕 🙂
dnes je tu krasne, poobede urcite pojdeme von ...
tak vsetkym prajem peknu sobotu 🙂

denisse
12. mar 2011

@tinaki1275
100 g ovocia a 120 g obeda mi bara este nikdy nezjedla ... netrap sa tym 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre