Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
14. mar 2011

@maxara jezis naplo ma...tie plucka to je vrchol 😝 ...ale inac zelenu fazulku na kyslo mozem a aj zemiaky ...

denisse
14. mar 2011

@monline
@mojalili
nela spi s mm, takze on ju ako prvy zachranoval, ja som prisla odvedla od barunky az na nasledny plac ... ja myslim, ze jej len nesadlo nejake jedlo, uz vecer sa stazovala na brusko a podozrivo skoro zaspala .. ale dali sme ju do skolky tak snad je tam v pohode ... dufam, ze by mi zavolali, keby nieco, rano uz vyzerala ok ...
ona zvykne takto zvracat, ked ma silnu nadchu a napina ju zo soplov, ale toto nie je ten pripad ..

@mojalili
takych malych veci na zemi sa ja hrozne bojim preto denne vysavam, niekedy aj viackrat .. nela ma kopec hraciek s drobnymi suciastkami ...

denisse
14. mar 2011

@mojalili
hani a ty uz nekojis? a zlepsili sa ti ruky odkedy nekojis? mne sa pomaly zhorsuju, ale este kojit chcem, tak snad to vydrzim ...
a danko pije UM?

katka55
14. mar 2011

ahojte 🙂 dnes ste nejake aktivne v pisani 😉 ja som doteraz upratovala, myslela som si, ze dieta mi na balkone potiahne dlhsi spanok, ale kdezeee. 30 min v ziadnom pripade nemoze prekrocit 😠 @bambola co to? matka ma take teploty? ale zo zubkov by nemali byt az take vysoke, nie? no drzim palce, nech ste cim skor fit. ak by ste zajtra predsalen mohli ist, tak sa ozvi a vezmeme vas 😉 jaj, a fusak tiez este mame, len patrika menej obliekam a ma ho tak na volnejsie. tiez mame lodger 🙂

denisse
14. mar 2011

@katka55
aj ja mam 30 minutoveho spaca 😀

noemarta
14. mar 2011

ahojte holky,
cely vikend som sa tu neukazala, akooooooo, unavena som jak pes po celom vikende, dorabala som danove a vyplaty.
Nie som vobec v obraze ze o com ste klabosili, iba som si vsimla z posled.stranky, ze mala Matka je chora, ☹ ☹ skore uzdravenie, ked nemate sople, mozno na vas leze siesta choroba, cooo 😕 😕 , @mirka285 a a a to ako spadla skrina na auto????? vidim ze oslava bola o nicom, aspon ty s malou si bola za hviezdu neeee.

prikladam par foto z fotenia nelinky. 😉 si predstavte, ze uz ich mam... 😅

meruska
14. mar 2011

@denisse aj ja som v klube 30 min a ani o sekundu viac 😀

denisse
14. mar 2011

@meruska
ja aj vonku v kociari ju po pol hodine musim znova uspat, ak chcem aby spala dlhsie .. takze nase bezne poobedne spanie je 15 minut kym zaspi - 30 min spi - 20 az 30 minut znova uspavanie (to je niekedy tak, ze v podstate akoby spi, ale furt otvara oci, vrti sa, mava rukami, ale vidno, ze by este spala a niekedy je uuuplne hore, kuka na mna obrovskymi ocami a v najhorsom pripade reve) - 30 minut spi (ak je predosla faza uspesna 😀 ) .... 😉

katka55
14. mar 2011

@denisse @meruska akoze mi je luto, ze aj vam deti tak malo spia cez den, ale viete aka som rada, ze nie som sama? 😀 😀 😀

katka55
14. mar 2011

@noemarta aj ja chcem vidiet fotooo. poslem ti ziadost cez ip, oki? 😉

luludi
14. mar 2011

@katka55 @denisse @meruska aj bubo ked spi sam spinka max 20 - 30 min, takze ja sa natiahnem pekne k nemu a spolu drichmeme hodinku az dve 😀 🙂 😉

denisse
14. mar 2011

@luludi
tiez si myslim, ze by pomohlo, keby som si lahla k nej .. ale ked ja straaaasne nerada cez den spim a nutne potrebujem odpocinok, ktory si uvedomujem .. posurfovat po nete, daco precitat, potriedit fotky .. a taaak ... a kopu dalsich zaujmov by so vedela vymenovat, ale na pol hodiny sa ani do jednej z tychto cinnosti neoplati pustat ... 🙂

meruska
14. mar 2011

@denisse v kociku sa nam obcas podari i 40 😉

luludi
14. mar 2011

@denisse kym bubo spi, bud spim s nim, alebo citam - vdaka citacke 🙂 ale niekedy aj mne chyba taky iny oddych - aktivny 😉

ozaj baby uz ste vsetky dostali menzes? Ja este nie a uz z toho zacina lekar robit problem..

maxara
14. mar 2011

@tinaki1275 myslim ze Bambi myslela cisto mliecnu polievku, nie tie polievky na kyselo, kam ide mlieko.. 🤐 tie na kyselo lubim skoro vsetky okrem koprovice a salatovice 🤐

@noemarta krasne fotocky 😵

noemarta
14. mar 2011

@maxara oooh, dakujem...
idem asi za chvilu von, nabrat energiu... 😉

maxara
14. mar 2011

@noemarta ja mam ninu na terase, takze prave som doobedovala a idem makat dalej 😖 najhorsie je, ze tu vobec ani nechyrovat, ze som cele doobedie vramci moznosti upratovala.. strasne demotivujuce

bambola
14. mar 2011

@tinaki1275 @maxara ano myslela som cisto mliecnu, tie nakyselo lubim 😝 proste mliecno mliekova je ble. (ale plucka su nam 😀 )
@luludi ani ja este nemam, nechybaju mi a nevidim v tom problem 😉

inac ja neznasam ked ma mala obdobie, ze bezo mna nebude spat, niekedy to prezijem ale niekedy som z toho taka nervna, ze nemozem odist . nastastie je to len obcas, ja tiez potrebujem aktivny oddych 😉

luludi
14. mar 2011

@bambola mne tiez nechybaju 🙂

maxara
14. mar 2011

@bambola ja neveriiiiiiim, ze niekto lubi plucka.. akoze chapem, ze existuju jedinci, ktory si davaju napr na obed ze vyplach spajze, alebo co dom dal.. a ze vramci toho zjedia aj plucka.. ale MNAM? nie je to trosku prehnane?? 😀 😀 😝

bambola
14. mar 2011

@maxara nerobievam si ich a asi by som ich ani nekupila aby som si ich spravila ale mam kedysi robila a ja som mala celkom rada 😉 radsej mam dusene srdiecka alebo pecienky 😉

bambola
14. mar 2011

@luludi a kto v tom konkretne vidi problem?

maxara
14. mar 2011

@bambola 😝 😔 🤐 Bambi stoooop, ved ja som cerstvo po obede a nechcem ho znova jest natraveny 😅

bambola
14. mar 2011

@maxara fakt to nemas rada? 😅 😅 no tak ja uz radsej budem ticho 🤐

cigaretka5
14. mar 2011

@noemarta ja by som si tez kukla ale sa mi nejak nezobrazuju

maxara
14. mar 2011

@bambola ziadne vnutornosti.. to neznesiem.. 😒

cigaretka5
14. mar 2011

babulky som cely tyzden v ba , nchysta sa nejake stretko? by som sa velmo rada pridala

kafoditka
14. mar 2011

Tak bola som na otocku v Auparku, dokupila som malemu oblecko, tenisky som nezohnala.. stihli sme aj malu prechadzku po vonku, kedze mi maly v buse zaspal, teraz sme obedovali a pojdeme sa opat vyvetrat, dnes je ozaj krasne vonku 🙂
@bambola ty co davas za gurmanske speciality?? 😉 Sa mi obracia zaludok 😝
@noemarta naaadherna je Nelka, krasne fotky 😵
@cigaretka drzim palce aby ste nasli v sebe silu a vsetko zvladli.. 😔

kafoditka
14. mar 2011

@maxara naaapodobne - ziadne vnutornosti, salatovu plolievku a maslo typu Rama, Perla do pusy nedam..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre