Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

gabika41
15. mar 2011

@maxara ....ved mi to vobec nejde otvorit....vzdy sa mi zobrazi iba bonprix a VIP a to je vsetko.... 😖

maxara
15. mar 2011

@gabika41 no supis, aspon ste si pokecali 😉 dobre padlo, nie?

maxara
15. mar 2011

@zrzulka zrzi, ale ja som nasla lepsiu a lacnejsiu pizzu 😉

maxara
15. mar 2011

@gabika41 na tej stranke dole je ze dalej a ked tam kliknes, tak sa ti otvori okno s mojou fotkou a tam ze hlasovat ALE pockaj kym sa to nacita

zrzulka
15. mar 2011

@maxara a kde???? sak ja okrem lalii, erika a modreho domu nepoznam 😕

merikac
15. mar 2011

@maxara sak ak pojde a budeme zdrave,,tak jasne prideme

zrzulka
15. mar 2011

@merikac ty uz pracujes??? 😕

merikac
15. mar 2011

@gabika41 no ja mam pocit, ze staval vsetky v okoli-pocuvam to ako obohratu platnu, uz od mala 😀 😀 ........... ved dobre padne, ked si clovek moze pokecat a tak trosku narusit streotyp

maxara
15. mar 2011

@zrzulka tu na cajlanskej.. nad severom.. je spicova

@merikac ale to je pondelok, neva?

macik27
15. mar 2011

ahojte baby...tak tá moja dnes zalomila o siedmej dúfam že mi nedá ráno o piatej budíček 😀 dnes som skúsila do nej natlačiť kašu na dobrú noc a ešte som sa ani z lyžičkou nepriblížila a už ju naplo asi tušila nejakú zradu 😀...tak som to vzdala a dostala len ovocie a potom jej najoblúbenejší cicík 🙂
@maxara zahlasované...pošlem zajtra aj manželovi 😉

bambola
15. mar 2011

@maxara no idem skusit posunut tych piatkovych kamosov, lebo s nimi mozem ist aj bez auta 😀

maxara
15. mar 2011

@zrzulka a inak pizzerii je v pk aspon 7

zrzulka
15. mar 2011

@maxara vidis tak tu nepoznam, si mi chute narobila.... 😝

merikac
15. mar 2011

@zrzulka ano od 6 mesiaca,, predtym som z domu,,ale mam na to vytvorene podmienky,,,tak to ide, dokonca som tomu rada

maxara
15. mar 2011

@macik27 😀 super.. a on to vsetkym kolegom posle? 😀

@bambola no veru posun 😉

zrzulka
15. mar 2011

@maxara
poznam len 3, teda tu u nas na juhu je tiez jedna ale v takom nelakavom prostredi umiesnena ze som radsej neriskovala.... inak ta od erika je tiez fantasticka ale oni robia viacmenej rozvoz, tam sa neda sadnut....

merikac
15. mar 2011

@maxara nie neva,,,sak vezmem volno,,,,,,,

zrzulka
15. mar 2011

@merikac a malu mas kde???, uz chodi do jasli.... obdivujem ta.... ako to zvladas

maxara
15. mar 2011

@zrzulka tak makaj na zabezpeceni Misky 😉 mas motivaciu

macik27
15. mar 2011

@maxara no to je nápad potom tromfneš aj tú cicu čo má vyše tisíc hlasov 😀 😀 😀

bambola
15. mar 2011

@maxara pocuj, cely cyprus bude za teba hlasovat vdaka @macik27 😀 😀

maxara
15. mar 2011

@zrzulka a erik je ktory? to je ta pizza, co noe objednala vtedy?

@merikac tak supis 🙂

@macik27 😀 😀 ak nemaju rovnaku IP 😀

maxara
15. mar 2011

@bambola 😀 ako vravim, cim viac ludi oslovis, tym si krajsia 😀

merikac
15. mar 2011

@zrzulka je s mojimi rodicmi- a nemas co obdivovat,, uplne v pohode sa to zvlada,,,

bambola
15. mar 2011

@maxara ja som teraz este raz pozrela na ten odkaz a napisalo mi, ze uz som raz hlasovala. uvidim, zajtra ci je to raz denne z jednej IP alebo iba raz celkovo

maxara
15. mar 2011

@merikac no mne by sa nechcelo 😒 ja som si taaak zvykla, ze nemusim skoro vstavat (som vstavala o pol 6, teraz o pol 7) a ze nemusim pozerat na tie jeble ksichty v mojej robote 😠 a uz sa tam urcite nevratim

maxara
15. mar 2011

@bambola no ved.. ja som tiez skusala teraz restart, ale nepomohlo to. Ale ked restartnem internet, tak dostanem novu IP 😉 ale to mozem iba dole

zrzulka
15. mar 2011

@merikac ja si to neviem predstavit, vlastne uz teraz ked si predstavim ake to bude ked sa vratim do prace tak ma prepadnu kadejake myslienky... milion neriesitelnych veci ...ufff ale tiez uz makam na sebazdokonalovani nech mozem pracovat viacmenej sama na seba pretoze pracovna doba v robote bola maximalne nevyhovujuca pri detoch... aj to ze mm pracuje tiez az do vecera...ufff a co vlastne robis??? nejake uctovnictvo ci???

gabika41
15. mar 2011

@maxara....pockaj si na odstupne..... 😉

zrzulka
15. mar 2011

@merikac a mas sqelych rodicov ze sa ti o malu postaraju, aj ti moji su v tomto smere super ale obaja pracuju este takze v ramci moznosti....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre