Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
16. mar 2011

dobre ranko,

moje mrnciace dieta som uspesne ignorovala od pol 7 do pol 8 😀 a streidavo som v polospanku podavala tie tri hracky co som mala po ruke 😀

@kinsi mne sa mala stavia na kolena a hupe sa ale zatial nestvornozkuje. plazi sa uz dost dlho ale vacsinou len ked ma silnu motivaciu (ovladac, rozne kable, mobil 😉 )
inac ja malu nechavam s holou vzdy ked ju prezliekam, vtedy je sikovnejsia a viac sa kolienkuje a hybe a tak 😉

bambola
16. mar 2011

@maxara misko je wfh? no to bude raaaad, ze sa mu tam nasankujeme 😉

kinsi
16. mar 2011

@bambola Tak vidím, že silnú motiváciu máte tú istú ako my - káble, MOBIL a ovládač 🙂

kafoditka
16. mar 2011

Bre ranko..
@bambola Mati a ty nevies, ze Misko je rad, ze ma full haus women?? 😀 Nahodi fialovu koselu a svoj odzbrojujuci usmev a bude sa vam pekne venovat 😉

bambola
16. mar 2011

@mirka285 miri ty mi neporadis s tou vlozkou do kocika? vybranu mam jednu stranu- tie slniecka. latky som dala na strane 2862 🙂

maxara
16. mar 2011

@bambola 😀 nejako som ho chudaka odignorovala.. ale nevadi, aspon pomoze pri manazmente 😀

maxara
16. mar 2011

@kafoditka no skusim mu tu koselu nespomenut a uvidime, co vytiahne 😉 ved asi ho odfotim..
baby stretkarky pozor na kozy 😀 mm je doma 😀

mirka285
16. mar 2011

@bambola Mati nejaky pasik by som si dala,akykolvek 😉

maxara
16. mar 2011

@mirka285 a ty sa nechces nasackovat cigaretke do auta? 😵

bambola
16. mar 2011

@kafoditka aj ty, sup pozriet latku 😉 2862

bambola
16. mar 2011

@maxara no musim dat bacha lebo na poslednych dvoch stretkach som bola nejaka vystrihova 😀 neumyselne podotykam 😉

maxara
16. mar 2011

@bambola no veru bambi.. tentokrat to budem povazovat za provokaciu 😀

mirka285
16. mar 2011

@maxara nie Peti nechcem,ja som trosku od ruky a nebudem sa trepat do mesta busom 😒 baby ja som doteraz citaa zaujimavy clanok o Cernobyle,resp. o mestach v jeho bezprostrednej blizkosti,uplne to vo mne zanechalo dojem...

zrzulka
16. mar 2011

@maxara no som zvedava ako sa nahodi pani domaca tentokrat.... hlasovat dnes mi to uz neslo 😒 ale hodim link muzovi nech z roboty zahlasuje aj mame posuniem 😉 a ked budem v ba tak aj u nasich z ich pc

zrzulka
16. mar 2011

@mirka285 co si precitala???

kafoditka
16. mar 2011

@bambola Mati ja by som volila slnieckvy potah a ten ruzovy s pasikami uplne dole v strede

zuzik1983
16. mar 2011

@bambola ja by som zvolila presne to iste co kafoditka

katarina7777
16. mar 2011

@maxara peti aj ja som ti poslala hlas 😉 tak dneska uz mame posledny den dovolenky, zajtra rano letime domov, hned by som tu ostala dlhsie. dufam ze sa mate vsetky dobre.
inak mam dobre spravy ze skoro vsetky zeny (chude aj baculky) na plazi maju celulitidu, cize som sa hned citila lepsie 😀

zrzulka
16. mar 2011

@mirka285 sqely clanok, normalne som mala miestami pocit akoby som tam bola a tie foto... naozaj tam zastal cas... Toto by som zazit teda nechcela, nechat vsetko tak a odist na nezname miesto a nikdy sa nemoct uz vratit...uffff videla som dokument na tuto temu a bol rovnako silny ako clanok z linku ktory si sem hodila....

katarina7777
16. mar 2011

@bambola ja som si dala sit tu podlozku taku univerzalnu, ale dole kde maly sedi by to chcelo 5 cm viacej, ako nevyzera to zle ale teraz ked mam predlzene sedatko tak vydiet spodnu latku... dufam ze si pochopila lebo sa mi to zle vysvetluje 😉

mirka285
16. mar 2011

@zrzulka ze zvlastny pocit po precitani toho clanku...
@bambola a ja som tej kocke na moju podlozku posielala strih,lebo mne ta univerzalna vobec nesedela,kazdy kocik je iny,takze aby si vedela...

mirka285
16. mar 2011

@katarina7777 uz sa tesime na foto 😉

bambola
16. mar 2011

@mirka285 ja viem ved si spominala, asi to budem musiet ja obkreslit len som jej pisala ci by mi bola ochotna tam dosit este suchy zips ako je na original podlozke, lebo tak sa to pripevnuje na golfac (okrem pasov)

bambola
16. mar 2011

@katarina7777 pochopila 🙂 dakujem. ja prave nechcem aby trcalo ale tak pekne sedelo ako mirke 🙂 no budem to musiet obkreslit 🙄

vierkaha
16. mar 2011

Dobré ránko, dnes na vás nedudem mať vôbec čas ☹ mm nás vysťahoval 😝
@aalexis007 ja tiež idem k @maxara tak ak by si chcela v poho vás môžem zobrať a nemusíš brať tm - daj mi vedieť ako sa rozhodneš
@kinsi môj Maťko je tu z júlových bábätiek úplne najmladší ( narodil sa až v auguste )tak sme tu od niektorích mladší aj o 2 mesiace 😉 takže ešte nelezie, ale posadí sa už sám- vo väčšine prípadov a v beháku je už nezastaviteľný. Na štyri keď ho dám ja tak vydrí chvíľku, ale sám sa nedáva, mne dr. aj hovorila, že asi ani liezť nebude, len on úplne stráááášne neznáša byť na brušku 😕

adelaine
16. mar 2011

dobre ranko babeny,
chcem sa opytat, ci niektora (okrem mna) bojujete s nocnym placom?

ja som z maleho zufala, cely den je v pohodicke, vysmiaty ako leco, ale
vecer pri zaspavani zacina cirkus, musim byt pri nom, inak nespi, a o hodinu po ulozeni na nocny spanok
zacne rev, z nicoho nic sa zobudi a place, a to sa opakuje s pauzami do rana, len sa gula po posteli, nevie sa ulozit,
v kuse sa otaca, je nervny, no hroza 😖 😖 😖

maxara
16. mar 2011

@mirka285 ☹ maju pravdu, podla mna obrovske hrdinstvo, ked vedia, ze zomru ked budu hasit a to pomaly a bolestivo a oni to urobili.. ☹ naozaj som nad tym uz parkrat rozmyslala, ze urcite to nenechali len tak, ze zdrhajmeeee.. a jeden pamatnik je malo ☹ Ale to, ze priroda sa s tym lahko vysporiadala, to viem 🙂 ja o nej nepochybujem..

@katarina7777 🙂 dakujem za hlas, ked prides domov, mozes znova hlasovat z domaceho kompu 😀 ale aj tak nad 1300 mat nebudem, takze je to jedno.. a super spravy nesies, ze celda je teraz in 😉

maxara
16. mar 2011

@mirka285 @bambola ja som si ju objednavala cez vikend a dnes som ju vyplatila a baba ma plno veru. Ze az prvy aprilovy ju budem mat, lebo ma toho vela. Ale nevadi. A ja som si dala sit len obycajny obdlznik, lebo mne ked sa zdvihne kocik uplne do sedu, tak vedla hlavy ma iba par cm. Neviem si predstavit tam nijake usi.

maxara
16. mar 2011

Baby viete aka sa mi stala strasna vec? 😀 Normalne som zila v tom, ze 17.3. ideme s Ninou na poradnu, cize zajtra. Isla som sa pozriet do toho kalendarika, ze kedy presne, na kolku a tam ze 14teho 😲 😕 Utekala som hned volat a sestricka ze ahaa, no nevadi, niekam vas pichnem, ale zavolajte za pol hodinu, robim odbery (to bolo rano o 8mej). A tak volam o pol hodinu a ona ze nech si vezmem ten kalendarik do ruky este raz, lebo som sice 14teho ale 4ty 😀 Tak som sa zacala smiat, lebo naozaj mi na tom cosi nesedelo, ked som na to pozerala, ale nemohla som prist na to, ze co.. 😀 😝 a to sa uz nemozem vyhovorit ani na vykojeny mozog, ani tehudemenciu.. 😒 starnem? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre