Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

adelaine
17. mar 2011

@noemarta az teraz som kukla fotecky, ste tam uuzasne, krasa 😉 🙂

katty17
17. mar 2011

@noemarta maci este sa tam trosku zmesti. cize taky mesiac tam este bude len risi ma vrtulu v ritke a strasne sa mu jedna autosedacka zapacila tak ju proste chce 😀

noemarta
17. mar 2011

@adelaine diiik mati 🙂

noemarta
17. mar 2011

@katty17 nasa ma 8 kg, takze my autosedacku zatial neriesime. a golfac detto, mozna az ked bude mat dva roky.... zatial ma sportiak.

noemarta
17. mar 2011

@katty17 uz mate nausnice,nam sa ich konecne podarilo vo stvrtok dat dole, teda suseda jej ich dala dole, aj nove jej tam nasadila, takze nela uz je za hereeecku 😉

maxara
17. mar 2011

@noemarta ved ked, tak nevadi, mam dalsich troch zaujemcov, tak ani neviem, ci porodi tolko tych steniat 😉 ale samozrejme fenka je pre vas booknuta 🙂

@katty17 cybex je moja srdcovka, cize pre mna z tychto jasna volba.. a nuna je pre mna nechutna, ale babam tu sa paci 😉 mne pripada ako kreslo ku kompu, si nepomozem..

noemarta
17. mar 2011

@maxara diiik, si zlata 😉

denisse
17. mar 2011

tak odvcera mame nove auto 😀

maxara
17. mar 2011

@denisse super, ake?

denisse
17. mar 2011

@maxara
passata combi .. mm vzdy take chcel .. samozrejme jazdene, ale pre nas nove 😀

kafoditka
17. mar 2011

@katty17 Kati mne sa paci bebe comfort aj cybex, ale s nunou u mna nepochodis 😀
@denisse tak mozno sa Barunke nove autko zapaci natolko, ze ani nebudes vediet, ze ti vzadu sedi 😉

Babulky mm mi akurat doniesol nadhernu kyticu tulipanov 😵 😵

denisse
17. mar 2011

@kafoditka
dufam, uz mam aj prenosny dvd prehravac ... o dva tyzdne vyrazame na slovensko 😉

aalexis007
17. mar 2011

@kafoditka ja milujem tulipány - aj ja chcééééém 😉

tatianka.g
17. mar 2011

ahojte
@kafoditka tak ten tvoj manzelik ta nadherne rozmaznava, chodi s tebou na nakupy, nosi ti kyticky, pekne, pekne....

tatianka.g
17. mar 2011

@denisse barunka je perfektna, normalne aku ma ona rychlost, zasnem, super sposob pohybu

tatianka.g
17. mar 2011

este jej daj na rucky svedske utierky a moze mat na starosti dlazky 🙂
tak to my sa nechytame, my sa len pretacame a pretacame 😒

noemarta
17. mar 2011

@kafoditka a co sa deje, mas sviatok, ci to len tak z laaasky 🙂 🙂

bambola
17. mar 2011

@denisse deni perfektna je 😀 tak to nasa sa ani zdaleka nechyta asi ju moc vyvlacujem 😠 ale som sa zasmiala ako decka vzdy dokazu nieco niekde najst 😀

katka55
17. mar 2011

ahojte 🙂 to sa nam dnes urobilo krasne 😠 esteze dnes ideme plavat, takze mame o program postarane 😉 no a v sobotu mame jozefsky gulas, tak nech sa pocasie laskavo znormalni... 😠

katka55
17. mar 2011

@denisse mala je perfektna 😉 ako raneny partizan sa plazi 😉

katka55
17. mar 2011

@katty17 kati, ak by ta napadlo, kuknes pls v brendone, ci nemaju nahodou peg perego sí 😉 ja ho mam objednane v auparku, ale akoze zatial nic a viem, ze v niektorych obchodoch ho uz dostali... buduci vikend by som ho totiz uz potrebovala 😕 😕 dakujem 😉

tinaki1275
17. mar 2011

Dobre rano damy ,tak tu je dnes zamracene ale teplo a greci uz zase strajkuju (klasika) takze z vybavovania na poste a na mestskom urade nebude nic.. 😒 ..ani v tv nefunguje spravodajstvo tak ani neviem co sa deje v japonsku a satelit mi nejde.. 😠musim pozriet tu na nete..
@maxara uz som spominala mon ponukni Michalovi odsavacku 😀
@kafoditka blahozelame Filipkovi 🙂

maxara
17. mar 2011

@denisse aj my budeme mat nove jazdene 😉 akoze velke auto, lebo mm nevie balit batozinu a vzdu mame plny kufor, aj ked mame len jednu tasku.. ja ked balim, tak ani nevie, ze mame nieco v kufri. My budeme mat cochvila cervenu mazdu 😀 ale typ presne neviem 😀 kedze ja sa taaaak vyznam v autach.. hoci co to som teraz pozerala, ze ake si kupime to vacsie, ale nakoniec bude ta magda

maxara
17. mar 2011

@tinaki1275 my mame tu na vysavac a vysavac ten obrovsky, cize to je o nicom 😀 z blata do kaluze

maxara
17. mar 2011

baby toto je o mne, co myslite?sedi?
Jste zvláštní osobnost, která ţije ve věčných proměnách. Jakmile proberete všechny aspekty nějakého tématu, rázně se obrátíte a věnujete se něčemu jinému. Vaše rozhodnutí jsou nezvratná, ač mnohdy bolestná. Nikdy nelitujete a nevracíte se zpátky, ledaţe byste stejnou věc chtěl začít znovu, ale v jiné rovině. Jste individualista, který málokdy nechává iniciativu na jiných. Nebojíte se v ţivotě zbourat své staré základy a vybudovat si lepší a pevnější. Umíte projevit rozhodnost, samostatnost, praktičnost a odpovědnost. Svým pozitivním vztahem ke všemu novému jste pro mnohé velkou inspirací. Z negativních vlastností můţete projevovat sklon k extremismu a odpoutávat se tak od reality a ostatních. Pozor na vznětlivost, hádavost, uráţlivost, vyhraněné názory a malou snahu o kompromisy. Pesimismus a nostalgie se dostavují tehdy, kdyţ cítíte potřebu změny, ale nevíte, jak na to.

bambola
17. mar 2011

@katka55 kati mali v babymarkete , dostali asi pred dvoma tyzdnami, ci este maju neviem. skus tam zavolat, popripade by sme sa tam mohli zastavit zajtra cestou do PK 😉
inac jedna holka mi posunula recenziu na pp v auparku:

Kamaratkina skusenost s Peg Perego Aupark. Ma mesacneho synceka.

Customer service Peg Perego Aupark - Ako sa v dnesnej dobe jedna so zakaznikom...
by Petra Paldeakova on Monday, March 7, 2011 at 7:46pm

Priatelia, dovolte mi, aby som sa s vami podelila o uzasnu skusenost s predajcami znacky peg-perego v auparku....Kocik sa nam po TROCH tyzdnoch pouzivania pokazil (super) a pri reklamacii sa po prve tvarili, ze si vymyslame, po druhe aj ked nam povedali, ze to bude do tyzdna hotove, uz su to skoro dva tyzdne a nic.

Dnes sme tam volali, a ze vraj kocik este neprisiel zo servisu a ved podla obchodneho zakonnika maju na vybavenie mesiac.

Povedali sme im, ze kocik je predsa tovar, na ktory sa neda cakat...nemame doma zasobu incyh kocikov a babatko treba bravat von, a ze sa nam ich jednanie zda neseriozne...

A viete, akej odpovedi sme sa dockali? My - zakaznici so zakupenym tovarom za viac nez 500 EUR, na Slovensku, v roku 2011? Ze vraj nie sme na dostatocnej urovni s nimi komunikovat a zlozili nam telefon. ZLOZILI NAM TELEFON!!!

Tolko ku komunikacii na urovni.

Som mimoriadne nespokojny zakaznik a nestastna mamina, ktora svoje babatko uz vyse tyzdna nekocikovala vonku. Ako si to v dnesnej dobe moze niekto dovolit takto sa spravat??? AAAAchhh jaj!

bambola
17. mar 2011

@maxara peti az natolko ta nepoznam aby som to mohla ohodnotit ale to ,ze si individualista podla mna na teba sedi 😉

tinaki1275
17. mar 2011

@maxara no my mame tiez na vysavac ale mame maly fajn vysavac a nerobi hlu k a mm si uz raz sople odsaval 🙂 odskusaval to lebo sa bal z eto nebodaj ublizi jeho dcerenke..moje ubezpecenia ze som odsavala ako aupairka prckom a bolo to ok ,mu nestacilo tak testoval ..
inac baby tiez mam blbu skusenost z kona- info sa dostala tam kde nemala,teda lepsie povedane ako pikoska sa povedala vsade.. asi aj viem cez koho ,teda som bola sklamana ..niektori kudia su skodoradostni a tesi ich ked ublizia inym ..ale neriesim to ..nema vyznam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre