Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
17. mar 2011

@maxara s otrokom ? nechapem..si sa s nim stretla? 😕

maxara
17. mar 2011

@tinaki1275 🙂 ano presne tak.. sme sa stretli, pokecali, pobeahli sme po poluse a stratli sme sa pred kinom a kedze som dorazila skor, tak som volala Tuti uspavajucej Simona, tak som si aspon s jej muzom pokecala 😀 o sladkych chrastach 😀 😀 😝 🤐

noemarta
17. mar 2011

@tutifruti o.k. beriem na vedomieee 😉
@maxara s kyyym??

noemarta
17. mar 2011

@maxara to faakt, no ty si exot, a mm vie o tom??

maxara
17. mar 2011

Aj som si myslela, ze mam nejake novinky, ale vlastne nemam.. sestra ma poprosila, aby som s nou isla pozriet nejake saty. Boli sme tu u nas v PLUSe a kupili sme. Stali 40e a su cyklamenove, po kolena a hore cez rameno ta handra, take podobne ako davala raz @kafoditka tie bielocierne, co som ju chuda zrusila.. ale sestre tak dobre sadli ze jednoducho si ich musela kupit.. potom som padala na tanecky, dnes sme tancovali orioflamenco.. akozeeee som znicena. Behajuc po este so sestrou som mrte zmokla, potom som este neuschnuta dorazila na tie tanecky, tam som sa spotila jak diviak a na to mi vola otrok, nech dame rande 😀 mm ma pustil, asi preto, ze som bola taka nechutna (co sice on nevedel..ale predpokladal 😀 ) a otrokovi som sa pacila, lebo vraj nie som taka fiflena 😀 (titoz prevaznu vacsinu mejkapu mi zmyl dazd a zbytok som spotila a zotrela.. 😀 😝 ).. no skratka, ppc

maxara
17. mar 2011

@noemarta ano vie 😉 v pohode 😀

noemarta
17. mar 2011

@maxara 😕 😕 😕 no dobre... lebo moj by ma na 100% nepustil....

vierkaha
17. mar 2011

@maxara 😀

Baby ja vám musím napísať, ako som sa práve nasrala. Akože vôbec sa ma tá situácia netýkala, ale nedalo sa mi byť ticho 😒
Musela som dnes ísť k mame lebo nám konečne prišli vyvŕtať tú dieru do deky a ona tam mala týpka čo jej začal prerábať kuchyňu ( oškrabať, vystrierkovať a vymeniť obklad za linkou ) robiť začal minulý týždeň v pondelok už v utorok si pýtal zálohu 100€ ( za prácu) v piatok si pýtal ďalšiu 140€( zase za prácu, čo mu mama ale nedala lebo nemala doma prachy ) v pondelok skončil tak mu dala ešte tých 140 čo pýtal v piatok a on mal tú drzosť prísť si dnes pýtať ďalších 150 €, že on si to prerátal a toto mu má mama ešte doplatiť 🙄 Akože vôbec som nemala v pláne sa do toho miešať, lebo si to vybavovala mama, ale on po nej začal tak hučať, že sa mi malý rozplakal čo sa zľakol a to sme boli o 2 izby ďalej 😠 a mal reči typu, že keď mu tie peniaze nedá tak on k nej pošle nabúchaných týpkov čo jej napr zoberú telku .....
Tak som tak išla ( malého strážila prababka ) a normálne s kľudom som sa ho pýtala, že o čo mu ide .... tak mi strčil do ruky papier , kde mal rukou napísané úkony a ceny čo si za ne účtuje ( ako skoro ma prekotilo z tých pálok no ale neva ) tak som mu povedala, že keď vedel že mu má mama ešte niečo zaplatiť tak si to mal pýtať už v pondelok . A to ani nehovorím o tom , že tam mame účtoval ceny za materiál, ako kedy ich vozil z austrálie 😠
AKo pochopíte to on príde po 4 dňoch, že si to prerátal a asi aj rozmyslel , bez faktúry bez zmluvy a chce prachy a ešte sa bude aj vyhrážať. 😠

noemarta
17. mar 2011

@vierkaha fuha, to bol nejaky pan majster, akoooo dufam ze ste mu to nedali a moli ste na neho vy niekoho poslat 😠 😠 😠

maxara
17. mar 2011

@noemarta Noe, ale otrok je predsa sidov kamarat.. a sido nam o nom veeela rozpraval uz davno.. takze pohoda.. 😉 a napr ani sa ma nedotkol, ani trosku.. 😉 ani rukou ruky 😀 sa hanbil

vierkaha
17. mar 2011

@noemarta no to teda bol, ako nech ma ešte skúsi nasrať ( asi nevie kde mm robí ) 😀 No ale musím vám povedať, že som normálne bola na seba pyšná, že som vôbec nehučala, ale bavila som sa s ním totál kľudne a zahrešila sm iba raz 😀 ČO keď som povedala mm, tak nechápal lebo ja obvykle mávam také štarty z 0 na 100 za 2 sekundy 😅

noemarta
17. mar 2011

@maxara 😉 no ved preto, ale moj by ma aj tak nepustil, uz len kvoli malej , ze co sa co mam flakat... 😉

noemarta
17. mar 2011

@vierkaha no ale pochopil to, dal pokoj??? tak to je hlavne neee... s kludom sa viac vyriesi nez s krikom, mam to odskusane dlhe roky z praci...

vierkaha
17. mar 2011

Inak môj názor na to je, že to celé je mamina vina, lebo sa sním nedohodla dopredu, čo urobí a koľko to bude stáť, ale keď už jej má niekto vynadať tak to budem ja alebo niekto z family a nie chalan čo je tak starý ako ja 😠

maxara
17. mar 2011

@vierkaha 😠 idiot.. mna takto povlacil jeden nas znamy po mojej robote, ze aka som cestna, ze som si dala urobit pracu a nezaplatila som mu 😠 a to som mu dala prachy presne ako sme sa dohodli, plus dvakrat som mu kupila cigarety, dbakrat mal veceru a noclah (bol to taky rodinny znamy) 😠 hajzel.. ale nedostal ani korunu naviac uz len z principu a prerusili sme kontakty

tinaki1275
17. mar 2011

@vierkaha poslala by som ho do riti s prepacenim ..ustna dohoda bola na inu sumu a tym skoncil ..keby si mama zobrala pravnika nedostane ani o euro naviac.. skuste ho postrasit..a to je vsetko asi na cierno nie?
@maxara 😕 😕 😕 no ty si cislo ,keby ze tu je sma]lik s otvorenymi ustami tak ho dam...asi tento nie 😲 ?
fakt frajer Michal ze ta pustil ..a ze rande 😀 ..mna mm pusta vsade ale keby ze mam take debatky s niekym asi by si to rozmyslel..a co bolo v kine?celkovo napis dojmy ako vyzera?

maxara
17. mar 2011

@noemarta ale misko mi ju ukradol k svokrovcom 😀 tak aj tak som prisla len o hodinku neskor ako oni

noemarta
17. mar 2011

@maxara ale ale..... nevykrutis sa z toho, bola si na rande, bola.....

idem ja hajen, paa

vierkaha
17. mar 2011

@noemarta neviem či to pochopil, lebo on sa stále cítil ukrivdený. No ale slušne som ho poprosila, že má odísť a keď nechcel tak som mu, ako som už odchádzala s malým domov, zobrala tašku a po ceste som mu vysvetlila, že len od neho záleží či mu ju pred domom pekne slušne podám do ruky, alebo si ju bude zbierať po ulici - uznávam, že toto až také diplomatické nebolo, ale zabralo a pekne odišiel 😅

maxara
17. mar 2011

@tinaki1275 neboli sme v kine, iba pred kinom a potom sme sa poflakali po poluse.. no tak on je velmi sympaticky, je to samozrejme uz starsi rocnik, ale akoze vyzera dobre na svoj vek. Je taky vyssi stihly, ma dlhe kedysi cierne, teraz aj trochu sedive vlasy v dlhom cope. V tvari je velmi sympaticky naozaj. No a prejav. Je taky pohodak, so suchym humorom (niekedy som nevedela ci sranduje alebo nie) velmi svojsky.. dnesny vecer akoze menezoval on a nakoniec sme zasli do pantarei kde si pozeral nejaku knihu a tam som mu povedala, ze uz ma to tam nebavi, ze som unavena a teda asi pojdem 😀 Presne som vedela, ze mi povie, nech idem, samozrejme to aj povedal a myslim si, ze necakal, ze naozaj pojdem 😀 on si zrejme myslel, ze zartujem, ale ja som sa s nim rozlucila, ze dobre, tak ja idem, pa, niekedy nabuduce a on ze chod, tak som zakyvala a odisla som 😀 podla mna som ho tym prekvapila, ale este sa neozval. 😀 proste som nechcela byt trapna, ze ked poviem, tak potom sa budem natiskat.. a on si myslel, ze ja sa budem natiskat 😀

maxara
17. mar 2011

@noemarta @tinaki1275 inak rande pouzivam ako nahradne slovo pre stretnutie 😉

vierkaha
17. mar 2011

@maxara no šak to, že to je vlastne náš známy a dokonca býva len o ulicu ďalej ( teraz, aby som zase chvíľu schovávala auto do garáže 😀 )
@tinaki1275 no aj to padlo, mama sa už potom cukala, že by mu dala ešte 50 €, aj som mu to povedala, ale on furt že bez celej sumy neodíde, tak som mu poradila, že nás má dať na súd a že celé dokazovanie bude na ňom, lebo reči typu že dal som na steny baumit sieťku ( čo stojí m2 1,19€ , pritom priemerná cena je tak 0,60 € za m2 ) mi nestačia. A že ak ju tak naozaj dával musel ju predsa kúpiť a tým pádom musí mať o tom aj doklad 😝

maxara
17. mar 2011

prave mi poslal sms 😀 ze som opica a ci som dobre dosla 😀

maxara
17. mar 2011

@vierkaha a ma doklad? neznasam takych curakov 😠

vierkaha
17. mar 2011

@maxara ja som sa takto bavila s jedným mojim klientom. Najskôr to začalo tak, že nikto na pobočke mu nevedel anglicky vysvetliť čosi o účte, potom som mu pomáhala vybaviť uznanie VŠ diplomu, lebo mi ho bolo ľúto, ale zároveň mi dobre padlo si takto cvične zaspeakovať. Potom sme boli asi 4krát na kafe, sem tam mi zavolal a na 5tom kafe mi povedal, že ma miluje 😕 ( podotýkam, že celý čas vedel, že som vydatá) a od vtedy som sa sním nevidela a ani mu nezdvíham telefón a na FB ho tiež zdatne ignorujem 😔

maxara
17. mar 2011

@vierkaha ja som sa asi v 15tich dala s kamoskou na zastvake do reci s cernochom 😀 a tak sme sa bavili, rehotali, kamoska mu dala telefonne cislo (samozrejme moje, velka sranda) tak mi huhnal a mumlal do telefonu, este oco mi vynadal, ze co za fetaci mi volaju 😀 ze im ani rozumiet nie je.. a potom sme sa raz dohodli, ze sa stretneme v petrzke u nas za domom, tam mi vyznal lasku a ze si ma chce vziat a zobrat so sebou o dva roky do Nigerie, lebo to uz dostuduje a bude doma strasne bohaty a uznavany.. 😀

vierkaha
17. mar 2011

@maxara šak to že nemá, ako on nemal pri sebe ani faktúru pre mamu, za čo vlastne tie peniaze chce, jediné čo mal bol cenník baumitu z roku 2010 a tým sa furt oháňal 😝

vierkaha
17. mar 2011

@maxara tak toto bol utečenec z Iraku 😀

maxara
17. mar 2011

@vierkaha proste drbo

tutifruti
17. mar 2011

Bóóóźe zeny tak máte môj obdiv.... ja som rada...., že stíham MM.... aj to chudák sa už ani nesnaží 😉 a nie to, že by som este mala chut sa bavit s niekým iným 😀 😀 😀 Iba keby mi tvrdíl, že som neodolatelná /z čoho som už vyrástla/..... bóóóže aká škoda..... 😀 Ináč by mi dobre padlo cítit sa pri niekom sexi.... Moj mm dnes konštatoval, že by mal začat cvičt".... a naša Alžbetka.... "To skôr maminka.... ona vyzerá.... akoy mala bábätko v brušku....."

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre