Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
18. mar 2011

no vidno ze je stratavka u Maxi .. 😀 nic sa tu cely den nedialo vidim .. 😉
mna ste dnes asi neohovorili na stretku , ja pupaky nemam(zatial 😀 )

monline
18. mar 2011

@tinaki1275 tiež som nakukla a skonštatovala, že až večer tu bude rušno, keď sa budú opisovať zážitky a prezerať fotky 🙂
ani ja nemám pupák na jazyku 🙂)

aalexis007
18. mar 2011

Baby, robia sa aj vašim drobcom potničky??? Lebo malý má na krku a včera keď som ho kúpala, tak ich má aj na celom chrbátiku. Existuje na to niečo? Alebo to nie sú potničky? Sú to také maličké červené, alebo to je nejaká alergia na niečo. ☹

tinaki1275
18. mar 2011

@monline ja mam dost roboty ,takze sa mi to hodi ze sa tu nezapise 10 stran za popoludnie.. 😉 a idem rychlo makat aby som stohala vecer popozerat aspon fotky ..
@aalexis007 mojej sa obcas robia na zatylku ,ked sa spoti (zvycajne v maxicosi v aute)ale vacsinou za par hodin zmiznu ..na chrbte este nemala. ja to len oplachnem vodou a dobre vysusim ..nic som na to nedavala ale mozno ak ich je vela alebo ak ho svrbia dala by som asi tekuty puder..no nevime hadam ti niekto lepsie poradi..

tinaki1275
18. mar 2011

no toto je snad rekord 🙂 to tu dnes ozaj nikto taku dlhu dobu nezavital?este stale ste oxidujete u Maxi?

aalexis007
18. mar 2011

@tinaki1275 😀 😀

zuzik1983
18. mar 2011

zato ja baby pupak na jazyku mam 😕 😠

zuzik1983
18. mar 2011

hadam ste ma velmi neohovorili 😀 😀 😀

aalexis007
18. mar 2011

Kde ste všetky ???? 🙂

kafoditka
18. mar 2011

Caute, tak dnes tu ozaj skapal pes.. maly mi spi od pol 7, ja som akurat vysla zo sprchy a pojdem si asi citat knihu, vcera som si kupila novu 🙂
@aalexis007 Mati uz ti je lepsie?

bambola
18. mar 2011

Dobry vecer,

prva lastovicka 😉 idem uspavat dieta a pre vas na potesenie 🙂

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/bambola/albu...

aalexis007
18. mar 2011

@kafoditka trošku mi je už lepšie 😉 bol dnes mm doma tak som si oddýchla 😉 ďakujem

kafoditka
18. mar 2011

@aalexis007 😉

aalexis007
18. mar 2011

@bambola achhhh, muselo byť supéééér 🙂 pekné fotky 😉 😉

aalexis007
18. mar 2011

Po akom čase sa mi obnoví menštr.cyklus, keď prestanem kojiť ??? 😕 :

maxara
18. mar 2011

Pekny vecer.. ja nestiham dat fotky teraz dneska, lebo ked odisli baby, isla som este hodit Zrzulku domov, aby nemuseli ist chudata autobusom a este k tomu sme ani nevedeli, kedy ide. A ked som sa vratila, ze idem natiahnut fotky, Ninka sa rozhodla, ze bola krasna sikovnica dobruckava cely den, takze teraz mi to vynahradi.. ani na sekundu zadrichmat, cize dost dlho vymyslala.. a ked to uz vyzeralo, ze zalomi, vtom prisli nasi. Chvilku sme pokecali a potom mm navrhol mojmu ocovi, ze nech si zahraju auticka po sieti 😖 samozrejme, ze to nemali prepojene, nachystane, nastavene, takze pol hodina len to, potom hrali 5 minut a bolo po navsteve. Odisli, mm zobral Ninku, ze ja si mozem ist natahat fotky a vtom crrr. A svokrovci 😀 no skratka som definitivne na dnes vzdala fotky, lebo zachvilku sem dole na komp ide mm a brano dusit, cize mne prischne ntb 😖 a to by som nestihla a tam sa to ani neda, lebo je poazeny monitor a obrazky su veeeelmi nasit.
No a tak ich dam zajtra.
Baby vy co ste neboli, samozrejme mozete lutovat. 😉 A viete co? Normalne sme kecali o takych debilinach, ako su maturity, statnice a podobne kraviny, ze sme normalne tusim ani nikoho neohovarali 😕 Normalne asi bude musiet byt coskoro dalsie kafe u maxi, aby sme aj poohovarali, ved co je toto.. dufam inak, ze @katka55 nedosla domov ofucana a znechutena, lebo ja som dnes isla za seximaxi 😀 😝 a teda zelene silonky mi ocividne (podla foto) nejdu.. vyzera ta farba totiz ako prirodzena farba mojej pokozky 😔 😅
Privitala som ju vystrcenou nohou so sobou papucou a pokrikom "do budy!!" ale to preto, aby som zabranila psom vbehnut dnu.. a kedze su nizkoprofilovi, obcas sa stane, ze sa presmyknu nepozorovane. No a az potom som sa vystrcila. 😒 Ale si myslim, ze celkom v pohode sa udomacnila a pochopila, ze jej nikto nic nenaleje a nic jej nikto neponukne 😅 a dokonca pizzou obsluzila ona mna. 😀
Bambi tentokrat bola bez vystrihu, akoze slusna ale aj tak prso vytrcala na fotke 😀 dam zajtra
Vierka mala novy uces a rozpaky z novych tvari nechala doma, takze sme mali veselo. A Zrzulka na to, ze prisla pesky, prisla prvaaaa 😉 Miska bola podla mna velmi poslusna, zlata, fotaky ju zaujimali, sikulka je to. A o Patkovi sme ani nevedeli, lebo cely cas spal.
Decka boli podla mna ukazkove, vesele, usmievave... Katkin patko je okan, opaleny a akcny.. isiel po Ninke a potom aj po Matke, nemohol si vybrat 🙂 Mala Bambi sice bola trosku mrzutejsia, ani ucicikanie nepomohlo, tak urcite to bolo zubkami 😉 Vierkin Matko sa pekne hral s jeho ruzovym obdlznikom a myslim, ze som ho ani nepocula zaplakat. No a kedze uz musim ist hore, tak koncim.. zatial packo

katka55
18. mar 2011

ahojte 🙂 maxi to ako vzdy krasne zhrnula, tusim na nic nezabudla, ani nic nepridala 😀 bolo samozrejme paradniacky, deti boli zlate a maminy este zlatsie 😉 maxine silonky vyzerali nazivo uplne ze dobre, to len na fotke je z nej trosku shrek 😀 😀 a ofucana som domov neprisla, praveze som plna elanu a optimizmu 😉 a maxi, uz sme zase v okrese PK 😉 som mala cestou dezavu - viem, ze sa to tak nepise, ale nechce sa mi rozmyslat, ako sa to pise 🤐 idem kuk fotky 😵 zatial sa majte pekne 😉

maxara
18. mar 2011

@katka55 princezna Fiona 😀 😀 no dik.. tak som rada,z e sa ti pacilo.. uvidime, ci sa este zucastnis 😀 ale ocividne nase stretko nikoho netrapi, lebo sem nikto ani nenakukol 😒

bambola
18. mar 2011

@maxara no aaaaa, hlavne, ze nam bolo supersky a pizza bola fajnova 😝

maxara
18. mar 2011

@bambola a co no aaa? ze si nemala vystrih noa? ci ze nase stretko nikoho nezaujima noa? 😀

katka55
18. mar 2011

@maxara ja sa zucastnim, len ci ma pozves... ved vies... 😀 😀 stretko nikoho nezaujima, lebo vsetci zavidia 😉 😉 😉

maxara
18. mar 2011

@katka55 ja ze pozvat? ved vies ako STE sa dohodli 😉 😀 ked sa rozhodnete, ze sa chcete ku mne navtirat, pekne sa dohodnete a date mi vediet termin, kedy mam byt laskavo doma 😀 a inak ste mi tu nechali vela penazi za pizzu 😠

katka55
18. mar 2011

@maxara to nebolo len za pizzu, ale aj za prenajom priestorov 😀 😀

maxara
18. mar 2011

@katka55 😀 tak to bolo potom malo 😀 😝

maxara
18. mar 2011

baby ja sa vam musim s niecim zdoverit.. podla mna je seherazada strasna p..a 😝 😠 🤐

bambola
18. mar 2011

@maxara noaaa, ze ich to nezaujima 😉 a seherezadu nekukam lebo by som si asi myslela to iste co ty 😀

maxara
18. mar 2011

@bambola podla mna urcite by si si to myslela 😀 lebo je

macik27
18. mar 2011

@maxara no náhodou ja už som kukala nejaké fotky zo stretka a tuším musím počkať do zajtra 😒

katarina7777
18. mar 2011

caute bambulky, vidim ze aj dneska sa u maxi stretkovalo 🙂 pekne fotky dala bambola.
my sme uz doma, cestu naspat maly znasal horsie, lebo boli pokope 4 male deti v lietadle, cize hned ako zaspal niektore zacalo plakat a ho to zobudilo, plus ma od vcera aj teplotu a je nervozny, dasienka si neda ani gelom natriet, myslim ze sa nam coskoro objavia prve zubky 🙂
hned pri mne sedela v lietadle "cinska matka roka" s dvojrocnym chlapcekom, ta prespala asi tri hodiny z letu a maly tam zatial rozoberal kajutu, dokadil sa a plakal a ona si spala dalej... uz som ju skoro nakopala do jej maleho cinskeho zadku, chuda dieta, aby neplakal som mu pichla keksik.
pripajam par fotiek z plaze, inak fotili sme malo lebo vsetky fotky boli rozmazane co bol maly zvedavy a vkuse sa otacal, cize vacsinu mame videa.
maly spi tak idem oprat golfac lebo je total spinavy. 😉

katarina7777
18. mar 2011

@maxara maxi to ti trvalo tak dlho pokial si tu turecku tupanu prekukla? 😝 😝 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre