Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
18. mar 2011

@katarina7777 Kati dobre ze pises, ja som uplne zabudla na pradlo v pracke.. uz som poverila brana touto cestnou ulohou, vyvesat pradlo 😀 😝

maxara
18. mar 2011

@zrzulka 😀 uff tak potom ok

zrzulka
18. mar 2011

@maxara este ze mas na to lidi, inak aj nam doprala pracka idem vyslat muza nech ju vyvesi a ja padam drichmosit....

maxara
18. mar 2011

baby ja idem spinkat.. 😲 zivam

maxara
18. mar 2011

@zrzulka no neboli nadseni, ale mm vie, ze teraz som makala ovela viac ako on posledne dni, cize neprotestoval a isiel vesat s branom

katarina7777
18. mar 2011

@maxara jasne ze ta ma rad misko dobre zivenu, ved je to vysledok jeho svedomitej starostlivosti 🙂

maxara
18. mar 2011

@katarina7777 no ani nie jeho ako mojej 😀

katarina7777
18. mar 2011

dobru , idem hore lebo maly mi vyspevuje v postielke.

katarina7777
18. mar 2011

@maxara ty mas aspon koho poverit, ja som poverila svoje ruky 😀

vierkaha
18. mar 2011

baby idem aj ja spať
Dobrú noc

maxara
18. mar 2011

@katarina7777 dobru, aj ja idem

maxara
18. mar 2011

@vierkaha dobur

tinaki1275
18. mar 2011

@maxara joj moj pradlo nevyvesil ani nepamatam .. 😒 hadam tyzden pred mojim porodom ..☹
baby som mrtva..mm zas dosiel o deviatej vecer z roboty ..v utorok su to dva tyzdne co nebol ani jediny den skor ako o osmej doma..mala je na mna uz naviazana extremne..dnes mi dosla kamoska petra a mala sa normalne rozplakala akoby jej vadilo ze je niekto u nas..ani knej nechcela ist ..ale k tatovi sa vzdy trha ked ho vidi ..

katka55
18. mar 2011

@maxara ale peti, ty co sa tu depkujes? 😠 sak si krasna aka si! dnes si predsa bola carovna seximaxi, uz si zabudla? 😉
@zrzulka ooo, dakujem 🙂 aj ja som ta rada spoznala a vsetky ste velmi mile maminy 😉 😉

tinaki1275
18. mar 2011

dobru damy ...

katka55
18. mar 2011

dobru noc baby 😉

monline
18. mar 2011

@maxara práve som ho dokončila 🙂 som zvedavá ako zareagujú zajtra Marek a Katka 🙂

monline
18. mar 2011

asi tu už nikto nie je..dobrú noc baby

gabika41
19. mar 2011

dobre ranko sa praje 🙂 no u nas tie budicky ze 5:05 .......ja som sice ranne vtaca,ale toto uz je moc.......... 😒

gabika41
19. mar 2011

@maxara...nahodou sa mi Tvoj outfit pacil...a to boli saty,alebo sukna so svetrom.... 🙂

katty17
19. mar 2011

dobre ranko babule. ako mozete tak dlho ponocovat 😀 ja by som bola rano mrtva. sandra je buntosnicka. uz mi tu pozera Duck tv a rehoce sa na tych postavickach 🙂
@monline - mile tricko sa ti podarilo 🙂

aalexis007
19. mar 2011

Dobré ránko aj my sme už hore od 5:15

vierkaha
19. mar 2011

Dobré ráno, mne Maťko potiahol od 20:00 až do 7:30, ale aj tak som zas nejaká rozbitá, asi to bude tým počasím 😒

Baby nepoznáte nejakú dobrú požičovňu šiat v BA, PK, SC alebo TT kde majú aj väčšie veľkosti?

maxara
19. mar 2011

Dobre ranko, tak ja som uz dokoncila to oznamko inkriminovane 😒 resp urobila som 4 verzie jedneho oznamka, jeden text, ale raz s pridavkom, raz bez a kazde z nich este inak rozlozene malinko.. uff, chvalabohu uz je za tym.. vcera tu boli nasi a musela som byt ticho.. az ma tak cukalo ju natret 😀 😝 ale dnes to hadam oznamia a je..

@katka55 🙂 ano, uz som zabudla..

@gabika41 to su saty, cierne kratke.. inak mozem povedat, ze su za 12e a objednane z netu 😀 a podla mna mi sadli ako rit na serbel

@vierkaha ja poznam v PK v Pluse.. je tam svadobny salon a maju samozrejme aj spolocenske.. a urcite maju na teba, lebo maju aj na mna.. a dokonca tam je aj jedna predajna, kde maju krasne plesovky, ale su take univerzalne, ze aj na svadbu niekoho blizkeho, kam by si mala ist za krasnu, tak aj tam by sa hodili..

jaruska8
19. mar 2011

Ahojte, boli sme sa fotiť, tak pridávam nejaké fotky:

kafoditka
19. mar 2011

Bre ranko..
@monline jeej, milene tricko si spravila, sikovnica 😉
@maxara Peti dnes to oficialne oznamia rodicom? akoze male pytacky? 😀
@jaruska8 zlate ste babizne 🙂

katty17
19. mar 2011

@vierkaha - myslis svadobne alebo spolocenske saty?
@jaruska8 - velmi chutne fotky. mala sa milucko usmieva. 🙂

monline
19. mar 2011

@jaruska8 krááásne fotky

maxara
19. mar 2011

@kafoditka myslim, ze posle mejlom oznamko 😒

@monline akoze aka som krava, ved tebe som chcela napisat, ze super to tricko vyzera, podarilo sa 😉

petrap001
19. mar 2011

Dobre ranko baby 🙂 juuj my dnes ideme domov,tak sa tesim.len ta cesta no tej sa bojim.po prve neznasam lietat a potom neveim,ako to maly zvladne.ale letime az vecer,tak by mal teoreticne spat 😀
@jaruska8 ake mile fotky 🙂 joj aj my si uz musime nejake take dat spravit,lebo nic nemame
@katty17 aj moj to pozera kazde rano,kym sa najem.obcas mi z tej hudby drbe a si to pospevujem 😀
my sme hore od pol 7,ale zobudil sa v noci len raz,takze moze byt.este musim dobalit veci a dat sa do ludskeho stavu a mozme ist na holiday 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre