Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

aalexis007
19. mar 2011

@luludi ešte nechodí, ale štvornožkuje. 🙂

maxara
19. mar 2011

@bambola 😀 ja viem bambi.. ale ja som nic neraficila 😀 a Tinaki urcite vie, a aj vsetci ostatni, ze to bola momentka, tak nekrochkaj 😀 😝

pridavam foto podlozky do kocika z oboch stran

maxara
19. mar 2011

@aalexis007 paradny je krpec 😉

cigaretka5
19. mar 2011

@vierkaha tu pozicovnu ma kamoska, byva v centre blavy a so skusanim nie je problem, my sme od nej mali mrte detskych veci pozicanych a ma fakt ze kvalitku vozi to z celeho sveta. AK chces este nejake info kludne sa ask

sarai
19. mar 2011

ahojte, neviete, dokedy treba davat babatkam mlieko? a kolko v ktorom mesiaci?

vierkaha
19. mar 2011

@cigaretka5 ok dík určite sa ozvem 😉

luludi
19. mar 2011

@aalexis007 jeeej 😵 😵 😵 super

tinaki1275
19. mar 2011

@sarai myslis UM?normalne by mali deti pit do roka este okolo po litra denne,ale to individualne kedze niektore jedia napr.mliecne kase alebo jogurty tak to moze byt aj menej ..ale urcite okolo 400 ml denne minimalne..a samozrejme po roku by zas e mali pit mlieko denne , ja osobne chcem pokracovat s UM tak do dvoch rokov a popritom zacat davat kozie a kravske..

tinaki1275
19. mar 2011

@bambola tie vyhovorky nepomozu ..vsetci tu dobre vedia co si ty za "cislo " 😀 ..ze vraj momentka... 😀

tinaki1275
19. mar 2011

@maxara velmi pekna je ta podlozka..

merikac
19. mar 2011

ahojte babizne,,,,,,,, 😀 @aalexis007 - hned ako som zapla MK, pozrela som tvoj odkaz,,,maly je uzasny 😵 ,,a sa cudujem,,ze vsetky tieto male drobce maju taaaaaaaaku velku pusu,,,, 😀 a ked som poerala na tie pohyby s tym dialkovym, tak to maju asi tiez vsetky deti taky grif, s tym mavanim 😀 ...... @mjaxara- som prekvapena ako dobre vyzera ta pasikava podlozka,,,piekne,é to je,,,,,,,,,,,,....baby ja som taka vyflusnuta, ze sa nevladzem ani hybat,,,,normalne by som pristala na jediny den volna,,,,,,,najskor by som asi do 11 spala, potom si dala kafe, nieco pod zub, zasla na dobru masaz tvare,,,,potom s niekym na obed podrkotat a podom by som sa az do vecera vyvalovala ........................snivam dalej 😀

aalexis007
19. mar 2011

@merikac 😉

gabika41
19. mar 2011

@maxara.....veru dobre sa Ty o manzelika staras..... 😀 som si pozrela jeho fotky z januara a zo vcera...... 😉
...inak mne by sa to tak hodilo,lebo za dobu co poznam s mm som zmenila postavu radikalne....ale mm za 7 rokov max +/- 1kilo..... 😠

maxara
19. mar 2011

@tinaki1275 @merikac som rada, ze sa vam paci.. nazivo je este krajsia 😉

@gabika41 myslis? ved pribral len asi 2-3 kila.. aj to do brucha.. 😒 ci?

luminkasp
19. mar 2011

ahojte, ako sa vam dari, vasi drobci uz chodia? tusim som tu citala, my este ani ne4nozkujeme. za par min mi zacina anglinu, fuj, kazdy den, chcem oddych, dve deti a domacnost, ja sa ani nezastavim. tak sa drzte zatial 😉

maxara
19. mar 2011

Baby zabudla som sa pochvalit, ze uz ma Ninka vola mama 😵 a je to skvely pocit

tatianka.g
19. mar 2011

prosim vas, co poviete na tento golfac;
http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

tinaki1275
19. mar 2011

@maxara blahozelame,a je to super ,akurat ked to zacne kricat vecer z postielky tak mne mm hned povie vidis teba vola..takze chod ty .. 😒

aalexis007
19. mar 2011

@tinaki1275 😀

gabika41
19. mar 2011

@maxara ...sa mi zda do tvare.... 😉

tinaki1275
19. mar 2011

@tatianka.g ten x lander je vraj fajn...som pocula nanho dobre kritiky...

gabika41
19. mar 2011

@tinaki1275 ...to mas pravdu z tohoto uhla pohladu som sa nad tym nezamyslala...... 🙂

gabika41
19. mar 2011

@merikac ..normalne som skoro dnes v Tescu spadla na rit,mi blokovala nakup porodna asistenka pri ktorej som rodila....bola iba na brigade.... 🙂

merikac
19. mar 2011

@gabika41 oni to maju asi moode ,,minule pri salamach obsluhovala nasa detska sestricka,,tiez bola na brigade,,,,,,,,,,,, 😀

gabika41
19. mar 2011

@merikac ..inak mala sa odo dneska sama vytiahne do sedu a este sa mi v postielke postavila...takze zajtra idem restavovat postielku... 🙂

miki060707
19. mar 2011

@maxara Peti, tá podložka je fakt superná, si fak šikula, kokso, ja by som také niečo nedokázala, nám by sa tiež hodila, som rozmýšlala, že ked dám maleho do kočíka, pod ním deku, tak ho nezapášem, reku nech ma mäkké pod sebou, jako si to robila?? akú výpln si dávala? a ešte sa chcem spýtať,, som videla,že ninka má taký dudel bez tej káričky, či jak sa to povie, že jako si jej tam dala tú retiazku, to je nijjaká špéci...
no ten náš malý povie "mmmammm" tata, dede povie, xi, ale mama ani za svet
dnes revaaal strašne, aj v noci, taký nekludný ešte nebol, aj som myslela, že ma zápal st. ucha, lebo vonkajšieho ma, ale chvílami bol ok, chvílami tak strašný mrzutý, aj mi ho bolo lúúto...ale už spinká

maxara
19. mar 2011

@tinaki1275 no by skusil 😉

@gabika41 som mu povedala, skoro odpadol 😀

@miki060707 tu podlozku som nerobila jaaa, to som si dala usit tam kde Mirka. 😒 ale je bohovska, to je fakt. No a ten dudel.. prvy dudel mala z DMky bez toho kruzku a retiazku sme mali taku, ze sa tam ten koniec dudla (ten vystupok, kde obvykle byva kruzok) cely zmestil, samozrejme to vobec nedrzalo, takze som to spagatom priviazala na fest. A potom sme isli k Mon na navstevu a ta sa zlutovala a darovala nam dudel MAM, ten ma presne taky tvar ako tie Demracke, tiez nema kruzok, ale ma tu retiazku presne na to. To bola suprava.

tinaki1275
19. mar 2011

Baby co ze je tu je dnes tak mrtvo? 😕

monline
19. mar 2011

@tinaki1275 mne malý stále nespí..nechala som ho chvíľu mužovi, že si vypijem caro a zjedla som krajec (teda dva) chleba s maslom a lekvárom..ale už ho skúsim zas uspať..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre