Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
19. mar 2011

@tinaki1275 ja som tu, ale tak nebudem si sama pisat 😒
mala som po sto rokoch sex, mam pomaly net a som prijemne unavena, cize.. ked sa to tu behom 10 minut nerozbehne, tak koncim

tinaki1275
19. mar 2011

@maxara waw 😉 ..asi sa to tu nerozbehne sa mi zda.. 😒 maxi co je s mirkou ?

tinaki1275
19. mar 2011

@monline vela uspechov prajem .. 😉 ja som malu ukladala 45 minut..a bol to des..

maxara
19. mar 2011

@tinaki1275 Mirka nas urcite na sto percent smiruje, ale podla mna ma teraz tazke obdobie a lezieme jej strasne na nervy. ☹ akoze presne neviem, co s nou je, ale predpokladam to podla mojich takychto obdobi 😒

tinaki1275
19. mar 2011

@maxara tiez ma napadlo ze asi nas ma dost 😒 , posledne dni sa ozyvala len sporadicky a znela obcas tak nastvane..tak hadam jej to rychlo prejde...ozaj mi tu chyba... ☹

macik27
19. mar 2011

ahojte nespíte? 😉 mne malá zalomila pri kojení úplne odpadla a teraz ležká na boku a spinká, vypadá taká veliká keď neležká na chrbátiku .... dnes som jej musela zrušiť gaučové královstvo a prestahovať ju na zem, velmi nebezpečne sa začala premiestnovať a nechcela som riskovať že mi capne na zem 🙂 takže prikladám foto jej prízemného královstva 😀

tinaki1275
19. mar 2011

@macik27 a vyzera to tak ze sa jej pozemn e kralovstvo paci .. 😉

maxara
19. mar 2011

@tinaki1275 aj mne tak pripadala, preto som sa aj zaujimala, ze kto konkretne jej lezie na nervy (a dufala som, ze nie ja 😒 ) .. no a nieco naznacila, ze nema naladu na konika a nebavi ju to tu.. ale stavim sa, ze smiruje 😉

macik27
19. mar 2011

@tinaki1275 zatial sa nestažuje, len nevie ešte loziťdopredu a tak mi už nacúvala pod televízor 😀

maxara
19. mar 2011

@macik27 krasna.. aj mne sa Ninka teraz nejak vysvihla.. teraz chvilku mala stagnujuce obdobie a zrazu obliekame o cislo vacsie veci.. 😒 uz su nase drobuliatka normalne velkeeee 😒

macik27
19. mar 2011

@maxara ja na tej mojej vidím každý centimeter ale tiež mám pocit že mesiac nič a zrazu je veliká a šikovná 😀 ona bola taká leňoška že zadarmo ani prštekom nepohla a zrazu ju neviem zastaviť

maxara
19. mar 2011

@macik27 no presne, mesiac nic a zrazu mega.. a sikulka zaroven 😵

tinaki1275
19. mar 2011

@maxara tak dufam ze ju to prejde,alebo nam aspon naznaci ze co ju nastvalo ..(ja tiez dufam ze nie ja 😒 ) ale fakt je ze tu chyba... ☹ ked s nou budes hovorit tak ju aspon pozdrav...

tinaki1275
19. mar 2011

@macik27 ked zacne lozit dopredu ,potom jej uz pozemne kralovstvo nebude stacit 🙂 mne sa dnes mala otrepala o radiator a o skrinku ☹ ona vzdy lezie k nabytku ,aby sa mohla postavit a potom preslapuje velmi neisto ...a pada...

macik27
19. mar 2011

@tinaki1275 no to my máme od stavania ešte veľmi daleko...ona sa sama ani neposadí a pripadá mi taká dosť slabučká ale možno ma prekvapí a zrazu bude stáť 🙂

maxara
19. mar 2011

@tinaki1275 som jej volala, ked som bola pred kinom cakajuc na otroka, ale uspavala malu (mi poslala sms) takze som s nou nehovorila.. no ale dufam, ze sa jej coskoro nalada vylepsi, lebo uz tu nema kto cistit vzduch 😀

tinaki1275
19. mar 2011

@macik27 to pride rychlo uvidis..mne sa v priebehu jedneho tyzdna posadila sama a hned o dva dni sa zacala dvihat na nohy ,a asi o tri dni na to lozit .. 😉

monline
19. mar 2011

tak už som tu, malý spinká, dopozerala som superstaristky
koho preberáte? Mirku? veru, chýba nám tu..

tinaki1275
19. mar 2011

@maxara presne tak ona vie tak pekne "zvozit " ked sa jej n ieco nepaci 😀
inac tohoto sa bojim ze sa postupne jedna druhej stratime a za taky co ja viem rok uz do temy julovciatka nikt nepachne..

monline
19. mar 2011

@macik27 pekný pelech má, ale počkaj, o chvíľu ti odtiaľ zdrhne a budeš premýšľať, do akej ohrádky či postieľky ju aspoň na chvíľku zavrieš 🙂

maxara
19. mar 2011

@tinaki1275 iba ja si tu budem spamovat po veceroch ☹

monline
19. mar 2011

@tinaki1275 tiež som na to myslela....aspoňže máme na seba kontakt na FB

tinaki1275
19. mar 2011

@monline mne sa mala od kedy zaspala uz 2x zobudila 😒 je to des...najradsej by som jej dala nejake sedativum ,aspon jednu noc..aby som sa vyspala.. ☹ viburcol jej moc nezabera...

maxara
19. mar 2011

inak ja som uz penove puzzle zlozila.. Nina sa furt na ne vrhla, rozobrala ich, ozula.. Ked bude vacsia a bude sa hrat na zemi s hrackami, tak potom jej ich znova rozlozim

macik27
19. mar 2011

@monline ohrádku už mám kúpenú 🙂 len pokiaľ sama nesedká tak ju tam nechcem dávať...nechce sa mi za nou načahovať 😀 a aj tak si myslím že bude odtial na mňa vykrikovať hneď ako sa vzdialim za roh 🙂

tinaki1275
19. mar 2011

@monline ja viem ze ked zacnem robit za mesiac ,tak vela stihat nebudem 😒 ..ale dufam ze aspon ked budem napr.
na letisku cakat cely den na svoje prilety tak medzitym budem moct chatovat ..a potom od novembra budem zase doma na 6 mesiacov ..ale je fajn ze mame kontakt cez fb to mas pravdu ..

macik27
19. mar 2011

@maxara ja som chcela najprv tie puzzle s tými číslami lenže tá moja je taká detailistka že by mi tie najmenšie kúsky povyberala tak som kúpila tieto a to sú len štyri veľké kusy...to nerozoberie, zatiaľ 😀 😀 😀

tinaki1275
19. mar 2011

@maxara moja ich sice zo zaciatku chcela likvidovat ale uz si na ne zvykla..a dokupila sm tretiu sadu ,su tam v strede nejake dinosaury ,mame uz jednu sadu s ovocim ,jednu s cislami a mm brat mi este donesie s Aten nejaku novu s Dorou -to je nejaka babika ci co ..ja to asi dam malej do izby miesto koberca na celu podlahu aspon na leto ..

tinaki1275
19. mar 2011

@macik27 ake by sa hodili aj mne..tu take nie su ..

maxara
19. mar 2011

@macik27 no ved ja som prave na tie s cislami nasrata.. vobec sa mi to nepaci, uz mi vybrala z osmicky obe gulicky a jednu mala v ruke a druhu v puse.. uz jej to tak skoro nedam.. a prave som pozerala na tie tvoje, ze vyzeraju super, mozno na take by som sa nechala ukecat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre