Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

gabika41
21. mar 2011

@vierkaha
@maxara ...ale ma strasite.....nas bezzubych.....mne uplne staci,ze vstava uz o pol piatej a to som zvedava na konci tyydna po zmene casu,ked ma biologicke hodiny.....a nieto este ze nejest a nespat... ☹

jaruska8
21. mar 2011

@gabika41 Neboj, nie všetkým deťom robia zúbky veľké problémy, naša len v noci mrnčí a musím k nej častejšie vstať, inak pohoda. 😉 A veru, táto zmena času, ktovie čo prinesie, ale práveže by mohla byť dobrá, keďže sa budeme budiť namiesto o 7 o 8, skôr v zime je to horšie, my sme sa neprestavili doteraz. 😉 😉 😉 😉 Spávala mi do 8, teraz len do 7. 😝

miki060707
21. mar 2011

@monline ahoj mon, chcela som sa spýtať za ten cumlík, čo od teba "vyfasovala" Peťa 🙂 mi máme tiež podobný problem, len tie dm kaučukové a retiazka k tomu neni, teda mam aj 4ry, ale tak som to tam dala, že to vyzerá otras, ty si kupila taký komplet retiazku a dudel? kde si to zohnala, čo to stálo???asi dosť, že? skusim pozreiť na bazare, či niekto nepredáva, diki za info, ja som celú dm pozrela, aby som zbadala niečo podobné a malo to šnúrku v sade, alebo ten kružok, všetky dudle mi vyplúva... 🙂 tento mam je ževraj rovnaký

tinaki1275
21. mar 2011

jezis baby ja som napisala mesiaren 😕 sorry...
@maxara ja by som kralika nikdy nekupovala, ale da sa to rozoznat,ono to chuda kralik ma taky rozkosny gulaty chvostik......brr co to bude mm jest....ale to mame od mm stryka odchovaneho doma na travnicku a bola hanba odmietnut..oni mi davaju aj kurence a hlavne cerstve ryby ,ten stryko ma 4 rybarske lode..a skusim dat aj malej,nechcem aby bola prieberciva ako ja..
baby volala mi kamoska z cypru ze ju beru uz teraz na cisarsky,tak jej drzte palce aj vy potrebuje tej pozitivnej energie vela... ☹

maxara
21. mar 2011

@tinaki1275 a ako si ho prihotovila?

miki060707
21. mar 2011

@maxara Peti, toto su tie šnúrky??? nevieš, tak od oka povedať?

maxara
21. mar 2011

@miki060707 no veruze vyzeraju takto.. tusim tu strednu mame my

vierkaha
21. mar 2011

baby ja určite nebudem malému dávať kravské mlieko, ja som vám len sprostredkovala svokrinu radu 😅

tinaki1275
21. mar 2011

@maxara tak som ho prespikovala slaninkou a aj trochou cesnakua dala navrch aj trochu grilovacieho korenia a mm zjedol dve porcie 😕 vraj takeho dobreho kralika este nejedol ..ja som samozrejm e neochutnala..nemozem.. 😒
inac akurat mi volala kamoskina mamina priamo zo saly a p ocula som plac malej Nefeli 😵 tak sa tesim
😵 😵 😵

maxara
21. mar 2011

@tinaki1275 jeeej parada, gratulujeme 😉

tinaki1275
21. mar 2011

baby mna porazi ,mne sa mala teraz poobede zobudila po polhodine spanku ,miesto 2,5 ..a vyvadza.. 😒 ja mam zly citak ze mi zrusi uz aj popoludnajsi spanok .. ☹

merikac
21. mar 2011

@gabika41 u malisku- tiez tam ma nove kupelnove studio..ale este ho nema kompletne

aalexis007
21. mar 2011

Ahojte, dnes je konečne krásne 🙂 Dnes som mala mm doma, tak sme boli v Trnave na pešej zóne na prechádzku s malým. Kúpili sme mu prvé topánočky v zdravotníckych potrebách - Protetika. Tak už cupká popri nábytku a sedačke 😉 a celkom sa mu páčia.
My už máme 5 zúbkov - 3 spodné a 2 vrchné a celkom dobre to znášal. Spodné vyšli tak, že sme ani nevedeli a keď išli horné, tak bol trošku mrzutý, ale to len tak 2-3 dni. 😉

maxara
21. mar 2011

posielam vam moju krasnu zubkovu vilu.. hore tri, dole dva 😵

aalexis007
21. mar 2011

@maxara my to máme presne naopak hore 2 a dole 3 😀

strasska
21. mar 2011

@maxara krasna ozubena fesanda je Ninka 🙂 a uz ste sa pohli nejako z toho pohupovania? lebo mne sa mala pohupuje uz mesiac aj nieco a este furt nestvornozkuje, lebo ona sa doplazi kam chce, tak uvidim, kedy jej to docvakne, ze po 4 to ide lahsie 😎

strasska
21. mar 2011

@aalexis007 vy uz aj cupitate, no ja odpadavam, akych sikovnych chlapov tu mame 😉

gabika41
21. mar 2011

@tinaki1275 gratulujem,ake exoticke meno,pripomina mi egyptske bohyne.... 😉

gabika41
21. mar 2011

@merikac ...Polsko to isti.....inak mi tiez vsetko berieme u Malisku na stavbu,ved sa obcas aj snazi so zlavami.... 🙂

gabika41
21. mar 2011

@strasska ....u nas to nabralo na moj vkus az moc velke obratky.....lebo mala robi vsetko zo dna na den,minuly tyzden zacala pekne sediet a hned nato sa pustila aj stvornozkovat a vcera sa mi uz vytahovala po nabytku,takze predpokladam,ze do mesiaca mozno uz aj chodime,lebo ked ju postavim,tak je fakt taka pevna,lebo ona ked bdie tak stale hybe,ale tak zdravo nie hyperaktivne,len ja pri nej zacinam nestihat..... 😉

gabika41
21. mar 2011

@merikac inak dnes som stravila 3,5 hodiny na prechadzakach,doobeda to bolo v poho lebo som mala plan ist do bankomatu,ale po obede mi spala vnutri sotva 30 minut,tak sme o 15:30 vyrazili,ale co zaspala az o 16:30,tak som sa este 30 minut tocila po ulickach a akurat ju idem okupat 🙂

strasska
21. mar 2011

@gabika41 no vidis, este len teraz pojdu kila dole 😉

maxara
21. mar 2011

@strasska no trosku sa to pohlo.. zacala sa presuvat plazenim a cuvanim a ked je na tych kolienkach, tak skusa posuvat nozku dopredu.. ale aj posunie nohy, ale ruky nie, cize hodi obcas papulu.. ale neplace 😀

macik27
21. mar 2011

ahojte, tak dnešné plávanie bolo úplne super 🙂 Kajka bola perfektná vôbec sa nebála a ani raz nemrnkla 😀 moje statočné dievčatko

zuzik1983
21. mar 2011

jak tak pozeram,ja mam doma riadneho papkaca,mne mala pije mliecko 2x denne po 240ml,kolko krat jej je este malo,ale viac jej nedam...

denisse
21. mar 2011

ahojte ...
tak ja som dnes na vyzdvihavanie nely zo skolky zvolila novu taktiku ... nechala som barunku spat a isli sme spolu az ked sa zobudila ... tak som aspon nebola v strese, ci tam dole nereve ... sice sme boli po nelu neskor ako zvycajne, ale jej to neva a bara sa aspon vyspala a cestou domov sme sa este zastavili na ihrisku ... 🙂

denisse
21. mar 2011

a barunka ma zase zdurenu prsnu zlazu ... uz asi tyzden ... ja mam teraz kramy, tak mozno to ma z mojich hormonov, ale neviem, preco len lavu .. pravu ma ok .. pockam tento tyzden, ked budem mat po kramoch a ked jej to neprejde, tak asi skocim k dr ... 😕

maxara
21. mar 2011

@macik27 super, nas to caka zaciatkom aprila, mam dost rusny program.. 🙂

@zuzik1983 ved ked papa, tak super.. hlavne nech jej to ostane 😉

@denisse Barca je krasna 🙂 vidis a mna ti ani nenapadlo, ze sa moze Ninka aj vonku hojdat 😕

denisse
21. mar 2011

@maxara
stoji to za to skusit, kuk na tu radost

https://www.youtube.com/watch?v=7uBmycY6hnQ
zuzik1983
21. mar 2011

@maxara ved ja sa nestazujem 🙂 ja som spokojna,hadam jej to ostane

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre