Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

agika1982
24. feb 2010

ahoj Ivka....nooo ja som tiez doma,na pn....tak vitaj
LENKAANINKA ten kalendar,nejde to aj slovensky???bo tam je to po anglicky

lenkaaninka
24. feb 2010

ivka ahoj vitaj...inak moj tato je rodený od Vranova z dedinky Ondavské Matiašovce pri Vranove 😀 tak som tak miešano....

lenkaaninka
24. feb 2010

asi nie 😒

katkaking
24. feb 2010

agi, toho porodu sa neboj, aj ja mam veeeelmi nizky prah bolesti a v pohode som porodila...teda to hovorim teraz, v tej chvili by som to asi nepovedala, ale je to take, ze ked ti to babo ukazu a daju do narucia, na vsetko hned zabudnes...a nemala som ani epidural, ani teraz urcite nebudem chciet...bojim sa toho. 😉

ivka8255
24. feb 2010

dakujem za privitanie...
ja som mavala panicky strach z porodu (neviem preco ked som este nerodila),ale ako som tehu, tak to nejak opadlo, ze to haaaadam nejako prezijem 🙂) prevladla radost z ocakavania asi
no a asi ako jedina este nemam nic pre babo kupene, lebo mam zakaz od mm ze az ked budem v siedmom mesiaci :( tak striham meter ako kedysi vojaci 😀 ale ci vydrzim a nieco potajomky nekupim, neviem neviem, vy mate v albumoch take krasne vecicky

sunnygirl
24. feb 2010

ivka vitaj

toho pôrodu sa bojí asi každá, ktorá ešte nerodila a tie čo už rodili dúfajú, že to bude lepšie ako pred tým 🙂
Musíme sa s tým len nejako zmieriť. Ja som voľakedy vôbec nechcela deti a to len kvôli tomu strachu z pôrodu. No teraz je moja túžba po bábätku taká silná, že nejako teraz na to nemyslím, až pred termínom ma to chytí...... 😉

katkaking
24. feb 2010

ivka, ja som tiez len v piatok min.tyzd. kupila prve kusy pre druhe babo, ved vacsinu mam po prvom...ale nedalo mi to, tak som predsa kupila...musim nafotit a dat do alba 🙂

sunnygirl
24. feb 2010

lenkaaninka

ja nevim ktoré linky a kde to nastaviť ☹

ivka:
oacka, jedna z nás, tu písala, že určite nebude čakať až tak neskoro, lebo človek nikdy nevie kedy sa dostane do nemocnice. Aj ja som bola najprv opatrná, ale človek nikdy nevie a čo sa má stať sa stane bez toho či budeš nakupovať teraz alebo potom...... 😉 , toť môj názor.

ivka8255
24. feb 2010

ja idem v piatok k nasim na vychod (mm bude tyzden na sluzobke, tak nech tu neumriem od nudy) a cakaju ma tam nejake vecicky po krsnatach dvaja chalani a jedna kocka) tak povyberam a potom uvidim ci bude este cosi treba, lebo vraj je toho za tri vrecia 😨 a silno uvazujem nad kocikom, aj mne sa paci ten X-lander (trojkolka) co spominala agika, tak dufam, ze ta cena sa udrzi este aj o par mesiacov

rybaanka
24. feb 2010

Caute

vitam nove tehule 😉

zrzka no aj ja chcem objednavat z tej stranky nemeckej, nastastie moj mangel vybavuje vela veci v praci v nemcine, takze on rozumie vsetkemu 😉 😵
ten test si este teda precitam 😒 😲

ja som dnes tiez papala rizoto (s morcacim maskom), ale zistila som, ze nemame kysle uhorky, takze som si k tomu dala zavarane broskyne, no a akosik som neodolala zmrzke v mrazaku, tak som si urobila taky zmrzlinovy pohar, ze cucoriedky, zmrzka, slahacka a pikao, no mnaaam 😎 😀 😝

ivka8255
24. feb 2010

sunny... tak sa povyberane mam, aj vdaka vasim linkom 🙂 a suhlasim, ze co sa ma stat stane sa
potom to bude mm nakupovat sam (bude mat "odmenu") ale nie, v tom siedmom uz isto musime zacat, potom by som to asi ani neutiahla, radsej postupne, ozaj ako dlho trva kym dodaju kocik???take tri tyzdne musim asi ratat, ze?

agika1982
24. feb 2010

kocky,ja som rada ze som stihla vela veci kupit....co viem,vsetko sa ma vybavit v druhom trimestri,bo v tretom budem jak tulen a pohyby budu obmedzenejsie.....

lenkaaninka.mne to neslo vobec ten kalendar ale tak nevadi...problem je anglictina,ja viem nemecky

strasska
24. feb 2010

Ahojte,
vitam nove julovky 😀 Je nas tu teda riadna banda.
Zrzulka kuk tu
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
vela zienok tu pise o kupe cez tu nemecku stranku, dokonca uz riesili aj reklamaciu a vraj pohoda.MOja svagrina je velmi spokojna, my uvazujeme, ze kupime odtial autosedacku.

sunny: tak ja som uz raz rodila a dufam, ze druhy porod bude minimalne taky dobry ako prvy.

oacka: viem, ze v Saci robia predporodne pripravy, tak skus pohladat na nete. Ja som chodila k jednej dule na Terasu a bolo supe.

Ako vravite s dychanim Vas usmernia aj nemocke, ja som najviac vyuzila z pripravy info o kojeni. Na kojenie je podla mna velmi dobre sa pripravit, aby Vam potom nenasukali do hlavy, ze mate slabe mlieko a ine hovadiny. 😢

sunnygirl
24. feb 2010

strasska
dúfam, že ťa môj názor nenahneval............................... 😨

sunnygirl
24. feb 2010

strasska
ja som to tak myslela, že buď lepšie (ak bol zlý) alebo aspoň tak (ak bol okej).......................... 🙂

strasska
24. feb 2010

Nie, cosi 😕 😕 😕 😕 😕
ja len chcem povedat, ze prvy porod moze byt aj dobry, tie prve pocity su sice aj tak zmiesane, ale s odstupom casu to potom prehodnocujes.
Tak ja hoci som bola teda riadne vyhukana a mala som rychly porod, teraz spatne si vravim, bodaj by aj pri druhom tak bolo. 🙂

strasska
24. feb 2010

teda nie cosi, nenahneval ma tvoj nazor
🙂

lenkaaninka
24. feb 2010

sunnygirl IP 🙂

agika1982
24. feb 2010

LENKAANINKA UZ TO MAM...ALE ZAS NEVIEM,AKO SI HO VLOZILA DO ALBUMU.....XIXI NO SOM JA ALE NESCHOPNA....RIZOTO MAM INAK UZ UVARENE.....A JE MNAMKY

mima89
24. feb 2010

agi jeej konecne niekto z TT :D vitaj

agika1982
24. feb 2010

mIMA AJ TY SI Z tt??? NO SUPEEEEEEEEER...sa tesiiiim.....a tiez mas termin v juli....parada.....

oacka
24. feb 2010

katkaking, a ty si rodila v Šaci? a ešte tam chceše rodiť? Dosedla mi povedal, že placenta by mala byť o 3 cm vyššie, že ona sa o chvíľu vytiahne, že sa kvoli tomu nemám obemdzovať.
Baby, rodili ste niektorá na cisársky?
Kočky, ja som začala šiesty mesiac, a došlo mi,že o chvíľu mi končí druhý trimester! Dobre počítam? to kde sa ten čas podel???????

agika1982
24. feb 2010

oacka....ide to velmi rychlo...ked si predstavm,ze len nedavno som otehotnela a teraz som pomaly v 20 tt...parada..este chvilu a budeme mat nase babetka v naruci....juuuuj sa teskam

kenan
24. feb 2010

ahojko baby 🙂

zacala som vas docitavat....ale nehnevajte sa, ked chcem aj prispiet, kym maly spi, tak je to nemozne 😅

dnes som po dlhej pause sla s malym do centra medzi deticky.....snazila sa ho nedvihat atd.ale aj tak som bola potom dost hotova....no je mi to luto ,ze teraz koli mne musi v podstate sediet doma, aj ked muz s nim ide kazdy den von, ale byt medzi detmi je nieco ine a dolezite..........hlavne v nasom pripade, nieje to jednoduche dieta ☹

vcera ste tu preberali mena........hmmmmmm....nieje to jednoduche, pri prvom sme sa s muzom dohodli, ze ked to bude chlapec, tak vybera on a ked baba, tak ja......dala som sa nejak prehovorit, ale pri druhom si isto vyberiem viac mien a rozhodnem sa az po porode a co sa zdrobnelin tyka 😝 🙄 trvalo mi dost dlho, kym som si zvykla na Kenanka....no uz ho niekedy volam aj ja tak 😅

agika1982
24. feb 2010

MIMA chodis gynekologovi v TT?? ja mam Dr.CHovanovu

strasska
24. feb 2010

Zienky ste tu spominali priberanie, tak na mna sa to lepi aj ked len prejdem okolo chladnicky a sporaka 🙄 hroza a to mi vsetci vraveli, ze pri druhom tak nepriberiem, lebo ze mi prve neda vydychnut.
Tak ja som asi ta vynimka ☹

katy1979
24. feb 2010

strasska neboj ja mam viac ako 6kg na sebe 😅 to nebude dokopy 10kg ako pri prvom 😅

oacka
24. feb 2010

joj, strasska,ja som sa zle opýtala, oslovila som ťa katkaking, ale teba som sa chcela pýtať. rodila si v šaci? a teraz budeš rodiť tam či nie?

mima89
24. feb 2010

agi nie, ja som konkretne zo Smolenic a tu mam aj gyndosa..... ale rodit budem v TT tak sa mozno stretneme :D

katy1979
24. feb 2010

zrzulka ja mam z o-baby kocik a sme aj reklamovali toho sa neboj uplne v pohode sa s majitelkou dalo dohodnut. treba verit ze jednoducho reklamovat nebudes. ja nemam ani jeden kocik zo slovenska a teraz tiez bude z nemecka alebo uvidime podla ceny.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre