Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
22. mar 2011

@aalexis007 no neviem, skus vyskusat, za skusku nic nedas 😉

mirka285
22. mar 2011

@aalexis007 ja mam tmave zavesy,lebo som robila v noci tak aby som mohla dobre cez den spat 😀

vierkaha
22. mar 2011

@mirka285 aj ja si myslím, že alegria to nebude. Budem sa musieť zmieriť s tým, že Maťo bude rovnaký brindoš ako mm asi to majú v rodine, lebo aj svokra je taká, že len vymýšľa čo by jedla 😒
Len ja mám takú povahu, že potrebujem mať nejaký režim - skrátka poriadok v živote a zakaždým keď už máme denný režim ako tak ustálený tak vymyslí zase niečo nové a mňa toto dosť znervózňuje, lebo si neviem nič naplánovať ani sa dohodnúť s kamoškou na nejakej blbej prechádzke .... . Asi testuje moje schopnosti prispôsobiť sa zmenám 😀

luludi
22. mar 2011

@mirka285 kupovali sme z ruky za 50 eur s kompletnym prislusenstvom, je ako novy, rovno sme v sportovej verzii, vanicka je odlozena. Kombinovane boli lacnejsie ako ciste sportove 😕

@petzi tretim myslim nejaku kasu ako na veceru 🙂

maxara
22. mar 2011

@katarina7777 mm oco hovoril, ze mm mal cumlik oblubeny jeden a nechcel iny, ani taky isty novy. Novy zobral, az ked ten jeho povodny bol taky nechutne vyzuty, ze ked ho hodil v kupelke o kachlicky, tak sa prilepil a pomaly sa kotulal dole 😀 😝 dufam, ze ninka bude aspon trosku po mne.. ja by som grcala, keby som mala v hube taku hmotu 😀

katarina7777
22. mar 2011

@kafoditka ved to keby som si mohla s malym cez den lahnut, ake on spi cez den kratko a ja sa ten cas snazim vyuzit aby som si porobila veci, aj teraz varim pre nas aj pre lea, upratujem a pod.... skoda ze nemam aspon osem ruk . 😒
som rada ze sa filipkovi ten hemaglion polepsil, ja poznam jedno dievcatko co sa narodilo s hemacom cez cele lice a do piatich rokov jej cely sam zmizol, takze uvidis ze filpkovi sa to vsetko same upravi. 🙂

maxara
22. mar 2011

@bambola 😉 oki, necham falsku doma a vyzdvihnes si ju nekdy priste 🙂

mirka285
22. mar 2011

@luludi odlozena pre druhe babo?

noemarta
22. mar 2011

dobre ranko holky,
taaak my sme sa dnes dooobre vyspali, sice sa Nela zobudila o siestej rano, ale sa prehrala v posteli do siedmej, a potom hned zaspala do deviatej 🙂 🙂 🙂
Dnes je kraasne, aj ma byt cely den , 15stupnov. Takze super den nas caka, ze @mirka285 😉
Idem nieco porobit, umyt hlavu a taaak....
zatim paaa

kafoditka
22. mar 2011

@katarina7777 🙂 dakujem, aj ja som rada, ze mu tu ustupuje, dokonca som si vsimla, ze odkedy stvornozkuje a pravidelne si teda tlaci na jedno miesto na kolienku, tak tam mu to rapidne vybledlo.

mirka285
22. mar 2011

@katarina7777 a ty nebud taka akcna,lebo sa ti este pohorsi,skus aj ty trosku oddychovat 😔

maxara
22. mar 2011

NITRAAAA ako vyzera stretko?

Ja tam idem zatial na 100%, sestricka ma zatial nezrusila, tak vy ako? plati 4.4. o 11tej pred hypertescom?
@katarina7777 @ericica @pepppe @drievko @any23 @vierkaha @aalexis007 @merikac @nununka @jaruska8 a zbytok kto sa chce pridat 🙂

maxara
22. mar 2011

prikladam foto ako som sa s ninkou stradovala po petrzke

luludi
22. mar 2011

@mirka285 ;) ano, pre druhe

maxara
22. mar 2011

@luludi pre tvoje druhe? alebo pre druhe akoze pre ine 😉

kafoditka
22. mar 2011

@luludi tusim si spominala, ze druhe babo koli zdravotnym komplikaciam mat nebudete, ste si to rozmysleli? 😉

bambola
22. mar 2011

@luludi vari si si to s tym druhym premyslela? 😎

luludi
22. mar 2011

@maxara ak sa bude dat a moct tak pre moje 🙂

maxara
22. mar 2011

@luludi no tak to mozno aj bude coskoro, nie? 🙂

maxara
22. mar 2011

Inak idem za chvilku do wenice, nechce niekto nieco odtial?

luludi
22. mar 2011

@kafoditka @bambola ja s mm by sme chceli, aj ked len chciet nestaci, uvidime.. skor ako o 2 roky to zrejme nebude 😅 dr sa zatial tvaria, ze moc nie, ale to sa tvarili aj pri prvom

maxara
22. mar 2011

som rada, ze som napisala na okruhlu stranku 🙂

katarina7777
22. mar 2011

@maxara peti s tym dudlom ma nestras 😝
ja budem na stretku, este si ale musim kupit letenku.

luludi
22. mar 2011

@maxara 😀 🙂

maxara
22. mar 2011

@katarina7777 😀 tak sa ponahlaj,ved uz o je za par
to mi pripomina sakra, ze Lara bude co nevidiet rodit 😲 normalne mam stres za nu chudinku

maxara
22. mar 2011

@katarina7777 ale som rada, lebo ked uz aj nikto,tak aspon my pokecame.. a mozno aj nejake prekvapko bude 😉

maxara
22. mar 2011

@katarina7777 ale nie zelene silonky, dobre?

maxara
22. mar 2011

inak musim vam nieco povedat.. doteraz mi to je smiesne.. Ninka vcera nechcela jest jedlo a znacnu cast obeda si ocividne odlozila do spajze pod krkom. A mm ked prisiel domov, tak sa s nou hral a potom zahnojil ze Nuskooo ona smrdi ako genital 😀 😀 😀 proste pako 😝

aalexis007
22. mar 2011

@maxara 😀 😀 😀

katarina7777
22. mar 2011

@mirka285 ja neznasam len tak polihovat, potom som este viac unavena, lea som slahla do manduky lebo je upistany a utierame spolu prach.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre