Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
25. mar 2011

a to mozno bude este nejake plus alebo nejake minus.. 😒

leanax
25. mar 2011

@alllexa Ela mala vyrážky 2 dni, na krktu, brušku a chrbátiku potom zmizli, doktorka povedala, že je to nejaký vírus šiesta choroba a nič nám nepredpísala iba na hnačku mi kázala ryžový alebo mrkvový vývar a kúpiť kvapky biogaja probiotiká, ja som si celkom myslela, že hnačky a teplota je zo zúbkov, ale mi ešte nemáme ani jeden zúbok 😀

leanax
25. mar 2011

Odbehujem od PC lebo musím variť kým drobec haja, ale už je hore takže hurá prestávka skončila 😠

maxara
25. mar 2011

@alllexa 😀 😝 No ale mne sa nepacim 😉 ja nechcem mat skakajuce sadlo.. potom mi nebude vadit ani vacsi obvod alebo tak.. ale skakajuce nechcem.. a ty mozno ani nevies, ci sa tm pacis 😉

katka55
25. mar 2011

@meruska vybrali sme Sibenik, komplex Solaris, hotel Ivan. tam mame co robit, aj keby bolo zle pocasie, co samozrejme nebude 😝
inak baby, ja by som tiez potrebovala dat dole aspon 3 kila, nech sa citim ako clovek, ale ked ja sa neviem nejako nastartovat 😒 ale ono to raz pride, ja viem 😀 a po tom porode + vekom to aj ide nejako tazsie 😠 😠

alllexa
25. mar 2011

@maxara - no ale si chudsia ako po porode, nie? A to je podla mna super!

@leanax - a to z obycajnej ryze vyvar?

tinaki1275
25. mar 2011

Ahojte bambule..ja nejako nestiham a vy ste toho uz tolko popisali ..noc bola podobna ako predvcerom ..mala spala vseho vsudy tak 6-7 hodin s asi 4 prestavkami teraz ma svoju 25minutovku a potom ideme k svokre na obed lebo dosiel mm mladsi brat z Aten na 5 dni na dovolenku ..to si zase vypocujem aky uzasny je svagrinej maly a aky je dokonaly ..a este budem u svokry bez mm kedze robi ..no nejako to musime prezit ..este ze je dnes 22 stupnov A SVIETI SLNKO !!! 🙂 uz tyzden sme ho nevideli.. 😠

denisse
25. mar 2011

@tinaki1275
toto som dnes citala na FB ...
..walk a mile in my shoes.. see what i see, hear what i hear, feel what i feel.. THEN maybe you'll understand why i do what i do.. till then don't judge me

kasli na reci 😀

maxara
25. mar 2011

@alllexa o trosku.. 😒 lebo uz som samozrejme naspat co to pribrala..

maxara
25. mar 2011

@denisse toto je fakt presne to vystizne, co vela ludi nemoze pochopit.. ze ja vidim veci inak, ako ty alebo hocikto iny.. a preto vznikaju nedorozumenia, hadky a zbytocne recicky..

luludi
25. mar 2011

@katka55 paradny vyber dovolenky, odporucam 🙂

@maxara @alllexa : ved to, ze clovek sa chce pacit hlavne sam sebe a mat zo seba dobry pocit

@monline: rychlo sa uzdravte :(

@tinaki1275 drz sa a tes sa zo slniecka, vela

@denisse inak,ked si spominala, ze vsetko robis hrozne rychlo a bez kludu, som si na to spomenula, kym som ohrievala obed a pomedzi to stihla tolko veci porobit... ;)

varim bubovi obed, potom sa chystame vyluftovat von 🙂

alllexa
25. mar 2011

@katka55 - ja sa tie neviem poriadne nastartovat - aj som zacala chodit plavat, ale potom sme boli s malym 3 tyzdne v nemocnici, potom boli Vianoce, potom som bola nachladnuta, mm bol tyzden na sluzobke, maleho mi nemal kto strazit, potom sli Miskovi zubky a totalne som bola rozbita z toho nevyspatia sa, a teraz mal zase 3 dni teploty... Medzitym som sa na bazen dostala len raz:(
Fakt nechapem, ako baby dokazu najst energiu na cvicenie, ja sa po noci citim niekedy tak, akokeby mi niekto strelil gulku do hlavy... Som rada, ked sa zmobilizujem na prechadzku.

luludi
25. mar 2011

@alllexa jooooj alexa, to ja ked bubovi ukuchtim 2 prikrmy denne, bubo dvakrat denne spi, ideme na prechadzku a stihnem navarit a upratat, tak sa citim ako BOHYNA hodna nobelovej ceny. 😀 😀 😀

alllexa
25. mar 2011

@luludi - 🙂) ja tiez - len keby mi aspon tie prikrmy jedol, lebo vacsinou aj tak vzdy vyhodim:(

luludi
25. mar 2011

@alllexa to ja tiez, ale beriem to tak, ze zvysok prikrmu mam na obed namiesto polievky. A absolutne neznasam, ked sa citim ako bohyna a mm ma vecer po prichode domov zjazdi za nejaku hlupost.. vtedy je zo mna selma nebezpecna 😀

denisse
25. mar 2011

@luludi
napodobne ... 😀

macik27
25. mar 2011

ahojte baby 😀 slniečko svieti malinká spinká už hodinku a ja som si vyložila nohy a nerobím nič 🙂 dnes príde moja sestra tak ju trošku zneužijem a nechám ju požehliť 😀 v noci som si konečne trochu pospala malá bola zlomená spravila som jej náročný program tak nevládala buntošiť...máme za sebou druhú lekciu plávania kľudne by som tam chodila aj každý deň 🙂 no už si spieva v postielke tak ideme voooooon 😀 😀 😀

katka55
25. mar 2011

@luludi tak to som rada, ze sme dobre vybrali 🙂 ozis, ty mas nieco s CK, ze? ma to predtym nenapadlo. nevies, ci je cestovka vitkovice tours ok? lebo to maju najlacnejsie, ale zase nieze nas ototo 😒

luludi
25. mar 2011

@katka55 vitkovice posobia na trhu uz dlho, zameriavaju sa na croa a ciernu horu, ale samotny komplex je super, aj cast ivan, tu sme napr. my neponukali a vela klientov chcelo prave tam, bud bez obav, caka vas fantasticka dovolenka 🙂

katka55
25. mar 2011

a este som vam chcela povedat, ze som bez mobilu ☹ nevsimla som si, ze ho moja chobotnica patrik ukradla a zjedla ho, takze uz nefunguje. no a nahradny nemam. do prdky 😢

katka55
25. mar 2011

@luludi jeeej, dakujem 😵 😵 😵

maxara
25. mar 2011

Ja prave obedujem, Nina je vyhodena na terase, chrape a ja som zatial umyla dvere vonkajsie, urobila som obed, utrela prach, pozametala.. a mm mi nakrajal chleba a natrel natierkou, cize porobim chlebicky, potom upeciem listkove tycinky a druhe listkove neviem co.. a potom sa namalujem, ucesem, obleciem a pockam si hosti ako sa patri.. 😵 😵

katka55
25. mar 2011

@maxara si proste genialna 😉 😉 😉

maxara
25. mar 2011

@katka55 aj my mame chobotnicu, ale samicku 😉 nasa Ninusa, ked ju zdviham z postielky alebo z gauca, lezoviska, ohradky.. vzdy nieco v tej sekunde ukoristi 😀 a hlavne tak, aby som si to nevsimla.. a niekedy vezme nejaku prichytenu hracku, takze sa zasekneme.. zlata

maxara
25. mar 2011

@katka55 vsak? tiez zo seba nechapem... 😀 😀 😀

maxara
25. mar 2011

a zlikvidovala som aj moj atelier 😀 teda tie stolicky, co som tu mala povykladane na stolikoch.. musela som ich umyt od farby a zrazu aka vzdusna obyvacka 😀

katka55
25. mar 2011

@maxara presne to poznam 😀 niekedy mam pocit, ze ma tych ruk 10 😀

luludi
25. mar 2011

@maxara 😀 😀 😝

maxara
25. mar 2011

@katka55 @luludi ano, zboznujem takuto upratovaciu naladu, sa zo seba tesim.. ale teraz este musim dojest lentilky, lebo uz mi tu dlho zavadzia krabicka.. a potom idem makat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre