Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
25. mar 2011

dojedeneee.. nebolo ich vela, tak zatim, mozno nakuknem

alllexa
25. mar 2011

@luludi - no hovoris mi z duse - ja som sa akurat minuly tyzden pohadala s mm, za to, ze ma zvozil za nejaku blbost...

katka55
25. mar 2011

@maxara mne tu dnes zavadzala Mila a 3bitka 😀 😀

maxara
25. mar 2011

@katka55 😀 😀 ale tak hadam si ich spacifikovala.. inak mne toho zavadzia tooolko v sladkej skrinke.. 😀 😝

bambola
25. mar 2011

jaaaj, ja vyjdem von a vy popisete tri strany, co ste susu, uz aj von je tam NADHERNE. musela som ist von lebo mala nejako nevedela zaspat doma , bola hore od 6 do 11 😨 ale v kociku krasne zalomila, ja som si lahla na lavicku na slniecko a tiez som podlomila, ale len na polocko 😀
@katka55 joj, ja dufam, ze sa nam podari aj more potom v septembri alebo tak nejak 🙂
@maxara volal a mal by dojst kadzu chvilku tak musim ist este dobalit 🙂
@denisse tak su hippky v CR lacnejsie 😉 inac ma napadlo ked idete na SVK tak preco nejdete autovlakom? znami co ziju v Prahe chodia do bradejova tak, ze autovlak do kysaku a odtial autom 🙂 je to pohodlne, financne rovnakom a sofera ta cesta uplne neodrovna a mozte si striedat deti 😉

luludi
25. mar 2011

@bambola @katka55 na peknicke uz nasadili hojdacky 🙂

tinaki1275
25. mar 2011

@denisse 😉

maxara
25. mar 2011

@bambola tak stastnu cestuuuu

tinaki1275
25. mar 2011

tak som dosla od svokry ..mala sa klasicky predviedla..revala uz od vytahu ked pochopila kam ideme.. 😒 ale co uz nech si zvykaju ..este ze mi tam zjedla aspo jeden apol uvareneho zemiaka..co sme mali na obed..kedze moje jedlo odmietla..vsetci na mna cumeli ako na vola ze jej davam jest z ruky ..kedze lyzzicku odmieta 🙂 a vraj :ved t uz tak pekne jedla lyzickou nenechaj ju robit si co chce ...ja sa len smejem..maly oddyseas nedosiel lebo ma sople a teplotu tak som aspon vela nepocuvala ze aky je dokonaly a co uz vie..vlastne som nic nepocula kedz e mala rumazgala 90 %casu co sme tam boli ..ale aspon som ja mala dobry obed..a nemusela som varit.. 😀
idem rychlo popratat kuchynu aspon lebo je zadrbana az po strop ..a lady sa za polhodku urcite zobudi .. 😒

tinaki1275
25. mar 2011

@luludi az teraz som si vsimla pekna fotecka 😉
@bambola uzite si to 🙂

katka55
25. mar 2011

@luludi ozis, hojdat by sme sa uz mohli 🙂 ja ani neviem, co sa da vonku este robit s takymito drobcami okrem kocikovania 😕

strasska
25. mar 2011

@katka55 ja tiez rozmyslam, ze co robite vonku s detmi, ak vam nespia. Lebo moja vydrzi tak max.45 minut, jej sa nepaci iba sediet a pozerat?

bellablonde
25. mar 2011

my ideme o chvilu von na druhe kolo
Sasena vonku NIKDY nespi. To by musela byt neviem aka unavena, aby zavrela oci. A ak aj zavrie, tak jedno ma stale pootvorene, aby nahodou nieco nezmeskala 😠
Takze my sa ideme von vyslovene ze vencit a socializovat
Najcastejsie sme na ihrisku, tam ju beriem na ruky, sme na pieskovisku (saska mi sedi na kolenach) a ukazujeme si formicky, komentujem jej co robi petko
uz bola na hojdacke, konikovi - to je najvacsia sranda
ine deticky si ju obzeraju (vacsinou dievcatka su take starostlive a nadvazuju kontakt)

akoze v skutocnosti je vonku velka pomoc petko, je to nas material material na komentovanie

mnohokrat sa pri nas pristavia ludia, ktori vencia psikov, tak pokecame, havkame
sasena sa na kazdeho okoloiduceho vyskiera, vacsinou jej opatuju usmevy

luludi
25. mar 2011

@bellablonde super, ze vravis, s bubom sme sa zatial len nosili, alebo kocikovali, ale nesocializovali a je voci cudzim dost bojazlivy, skusime ist hojdat sa trosku, nech ma zabavu. Mne je milsie, byt s nim vonku hodinu a doma ked potom pospi dalsiu hodinu a pol, ako byt vonku hodinu vratane spanku 🙂

luludi
25. mar 2011

@tinaki1275 dakujem. 🙂 mnam grecka kuchyna, by som si hned dala

luludi
25. mar 2011

@maxara maxinka a ty potom hod foto, ze za aku krasnu si dnes bola 🙂

katarina7777
25. mar 2011

@maxara peti skoro som sa pocikala ked som citala tvoj prispevok o maskovani telesnych nedostatkov 😀 100 bodovaaaa 😉

maxara
25. mar 2011

@luludi no ja uz cakam na navstevu, mam riflovu suknu kratku a tricko, cize ziadna krasa sa nekona 😅 ale mozno sa odfotim s Ninouskou.. ja som dnes taka sikovnica, ze dovi.. som normalne so sebou spokofon, este keby som mala o 20 kil menej, tak by som bola dokonala.. asi preto som tucna, aby som nespysnela 😀 tak, a prisla som tomu na kobylku..
Inak cely den mi hra Pepa Nos a ja som asi do neho 😵 on vlastne prisiel na dost vela pricin niecoho, co sa kazdy pyta, ze preco sa to deje... proste super nazor a pohlad na zivot.. 😵 vzdy pookrejem a hned som pozitivna

katarina7777
25. mar 2011

@maxara peti inac teba si ako vychrtlinu neviem ani predstavit 😕 podla mna ti svedci aka si, jasne ze chces spevniet co sa ti aj brusnym tancom podari a koza na bruchu sa trasie aj mne hoci mam 56kg 😒

katarina7777
25. mar 2011

aj mne je dneska konecne trochu lepsie, takze ma hned chytila upratovacia mania ale musela som potajomky lebo ma drahy drbal ze co beham jak s vrtulou ked som este neni zdrava... ale ja neznasam polihovat 🙂 a zboznujem robit aspon tri veci naraz.
inak ja nemam velmi rada cuzdich ludi v dome, v tomto som uplny opak maxi ktora bez stretka alebo mega navstevy nevydrzi ani tyzden 😉

@luludi ty na mna posobis z fotiek velmi stihlo, aka si vysoka? ja si ta predstavujem tak 170 cm a chudu 🙂

@mirka285 miri zas ti lezie kon na nervy?

tinaki1275
25. mar 2011

@maxara ani zelene silonky si si nedala? si ma sklamala.. 😒

luludi
25. mar 2011

@maxara ano, chcem foto a najradsej s farebnymi pancuchami 😉

@katarina7777 ano, meriam 169 cm, nie som moc stihla, som nieco medzi 🙂 kebyze nemam velke brucho, som akoby maxi povedala spokofon 😀

maxara
25. mar 2011

@katarina7777 ja si nahodoou seba viem predstavit o 30 kg lahsiu 😉 😔

@tinaki1275 dnes nechcem byt za fionu 😠

A takto dnes cakame hosti

maxara
25. mar 2011

@luludi staci? 😉

maxara
25. mar 2011

@katarina7777 ja vydrzim, ale mrle ma zeru 😀 a navyse, to k nam sa vsetci furt drbu.. 😀

maxara
25. mar 2011

takto sa pampusa najnovsie zabava na ockovi

maxara
25. mar 2011

takto maminka posilnuje stehna, nech visia

maxara
25. mar 2011

a takato je pritom Ninka nadherna 😵

katarina7777
25. mar 2011

@maxara esteze tu prvu fotku zachranila Ninka 😝 taky smutny kukuc si nahodila... na tej druhej je uz stara znama maxi 😉

katarina7777
25. mar 2011

@maxara nadhera vidiet take statsne babo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre