Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
25. mar 2011

@katarina7777 lebo ma nasral mm 😠

katarina7777
25. mar 2011

ozaj dneska som citala clanok o Kollarovi co vysiel v Emme, jaky je verny a stastny... dobra tragikomedia... moj nazor je ze Heringhova sa ho bude drzat ako kliest aj keby 5 deti spravi s inymi 😝

tinaki1275
25. mar 2011

@maxara no na tej prvej fotke akoby ta viedli na popravu .. ☹ ale to bude tym ze si si nedal nejake vesele silonky ..modre k tricku nemas?biele su fadne.. 🙄
Ninka je uzasna..a ozaj mne sa zda ze Michal trosku pribral v tvari?alebo sa mi to l en zda? (ten ma ukamenuje)

katarina7777
25. mar 2011

@maxara Michal NO NO NO !!!

katarina7777
25. mar 2011

@tinaki1275 aj mne sa zda ze sa mu lica zagulatili 🙂 a neboj az na kretu kamen nedohodi 😀

tinaki1275
25. mar 2011

@katarina7777 no dufam 😀

mirka285
25. mar 2011

caute koceny...no co nove?super pocko mame,som sa flakala cele poobedie s malou po vonku,skoda,ze zajtra sa ma oskaredit ☹ ako ste si vsimli chodim menej na kona,venujem sa viac Gabovi vecer,lebo uz som mala pocit,ze cely den som sama s malou a vecer kvasim na konovi,tak teraz pozerame spolu telku alebo robime nieco zazivnejsie a viac sexi 😀 a jasne,ze sa snazim aj cvicit,ved viete,ze mne svedci ked som stihla 😉 Linda sa mi hrabe v zasuvkach,tak stale len upratujem co vyhadze,a inak vsetko po starom,teda okrem toho,ze Linda sa rozhodla,ze budicek budeme mat o pol siedmej 😒

luludi
25. mar 2011

@maxara staciiiii 😀 😀 😀 som spokofon najvacsi 😵 fesanda

tadotami
25. mar 2011

@maxara to teda je,zubadielko 😀
dosla som ze kuk a prd z toho lebo souman uz zase knuci 😠

jaruska8
25. mar 2011

@mirka285 Miri, mne sa zdá, že je to tým akoby blížiacim sa prechodom času aj skorším svitaním, tebe sa posunula zo obvyklého pol 8 na pol 7 a mne a skoro všetkým z pol 7 na pol 6. 😉 😉 😉 Takže si na tom aj tak geniálne. 😝

gabika41
25. mar 2011

@maxara......sikovnica si....a zo vyskerene zubadlo tiez 🙂

mirka285
25. mar 2011

@jaruska8 Jarus vsak ja sa utesujem,ze ked sa posunie teraz cas,tak vlastne bude vstavat o pol osmej 😀 to je pre mna idealne,tak mi to najviac vyhovovalo,pol siedmej sa mi zda dost skoro,som ako mechom prastena 😖 nastastie mi teraz hned zaspala,bola unavena z celeho dna,tak idem pocvicit trosku 🙂

meruska
25. mar 2011

@katka55 minuleho roku tam bola kamoska a bola veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi spokojna 😉

kafoditka
25. mar 2011

Caute babule, tak sme boli dnes cely den na zahrade, normalne sme vsetci traja opaleni v tvari 🙂 Maleho ten cerstvy vzduch nejak zmohol, dnes mal tri spanky po hodine a o 19tej nadobro zalomil.. ja som bola behat a dala som si po sto rokoch vanu 😉 Takze som po celom dni prijemne unavena, vidim to dnes na skory spanok..
@katka55 v Ivanovi som bola pred dvoma rokmi, pre mladu rodinku vrelo odporucam 😉 viac v ip

gabika41
25. mar 2011

@tinaki1275 ....to som Petke hovorila tiez uz par dnami.... 😵

tinaki1275
25. mar 2011

No uz sa pokusam 45 min ut..ale Leia ma asi duracel baterky ...4 hodiny som ju mala na podlahe alozila..a potom som ju este kupala ze ju unavim ..kdeze..smeje sa v postielke a uz som ju polozila zo stoja asi 30 x...

gabika41
25. mar 2011

@tinaki1275 .... a stojis pri nej?

tinaki1275
25. mar 2011

@gabika41 sme sa zhodli ..a myslim ze mame pravdu ..pozor k tebe kamen moze dohodit.. 😀

tinaki1275
25. mar 2011

@gabika41 sedela som polhodinu a len ju pridrziavala ked sa isla posadit a postavit..ale nechavma ju teraz uz aj sa postavit nech sa unavi ..

gabika41
25. mar 2011

@tinaki1275 ....lebo mne to momentalne vcelku dobre zabera....a este vzyd jej hodim na tvar plienku,aby sa akoze zamestnala a ked zacne tu plienku zmolit,tak viem ze je to na dobrej ceste.....a este k tomu stale dokola tu zvonkohru 🙂

tinaki1275
25. mar 2011

@gabika41 ano my plienku pouzivame od narodenia, bez nej nezaspi ..zvonkohra nefunguje..u nas ma pri ruke 5 cumlikov(3 rozne druhy co ma rada) a ona si ich striedavo dava do pusy ..je to celkom sranda ale zamestnava si ruky aspon .. 😀

tinaki1275
25. mar 2011

@gabika41 kolko vam to dnes trvalo ?

gabika41
25. mar 2011

@tinaki1275 ....tak do 10 minut... 😉

tinaki1275
25. mar 2011

@gabika41 waw to si pamatam tak pred mesiacom poslednykrat...no ale uz sa unavila vyzera to tak ze do takych 10 minut bude tuha..dufam..

gabika41
25. mar 2011

@dugyna@bambola......uz davno som sa chcela opytat na odbornejsi nazor na MMR vakcinu.....lebo velmi casto ju davaju do suvislosti s autizmom a osobne som pocuvala nazor akehosi chlapika,ktory hovoril o tom,ze v USA su uz zdokumentovane taketo pripady a ze nebol vobec problem,pokial sa ockovalao kazde zvlast....

....aky je Vas nazor a date deti zaockovat?Pokial sa nemylim je toto ockovanie v 15 mesiaci,da sa presunut?

tinaki1275
25. mar 2011

@gabika41 musim sa pozriet kedy to mame tuna...teraz som to nahodila v googli a vobec sa mi nepaci kolko clankov o suvislosti vakciny a autizmu mi to vyhodilo

gabika41
25. mar 2011

@tinaki1275 ....no ved a ked som to vyhodila tu na MK,tak hned prve podozrenie.............. 😖

tinaki1275
25. mar 2011

@gabika41 no tu torobia tiez spolu v 14-tich mesiacoch a opakovana davka v 4-6 rokoch..musim sa opytat buduci tyzden ci sa da urobit osobitne..

tinaki1275
25. mar 2011

waw moje dieta spi 😵

gabika41
25. mar 2011

@tinaki1275 .....ja by som tiez niekedy bola bez svokry stratena.....ona vyviedla 7 deti,takze asi tak....a tych fint co ma vzdy nieco po ruke,ale to musi mat clovek nejako v sebe,napr.nasa mama sa na nu nechyta a ja uz vobec nie,ja sa len modlim,aby bola aspon tak dlhoveka ako jej mama aby sme to nejako zvladli zmanagovat na jesen.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre