Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
27. mar 2011

no baby.. ja mam pocit, ze sa vam konik nadobro zunoval.. 😒 asi je na case dat si pauzu, mate pravdu

kafoditka
27. mar 2011

Baby mojmu konovi zadrbalo, aj vy mate obrovske pismena a fotky v pase na pol strany skoro??? 😕

kafoditka
27. mar 2011

@maxara Peti bella bola tiez na pretekoch tusim..

maxara
27. mar 2011

@kafoditka ja nie

monline
27. mar 2011

@kafoditka veru, som rada, že aspoň moje mlieko chce..schudol pol kila, dúfam, že sa už rozje
@denisse ešteže ten kúsok neprehltla alebo ju poriadne neporanil..ešte to dobre dopadlo..ufff

@maxara čauko, nečítala som ťa tu celý deň, kde sa flákaš?

monline
27. mar 2011

@maxara asi pridlho trvá obdobie, kedy je všetko také podobné, žiadne veľké výkyvy, zmeny, žiadne extra zážitky...tak tu začína byť nuda..a ešte ani ty sem nepáchneš, tak totálna 🙂 alebo druhá možnosť- nestíhame pri deťoch vypisovať toľko ako predtým, lebo spia len vonku alebo málo a ked nespia, tak sa im treba venovať, inak sú dosť zlé 🙂 a ak aj sú dobré, treba zaopatriť rodinu

meruska
27. mar 2011

ahojte,
@monline moj nie je ani chory a predsa mu uz skoro 2 tyzdne nechutia obedy ☹ ani kupovane ani varene, zje max 50-60 ml a tvari sa najedeny... ☹ ☹ Teda nasa celodenna strava pozostava z mlieka, pol ovocnej vyzivy, par lyzic obeda a zas mlieka a mlieka...

meruska
27. mar 2011

@monline tym padom sme sa zas vratili i k nocnemu jedeniu mlieka ☹

monline
27. mar 2011

@meruska ja momentálne ani nerátam ml, lebo si dá len lyžičku zo všetkého..a neviem koľko mlieka vypije, ale kojím každú hodinu v noci, či tak nejak (nevládzem na hodiny pozerať)..dúfam, že ho to prejde..a aj Timko že sa naučí pekne papať

meruska
27. mar 2011

@monline ani ja to nemeriem, len tak odhadom hovorim, dnes napr. zjedol len 3 lyzicky ☹ a to uz tak krasne papal ...a spaval uz celu noc....zjavne mu to teraz asi chyba lebo sa budi a pyta mliecko

monline
27. mar 2011

@meruska ja som už aj premýšľala, či môjho nemôže hrdlo bolieť..lebo otvorí pusu na prvú lyžičku a potom už točí hlávkou, že nie...ale v piatok lekárka vravela, že len slabo červené má hrdlo..žeby sa to pohoršilo? bože, nech už je dobre

monline
27. mar 2011

@meruska budme rady, že aspoň to mliečko chcú

meruska
27. mar 2011

@monline moj by ho pil na litre 😀

monline
27. mar 2011

@meruska aký cumeľ máš na fľaši? možno môj nechce fľašu, lebo len tie s jednou dierkou mám, asi mu to pomaly tečie

miki060707
27. mar 2011

@monline
@maxara zohnala som si ten mam cumlik a som taká rada, je uplne super a neodmieta mi ho, ešte mi dojde tento týden retiazka, tak som rada..

pekný večer prajem, teraz všetci zalomili, mali sme návštevu, oslavovali sme meninky...tak idem spratať, čo sa mi nechcelo...

maxara
27. mar 2011

@monline drahaaaa, ved tu nikto nebol.. a sama si tu ipisat nechcem 😒 minule som napisala clanok na pol strany a bez reakcie .. a tak som usudila, ze uz tu nikoho nezaujimam, tak co sem budem davat story.. a navyse sa aj tak nic nedeje.. nikde som nebola, iba co som mala doma tu party..

@meruska aj moja Ninka je teraz viac mlieckova, je vytiahnuta, cize sadelnicek stehienkovy je mensi..

monline
27. mar 2011

@miki060707 netuším kto má meniny, nesledujem kalendár, ale prajem všetko najlepšie oslávencovi 🙂
super, šikuľka si, že si zohnala..mne malý vezme iba nuk, aj to len ten do pol roka, ten väčší nechce ☹

maxara
27. mar 2011

@miki060707 no parada teda

monline
27. mar 2011

@maxara ja teraz tak sporadicky reagujem, vlastne ani nereagujem, iba občas napíšem, čo je nové u nás...myslíš ten príspevok o stretku zo školy? čítala som ťa, aj fotky sa mi páčili, kukla som ich aj na Fb, lebo tam sú väčšie

maxara
27. mar 2011

@monline nie Mon, nechaj tak.. aj tak ma sere toho na konovi viac.. hlavne citatelky neprispievatelky

miki060707
27. mar 2011

@monline zajtra je Soni, to je dcéra a bola aj mariána, to je brat a bude miroslava to je otec, a bolo aj gabriela, to je synovec....konec marca mam meninový a začiatok narodeninový 🙂 diki

tinaki1275
27. mar 2011

@meruska my mame to iste uz viac ako mesiac ..a pijeme o druhej rano v noci 210 ml mlieka a zase o pol siestej 180 ml ...uz som z toho n a nervy ..mne dnes na ranajky zjedla 4lyzicky vyzivy a 2 lyzicky jogurt a na obed cca 50 g prikrmu a olovrant kasu cca 40 ml .. 😒 ale co drzim v ruke ja za tym sa natahuje a pcha to do ust .. 😒 kolko mliecka ti vypije za 24 hodin ?
@maxara neblbni ..my sa polepsime.. ☹
@monline a este ma Danko teplotu?

katka55
27. mar 2011

ahojte 🙂 tak my sme uz z vikendu doma. a maxi @maxara je nam volajaka nasrdena 😉 😉 ja sa priznam, ze toho nestiham tak vela pisat, pretoze vikendy sme prec a ked som s patrikom sama, tak sa k netu dostanem malokedy, pretoze on cez den malicko spi a inak si vyzaduje pozornost. vzdy som vas obdivovala, ako to stihate 😉 a suhlasim aj s @monline , ze to uz nebude ako predtym. a teraz ked bude teplo, tak budeme vsetky asi aj viac vonku. a teraz je aj nasa verna prispievatelka @bambola na cestach... 😀 😉 😝 pekny vecer vam prajem 😉

tinaki1275
27. mar 2011

@denisse no mna by slahlo od strachu ...si to dobre zvladla.. 😉

katarina7777
27. mar 2011

@kafoditka aj ja som dneska malemu objavila 2 zubky, prerezali sa mu spodne jednicky, este su malicke ale su tam 😀

mne uz je po troch dnoch konecne lepsie, dneska sme boli poobede u svokry, Leo sa predvadzal co vie robit, taky showman maly nam rastie 🙂

katka55
27. mar 2011

jaj, a este som nieco chcela... baby, do tej bipy na baby days budem potrebovat extra bipa kartu baby club?? lebo ja mam len tu obycajnu 😕 @vierkaha ty budes urcite vediet 😉 da sa to pripadne vybavit priamo na mieste a uplatnit hned na prvy nakup? dakujem 😉

miki060707
27. mar 2011

inak malý vypije 150 mlieka, a to 3x denne, niekedy ani nedopije, vôôbec mi nepije, ked som mu dávala tie džuse, som to zriedila s vodou, tak niečo potiahol, ale vodu, alebo čaj vôôôbec nechce...ale zas vyživky miluje, to zje celý pohárik, aj obed pekne spapká, on bude celý po mamičke 😀 😀 😀 aj tie kukuričné chrumky lúbi, niekedy nespapá, ale viac menej pekne papá...
no to som chcela isť niečo robiť a zas som sa tu asi prilepila....pozerám niejaké kuchárky v bzare, mamka dostala a ja som zistila, že mam jednu knihu kuchársku a vela papierov, čo som si vystrihovala z časákov, toho mam teda dosť, ale v kniihe je to pekné farebné a ked pôjdeme no "nového", tak aby som mala z čoho čerpať a variť pre rodinku 🙂

miki060707
27. mar 2011

@katarina7777 gratulka k zubkom...
@katka55 tie príkrmy ťa vídu o koľko menej než na Slovensku?

maxara
27. mar 2011

@tinaki1275 @katka55 tak jednu novinku mozno mam.. zacala som dnes sit hrocha pre ninku.. OD NUDY

katarina7777
27. mar 2011

aj ja si myslim ze tu zacne byt mrtvo lebo budeme vsetky nahanat drobcov po vonku .... a ja tiez na kona cez den cas nemam a vecer tu uz nebyva tak rusno ako kedysi ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre