Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
24. feb 2010

kafko ano... ja sipim, ze mam cast takejto odsavacky doma, len bez nastavcov... ale teraz story zo zivota... moja teta si kupila novy vysavac, este ked vladla svetu prvotnopospolna spolocnost, a to bol taky ten velky novy... a citala navod, ze nech tu ruru nepriblizuje k drobnym domacim zvieratkam, ze to moze vysat aj oko... (akoze keby cistila trebars vtacikom alebo skreckom vysavacom a oni by neboli vybrati z klientky) 😝

katarina7777
24. feb 2010

kafo aj ja som to videla odsavat vysavacom, dost drsne ale potom sa babetku lepsie dycha, ale neviem ci by som to dokazala robit mojmu 😒

maxara
24. feb 2010

zrzulik... ☹ a pred prvym si to nemala???

oacka
24. feb 2010

no maxi, o pupok bábätka sa treba príkladne starať a natierať lieho či čím, a nenamáčať, kým odpadne ten pahýľ, či chrasta, či čo to tam majú,teray to píšu v jednom tehu časopise.
aj mojmu krstňatu ťahali sople vysavačom, hlavne ke´d bol chorý a teraz má fóbiu z vysávačov.

zrzulka
24. feb 2010

Fuuuuuuuuuu to je brutalne Maxi .... ale ta vysavacova odsavacka nie je nic brutalne neboj. to nezasuvas do nosa ale len prilozis k dierke. ja som malej malo odsavala sople lebo jej aj tak nikdy nesli von.... cakaju ta aj zaujimavejsie veci ako kakanica na stene a podobne ked bude malu boliet brusko 😀

zrzulka
24. feb 2010

mala ja som ten pupok mala vzdy vonku teda cast z neho ale po porode uz cele brucho ostalo take mlandrave.... aj pupok taky cudny....no so mnou sa "bavit" nebudes 😀

zrzulka
24. feb 2010

drsne? preboha co to tym detom robili???? 😀 😀 😀 to sa robi jemnucko, len prilozenim k dierke....lepsie ako sa sturat tou hadicou a tahat tak von....

kafoditka
24. feb 2010

zrzulka... kakanica na stene??

maxara
24. feb 2010

baby ja som za tu vysavacovu odsavacku o dost viac ako za gulu... ved takto tie sople aspon neuvidim...resp. uvidim uz leziace, alebo ako to nazvat... no nie visiace... 😝 kakanica...cikanica... no za nieco tym psom predsa len vdacim... ked k tomu este pridam grcanicu... 😀 😀 😀
zrzulka - ale jasne ze budem 😀 😀 ved mi ho nebudes ukazovat, vsak? vsak nie????

zrzulka
24. feb 2010

veru z malej to tak vystrelilo vzdy ze raz sa jedna sestricka nestihla uhnut a skoncilo to na nej .... 😒 obcas sa stane....

mojalili
24. feb 2010

JA som mala odstavacku na vysavac a je to super vec, ked je dieta chore.... aj ked je to hlucne, co mi dost vadi, nie je to take drasticke, ako to vyzera...ja som to skusala prvykrat na sebe a je to super vec...
Teraz som rozmyslala nad odsavackou hlienov na baterky, ale pise sa, ze nei je taka vykonna...

agika1982
24. feb 2010

maxarka,ty ides rodit na kramare?ku komu? ja som mala bohacikovu ako gynekologicku ale hruza des....inak su tam dobry odbornici....podaktory....ja som sestricka na kramaroch....

zrzulka
24. feb 2010

maxi neboj neukazem nic .... 😀
Akoze hovienka a podobne veci clovek pri svojom dietati asi berie inak, kym som nemala malu tak som si nevedela predstavit ze raz budem prebalovat alebo mojho muza som si nevedela predstavit ako prebaluje poserinkane dieta... a teraz je to normalka. i ked niekedy ma riadne napne ... hlavne na zaciatku tehu to bolo o drzku.....

zrzulka
24. feb 2010

Agi na ktorom oddeleni????

zrzulka
24. feb 2010

baby tak toto je iny brutal, pozrite:
http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product...

ze klietka pre deti.... 😝

zrzulka
24. feb 2010
mojalili
24. feb 2010

Zrzulka, aspon usetris na pletivo (ostnate je este drahsie) 😝 😀 😀 😀 Riadna blbost je to, tak na kraliky dobreee.

zrzulka
24. feb 2010

no neviem ktory rodic by do toho dal dieta.... Zachvilu budu predavat elektricky plot aby deti nezdrhli.... ja som pre malu nemala ani ohradku v byte....

oacka
24. feb 2010

neviem si predstaviť, že toto by mojmu synovcovi v niečom zabránilo... 😀

mirka285
24. feb 2010

baby uz ste pri siploch a hovienkach?inak ta vysavackova odsavacka je super,ta na baterky sa na nu nechyta ani zdaleka...ja tiez chcem ist na Kramare,este neviem ku komu,ale ked som mala predvcerom tu predporodnu depku tak som povedala ze mne to je jedno kde odrodim,hlavne nech mam dohodeneho lekara...ja kedze som mala prvy porod hrozny tak ja mam asi traumu odvtedy ☹ ☹

maxara
24. feb 2010

agika - ty si na dospelych kramaroch? ja by som mala mat dohodnuteho Valenta, sestra tam tiez robi a aj u neho rodila, tak miho odporucila... Ruzinov ma nelaka a Antolska... ja neviem... asi dam tie Kramare...
zrzulik... ja som sa naprebalovalaaaa... som varovala synovcov od 12tich... no nebolo mi vsetko jedno, tiez ma parkrat naplo, resp. som pouzila cibulovy tah (odstavila som nos od dychania)... a ked boli uz chodiaci, tak som ich strazila, ked baby museli do roboty a ich podareni muzi tiez a decka nemohli do jasiel kvoli chorobe.. ja som nemusela do skoly, ale velmi dobre si pamatam, ako som do tej skoly straaassne chcela ist... Branko maval hnacky, take hnusne riedke, ze zachvilku presral plienku a ani chudak nevedel... to som kazdu chvilu musela prebalovat a tlacit donho suchy rohlik a caj ☹

oacka
24. feb 2010

jaj,, tie popruhy sú bohovské! ako z lacnej koméddie. no ale možno občas fakt pomôžu...keď je niekde veľa ľudí,abz sa decko nestratilo,nie?

agika1982
24. feb 2010

ZRZULKA....na urazoch

MAXARKA...VALENT je velmi dobry.....poznam ho...je sikovny.....dobry vyber....

zrzulka
24. feb 2010

oacka ved prave deti vyspekuluju ako to preskocit. Nasa mala ked je v postielke tak vymysla jedna radost, okuskuje postielku prelieza... ja ju ani len v postielke nemozem samu nechat....

zrzulka
24. feb 2010

Inak tie popruhy mam aj ja ale ani raz sme ich nepouzili. zatial 😀 😀 😀 Ono som niekde citala ze pre zdravy vyvoj dietata nie su vhodne.... jedna zo zbytocnosti ktore sme kupili 😝

ericica
24. feb 2010

oacka este aj ja.....len moj muz je lenivy 🙄 som mu povedala ze ked sa nezmeni najdem si milenca 😠

maxara
24. feb 2010

agi tak to sa tesim...
babulky ja idem na ucho, som dnes akasi grogy, ale zajtra raaano si ma nezelajte, som doma, takze frcim na kobylke
tak dobru nocku a sladke snicky

zrzulka
24. feb 2010

Ericica tak to som pouzila aj ja na mojho muza ze milenec to istííííí .... 😒 Ale nevedela by som ho podviest i ked v zivote sa stava vselico 😒

ericica
24. feb 2010

noo maxi mame sa na co tesit ...
asi si vas budem zase docitavat keddze este zajtra makam 😝

zrzulka
24. feb 2010

maxi bruuuuuuuuu, ved aj ja som chcela uz ist, tak co tu este robim? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre