Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
2. apr 2011

@kafoditka čo obsahuje pinacolada?

kafoditka
2. apr 2011

kokosovy sirup, biely rum, ananasovy dzus a smotanu 😉

kafoditka
2. apr 2011

strasne sa mi nepaci ako je prehnane dotetovana ta Zetova..

noemarta
2. apr 2011

@mirka285 mirus fesaci budete, krasne su 😉 😉
inac caute, ja dnes akosi nestiham citat kona, takze budem mat co dohanat aj sukromnu.
My sme cely den boli vonku v zahrade a makali, ja som si totiz vymyslela, co jaaaa som nikdy na to nebola, ze chcem svoju vlastnu bio zeleninu, tak sme to tam dnes chystali, ubrali sme trosku z travnika a zajtra ideme sadit. A na zaver dna, sme si poopekali so susedovcami,Nela dnes trosku dlhsie potiahla, ved opekala vonku, hi hi a uz drochme. jaaaj, som unavena, ale tak prijemne a a a este som aj napiekla prvykrat pecene buchty a ze dobreeee.... nuz som sa pochvalila a idem k telke. paaaaaaaaaaa baby.
@monline @kafoditka mnaaam, mojito mozem aj ja, ale ja sa tesim na campari mnaaaaam...

noemarta
2. apr 2011

@kafoditka kukas superstar, aj ja, zetova je taky typ ako jesica parker, tak je skareda az je pekna.... teda aspon podla mna, nooo a tetovacku ma hroznuuuuuu 😖

monline
2. apr 2011

@kafoditka dnes sme len narýchlo šli nakúpiť do tesca, chcela som nejakú šikovnú bavlnenú bielu obyč čiapočku, ale nič nemali...malý má len dve, jednu zelenú a jednu sivozelenú snoopy..takže k modrým veciam nemáme žiadnu tenkú...

noemarta
2. apr 2011

@monline co aj ty si sama doma, ze vy dve tu mate solo??? aj ja som sama, teda s nelou, kt.drochme. MM je este vedla na opekacke.

monline
2. apr 2011

@noemarta muž šiel spať spolu s malým, aj zajtra robí..ale ako ho poznám, už o tretej nebude vedieť spať a pôjde dole jesť 🙂
tá zeťová má určite len nejakú kresbu či obtisky, či čo, lebo minule nemala a aj povedala, že k tým šatom sa jej nehodili, tak ich nechala doma

monline
2. apr 2011

@kafoditka musí byť ananásový ten džus? mám doma len pomaranč..ale ostatné veci mám doma, že by som si spravila drink?

kafoditka
2. apr 2011

@noemarta teeeda ty si hotova zosobnena sikovnost 😉 vies co, ja som panelakove decko a aj babku mam panelakovu jednu a nikdy som neprisla so zahradou do kontaktu, ale odkedy sme spolu s mm a chodime na ich zahradu do Lehnic, tak ma to celkom bavi 😀 cistit jahody, ked ta neskutocne z toho boli chrbat ale potom sa vytesujes z urody, sadit hrach, tekvice, fazulky, uhorky... mat zahradu je pekna makacka ale potom ten osoh z urody stoji za to, ked mas bio zeleninku, aspon pekne usetris v obchode a vies, co jes 😉

monline
2. apr 2011

@noemarta šikovnica si 🙂 u nás je už posadené (naši zasadili) 🙂

noemarta
2. apr 2011

@kafoditka mojkooo, ja som total pastekarka z bytovky a moj mm sa trosku obaval tak potichu az ked sme sa prestahovali do domu sa mi to priznal, ze co ja a dom, ale mna to neskutocne vsetko bavi, celu zahradu som si naprojektovala ja , vsetko sme si robili s mm sami, a tu zahradku , to mam iba taky kusok, no ved hadam uvidis. 😉

noemarta
2. apr 2011

@monline joooj baby, zacne mi kvapkat do nosa, tak sa vznasam, ako ma chvalite. 😉

kafoditka
2. apr 2011

@monline no ananasovy dzus tam robi tu spravnu chut v kombinacii so smotanou a kokosom... s pomarancovym by to nebolo ono... Ja mam zasa opacny problem - maly ma same modre a tyrkysove ciapky a k zelenej zateplenej mikine som zhanala nejaku chutnu zelenu ciapku, aj som nasla, ale je mu trochu mala 😒

kafoditka
2. apr 2011

@noemarta ty pastekarka, sak si tu pochavlu aj zasluzis 😉

noemarta
2. apr 2011

@kafoditka 😉 😉 😉 neni tam smajlo s pusinkou...
ja som teraz nele obj. z novu od tej baby co strikuje, tak asi buduci tyzden nam dojdu, lebo v obchodoch nemaju to co chcem, chcela som cerveno modru..

noemarta
2. apr 2011

krasne spievala tato baba zeeee, ta sa mi paci najviac.

kafoditka
2. apr 2011

Baby dnes mi mamina volala, ze jej kamaratka ma 16rocnu dceru tehotnu a ta si postavila hlavu a chce sa za kazdu cenu vydavat - za 18 rocneho chalana 😲 to co uz je, deti maju deti...

kafoditka
2. apr 2011

@noemarta hej ta sa mi najviac paci a z chlapcov asi ten mladucky 15rocny Martin tusim je z Lipt. Mikulasa..taky cukrik 😀

monline
2. apr 2011

@noemarta som si predstavila, ako ukazuješ- aha a tu mám taký kúsok záhradky a tam niečo takéto:
(hľadala som fotku veľkého fóliáča s paradajkami, mala som takú v pc, ale asi som ju vymazala)

noemarta
2. apr 2011

@kafoditka ten co ma hlas ako brayn adams, ciiiii??? lebo mne sa ten paci.

noemarta
2. apr 2011

@monline tyyyy daj pokoj, to neeeeeeeeeeeeeeeee... ja nechcem byt otrok vlastnej zahrady, to neeee.

monline
2. apr 2011

@kafoditka myslíš toho s úzkymi očami? to je fešák 🙂
dokelu..16ročná matka..

noemarta
2. apr 2011

@kafoditka toto duuuufam nikdy nezazijem s vlastnymi detmi, budem sa snazit ich vychovat tak, aby k takemuto niecomu nedoslo... 😖

monline
2. apr 2011

@noemarta to na fotke sú chryzantémy a pestujú ich bratovi svokrovci...strašne veľa roboty je s tým, ale zas si aj slušne zarobia

noemarta
2. apr 2011

@monline poznam, o par domov od nas ich tiez pestuju.

monline
2. apr 2011

@noemarta toto nechce zažiť žiadna matka...ja dúfam, že nika si dá s rodením ešte desať rokov čas

noemarta
2. apr 2011

@monline neverim ze ziadna, niektorym je to lauter jedno.... bohuzial, aj take poznam.... 😠

monline
2. apr 2011

@noemarta áno, toto je smutná pravda

katarina7777
2. apr 2011

caute baby, ja neviem co sa stalo s mojim malym ale uz dva dni cez den vobec nespi, dneska spal pol hodinu ! a to som skusala v postielke, v kociku a on niiiiic.... akoze bol dobry ale nechapem odkial berie energiu... esteze v noci spinka dobre ... ale ja nic nestiham a kona uz vobec nie ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre