Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
2. apr 2011

@monline
@noemarta myslim toho s uzkymi ocami 🙂 Maci pekna fotecka 😉

monline
2. apr 2011

@katarina7777 aj my sme mali dnes to isté, spal 15minút..dúfam, že sa to rýchlo napraví

noemarta
2. apr 2011

@kafoditka to neviem kt. je, hadam nie take deculo, toho nemusim....
dik , to nas fotila moja svagrina....
@katarina7777 zvykaj si, podla mna nas to caka vsetky, cim budu starsi, tym budu cez den hravsi....

noemarta
2. apr 2011

@monline nasa praveze dnes sa pytala co dve hodky spat, a spala dnes trikrat za den a to po dobrej hodke 😕

katarina7777
2. apr 2011

@monline aj ja dufam , lebo ja ten cas co spi potrebujem aby som si mohla porobit ... pred tyzdnom mi stacilo dat ho do kocika von a hned zaspal, teraz ked sa oteplilo objavil ze vonku je zabava tak len cumakuje naokolo ale nevie zaspat 😠

kafoditka
2. apr 2011

Baby my uz vyse tyzdna mame tri spanky denne - okolo deviatej rano pospi hodinu, okolo 12 potiahme pol hodinku a potom okolo 15 zasa hodinku..

noemarta
2. apr 2011

@kafoditka preeesne takto spi aj nela, ale ona po dobrej hodinke 🙂

monline
2. apr 2011

@noemarta ja neviem čo bolo dnes s dankom..inokedy mi spí 2x za deň a teraz to bolo hrozné, akonáhle som ho dala ležať, tak strašný rev a už sa pretáčal a staval o mňa, prso chytil len na začiatku a potiahol trikrát a potom ho už nechcel..budem ho musieť naučiť zaspať aj bez prsa, však to bude katastrofa, ak ho bude odmietať

katarina7777
2. apr 2011

@noemarta no aj leo mi spaval aj 3 krat denne ako nelka a z dna na den sa to zmenilo a on ma pritom super naladicku len ja nevladzem 😀 alebo ze by to bolo tym ze uz mam 30? 😝

kafoditka
2. apr 2011

@noemarta tak sa tesme, kym je to tak, lebo zajtra sa to moze kludne zmenit..

katarina7777
2. apr 2011

@kafoditka domi ako casto cvicis? lebo ja uz mesiac nic a kilo mam naspat 😠 potrebujem motivaciu ...

noemarta
2. apr 2011

@katarina7777 to bude asi tym vekom 😉
ale tak my sme zas dost casto v noci hore, tusim aj filip ze domi??

kafoditka
2. apr 2011

@katarina7777 Kati ja uz asi tri tyzdne necvicim - bola som raz behat, to je vsetko... a veru to citim na sebe.. 😝

katarina7777
2. apr 2011

@kafoditka musime sa nejak nakopnut, alebo zeby nam pomohla @mirka285 ? 😉

kafoditka
2. apr 2011

@noemarta klop klop klop ale maly sa mi zobudi dva krat, niekedy len raz, ale to asi len 3x do tyzdna.. pred par dnami sme mali zlu noc, ked bol hore koli zubkom co pol hodinu. Posledne tri tyzdne takto celkom fajn spava, tak som happy

noemarta
2. apr 2011

ked vas to uspokoji baby, ja som sa este voooobec ani neodhodlala cvicit, ja nemam cas, viem ze to nie je na chvalenie, ale tak co uz....
uz mi prisiel mm, idem si k nemu lahnut k telke, paaa

monline
2. apr 2011

@katarina7777 ja sa v kočíku ani nepokúšam..bola som s ním pred dvoma dňami, ledva udržal viečka, ale nezaspal ani za svet a potom nechcel už spať ani vo vnútri..ale v ten deň spal aspoň doobeda dve hodky

bambola
2. apr 2011

ahojte,
vobec neviem co ste popisali tak iba pisem , ze uz som po skuske, snad dobre 🙂
Dnes sme mali pekny den, doobeda prechadzka po dedine a poobede v meste a samozrejme boli aj gofry 😝 cely den sa marne snazim uspat tu nasu duracelku lebo ona s kocika samozrejme musi vsetko vidiet a doma mi spat nechcela takze dnes za cely den spala 20min v manduce kym som bola v skole a potom okolo obeda asi 45min a este stale funguje!!!! nechapem z nej ale mava ona raz za cas take dni.
tak vam prajeme este pekny zvysok vikendu , ja niekedy docitam co ste pisali 😉

monline
2. apr 2011

kde sú naše stretkárky?

monline
2. apr 2011

@bambola aj leo aj danko dnes spali podobne, danko za celý deň len 15min

kafoditka
2. apr 2011

@katarina7777 ja tu nejdem slubotechnovat, ze od pondelka idem na to, proste vecer si zacvicim alebo pojdem zabehat, ked sa bude dat.. ozaj som sa lepsie citila, ked som pravidelne cvicila, chyba mi to.. 😒

kafoditka
2. apr 2011

@monline veru neviem, kde sa zabudli ale verim, ze max nam to stavnato opise 😉

monline
2. apr 2011

@kafoditka divné, že ani lulu, ani maxi..denis asi nemá šancu pri barunke na net

katarina7777
2. apr 2011

@kafoditka ved o to ide aj mne ze sa lepsie citim ked cvicim, neni som taka unavena 😒

kafoditka
2. apr 2011

@katarina7777 asi si vytlacim tu svoju fotku 30min. pred porodom, kde som mala 70kg a nacapim na chladnicku ako odstrasujuci material 😀 😝

katarina7777
2. apr 2011

@kafoditka ja ani neviem kolko som vazila pred porodom, strasne som bola zavodnena a tyzden co som bola pred porodom v nemocnici som skoro ani na wcko nechodila , moj odhad je ze som mala okolo 75 kg ☹

monline
2. apr 2011

@kafoditka len aby to nebol pre muža signál, že chceš druhé dieťa 🙂))

kafoditka
2. apr 2011

@monline jooooj Mon, toho sa nebojim, nasa dohoda je, ze nasjkor o 4-5 rokov.. 😉 ale kto vie - clovek mieni, Pan Boh meni....

monline
2. apr 2011

@kafoditka presne tak 🙂 páči sa mi výrok: ak chceš pobaviť Pána Boha, povedz mu o svojich plánoch 🙂)
inak- mňa pred 3 rokmi naštartoval starý zápisník, kde som si našla svoje miery pol roka po narodení Niky, vtedy som chcela schudnúť, tak som sa odvážila, pomerala všetko čo sa dá a pokreslila...samozrejme, tých zvyšných 6 kíl som nezhodila..mala som vtedy 62 kíl a pripadala som si tlstá..a ked som našla tento notes, odvážila som sa a mala som o dvadsať kíl viac..vtedy ma to strašne namotivovalo a schudla som lepšou stravou a vo fitku za tri mesiace osem kíl, čo bol pre mňa megaúspech, keďže toto bolo moje jediné schudnutie

kafoditka
2. apr 2011

@monline tak to si ale pekne schudla za tri mesiace a vzdy je lespie chudnut cvicenim v cm ako drzat brutal dietu, odvodnit sa a ked sa dva krat dobre najes, mas to spat aj s urokami.. len skoda, ze to tak potom neostane nastalo 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre