• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
Kocky dobru noc, nejak mi usta otvara stale, tak idem radsej spat..
@katarina7777 Kati, dnes som cvicila :wink:
3. apr 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline Mon, mozno sa ti zajtra ten dvojhodinovy spanok s malym zadari :wink:
3. apr 2011 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka dobra si , aj ja som sa chystala a pri chystani som aj ostala :frowning2:
3. apr 2011 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka zajtra nie, lebo ideme do BA s Nikou na vyšetrenie..držte nám palce..
3. apr 2011 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline Moni nie som vobec v obraze a ak sa mozem opytat, ma Nika nejake zdravotne problemy?
3. apr 2011 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline budem na vas mysliet ..drzte sa.a adaj vediet..
3. apr 2011 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby odchadzam..boli ma zase ta fuga po zube ,ale uz aj cely krk a uzliny mam navrete..prajem vam dobru ..
3. apr 2011 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@robika zajtra dúfam sa potvrdí, že nemá..ale mám strach a veľký..zajtra napíšem viac..
3. apr 2011 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola si tu?
3. apr 2011 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline budem drzat palce, aby bolo vsetko v poriadku
3. apr 2011 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@robika díky moc, to potrebujeme
@bambola vzala som si od Peti tvoje číslo, pre istotu, ak by sme tam blúdili, tak budeš moje GPS :slight_smile:
3. apr 2011 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no konecne som docitala. @monline ano uz som tu :slight_smile: kludne zavolaj, inac ak by ste chceli a mali naladu po vysetreni tak mozme skocit na kavu :wink:
3. apr 2011 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola vôbec neviem odhadnúť ako to bude zajtra..muž nás tam vezie, ale ideme aj s danielom, muž len odbieha z práce, tak neviem, či nás nehodí na nivy a odíde
3. apr 2011 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze vidi, ze viac ludi ma velmi podobne problemy s dennym spankom ako my @monline @katarina7777 :angry: mala vymyslala uz cely tyzden ale vysperkovala to cez vikend ked v sobotu spala do dvoch hodin (na dva razy) a v nedelu hodinku a pol a v aute hodinu. uz aj ked sa nam v aute zobudila tak to je v keli :unamused: to tu uz nikto nic negarantuje? :fearful: v kociku ani za boha oko zavriet, presne ako danko a leo, ani ocko zavriet, sedi tam a drzi sa madla a cumakuje, vsak co keby nieco uslo a doma mi zase rozhadzuje rukami a nohami v posteli, niekedy ju musim cela zavalit :confused:
uvidime co sa z tohto vykluje :sweat_smile:
3. apr 2011 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aby som stihla, Riskom, Risom, Bubovi a Risimu vsetko naj :grinning:
3. apr 2011 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola danko vydržal celú cestu ležať ..a aj tak nezalomil..fakt nám nikto nič negarantuje..a asi aj záručná doba vypršala..či nie? :grinning:
3. apr 2011 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 obrucky su krasne a neviem ci si to uz prezradila @monline ale tusim si september spominala,ze ? :wink:
3. apr 2011 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline drzime palce, uvidis vsetko bude v poriadku , posielame veeela pozitivnej energie :slight_smile:

@bambola ja tiez nerozumiem co sa s nasim malym deje, cim viac je aktivnejsi tym menej potrebuje spat, dneska nabehal za den skoro kilometer a spal za cely den jednu hodinu (na dvakrat), ani u nas uz auto nefunguje... aspon ze v noci spi lebo ked aj to prestane tak ma drbne. :unamused:
3. apr 2011 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola ale zato naladu ma stale dobru, vkuse sa smeje jak blazon :grinning:
3. apr 2011 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 dakujem pekne
3. apr 2011 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 kati ale keby nebola unavena tak prosim, ale na nej vidis, ze je ochrapana, oci ako cinanek a nezaspi ani za boha :angry:
3. apr 2011 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola no zvedavi su ti nasi krpci ... co uz :unamused:
4. apr 2011 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem spat lebo mi uz oci klipkaju.... dobruuu
4. apr 2011 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. apr 2011 o 00:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ranko
4. apr 2011 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne
4. apr 2011 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline Tiež nie som v obraze, že čo sa deje, ale držte sa!!
Ahojte baby, ja sa dnes do tej NR nedostanem. :unamused: :unamused: Ja som sa na to fakt tešila, ale mm proste nemá čas. No a ja som ešte sama s autom v NR nebola, čiže nechcem riskovať s malou cestu autom. :cry: :cry:
Vypýtam si heslo od Dugy a aj ja prispejem. U mňa je problém to, že PC máme v spálni a tam malá spinká. A je to aj od ruky, ona má sídlo v obyvke. :wink: A čo máme nové???? Už sa jej rysuje detská izbička, dali sme tam vstavanú skriňu a tapetu. Malá mi včera prespala celú noc, čo bol asi zázrak, nechcela papať. :wink: :wink: Ale dnes si už raz vypýtala. :wink: :wink: :wink: :wink: Čiže asi náhoda. Už sa vyše týždňa stavia na nôžky, potvorka jedna a lašuje mi všetky šuflíky, minule mi vedru vyliala, musím na ňu striehnuť, lebo všetko, čo nájde ide do pusy. :wink: :wink: :wink: :wink:
4. apr 2011 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko....pridavam Lindu do klubu nspavcov,ani ona nechce cez den spat ani za svet,ale v noci spi uplne ukazkovo,tak aspon ze tak :slight_smile: vonku svieti slniecko,tak som spoko :wink: doobeda poupratujem a poobede idem do Rakuska pre Hippky...a dakujem za pochvalu obrucok,tiez si myslim,ze som pekne vybrala :slight_smile:
4. apr 2011 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko

@monline @bambola aj moj uz zaspava v kociku tazko, tiez ho vsetko zaujima a lahnut si nechce ani za nic..ALE mam nanho fintu....vylozim mu nohy na madlo, jemu sa to paci a tym padom si nevie sadnut :slight_smile: a krasne zaspi..vtedy mu nozky zlozim a pohodicka
4. apr 2011 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez prajem dobre ranko,
@monline drzim palce nech je Nika zdrava!!!!!
Baby ja som vcera isla malu uspat okolo 20tej hod. a a a zaspala som s nou a spala az do rana, ja som bola uplne k.o.
dnes mame perny den, tak idem aby som to vsetko postihala. pa zatim a uzivajte si krasneho dna.
4. apr 2011 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok