Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
6. apr 2011

@katarina7777 no ak ma potom odvezies a nakojis mi dieta 😀

bambola
6. apr 2011

@noemarta tak to som ja nemohla vediet 😀
@kafoditka dobru baby

katka55
6. apr 2011

ahojte baby. tak by som sa rada pridala na gulasovicu, ale my ideme akurat prec ☹
a vidis @maxara , ze tie tvoje fotky nevyjdu len tak nazmar 😉 si sa stazovala, ze su furt rovnake, ale tie tvare sa aspon mne normalne zapamataju a potom viem, s kym idem vo vytahu 😀 takze pekne foť aj gulasik 😉
asi tu uz nikto nie je, tak ja teda tiez idem. doteraz sme mali navstevu, tak som k.o. dobru noc.

bambola
7. apr 2011

dobre ranko,

neznasam ked sa zobudim hladna

kafoditka
7. apr 2011

Krasne dobre ranko devuchy 😀

gabika41
7. apr 2011

dobre ranko sa praje...dnes nas caka poradna....tak sa idem pomaly chystat... 🙂

luludi
7. apr 2011

Bre rano,

prva horna jednotka prerezana na 70 %, narocna noc za nami, musim urgentne upratat, navarit a pozehlit, ale z vysoka na to kaslem a dnes mienim dospavat kazdu moznu minutu. Drzte sa, pekny den vsetkym. 😔 (to akoze takto sa mi zatvaraju oci)

zuzik1983
7. apr 2011

ahojte,
tak mi sme uz mali noc trochu lepsiu,nikolka bola hore asi len 3x.kukam,ze sa zas nieco chysta 🙂 skoda,ze byvam tak daleko,rada by som sa pridala 😉
a k tomu cviceniu.mirka ty si asi mala s tym orbitrackom pravdu,skoro kazdy den cvicim a nie malo a nic,stale vazim rovnako a nic nejde dolu,som sa dostala na vahu spred tehu a viac ani deko 😒 asi budem musiet urobit nieco so stravou,ale ked ja som strasne pazrava

mirka285
7. apr 2011

dore ranko...takze nam sa definitivne posunul cas spanku a zaspavame vecer okolo pol deviatej...nevadi,aspon uz nebuem Lindu davat o pol osmej spat a potom sa rozculovat ako to,ze nevie zaspat...asi to bude posunom toho casu...
@zuzik1983 veru veru,ja keby som upravila stravu,tak mam uz urcite aj 52 kil,lenze ja sa neviem moc obmedzovat v jedla,ale snazim sa aspon vela zeleniny jest ale chleba si teda odpustit neviem 🙂 my dnes mame poradnu za hodinku,tak som zvedava na nase miery..

vierkaha
7. apr 2011

Dobré ránko,
dnes máme tú kolaudáciu, tak budem musieť poriadne poupratovať ( teda niežeby sme tu mali bordel, ale vôbec netuším kam všade budú pozerať 😅 )
@mirka285 ja som včera čítala, že Gabo sa vytešuje z domčeka tak som si myslela, že už ste nejaký kúpili a už som hádzala otázku, že kde a aký a potom som si všimla, že to pre Lindu 😅 tak som išla radšej spať, lebo už sa mi nejak plietli pojmy s dojmami 😀

zuzik1983
7. apr 2011

@mirka285 ale uz som sa na seba nahnevala,ide leto a ja vyzeram strasne,tak sa musim posnazit trochu viac 🙂

noemarta
7. apr 2011

@vierkaha aku mate kolaudaciu, oficialnu ??? tak nikto nic nebude pozerat, aspon u nas to tak bolo, aj som nachystala chlebicky a boli tu asi 10 minut, nieco pospisovali, ale nic nekukali.
Inac ze dobre ranko, dnes vyzera, ze bude pekneeeee.... 😉

vierkaha
7. apr 2011

@noemarta no oficiálnu, aj sa ťa niečo pýtali, lebo mm si vybavil priepustku z práce a včera si nachystal asi tonu papierov k domu 😕

maxara
7. apr 2011

Ranko damy,
takze zatial oficialne evidujem Mirku, Kafko, Bambi, Adel, Katku7777 a Noe? 😕 Prakticky stara partia 😀
Uvidime, ci sa niekto este prida, ale zrejme nikto nechce byt za ftirku, mozno iba Vierka 😉 , co samozrejme ocenujem, ze sa nehanbi, lebo tak som kazala. 😉

@katarina7777 najlepsou motivaciou na chudnutie ti bude chalupovica 😉 lebo na stopro sa obzeres, tak nech potom nemusis chudnut vela, ale zase iba trosku 😉 ps, Misko sa uz tesi na divinku.. ale tym padom musis dojst prva, aby sme to stihli pochystat 😉

No a tak ma napadlo, ze ked do gulasa pojde divina a Mirka donesie napacovanu kuracinu, ja teda zaobstaram nejaku zeleninu a zemiaky, pripadne nejake klobasky na gril. Moze byt?

maxara
7. apr 2011

@noemarta ty trupka, co to citaaam? ved nas vsetky uz videl predsa.. tak laskavo ho zbal do auta a hotovo.. kazdy si musi doniest bud sofera alebo pica 😀 a kedze ty si dojka, tak budes sofer, cize musis doniest pica, lebo ti ozereme Nelku 😀 😝

maxara
7. apr 2011

@katka55 jak prec? v piatok? zmenezuj si to laskavo

kafoditka
7. apr 2011

@maxara pica??? ja to citam z makcenom 😀

maxara
7. apr 2011

@kafoditka ved ja to aj pisem s makcenom, ako inak by si to chcela precitat? musis doniest sofera alebo piča (niekoho, kto bude pit)

bambola
7. apr 2011

@maxara co je to ten/ta pica? prosim Ta? 😕 😀 lebo ja mozno veziem kafko 😀 😀

aj vase deti pouzivaju hlavu ako naraznik? nasa ide hlavou vsade dopredu (logicky) ale nedava si na nu moc bacha, drb do policky, drb do stolicky , drb do gauca aj na zem si bachne kolkokrat a futasi dalej akoby si ani nevsimla, ked je silnejsi naraz tak ju to nachvilku zarazi ostane, ze co sa stalo ale otrase sa a ide dalej. ja z nej nechapem 😕 , kolkokrat su to riadne rany 😅 vsak mi osprostie este ani nestihne zmudriet 😀

bambola
7. apr 2011

@maxara ahaaaaaaaaa 😀 😀

adelaine
7. apr 2011

dobre rano
@katka55 vidis, tak pre toto nemozem byt inkognito, maxi ma odfoti, objavim sa na fore,
potom sa vyskytnem v eurovei vo vytahu a hned ma ludia spoznavaju 🙂
a nebodaj dojdem do KE alebo NR, to bude rovnaky scenar 😀 😀 😀

kafoditka
7. apr 2011

@maxara mne to doslo 3sekundy po odoslani prispevku.. 😀 baby moj Filip je od rana strasne mrchavy, nic mu neni dobre.. pomoc 😒

adelaine
7. apr 2011

@maxara a co mam priniest ja, ked ste si to uz takto pekne podelili? kurnik 😠

adelaine
7. apr 2011

...asi pijca, nie? ked sa pije...nasa krasna lubozvucna slovencina 😀 😀 😀

kafoditka
7. apr 2011

@monline, @merikac co je s vami?

katka55
7. apr 2011

@maxara ☹ my kazdy piatok cestujeme. ved vies, ze aj minule som sa tocila po stretku zase na smer PK... a teraz ideme na Sliac... ale ked tak nad tym rozmyslam, tak to pojdeme az po mm robote, takze az vecer... hmmm... do kolkej asi ste chalupovali minule? 😉 😀
a samozrejme ahojte 😉

mirka285
7. apr 2011

taaak uz sme doma z poradne,mame 8 kil a 72 cm a podla doktorky priberame ukazkovo,priam tabulkovo...takze som spoko...vonku je paradne,idem varit,a poobede na vinko k mame,,,

maxara
7. apr 2011

@bambola takze ty si sofer a @kafoditka je pič 😀 (alebo picka 😅 soraaac, ale @adelaine tá čo perie, je práčka, tá čo šije šička a tá čo pije?? 😅 )

@adelaine tak ty mozes nejake nealko alebo nieco take.. pripadne nejake obycajne parky, tie hrube, namiesto spekacikov.. neviem

@katka55 Kati, no chalupa je v harmonii, cize baby, ktore davaju spat okolo 20tej a predtym kupu, musia najneskor o tej pol 19tej odchadzat, tak si myslim.. a navyse, kludne mozes dojst skor ako o 13tej. Ja musim ist vsetko pochystat, takze ak by sa nasla nejaka pomocna ruka skor, tak sa neurazim 😉

maxara
7. apr 2011

@mirka285 tak pisem do tabulky 😉

katka55
7. apr 2011

@maxara ok, dohodnem sa s mm, ci mu mozem slohnut auto a dam vediet 😉 jeee, do harmonie sme chodili hravat petanque. tusim elektrovod tam ma nejake zariadenie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre