Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
7. apr 2011

ahojte, my sme sa vratili s plavania ale madam nejako neberie na spanok 😠 hlavne, ze sa mi tam suchala a uz bola unavena. no idem s nou pospacirovat este nech vecer zalahne

bambola
7. apr 2011

@katarina7777 neviem ako ho chceli robit baby (resp. michal 😀) ale ak kotlikovy tak ja som radsej za kotlikovy 😝

luludi
7. apr 2011

ahoj babulky,

mame za sebou ozaj narocny den, ale nakoniec sme aj upratali, aj sme sa boli 2x luftikovat, hrozne je vonku horko, teraz cakame na tatinka a este vybehneme na peknicku s bubom na hojdacky, obkukat ine deti, nech sa trochu socializuje. Dufam, ze ste vsetky prezili prijemny den. 🙂

katka55
7. apr 2011

ahojte. moje dite uz vyse hodinu spi, tak som zvedava, kedy chce ist akoze spat na nocny spanok 😠 ked sa zobudi, pojdeme vyvencit havosa a potom ho budem musiet nejako unavit... 😒 inak, kukam cez okno, a suseda oproti je tehula a akurat kupili kocik, tak s nim chodi cela rodina po ulici a vytiesaju sa 😀 pamatate, ked sme my pred rokom doniesli domov 1x kocik? 😵 😵
@bambola mati, uz ste boli poslednykrat plavat? idete okuknut aj ine plavanie?
@luludi patrik ma tiez teraz nie najlepsie dni a morduju ho zuby, tak ja som dnes ani nevarila nakoniec...

tinaki1275
7. apr 2011

sa smejem ..vasich drobcov trapia zuby a moja nic..ale za to mna trapia riadne.. ☹ baby je normalne aby ma to stale po tej vytrhnutej osmicke bolelo ? zajtra je to tyzden a to stale boli jak svina..teda prichadza to v takych vlnach ,akoby reumaticka bolest v celom dasne, vzdy skoro rano a podvecer ..bereim od pondelka nejake atb ale nezda sa mi zeby to zaberalo ..sazmorejme ma bolia aj uzliny na hrdle..sa hanbim volat zubarovi ..

maxara
7. apr 2011

Caute krasule,
som tu.. pekny den sme mali..

@noemarta no ved za to 😉 uz pozeram, co tam ty zalucinujes s osmym mesiacom.. ale napr taka @jaruska8 @oacka @janka256 @petrap001 @zrzulka @robika @ericica @katy1979 @nebbia @adelaine @aalexis007 su totalne po termine 😉

@lenkaaninka ked uz si zavitala, tak prispej prosim aj ty do tabulky, kukni co vam chyba 😅

@strasska 😉 evidujem

@katarina7777 michal sa zasmial a vravi, ze jasne ze v kotliku ho chce, takze musis dojst skor 😉

@zdenka24 to si kde vycitala??? asi niekde velmi daleko, co? ja teda neviem, co tam maju za ucitelky, ale mna ucila pani PICA .. Anna Sidlova sa volala a bolo to dost davno, tak neviem.. ale teda ta bola mega..

bellablonde
7. apr 2011

ahojky
@maxara maxi dovtirkam sa aj ja 😉 aaale v piatok rano mam zubara a dufam, ze nebude robit nejaky masaker (minule cosi rozpraval o trhani osmicky....ale okrem nej su aj ine zuby adepti na opravu, takze snad budem normalne fungovat) takze co chcem povedat... rada by som dosla 😀 😀 splietam ako madar
mam toho na dnes absolutne dost
@tinaki1275 po tyzdni by to nemalo boliet 😒 co ti poviem, my sme sa museli vratit z talianska z lyzovacky po 3 dnoch kvoli mojim zubom 🤐 ... ked sa dari...

@kafoditka u nas na lukach tak sialene fukalo, ze mi cudzia teta musela nahanat saskinu deku a klobucik 😕 😕 ja som krcovito drzala kocik, aby ho neprekotilo... vydrzali sme ledva slabu hodinku 🤐 akoze medzi panelakmi sa celkom dalo, ale na otvorenej ploche katastrof
a samoska ze som sa blbo obliekla. Dala som si tricko s dlhym rukavom, cierne a obtiahnute gate. Skoro som zdochla od tepla 😀
domi ja ta vezmem k maxi, kludne, tym padom ja som vodic a ty ehm to druhe 😀 😀

@katka55 kati ja mam kamosku, ktorej vychadza termin porodu presne ako mne pred rokom... tak to vsetko znova prezivam s nou 😵 😵

.... pozeram spravy, je mi zle z tych prispevkov ... ☹ sama tragedia

maxara
7. apr 2011

@bellablonde 😀 😀 😀 Bellinka ty si taka funny 😵 tesim sa na teba.
Inak ja si pamatam, ze by som sa mala aj ja k tebe na nejaky obed naftirkat tusim.. ci to som bola po narkoze? 😅 Miskovi som povedala hned, ako som zbadala prve slova tvojho prispevku, ze prides.. a on ze Bella? to jeee.. som ho predbehla, ze ta s Petkom 🙂 a on hned taky vyraz, ze a pride aj s Petkom? 😀
Ale jasne, ze ho zober, to malo byt vyjadrenie obdivu, ze ho mas doma certisko kazdy den 😉

bellablonde
7. apr 2011

@maxara maxi 😀 zena pocuvaj, ja som moderna mater, pre krpana mam uz zajednanu bejbysiterku 😀 😀
takze sa budem venovat len lezunikom a maminam,
povedz michalovi, ze gangsta zostava doma 😀 😀

aalexis007
7. apr 2011

@maxara vôbec sa mi sem nepodarilo včera prísť- ale meškám len 1 deň 😉 9 mesiacov= 10.000g a 74 cm 🙂

katy1979
7. apr 2011

@maxara sorryyy akurat som na to vcera myslela ze vsak udaje do tabulky 😅 takze 74cm a 8300g. ja viem oproti vacsine sme chudý ale inac je akurat 😀

nununka
7. apr 2011

@strasska @tinaki1275 @miki060707 aj my gratulujeme k vymesaciu 😉

katka55
7. apr 2011

my ideme v utorok do poradne, tak nahlasime aktualne parametre 😉 a dnes sme si uzivali slniecko a vraj zajtra uz ma byt na figu 😠 moje dva milaciky schovane pod stolom:

vierkaha
7. apr 2011

Ahojtem, tak kolaudácia za nami, ja som vygruntovala komplet celý dom a tety tu boli asi 10 min 😒, ale hlavná vec, že sa sem dotrepali aj svokrovci ( asi ako morálna podpora 😝 ) uťahaná som neskutočne.
Maťko si začína kľakať, ale nie na štyri, on si kľakne tak ako keby už chcel vstať v postielke sa do kľaku vytiahne úplne v pohode, tak sme museli znížiť matrac
@maxara Peti ak všetko dobre dopadne tak by som dorazila aj ja s malým ( a just sa navtierkam 😉 )
jáááj a 9 mesačné miery majú byť za ukončený 9. mesiac 😕 ?
Idem vás skúsiť dočítať a pôjdem spať

vierkaha
7. apr 2011

@tinaki1275 fúha asi máš nejaký zápal, ja už mám tú ranu po trhaní úplne zatvorené a ani neviem, že mi pred týždňam nejaký zub trhali 😕

vierkaha
7. apr 2011

@katka55 podarení sú veľmi 😉 A neoblizuje ti malého ? Lebo tá naša kofa by Maťa oblizovala furt keby mohla 😠

mirka285
7. apr 2011

caute koceny...ja som tiez zmorena dnes,tolko vina sme popili 😀 a idem kukat Keby bolo keby-inak najlepsi serial,Sehra moze ist do pecka...a @maxara Peti jasan,ze gulas jedine kotlikovy ,@katarina7777 musis dojst skor,ale aj ja pridem skoro,tak nuda nebude 😉

mirka285
7. apr 2011

a pocujte vy traposky,rano mi idu trhat osmicku,tak sa nebavte o zuboch 😝

katarina7777
7. apr 2011

@maxara peti prave som pozerala pocasie ake ma byt na stretku a nevyzera velmi dobre, ze len 12 stupnov ☹ hadam sa len sekli, ale podla mna mali by sme pripravit aj plan B keby prsalo alebo by bolo zima aby nam drobci nenachladli.

katarina7777
7. apr 2011

@mirka285 jasne ze dojdem skorej... o kolkej asi ? lebo o 8 rano nedojdem 😝

katarina7777
7. apr 2011

@mirka285 a s kym si strebala?

bambola
7. apr 2011

@katarina7777 ja som kukala vcera a pisali, ze 17 a slnko ma byt 😕

bambola
7. apr 2011

bry vecir,
tak ja som vecer stihla este obehnut babymarket a brendon a samozrejme ako vzdy ked som nazhavena na nakupy trt som vybavila a kupila 😠 ale aspon mi tetky v babymarkete co hladali golfac poobdivovali ten moj 😀 a samozrejme aj malu 😉
@kafoditka zajtra pojdem asi kocikovat na drazdiak, nebudete niekde na okoli? 😉

bambola
7. apr 2011

@katarina7777 aha fakt, dnes uz pisu 10 🙄 😒 😒

katarina7777
7. apr 2011

@bambola dufam ze sa to pocasie zlepsi, akoze tu ma byt zajtra 27 stupnov 😕

bambola
7. apr 2011

@katka55 kati este raz pojdeme a dohodli sme sa na buduci stvrtok lebo tiez mame utorok poradnu 😉 zatial sme sa este o dalsom nerozpravali, tak neviem. ale ak pojdeme tak skusim asi ten ruzinov.
inac, pondelok ideme na nejaku ukazkovu hodinu babygym tak som zvedava 🙂

katka55
7. apr 2011

@vierkaha nie, neoblizuje ho. ale on nikdy nikoho neoblizoval... skor maly za nim vsade dolieza a pcha mu prsty vsade kam sa da a havos sa vzdy posunie o 10cm a krpec zase za nim 😀 ale ked maly nieco zuzle, tak ho coudy hypnotizuje, nech mu aspon troska spadne 😀

idem aj ja spat, lebo rano skoro vstavam. ideme s patrikom na sono. dobru noc.

katka55
7. apr 2011

@bambola a kam idete na babygym? ja som rozmyslala tiez nad niecim takym a chcem kuknut to v Rustice (neviem, ako sa to vola... nejako na A... ci?)

bambola
7. apr 2011

@katka55 no tutok do rolanda, to mi ona dnes ponukla, ze pondelok je ukazkova hodina tak, ze ak chcem tak sa mozme kuknut tak som povedala, ze prideme 🙂

katka55
7. apr 2011

@bambola tak potom zreferuj, ako bolo 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre