Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
8. apr 2011

@denisse 🙂 aj to len za chodu kocika 😉

denisse
8. apr 2011

a este vam ukazem, aku korytnaciu tortu som upiekla neteri v BA ... 😉
nejak sme nemali silu ani cas ju lepsie naaranzovat ... tak aj ta foto (hlavne to okolie) nestoji za vela 😀

katarina7777
8. apr 2011

@vierkaha ja som dneska malemu varila cestoviny s cukinou a dusenou sunkou 😉 a straasne mu chutili .

denisse
8. apr 2011

@maxara
teraz uz ani to nepomaha ... 😀

denisse
8. apr 2011

@katarina7777
uz si mu dala sunku? a mixovala si to?
ja uz tiez neviem, co malej dat, sa mi zda, ze ma dookola to iste .. dnes som jej dala hippku rybaciu, lebo rybu este nemala

katarina7777
8. apr 2011

@denisse presne aj nas leo uz nespi v kociku, dneska sa mi ho podarilo uspat na dvore ale to som musela prehodit plienku cez kocik aby nic nevidel a veru 5 minut si poplakal pokial zalomil, tiez je strasne zvedavy.... a spal len polhodinku

tinaki1275
8. apr 2011

@bambola keby ze jej nedavam obcas ruzove a nema ruzovo -oranzovy kociar tak si vsetci myslia ze je chlapec...uz ma stvu.. tu bude Leia rarita ,tu detom nedavaju nausnice pred nastupom do skoly .. 😉

katarina7777
8. apr 2011

@denisse ano mixovala, ja mu davam aj parmezan a take lahke cerstve syry, to mi povedala pedina ze mozem.

katarina7777
8. apr 2011

@tinaki1275 mna sa zas vsetci na ulici pytaju ze ci je leo dievca lebo ma strasne huste a dlhe mihalnice... debily co nevvidia ze je obleceny jak chlapec?

denisse
8. apr 2011

@katarina7777
mne sa to zda dost slane pre take male deti .. inak im to urcite neublizi, len ta sol ma trosku odradza od sunky a syrov ... ale ja malej tiez o chvilu asi dam .. 😉

tinaki1275
8. apr 2011

@katarina7777 joj to bude lamac srdc🙂))

bambola
8. apr 2011

@maxara joj, tak sa tam musim kuk, a maju rozumne ceny? dakujem za tip. a mozem tam normalne nakupovat aj bez ZL, ze 😅
@denisse mne na nej tie nausnicky nechybaju tak sa mi ani nechce a zda sa mi taka malinka na naucnicky 😀 za rok este nebude taka velka, alebo mozno dam po lete, alebo potom az ked ona bude chciet 😀 neboj, nela pojde do skoly a zatuzi aj ona ked uvidi ake maju baby krasne nausnicky 😉

inac mne mala tiez uz nespava v kociku asi dva tyzdne, ale vyskusam @meruska inu radu a vylozim jej nohy na madlo v sportaku 😀 ale pochybujem, ze tak ostane lezat lebo ona nie je vklude 10 sekund, ja sa ani nedivim, ze je ako sparatko, ved nema ako priberat 😠

denisse
8. apr 2011

@tinaki1275
barunka aj s nausnicami vyzera trosku ako chlapec ... ale to hlavne preto ze nema velmi vlasy 😀

bambola
8. apr 2011

@katarina7777 mnam, mnam, parmezan si tu prave pozuzlavam 😀 😝
ja sa v sunke skor bojim toho, ze tam nie je maso 😠

tinaki1275
8. apr 2011

@denisse ja som uz dala taky makky ovci syr,ten nema vobec sol , a aj parmezan na cestoviny ako mi radila @katarina7777 a chutilo malej super...ale fakt len trosinku ..myslim ze v malom mnozstve je to ok..

denisse
8. apr 2011

@bambola
mne na nele tiez nechybali a teraz praveze po nich tuzi ale sa boji ... furt pokukuje po tych barunkinych a stale sa odhodlava, ze mozno zajtra skusime .. zlata je 😀

tinaki1275
8. apr 2011

@denisse ani nasa nema vlasky ,ani Nelka nemala ked bola batola?

denisse
8. apr 2011

@tinaki1275
nela mala tiez dost malo, ale tmavsie, takze sa zdalo ze ich ma viac, lebo boli vidiet ...
a ked mala rok a tristvrte, tak ju moja mama trosku ostrihala a potom dlhu dobu mala na hlave len take paperie, az sme sa bali, ci jej nieco nie je, ze jej nerastu poriadne vlasy .... a aha, aka hriva jej narastla 😀

tinaki1275
8. apr 2011

@denisse juj krasne su ..radost na nich pozerat .. 🙂 a hadam bude mat Barunka blond kucierky... 😉

katarina7777
8. apr 2011

@denisse tak ja mu davam len trosicku a tu maju uplne cerstve syry co su neni slane, nad parmezanom som aj ja krutila nosom ale ze ma vela vapnika tak mu ho mam davat, tak davam 🙂 ryby som este nedavala ale zacnem aj ja .

kosta123
8. apr 2011

Ahojte maminy,chcem sa spýtať koľko vážia vaše deti ??? skôr asi dievčatká iba,lebo moja váži len 6990g 😒 a zdá sa mi to málo,je to niekto podobne na tom ???

katarina7777
8. apr 2011

@denisse zlatunke su tvoje male 🙂
@bambola aj ja prave tlacim parmezan 😀 a tu je sunka dobra, kupujem tu najlepsiu ze 25 eur kilo !

denisse
8. apr 2011

@kosta123
neboj sa, nie je az take dolezite kolko vazi, ako to ci pribera a celkovo prospieva ...
ja mam dieta z opacneho konca vahovej skaly, na 8 mesacnej poradni vazila 10,2 kg 😀

denisse
8. apr 2011

@tinaki1275
@bambola
tak prave citam nejaku diskusiu na nete a pisu tam vselico o tej vymene nastrelenych nausnic za zlate ... od 2-3 tyzdnov az po 8-12 tyzdnov ... tak sa asi nebudeme ponahlat, ona ma tie nastrelene pekne modre, tak tomu necham cas, nech sa jej tie dierky pekne zahoja ... pisali tam niektore mamicky, ze ked sa unahlili a vybrali to prilis skoro, tak to este nebolo zahojene a s tou zlatou nausnickou to zacalo hnisat ... 😒

bambola
8. apr 2011

@katarina7777 ja som si aj pomyslela, ze ty tam asi inu sunku kupujes 😉
tak mame spolu parmezanovy vecer 😀 ja mam k tomu cevenu vineu, utesujem sa tym, ze hrozno ako hrozno 😀

katarina7777
8. apr 2011

@bambola ja len mineralku 😝

idem chrapat, bruuu

maxara
8. apr 2011

@bambola ano mozes aj bez ZL, ceny maju podla mna perfektne.. akurat niektore veci maju po dvoch alebo po troch a neda sa kupit jeden kus, ale to su vacsinou mensie veci a to skor bodyna alebo overaliky pyzamka. Takze ostatne v pohode po jednom. Teraz mali akciu, ze bodynka za 1 e bez dane. Letne kratkorukavove alebo tielkove. Ale otvorene maju len do 16tej. a ide sa tam hrozne a miesto nemas ani na golfac hore. Cize radsej tam chod s manducou

bambola
8. apr 2011

@maxara noooo aj pyzamka uz potrebujeme 🙂 neda sa tam ist s golfacom? 😕 co je to take male? 😀

bambola
8. apr 2011

@kosta123 nasa je tiez krpata, neviem kolko vazi presne ale ratam, ze ak ma cez 7kg tak len tesne 😉 ale pekne papa, ona je strasne sidlo a nie je ani chvilku v klude, stale v pohybe, takze sa ani nedivim, ze je take fifipierko 🙂

maxara
8. apr 2011

@bambola je to obrovske a da sa tam ist s golfacom ALE.. najprv ides po schodoch dost strmych a na ich konci su dvere, vobec nie podesta, cize ak si sama, tak ta mrdne.. a ked sa tam trepes konecne, tak je tam tooolko haraburd, ze golfacom sa zmestis max po stredovej ulicke a aj to LTT 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre