Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
11. apr 2011

@bellablonde ktoru sedacku ste vybrali od bebe confort , iseos ,opal alebo axiss?

tatianka.g
11. apr 2011

nam tiez prve dva zubky vysli uplne bez problemov... ale uz mesiac nam nevysiel ziaden 😒 zeby to boli zubky??

meruska
11. apr 2011

@maxara obedik mal megauspech 😵 este nikdy mi nezjedol 205 g .... sladucka kukuricka zabrala? vdaka 😉

tatianka.g
11. apr 2011

nemate strach davat detom kukuricu?

katty17
11. apr 2011

@tatianka.g - ja som uz tiez dala kukuricu. a nenarobila nic zleho. treba asi len vyskusat a uviis 🙂 davala som ju zo zemiacikom, cerstvym feniklom a maskom 🙂

mirka285
11. apr 2011

caute koceny....tak som vas precitala v rychlosti,ani neviem co by som okomentovala,kazdy ma nieco nove....ja upratujem o dusu,z kazdej strany zatepluju domy,tak vam nebudem hovorit kolko prachu mam v byte ☹ uz nech odtialto vypadnem,ma to tu uz nebyvi,najradsej by som si teraz vylozila nohy na dvore na teraske a dala kavu...no ale aj to raz bude,takze idem snivat a upratovat dalej 🙂 vsetkym pekny den....

maxara
11. apr 2011

@katty17 neviem, musis napisat na predajnu mejl, alebo zavolaj, lebo ja som tam niekde pozerala, co vsetko maju na predajni (alladin) a tam bolo teda toho napisaneho ovela viac, ako tam mali, ale mali tam dost. A v bambini mali len 4 golface, ked som tam bola. Cize treba asi zavolat, pripadne, ta z bambini je velmi mila a da sa dohodnut s nou, ze by zrovna tu farbu a ten druh vystavila, co chces ty.

@tatianka.g preco sa bojis dat kukuricu? treba vyskusat. Kukurica nie je totiz strukovina, ale obilnina, taka prerastena trava. Takze ak sa bojis nafukovania, tak sa neboj. Navyse aj strukoviny a cibula nafukuju, ale ked k nim pridas tu rascu, tak vlastne prdiky pekne odchadzaju.. ja jej skusam davat vsetko. Zeler nedavam, lebo po nom sa mi trosku vysypala a nedavam ani cesnak a kapustu, ale inak nemame problem. A nafukuje aj brokolica a karfiol, cize.. a to mozno o dost viac ako kukurica. S nou je problem skor v tom, ze sa moc v tele nestravi, ale ked ju pomixujes, tak sa nemusis bat naozaj nicoho.

@meruska 😉 tak som rada, ze chutilo. A neboj sa kombinovat, zaklad si daj masko a k tomu bud ryzu, zemiak alebo cestovinu a potom k tomu pridaj dva tri druhy zeleniny a bude dobre, uvidis. Kukurica je sladunka a mrkva tiez. A cibula dochuti masko tak, ze ani slane byt nemusi aby chutilo a tiez je sladunka ked je rozvarena. Preto ja davam kusok cibulky a mrkvu takmer vzdy.

tatianka.g
11. apr 2011

no diky za radu, mas pravdu brokolice sa nebojim a kukurice ano 😀
musim ja ist na nakupy a skusit varit aj nieco ine.... a @maxara vzdy varis na tom parovom hrnci? a este ma zaujala ta cibula, to akoze normalne das varit a potom rozmixujes?

maxara
11. apr 2011

@mirka285 ani sa nenazdas 😉 a byvate v novom.

@tatianka.g takmer vzdy varim na parnom hrnci, teda ak varim cielavedomo pre Ninu tak vzdy. Lebo niekedy odoberam z naseho pred osolenim. A tu cibulu davam len trosku a normalne ako vsetko necham parit, tak aj ona sa napari a potom vsetko spolu pomixujem

bambola
11. apr 2011

Dobre ranko,
tak od vcera podvecera ma mala 39,5 ☹ vobec netusime z coho, zase ako pred mesiacom, ziadne sopliky, kychanie, kasel, dokonca aj kaka pekne hovienka.... tak ja neviem 😒 mozno ju ten vetrisko niekde ofukol ale to by mala aj soplik nie? 😕 v noci visela stale na ciciku okolo pol 2 sa zobudila a nemohla zaspat asi dve hodiny.... tymto verejne vyslovujem pochvalu a vdaku Andrejovi, ktory sa s nou cely cas prechadzal v manduce 😵
teraz chudatko spinka ale od 8 bola hore, vcera nespala cele poobedie a uplne na nej bolo vidno unavu a absolutne vycerpanie. ale vidno, ze je to cloviecik spolocensky a ked nam vecer prisla ta novozelandanka tak hrala formu a cely cas na nu hadzala usmevy a ksichtiky 😉

moje zlaticko, ona ked je s teplotou tak len tak lezka a usmievka sa, tak mi je jej luto. snad sa teraz tak lepsie vybumba

bellablonde
11. apr 2011

@tinaki1275 iseos 😉
my sme mali iseos aj pri petovi a moc sa nam osvedcila

musim ale povedat, ze sme sa dlho rozhodovali medzi cybexkou tou pultikovou ako ma @maxara -ina ninka a iseosom

katty17
11. apr 2011

tak nam prave zamerali sietky na okna a dvoje terasove dvere. ze 1500 eur? skoro som s risim odpadla. je pravda ze kvoli psovi a malej sme museli dat na terasove dvere pevnejsiu sietku ale tak aj tak. sakris. 🙂
@mirka285 - miri mozno uz aj buduce leto budes mat nohy vylozene na terase. ale zas ked budete mat domcek a zahradu, vzdy budes mat co robit okolo neho....

maxara
11. apr 2011

@bellablonde a preco cybex prehrala? 🙂

@bambola ☹ chudatko Matka. tiez ma nic nenapada, co by to mohlo byt ☹

bellablonde
11. apr 2011

@bambola drobec maly chorunky ☹ posielame trochu petovej "prebytocnej" energie, nech ako teplota prisla, tak nech aj odide! ...

bellablonde
11. apr 2011

@maxara kvoli tomu pasu, ze vlastne pultik tam musi neustale byt a akosi sme sa nevedeli stotoznit s faktom, ze tam nie je klasika 5-bodove zapinanie

aj sme kukali videa, crash testy, ako sa telo sprava v 5-bodovom a pri pultiku... ze vlastne ten pultik zadrzi telo, pricom krk nie je tak namahany ako v 5bodovom...ale napokon sme zostali nejaki konzervativno lojalni k 5bod.

pultik je vraj revolucna vec v ramci bezpecnosti
zas ked sme si predstavili, ze sasena bude rovnako sialena ako peto, tak ju z toho pultika rovno trafi slak

maxara
11. apr 2011

@bellablonde 😀 no hlavne ze k spokojnosti.. som sa bala, ze co ste objavili za zavadu. Ninusa je velmi spokjna v tej sedacke a pultik jej nevadi, takze som rada. A on je vlastne len do urcitej vekovej kategorie. Potom sa dava dole a ostava len pas

bambola
11. apr 2011

@maxara @bellablonde snad jej to prejde tak rychlo ako jej to prislo 😔

mirka285
11. apr 2011

@katty17
@maxara podaj by ste mali pravdu...no veru robit bude stale co okolo domu,ale vsak co ma bude bavit porobim...
@bambola nech sa Matka rychlo uzdravi,tusim jej to plavanie moc imunitu nezlepsilo 😖 som si len rypla,neber ma vazne teraz 😉 urcite to nebude nic vazne,neboj...

bellablonde
11. apr 2011

@maxara ano, ale zas my sme petovi kupili cybexku x-fix (3bod) asi pred 2 mesiacmi,,, co on dokaze narobit s pasom a to uz je velkac, neviem si predstavit, ze by som ho dala do 3bodoveho este skor... ale zas, to je moj sialeny syn,
dievcatka su ovela disciplinovanejsie...vraj...dufam... 😀 😀
ale to je super, ze sa ninke paci 😵

bellablonde
11. apr 2011

@mirka285 ..a na ostatne, co ta nebude bavit si najmes sexi zahradnika 😀 😀

denisse
11. apr 2011

baby, tak barunka tiez tak funi ako jezko, ale na povel to este neurobi .. vlastne takmer nic nevie urobit este stale 😀 ani papa, ani tapusky, ani aka velka vyrastie ... furt to do nej hucime a furt nic ... 🙂
ale k tomu jezkovi som chcela povedat, ze aj nela to tak robila, ale ako smrkanie sa to absolutne nedalo pouzit, lebo co vyfukla, tak naslednym krokom vtiahla spat ... 😀

bambola
11. apr 2011

@mirka285 nevadi 😀 ale pravdupovediac mne pri plavani ani tak neslo o tu imunitu, to je podla mna aj trosku hovadina 😉

Andrej sa pytal v praci a vraj mu vsetci vravia (sestry co maju deti), ze to budu zrejme zuby ale fakt to na nic ine nevyzera 😕 mozno jej rastu tri dni v mesiaci a potom zrazu vykuknu 😀

denisse
11. apr 2011

@bambola
drzte sa, nech to malej co najskor prejde ...
ma stve to pocasie .. vcera barunku tak strasne nastvala jarna vetrovka, ze revala, kym som jej ju nedala dole a vonku sme isli len v mikine ... a ma trosku cervene jedno oko, asi jej donho nafukalo ... ale aj dnes aspon an chvilu pojdeme, je tam sice chladno, ale zda sa, ze uz tak nefuka ... ale vraj aj nadalej hlasia dost zimu 😒

maxara
11. apr 2011

@mirka285 sexi zahradnika, alebo sexi upratovaca 😉

@bellablonde no hadam ano.. mozno aj tym, ze bola takto skoro vystavena pultiku, tak sa s nim zzije.. no ved neviem, snad nebudeme musiet menit sedacku 😒

@denisse 😀 tak Ninka nastastie robi skor takeho fukacieho jezka, ze viac vyfukne ako vtiahne

bellablonde
11. apr 2011

hihiiii aki su bohovi 😀 😀 😀
kocky, ja tu citam jednu bakalarsku pracu o pasive v anglictine, tak zle sa cita, lebo baba co to pise, ma tak brutalnu slovensku anglictinu, ze sa to nedaaaaa
boze pomoc, som len na prvej strane z 20tich
des bes ☹ 😒 😠

tatianka.g
11. apr 2011

@bambola nech vam to rychlo prejde, ved chore deticky to je najhorsie co moze byt
inak zavidim, ze manzelik takto vypomaha, moj by aj chcel ale maly nechce byt pri nikom len pri maminke a maminka uz niekedy naozaj nevladze... 🙄

luludi
11. apr 2011

@bambola asi to budu vrchne zubky, tie ked sa posuvaju velmi bolia - u nas trvalo 6 tyzdnov, kym zacali vyliezat a teraz idu jeden po druhom hned 4. Prvy je uz uplne vonku, druhy tesne po prerezani a zvysne dva hned v zavese ;) ale aspon to uz bude za nami. A este mame jednu zmenu, uplne nam vypadol treti denny spanok a zvysne dva sa z 1, 5 hodinovych zredukovali na 45 - 60 minutove 😕

bambola
11. apr 2011

@luludi lulu kde mas foto? no s tym spankom.... mne uz skoro tyzden vobec nespava poobede 😕 keby nebola unavena ani nemuknem ale ona aj je unavena a nijako zaspat 😒
@bellablonde a ty jej to co, opravujes na odovzdanie?

bambola
11. apr 2011

@tatianka.g @denisse dakujeme baby 🙂 tani, no on este nie je manzel tak mozno preto tak pomaha 😀 😀 😀 (ale nie to si robim srandu 😉 )

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre