Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bellablonde
11. apr 2011

@bambola take cosi 🤐 poprosila ma, ci by som sa jej na to mrkla, ci tam nie su nejake zasadne chyby a ako sa mi to pozdava.... takze jej tam davam komenty, ale nebudem jej to cele prestylizovavat.... jake slovo... 😀

tatianka.g
11. apr 2011

@bambola moj je uz manzelom a pomaha neskutocne hlavne s malym ale uspat ho mozem len ja a tiez ked sa Tominko prebudi tak moze len maminku... 😒 a ja si uz niekedy ani ruky necitim

bambola
11. apr 2011

@tatianka.g no nasa je dost maminkin cicik ale neni az taka vyberava a ked netreba cicik tam niekedy moze byt aj ocko 🙂
@bellablonde a z akej skoly? mne totizto bakalarkuju tento rok spoluziaci 😀

strasska
11. apr 2011

ahojte baby,vidim, ze deti spia aj nespia...ja mam teraz problem, ze mala uz nechce dudlik, comu sa aj tesim...zaspava na ciciku, tomu sa tiez tesim, ale ja jej neviem vytiahnut prsnik z ust 😠 😠 😠 ona uz spi, ale stale dudluje, ale ked vytiahnem, tak sa hned preberie, cize niekedy sa odputavam aj na 5-6x...tak si viete predstavit ako budu o chvilu vyzerat moje prsniky ☹
neporadite mi?

maxara
11. apr 2011

@bellablonde toto je pre teba, ked sa nudis nad bakalarkou 😉 http://thedogpaddler.com/RandomUploads/Ball/bal...

maxara
11. apr 2011

@strasska Ivi, neviem.. a preco nechce uz cumlik? Ja teraz oducam Ninu na cumlik a dostava ho vzdy na nejaku prilezitost, do kocika, do auta, na spanie.. skus mozno vacsi cumlik

strasska
11. apr 2011

@maxara ja sa uz nechcem vratit k cumliku, mne velmi pomohol, ked sme cvicili vojtovku, ale v noci na spanie mi aj tak nepomaha, takze ja vedome som jej ho prestala ponukat, lebo aj tak som ku nej musela vstavat x-krat ☹ ale to zaspavanie ma zaskocilo, lebo ak som sa nevedela od nej odtiahnut tak som dala cumlik, ale to bolo malokedy ... ale teraz mi ho uz nezoberie a bojujeme uz spolu kazde zaspavanie
a v kociku ani sedacke jej ho nedavam, ona mi tam uz nespi, takze cumakuje a k tomu nepotrebuje cumlik

luludi
11. apr 2011

@bambola ved to, ze aj bubo sa tvari unavene, ale je cim dalej tym vacsi problem ho uspat 😕 ale zase na noc ho ukladam spat o hodinu a pol skor a to zaspi bez problemov, takze som zvedava, ked budu zuby von ako sa nam spanok stabilizuje. Foto som stiahla na ziadost mm

zajtra ideme k pedine na kontrolu, som zvedava, ci bude mat bubo 12 kg alebo hej ..

bambola
11. apr 2011

@strasska ja ti neporadim lebo u nas je to presne tak isto, akurat, ze ja som uz majster vo vyndavani cicika z pusy 😀 😀
@luludi a kedy idete ? aj my mame zajtra poradnu 😉

oacka
11. apr 2011

aj vaše deti majú tesne pred večerným uspaním najviac energie? naša jazdí po byte ako perpetum mobile, asi si myslí,že zabudneme,že má ísť spať...

tinaki1275
11. apr 2011

ahojte babule,no mne mala zaspala na svoju klasicku hodku tak idem dozehlovat co som nestihla a popritom popozeram jednu turkotinu co ma chytila- strieborne mesiace sa to vola ked to dojde k vam tak vam dopredu napisem obsah 😀 sa mi to paci viac ako seherezada..je to take ludovejsie...
@bellablonde ten axiss sa vam nepozdaval,co sa otaca o 90st.ked davas dieta do sedacky ..? ten iseos tt som pozerala aj ja ale aj opal sa mi pozdava..no tazko sa budem rozhodovat .. 😒

luludi
11. apr 2011

@bambola ideme na 11:45 h a vy? 🙂

strasska
11. apr 2011

@oacka nas Misko je taky, Julka nie, ona mrnci uz po dvoch hodinach od predchadzajuceho spanku

strasska
11. apr 2011

@bambola clovek by povedal, ze uz na to mam grif pri dvoch detoch, no ale tak vzdy je co zlepsovat 😀

luludi
11. apr 2011

@strasska ja som buba nechcela moc ucit na cumlik, lebo jeho krstna mi vravela, ze je to kontraproduktivne, najprv mu nukat cumlik a potom zrazu tvrdit, ze cumlik nie.. vraj to deticky zbytocne metie

1anicka2
11. apr 2011

ahoj mamicky., Moj 9 mesacny chlapcek, musi kazdy chod zajedat aj chlebom.priam chlieb miluje. 😲 ..chcem sa len opytat, ci ma niekto podobne skusenosti...

tinaki1275
11. apr 2011

@1anicka2 zeby mal grecky povod? 😀 tu u nas v gr sa ku vsetkemu je chlieb 🙂

1anicka2
11. apr 2011

otec je polovicny turek, ......cely cas sa raduje ze cely tata....ale okrem toho chleba toho vela po tatkovi nezdedil
;)))))

bambola
11. apr 2011

@luludi lulu na 12.15 ale ak neprestane teplotovat tak asi pojdeme normalne rano 😒

strasska
11. apr 2011

@luludi pri Miskovi sme to vybojovali bez cumlika, a velmi si pochvalujem, ale je pravda ze vela toho nenaspal. Julia spala do 7 mesiacov ukazkovo, teda aspon cez den, tak som myslela, ze zasluhou cumlika. ale teraz spi hrozne a ani cumlik nepomaha, tak naco jej ho budem strkat do pusy.

oacka
11. apr 2011

@strasska čo znamená,že spí hrozne?

luludi
11. apr 2011

@bambola tfuj tfuj .. nech sa vam ulavi ...

@strasska : podobne vravela aj Oli, nasa krstna, ze si myslela, ze aky je cumlik super a ako jej velmi pomohol a cas ukazal, ze je to skor na obtiaz ako na uzitok... aj ked kazde dieta je ine.. som rada, ze nemusime riesit s bubom cumlik, aj tak je co riesit ;)

tinaki1275
11. apr 2011

@1anicka2 je mozne ze aj Turci to tak maju ,ale to si nie som ista..ak ti toho chleba neje prilis vela nemyslim ze je to problem ale opytaj sa pre istotu svojej pediny..

tinaki1275
11. apr 2011

@luludi @strasska baby ja som dala cumlik ked mala Leia 2 mesiace prvykrat ,ked zacali koliky bolo to to jedine co ju trosku ukludnovalo ..a nechcela som dat ale mm ma zlomil a ked som videla ze malu to ukludnuje tak som to nechala..ale pravda je ze ona ho ma len pri zaspavani a potom ho vypluje a v noci si ho vie sama najst povacsine ked sa zobudi..a teraz ked jej idu zuby ho cche tiez...pritom pred tym nanho cez den ani nepomyslela..ale radsej cumlik ako prst ,resp.cela ruka...ak nema cumlik pcha si do pusy prsty a mam kamosku ktorej dcera ma 2 roky a prst cmula 24 hodin denne.. to by som nechcela..

luludi
11. apr 2011

@tinaki1275 tinka, bubo je dojceny a vtedy vie cumlik skodit, lebo dieta, ked je hladne olkame a posunie potrebu jest na neskor a dost vela deti uz je prilis hladne na to, aby sa prisali a zacnu bojkotovat prsko, co vedie k odstaveniu. Pri dojceni dietatko nepije tak pravidelne ako pri UM, preto ho cumlik zvycajne viac zmetie ako pomoze, ale je rozdiel dojcene dieta a dietatko, ktore je na cumlik zvyknute 🙂

maxara
11. apr 2011

@strasska @luludi ja proti cumliku nic nemam.. ani zuby sa z neho nekrivia, tak ako nejake stare damy hovoria.. a podla mna to ked cumlik na zaciatku nukam, to si dieta neuvedomuje. A ked ju oducam nejako setrne, napr ze si ani neuvedomi, ze ho nema, tak ho ani nepyta. A ked bude mat rok a pol, darujeme cumlik jeziskovi pod stromcek, lebo cumliky maju len babatka.

maxara
11. apr 2011

@tinaki1275 Tinka, uz sa tesim na dalsiu turkotinu, ale z vlastnej skusenosti viem, ze ma to asi uz nebude bavit. Ved Sehra ma bavila velmi a teraz mi lezie na nervy. Pozeram ju len zo zvyku a preto, ze vtedy aj tak uspavam Ninu. A obcas aj tak prepinam na panelak 😒 asi ma nebavi nic tak poriadne

bambola
11. apr 2011

@strasska @luludi @maxara @tinaki1275 my sme boli odhodlani cumlik nedat, ale mala zle obdobie asi ked mala 2 mesiace a prisli sme na to, ze keby sme jej dali cumlik , ze by ju to ukludnilo, lebo vyslovene chcela dudlovat ALE odmietla, nechcela cumlik a doteraz nechce, ma asi tri cumliky a s nimi sa hra, pouziva ako hryzatko 😀 ma ich za to, ze uz boli kupene 😉

ale aj podla mna lepsi cumel ako prsty, ja som si cmulala palec a musela som nosit strojcek, moj brat detto. navyse cumel vezmes ale prsty su vzdy po/na ruke 😉

Peti inaaaaac zacina dalsia turkotina na TV Doma, bozky bosporu ci nieco take 😠

tinaki1275
11. apr 2011

@luludi pravda je ze ja som kojila len do polky stvrteho mesiaca takze len 1,5 mesiaca mala aj cumlik aj kojenie..takze som ju asi nestihla zmiast 😉ale pravda je ze ona to od zaciatku bezpecne rozlisovala..ked proste chcela jest ,nechcela cumel ani nahodou a nikdy som ju nim nemohla oklamat , vzdy ho chcela po papani a hned zaspala..ale je to ako hovoris Luci ,zavisi od dietata..

tinaki1275
11. apr 2011

@bambola suhlasim 😉 ..
@maxara ja som teraz hotova z toho noveho serialu ale zistujem ze ta hrdinka v nom zacina byt rovnako blba a tvrdohlava a masochistka ako SEha...inac ma strasne meno -Giumus.. 😨 no uvidime..mm sa zo mna smeje..ale je to v dobrom case od 17.20 -18.30 a to mi mala zvycajne spi tak mam klud..ja som niekedy mala rada panelak ale potom sami nejako sprotivil ..resp.som stratila prehlad kto s kym a preco ...teda tam aj tak vsetci so vsetkymi 😀 ..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre