Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
14. apr 2011

@meruska @karinnka @strasska @izira @emanuel22 no neviiem ako v iných častiach KE,ale na KVP to vyzerá s počkom dosť biedne.... Ivi, budeš sa trepať zHerľan?

oacka
14. apr 2011

@meruska @karinnka @strasska @izira @emanuel22 alebo dojdete k nám? chcelo by sa vám? povedzte teraz, aby som vedela,či môžem ten jablkový koláč,čo som včera piekla vyžrať celý 😀 😀 😀

jaruska8
14. apr 2011

Ahojte, my sme mali tiež zúbkovú noc, malá mrnčala asi 4x a raz papala. Ale inak konečne potiahla do pol 7 a nie do 6. Včera mala spavý deň, spala 2x a to dokopy vyše 4 hodiny. 😉 Som nechápala, asi je tak isto ako ja s mm meteosenzitívna. 😒 Teraz mi tu hučí, chce ísť k PC, ale má smolu, má milión hračiek, ale ona sa musí hrať s káblami, jesť papier a žužlať tuby. 😉 😉 😉 😉 Tak sa tu zlostí. ☹ Ozaj, nám asi idú očné skôr ako hryzáky, čiže budeme mať malú upírku doma alebo možno jej idú naraz 4 a rezáky ešte tak dobre nevidno. 😀 😀 😀 😀 😀 Inak, ako je u vás??? U nás v NZ hnusne, daždivo. 😠

maxara
14. apr 2011

a este som chcela dodat, ze ten ninin druhy utok na granule sposobil, ze som definitivne vyhodila vsetky psacie veci von z domu. Takze maju dve budy pri sebe a jeden pelech na druhej strane domu, keby sa pohadali. 😀

strasska
14. apr 2011

@oacka sak popripade dojes poobede ku kavicke, ked nedojdeme 😀
Ja sa rozhodnem este podla pocka a podla toho, ci zozeniem niekde autosedacky ☹ ☹ ☹

luludi
14. apr 2011

@maxara maxinka to bol jeden z dovodov, ktory zavazil, ked sme museli dat macku prec z bytu - granule a macaci zachod, v tak malom byte ako mame sme to nevedeli nikde bezpecne umiestnit a aby to zaroven bolo aj k dispozicii kedykolvek macke. Esteze mate velky dom 🙂

any23
14. apr 2011

ahojte 🙂 tak naša Ema nechce v ničom zaostávať a tiež je na nevydržanie niekedy 😒 akožeee ona nebola ideálna nikdy /klamem prvé štyri mesiace bola zlatíčko/ ale toto čo predvádza posledné dva týždne 😕 😲 osem zubov vonku, môžu jej ísť ďaľšie? 😕 ktoré by mali teraz nasledovať? síce v pusinke žiadny náznak že by sa tam dačo dialo, ale je katastrofálna... prebalovanie, prezliekanie - čistý horor, len čo ju položím už vrieska a točí sa mi neustále na brucho, a snaží sa mi ujsť, niekedy je to riadna groteska teda 😝 s jedením bieda, horšie ako kedykoľvek doteraz 😒 v noci nespíme, ved načo aj, ešte by nám niečo ušlo 😝 ako som zvyknutá na to, že sa budievala okolo polnoci, okolo 3tej a 7mej na papanie, ale doteraz vždy len scucla tých svojich chabých 120ml horko-ťažko a spalo sa ďalej, ale teraz je vždy minimálne hodinu hore, buď má velice hravú náladu, alebo piští, vidno že by spala, ale nie a nie sa uložiť 😔 tak doobeda musí dospávať, včera drichmala od 9tej do 12tej 😕
som bola z toho úplne mimo už ale keď som sem nakukla a vidím že v tom nie som sama, tak som kludnejšia 😅
@karinnka my máme o niečo viac ako vy - 7310g a 73cm 🙂 a koľko pribrala vaša od poslednej poradne, naša málinko, v 8mich mesiacoch mala 7220g, v polroku 6940g 😕 mna to veľmi neteší, už minule sa to dokine nepozdávalo, najbližšie ideme 16.5. to máme ešte mesiac aby sme čo-to nabrali, ale teda asi nás nepochváli 😔

miki060707
14. apr 2011

@maxara dobré ránko, peti, daj váhu 9kg, a zabudla som kolko merá, no vážil v 8m, 8,5kg a odhadujem, že pol kila pribral pol kilečka, takže 9
idem si vás prečítať

inak ma ma povedal 12.4, bolo to také, no povedal to, ale viac mu ide tata 🙂
pekný dník
aj náš malý je taký, že v stoličke moc nechce byť a ked ma vidi, že odcházdam z miestnosti, tak spustí plač, a ked je pri mne, tak sa na mňa štveráá, ale zvládame to niejako, mm je ešte doma, tak mi s ním pomaha, aby som si ožehlila, či niečo dala navariť,
kupili sme dlažbu do kuchne a plávajúcu do obyvky a včera bol u nás kurenár, tak aj radiátory budú do mesiaca predpokladám... 🙂

any23
14. apr 2011

no ale musím ju pochváliť, včera sa prvýkrát sama postavila a rozviazal sa jej jazýček - vykrikuje na mňa ma-ma 😵 len škoda že iba vtedy keď má nervy a chce aby som za ňou dobehla a vyslobodila ju, či už z postielky, alebo chodítka 😝

strasska
14. apr 2011

Ahojte, u nas dnes v noci poplach, mala dala sipku z postele ☹ uf som dufala, ze sa tomuto uz pri 2. babu vyhneme, ale zda sa, ze tym asi musime zakazdym prejst. 😅

tutifruti
14. apr 2011

@strasska 😅 Šimonko už má pád z postele tiež za sebou....
No a dnešná noc.... otras.... Malý bol v kuse hore.... a to som mu dala aj čipku na noc.... Horor.... Sa cítim dnes ako po brutálnom fláme.... 😒

Baby sa už riadne nudia.... /už sú 2 týžden doma/.... Už aj barbiny povyťahovali /čo sa s nimi nikdy nehrajú/....
😅
Teraz mi ich susedka /dôchodkyna/ zobrala na chvíľu.... Vyhrávajú u nich na klavír...o dušu 😀 😀 😀

luludi
14. apr 2011

@strasska aj bubo uz padol :( ked sa pretacal, stiahla ho hlava dole, tak strasne som sa este v zivote nezlakla. Teraz sme rozobrali ram postele a dali matrace na zem a ucime buba zliezat dole :/ ale zase my sme mali hodne vysoko postel, vyssie ako byva zvykom

maxara
14. apr 2011

@any23 ked na teba vykrikuje mama, tak ten datum prveho takeho zrozumitelneho, ze vola na teba, ma byt v tabulke

@luludi no vies, dom mozno velky, ale psi byvali na chodbe dole a to je sucast ninkinho okruhu, takze dovi.. isli von

karinnka
14. apr 2011

@oacka Ahoj ja sa prisposobim🙂Jablkovy kolac mam rada 😀 😀

any23
14. apr 2011

@maxara maxi to len od včera, tak si zaznač 13.4. do tabulky, ďakujem 🙂

aj našej sa už podarilo zletieť z postele, tomu sa asi vyhnúť nedá 😒

dnes sa dospávanie noci nekoná, zobudila sa po polhodine, je umrnčaná, trie si oči, vidno že by spala ale akonáhle ju položím, sto čertov do nej, vezmem na ruky - a hneď úsmev od ucha k uchu, dnešný deň bude asi zaujímavý 😒 😔 ani počasie mi nepridáva na nálade, zase prší 😔

meruska
14. apr 2011

@karinnka
@strasska
@oacka kam teda mám prísť?

meruska
14. apr 2011

@karinnka @strasska @oacka môj chodí okolo 13,45 až 14,00 spať, a u teba oacka by som ho už asi neuspala 😒
ak sa nedá ísť von nepreložíme stretko na inokedy?

adelaine
14. apr 2011

dobre ranko vospolok,

my sme vcerajsok nastastie rozchodili, ked prisiel mm, vzal nas oboch na spacirku, najprv do ikei, risi v kociku kukal a bol ako anjelik, potom sme si dali veceru a bola som uz aj ja kludna 🙂 na noc dostali risi nurofen a nastastie zabral,
noc bola ako tak v pohode...
dnes som risimu dala rano hned viburcol, riadne mu vytrela usta dologelom a psychicky som sa nastavila na jeho upistanu naladu.
hlavne sa tesim na popoludnie, idem na kozmetiku s masazou, tam si oddychnem a zresetnem si hlavu 😀 takze mam celkom naladicku aj napriek dazdivemu dnu.

inak kocky, zajtra ma byt ako? pozerali ste niekto predpoved? 😨

karinnka
14. apr 2011

@any23 My sme boli v poradni na 7 mesiacov a tam mala 6890gr,takze nepribrala vela,ale lekarka vravela,ze vidno,ze sa stale vrti a ze bude stihla po ockovi 😉

izira
14. apr 2011

@adelaine
moji boli taki, ked im sli zubky... nic nepomahalo, len na rukach a obcas ked sa prisal na cecik...vtedy bol aspon klud...cely den zly, v noci kazdu pol hodinu hore...
Mozno vyskusaj Viburcol cipok...mohol by pomoct a ak nic ine, neuskodi..je to homeopaticky liek
drzim prsty

miki060707
14. apr 2011

ja som musela dať malého spať von, vnutry som ho nemohla uspať, len pišťal, ale očividne chcel spať, obed mam navarený, mm je na dome, dcéra dojde zachvilu zo škôlky /je len doobeda/ a idem si niečo pokukať
tak, vy máte zajtra akciu, no super, nech vám neprší, keby mm nebol na pn, určite by sme prišli, ale bojime sa, aby nedošla kontrola, budeme sa tešiť na super fotečky
dnes ideme do dm, na plienky a utierky a kozmetiku
a taktiež do zlatnictva, dcére sa zlomila naušnica, a to neviem kolká v poradi, ach ja a teraz nemá na uškách nič, raz stratila jednu, raz hento, raz to a to ma už tretie,..
no zas piští, idem k nemu

miki060707
14. apr 2011

@izira jeeeej ahooooooj, ako sa máte?

mirka285
14. apr 2011

taaak a ja som malu uspesne uspala,dnes je aj Tomi doma,boli ho hlava strasne ☹ zo vcera mame spagety a slepaciu polievku,tak varit nemusim,ale tak je hnusne,ze si idem uvarit kavu este a ked sa Linda zobudi,pojdeme do toho Babymarketu sa previezt,lebo ma asi picne cely den doma ☹

izira
14. apr 2011

@oacka @meruska @karinnka @strasska
my sme mobilni, mozme prist na cajik, ak nevadi 🙂 mozem sa zdrzat max. do 15.30, potom mi prinesu starsieho zo skolky, tak by som mala byt doma...tak staci napisat, kedy prist 🙂

izira
14. apr 2011

@miki060707 Ahoj 🙂 diky, mame sa dobre...dnes som vynimocne na nete...malicky teraz spinka, tak mam chvilku... a ako vy? uz sme sa davno "necitali" 🙂

meruska
14. apr 2011

@oacka prípadne nám požičiaš kočík na 1/2 hodinový spánok? 😀 😝

oacka
14. apr 2011

@meruska @karinnka @strasska @izira @emanuel22 ja sa neviem rozhodnúť...ale u nás poprchá a je chladno... asi by som radšej ostala doma... dôjdete? kočík požičiame 🙂

karinnka
14. apr 2011

@oacka Ja mozem dojst 😵 Som prva jak vtierka 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀

miki060707
14. apr 2011

@izira no šak to, vidim, že si sem dala príspevok, kukám, reku si to ty 🙂 🙂 som sa potešila,
mi sa mame, no celkom fajn, mm je stále na pn, ešte mu budu robiť kontrolné ct, lebo ma jeden marker zvýšený, a potom by mohol isť do práce, možno v juny, ale deti su ok, neposedné, ale su zlaté, šimon ma niejak stále sople, ale je číry, tak je to ok, pomaličky si prerábame dom, bývame u našich,...

adelaine
14. apr 2011

@mirka285 Miri, tie fusaky vyzeraju fest dobre niektore 😉
asi spracujem mm a pojdeme nejaky okuknut.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre